Чи можна розплачуватися карткою Райффайзен за кордоном

Авторadmin

Чи можна розплачуватися карткою Райффайзен за кордоном

Райф для клієнтів, котрі за кордоном

Для підтримки клієнтів Райффайзен Банку, які зараз перебувають за кордоном, ми пропонуємо скористатися наступними пропозиціями*.

Усім клієнтам Райфу, котрі зараз перебувають в інших країнах:

Скасовано комісії за конвертацію валюти і за зняття готівки у банкоматах, актуальні курси конвертації https://raiffeisen.ua/documents/exchange-rates.

Для отримання SWIFT переказу можна відкрити валютний рахунок у додатку Raiffeisen Online. Валюта переказу має збігатися з валютою рахунку, реквізити можна скопіювати також у додатку.

Кошти з валютного рахунку можна перерахувати на гривневу картку через обмін валют у додатку Raiffeisen Online.

Для життєзабезпечення буде зручно відкрити рахунок в країні перебування. Деталі як це зробити – https://raiffeisen.ua/storage/files/account-opening-for-ukrainian-citizens.pdf.

За кордоном банки відміняють комісії за зняття готівки та конвертацію для українських карток. На сьогодні нам відомо, що це: Raiffeisen Bank, BCR, Banca Transilvania, Unicredit, BRD в Румунії, Tatra banka в Словаччині, BNP Paribas Bank в Польші, мережа банкоматів Euronet по всіх країнах, що межують із Україною. Корисні деталі можна переглянути тут – https://raiffeisen.ua/storage/files/korisni-detali-pro-banki-v-slovachchini-ta-rumunii-1.pdf

* Інформація актуальна на момент публікації. Перед тим, як скористатися послугами банку, перевірте, будь ласка, діючі тарифи та пропозиції на сайті Райфу.

Інформація для клієнтів, які користуються платіжними картками за кордоном або на іноземних Інтернет-сайтах

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з проблемами подвійної конвертації та фінансовими втратами клієнтів при здійсненні платежів за кордоном або на іноземних сайтах, у торговців, які конвертують оплату товарів та послуг у гривні, із 2 лютого 2015 року проведення таких операцій буде відхилятися.

При здійсненні покупок за кордоном або на сайті іноземних торговців, для уникнення непорозумінь, при оплаті завжди необхідно обирати валюту країни походження торговця (або долари США — для карток Visa, або євро — для карток MasterCard).

У випадках, якщо торговець за кордоном (чи у duty free зонах аеропортів) пропонує оплату у гривні, потрібно відмовлятися від застосування такої конвертації, а на іноземних Інтернет-сайтах — або обирати іншу валюту для оплати, або у параметрах обслуговування сайту відключати застосування конвертації.

У більшості випадків, торговці за кордоном (готелі, магазини, ресторани тощо) при оплаті платіжними картками не пропонують конвертацію покупок у гривню, тому зазвичай власники платіжних карток здійснюють оплату покупок у валюті країни перебування без ускладнень у рамках діючих лімітів.

Просимо взяти до уваги зазначені рекомендації та відповідно до них здійснювати оплату своїх покупок платіжними картками банку.

Про автора

admin administrator