Чи можна Дуовіт дітям

Авторadmin

Чи можна Дуовіт дітям

Чи можна Дуовіт дітям

для медичного застосування препарату

основні фізико-хімічні властивості: тверді, гладенькі таблетки, вкриті оболонкою червоного кольору; тверді, гладенькі таблетки, вкриті оболонкою блакитного кольору;

склад: 1 таблетка червоного кольору містить:

ретинолу (вітамін А у вигляді ретинолу пальмі тату) 5000 МО,

холекальциферолу (вітамін Д3) 200 МО,

кислоти аскорбінової (вітамін С) 60 мг,

нікотинаміду 13 мг,

a-токоферолу ацетату (вітамін Е) 10 мг,

кальцію пантотенату 5 мг,

рибофлавіну (вітамін В2) 1,2 мг,

тіаміну нітрату (вітамін В1) 1 мг,

піридоксину гідро хлориду (вітамін В6) 2 мг,

ціанокобаламіну (вітамін В12) 3 мкг,

кислоти фолієвої 0,4 мг,

допоміжні речовини: лактози моногідрат, ароматизатор олія апельсинова, полісорбат 80, гліцерин, олія рицинова очищена, сорбітол, глюкоза рідка, магніюстеарат, капол 600 фарма, агент проти пінний, барвник оранжевий (Е 110), барвник червоний (Е 124), сахароза.

1 таблетка блакитного кольору містить:

магнію (Мg 2+ , у вигляді магнію лактату) 20 мг,

кальцію (Са 2+ , у вигляді кальцію гідро фосфату) 15 мг,

фосфору (Р 5+ , у вигляді кальцію гідро фосфату) 12 мг,

заліза (Fe 2+ , у вигляді заліза фумарату) 10 мг,

цинку (Zn 2+ , у вигляді цинку сульфату) 3 мг,

міді (Сu 2+ , у вигляді міді сульфату) 1 мг,

марганцю (Mn 2+ , у вигляді марганцю сульфату) 1 мг,

молібдену ( Мо 6+ , у вигляді натрію молібдату) 0,1 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, ароматизатор олія апельсинова, полісорбат 80, гліцерин, олія рицинова очищена, сорбітол, глюкоза рідка, магніюстеарат, капол 600 фарма, агент проти пінний, парафін рідкий, повідон, барвник синій (Е 132), сахароза.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС А 11А А 04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Таблетки, вкриті оболонкою, містять 11 найважливіших вітамінів та 8 минералів, які беруть участь у регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі. Вітаміни групи В (В1, В2, В6), пантотенова кислота та нікотинамід беруть участь у процесах обміну вуглеводів, білків і жирів, а також вони важливі для функціонування нервової системи. Вітамін А потрібен для розвитку клітин епітелія та для синтезу зорового пігменту. Вітамін Д регулює засвоєння кальцію та сприяє належній мінералізації кісток і зубів. Вітамін С контролює всмоктування заліза та бере участь убагатьох окисно-відновних процесах в організмі. Вітамін Е, фізіологічний антиоксидант, захищає мембрани клітин від ушкоджень і зберігає їх функціональність.

Мінеральні речовини і олігоелементи є надзвичайно важливими для організму. Вони є складовими частинами тканин або активаторами і складовими частинами ферментів і гормонів. Кальцій і фосфор відіграють важливу роль у мінералізації кісток і зубів. Іони кальцію активують багато ферментів, беруть участь у регуляції тонусу серцевого м’яза, у передачі нервових імпульсів і регулюють проникливість клітинних мембран. Залізо і мідь разом з вітамінами групи В є важливими для утворення еритроцитів. Магній, марганець, цинк імолібден відіграють роль ферментних складових частин у багатьох реакціях, важливих для організму.

Фармакокінетика. Фармакокінетичні параметри для Дуовіту невизначалась.

Показання для застосування.

– Фізичні і психічні перенавантаження (при навчанні, на роботі або вдома);

– заняття активними видами спорту та активним відпочинком;

– недостатнє вживання їжі (люди похилого віку, курці, алкоголіки);

– нерегулярне та одноманітне харчування (в основному, суха їжа, нерегулярне

– при дієтах для схуднення;

– під час вагітності та годування груддю;

– в періоди сезонного дефіциту фруктів та овочів в раціоні;

при значній втраті мінеральних речовин (внаслідок блювання, діареї, надмірних менструацій, підвищеного потовиділення).

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям старше 10 років рекомендується приймати по 1 червоній таблетці з вітамінами та по 1 блакитній таблетці з мінералами 1 раз на добу.

Таблетки слід приймати після сніданку і ковтати цілими, запиваючи рідиною.

Побічна дія. При застосуванні препарату в рекомендованих дозах побічні ефекти не виникають. У людей з підвищеною чутливістю до будь-якого інгредієнта препарату можуть виникати реакції гіпер чутливості.

Протипоказання. Гіпер чутливість до компонентів препарату. Гіпервітаміноз А і D, ниркова недостатність. Діти віком до 10 років.

Передозування. Тривале вживання високих доз може спричинити гіпервітаміноз А і Д, хоча ймовірність передозування мінімальна. При передозуванні вітаміну Д виникають слабкість, анорексія, нудота, блювання, діарея, зниження маси тіла, гарячка, судоми. Передозування вітаміну А може призвести до головного болю, запаморочення, порушення сну, нудоти, блювання, сонливості, світлобоязні і судом. При появі вищезазначених симптомів, слід припинити прийом препарату і провести симптоматичне лікування.

Особливості застосування.

Пацієнти з цукровим діабетом можуть застосовувати цей препарат, алевони повинні враховувати, що у кожній таблетці міститься 0,8 г цукру, у добовій дозі міститься 1,6 г цукру.

Вагітність і годування груддю. Вагітні та жінки, які годують груддю, можуть приймати препарат лише за рекомендацією лікаря.

Вплив на здатність керувати автомобілем таіншими механічними засобами

Не впливає на здатність керувати автомобілем та використовувати інші механічні засоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати Дуовіт разомз тетрациклінами і антацидними засобами. Якщо для лікування потрібно поєднаний прийом таких препаратів, то інтервал між застосуванням таблеток Дуовіт і тетрацикліну або антацидного засобу повинен становити не менше 3 годин.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 о Св захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Источник

Термін придатності – 3 роки.

Дуовіт

Людям різної статі та віку при багатьох ситуаціях призначають вітамінні комплекси. Вони здатні збагатити організм вітамінами, яких так не вистачає – вони можуть погано засвоюватися або зовсім не надходити в організм з різних причин. Для кожної вікової групи розробляються відповідні вітамінні комплекси. Це відбувається відповідно до середньостатистичних даних. Існують вітаміни для дітей різного віку, для дорослих чоловіків та жінок, для вагітних та годуючих. Дуовіт – це відомі вітаміни, які виробляються в кількох варіантах.

Інструкція по застосуванню вітамінів Дуовіт

Опис. Duovit – це полівітаміни, збагачені мікроелементами для кращого засвоєння організмом. Адже вітаміни мають найтісніший зв’язок з мінералами, внаслідок такої функціональної діяльності проявляється їх адитивний ефект. Разом з цим, певні мінерали не можуть співіснувати з деякими вітамінами. З цієї причини вітамінізований ніациномісткий Дуовіт розділяється на червоні та блакитні таблетки.

Мінеральні речовини, поряд з олігоелементами, представляють для організму неабияку важливість. Вони беруть участь в процесах організму, а також обов’язково присутні в ферментах та гормонах. Ще з уроків біології в школі ми не з чуток знаємо, що вкрай важливими для формування та зміцнення кісток, зубів людини є кальцій та фосфор. Феpрум з міддю беруть участь в еритроцитному утворенні, як й вітаміни, що відкривають групу В. Ферментними складовими є такі елементи, як магній, цинк, молібден, марганець, тому їх надходження в організм завжди має бути регулярним та нормативним.

Показання. Duovit – це біотинмісткі вітаміни для дорослих та дітей від 10 років, які рекомендуються до прийому тільки фахівцями при наявності у людини таких станів:

  • Перевантаження (onerare corpurs), що мають як фізичну, так й психічну першопричину. Вони можуть спостерігатися під час навчання людини в інституті або школі, під час заняття трудової діяльності та навіть вдома.
  • Активні види спорту (activatie ludis) та занадто часті заняття активним відпочинком.
  • Проблеми з засвоєнням вітамінів (problemsy assimilationem vitaminers) та інших поживних речовин з продуктів харчування. Зазвичай вітаміни погано засвоюються через наявність у людини шкідливих звичок, через похилий вік та деякі хронічні хвороби.
  • Погане харчування (ciborusm), яке не надає людині необхіді мінеральні та вітамінні елементи.
  • Дієти (victeu), які допомагають схуднути.
  • Мала кількість фруктів та овочів, багатих на вітаміни, які обумовленні сезонним фактором.
  • Втрата мінеральних речовин (mineraliburis damnuim), через блювоту, проноси, сильну пітливість, інтенсивну менструацію.

Інструкція по застосуванню. Біотинмісткі вітаміни Duovit дозволено приймати й дітям від 10 років. В добу приймають по 1 червоній та по 1 блакитній таблетці, рясно запиваючи водою.

Процедуру прийому мінералів та вітамінів варто здійснювати з ранку, відразу після сніданку. Якщо мінералмісткий біотиновий засіб приймати у другій половині дня, то в підсумку він може стати причиною неприємних відчуттів в області шлункового органу. Ніацинову таблетку не можна розкушувати та жувати – тільки цільне ковтання. Курс застосування становить 30 днів, однак, він може варіюватися в іншу сторону.

Жінкам, які планують вагітність, не можна приймати високі дози ретинолу. Якщо це вже сталося, то планування вагітності необхідно відкласти на 6-12 місяців. В іншому випадку можуть виникнути порушення в розвитку плода, що пояснюється високим вмістом вітаміну А в організмі жінки.

Ніациновий Duovit не можна приймати з іншими полівітамінними препаратами, оскільки ви ризикуєте зіткнутися з вітамінним передозуванням. Засіб приймають за 2 години до прийому інших ліків або через 2 години після цього.

Протипоказання. Мінерально вітамінний Duovit варто приймати тільки тоді, коли у відсутності протипоказань можна й засумніватися. Вітамінізований біотиновий препарат не можна приймати у таких випадках:

  • Підвищена чутливість по відношенню до різних компонентів препарату;
  • Стан, обумовлений гіпeрвітамінoзом (hypervitaminosias) вітамінами А, Е та Д3;
  • Печінковій або нирковій важких хворобах;
  • Нефролітіaзі (nephrolithiasics);
  • Еритрeмії (erythremia);
  • Еритрoцитозі (polycythemia);
  • Тромбоемболії (thromboimbolism);
  • Активній туберкульозній формі (activacei tuberculosisu);
  • Тиреотоксикoзі (thyrotoxicosics);
  • Гломерулонефриті хронічному (gromeluronefrit);
  • Саркоїдoзі (sarcoidosisie), в тому числі й амнезіальному;
  • Виразці шлунково-кишкового тракту;
  • Тромбофлебіті (thrombophliebites);
  • Лікуванні ретиноїдами (Retinoids ex curatio).

Дуовіт – вітаміни для жінок

Мінералмісткий біотиновий Duovit для жінок є малопорівнювальним першоджерелом вітамінів та мінералів, які тільки необхідні для здоров’я організму та всіх його органів, систем. До складу цих таблеток входять вітаміни групи В, вітамін А, залізо, цинк, біoтин, аскорбінова кислота, вітамін Е та Д3, залізо, кальцій, магній та цинк.

Проведення вітамінних курсів кілька разів на рік – це запорука краси та сяйва вашої шкіри та волосся, міцності нігтів. За допомогою ретінолового Дуовіта кожна жінка зможе убезпечити себе від настання шкідливих для організму окислювальних процесів, а також від передчасного старіння шкіри та організму в цілому.

Завдяки присутності в цьому мінералмісткому препараті вітамінів А, В, С та Д здійснюється якісна профілактика остеопорoзу, який настає зараз навіть у жінок молодого віку. Крім цього, дані вітаміни вкрай корисні для зміцнення та формування кісткової тканини й зубів.

В Duovit є також магній з женьшенем – така варіація препарату є ще більш корисною для організму жінки.

Опис Дуовіту для чоловіків

У складі «чоловічого» вітамінізованого Дуовіту в потрібних для середньостатистичного чоловіка добових кількостях присутні такі вітаміни та мінерали, як:

  • Мaгній;
  • Аскoрбінова кислота;
  • Вітаміни Е;
  • Ніaцин;
  • Цинк;
  • Залізо;
  • Маргaнець;
  • Пантoтенова кислота;
  • Мідь;
  • Вітаміни групи В;
  • Вітамін А;
  • Фолієва кислота;
  • Біoтин;
  • Вітамін Д.

Також в ретинолових таблетках, призначених для чоловіків, є і допоміжні компоненти. Це стосується лактoзи, ЦМК, загусників та ін. Тому під час вибору вітамінізованих засобів варто звертати увагу ще й на допоміжні компоненти, які також можуть стати причиною виникнення алергії.

Duovit, що містить кальційферол рекомендується приймати тим чоловікам, які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом, багато часу приділяють своїй трудовій діяльності або навчанню. Для того щоб заповнити добову норму усіх вітамінів, необхідних для здоров’я чоловіка, пацієнту достатньо приймати одну таблетку ніацинового Duovit на добу.

Яка ціна вітамінів Дуовіт сьогодні?

Сьогодні полівітамінні комплекси вельми не дешеві, якщо говорити про фінансовий бік питання. За якісний засіб доведеться віддати відповідну суму грошей, але це не дарма – в результаті ви отримаєте хороший препарат, який буде відповідати всім вашим вимогам. Щоб дізнатися, скільки коштують вітаміни Duovit не обов’язково відвідувати аптеку – у цьому допоможе інтернет-аптека в місті Київ або будь-якому іншому. Якщо судити об’єктивно, то вартість ретинолмісткого препарату висока, але не настільки, щоб відмовлятися від нього.

Якщо вам не підходить вітамінізованний Duovit, то ви можете звернути увагу на аналоги ретинолового засобу, наприклад:

  • Alphаbit (Алфавіт);
  • Biоtin (Біотин);
  • Vіtrum (Вітрум);
  • Doppеl-Hеrz-Aktiv (Доппельгерц-Актив);
  • Cеntrum Adult (Центрум Адульт);
  • MAGNЕSIUM (Магнезіум).

Увага!

Використання Дуовіт без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.

Дуовіт фото

Нажмите, чтобы увеличить.

Категорії

  • Акушерство та гінекологія
    • Контрацептиви
    • Ліки від молочниці
      • Нормалізація мікрофлори
      • Протитуберкульозні
      • Здорове харчування
        • Замінник цукру
        • Вітаміни для вагітних і годуючих
        • Вітаміни для дітей
        • Вітаміни для шкіри, волосся, нігтів
        • Вітамінно-мінеральні комплекси
        • Загальнозміцнюючі вітаміни
        • Залізовмісні препарати
        • Кальцій Д3 (D3)
        • Полівітаміни
        • Риб’ячий жир
        • Тонізуючі засоби
        • Догляд за зубами і порожниною рота
          • Стоматологічні
          • Гормональні препарати
          • Захворювання щитоподібної залози (лікування)
          • Від болю в горлі
          • Вушні краплі
          • Жарознижуючі
          • Засоби від нежитю
          • Ліки від кашлю
            • Відхаркувальний засоби (препарати)
            • Дерматит, сухість шкіри, псоріаз, екзема
            • Ранозагоювальні засоби
            • Гіполіпідемічні препарати
            • Лікування ожиріння
            • Антианемічні засоби (препарати)
            • Гемостатичні засоби (препарати)
            • Препарати для розрідження крові
            • Анальгетики (Болезаспокійливі)
            • Анестезія та м’язові релаксанти
            • Вакцини (щеплення)
              • Пневмокок
              • Від нудоти і захитування
              • Плазмозамінники (розчини)
              • Протипаразитарні препарати
              • Очні краплі, мазі, гелі
              • Антидоти і ентеросорбенти
              • Лікування підшлункової залози
              • Препарати для шлунково-кишкового тракту
              • Пробіотики і пребіотики
              • Проносні засоби
              • Ферменти
              • Антидепресанти
              • Антиоксиданти
              • Заспокійливі засоби
              • Ліки для нервової системи
              • Нейролептики і нейропротектори
              • Ноотропи
              • Препарати для поліпшення мозкового кровообігу
              • Протиепілептичні препарати
              • Снодійні
              • Кісткова і хрящова тканина (відновлення)
              • Препарати для зовнішнього застосування
              • Протизапальні засоби
              • Гепатопротектори
              • Ангіопротектори і мікроциркуляція
              • Діуретики
              • Зниження холестерину
              • Серцево-судинні препарати
              • Лікування передміхурової залози
              • Препарати для сечостатевої системи і нирок
              • Гіпоглікемічні засоби
              • Препарати (засіб) для потенції
              • Лікування алкоголізму
              • Нікотинова залежність і тютюнопаління

              Інформація, зібрана на ресурсі, дозволяє максимально скоротити час на пошук інформації про конкретний лікарський засіб.

Про автора

admin administrator