Чи можна заробити на мобільних іграх

Авторadmin

Чи можна заробити на мобільних іграх

Зміст:

15 способів заробити на іграх в інтернеті + список перевірених ігор з виведенням грошей

Як заробити на браузерних, економічних та інших видах ігор? У яких іграх можна заробити без вкладень? Скільки заробляють ігрові відеоблогери, тестувальники ігор, кіберспортсмени і стримери? Як проводити час із задоволенням і отримувати за це гроші?

ВАЖЛИВО: деякі ігри, описані нижче, відносяться до фінансових пірамід. Ми не несемо ніякої відповідальності за ваш потенційний дохід або програш. Прочитайте нашу статтю про шахраїв, перш ніж приймати рішення про участь в грі: Економічні браузерні ігри – нова форма фінансових пірамід

Ігри – хороший спосіб провести дозвілля, з головою піти в віртуальну реальність і отримати задоволення. Але що, якщо поєднати корисне (заробіток на іграх) з приємним? Над цим питанням я задумався, коли в черговий раз запускав комп’ютерну гру.

Чи можна заробити граючи? Так, безумовно. Інтернет постійно розвивається, і в 2018 році це «місце» є повноцінною роботою для багатьох людей. В цьому є ряд переваг: не потрібно виходити з дому, укладати договори, бути під постійним контролем вищестоящих осіб. Ви развлекаетесь і паралельно отримуєте гроші .

Влаштовуйтеся зручніше – в статті я розповім про 15-і способи заробітку на іграх, поділюся своїми результатами і дам кілька практичних порад.

Ігрова термінологія, жанри ігор

Ігрове співтовариство, як і будь-яка інша, має специфічний сленг, який зрозуміють тільки «свої». Перш ніж приступити до заробітку на іграх в інтернеті, рекомендую вивчити невеликий список основних термінів і понять:

  • Донат -деньги, які вкладають гравці для отримання ігрових можливостей. Ви можете купити рідкісні предмети, прискорити прокачування персонажа і так далі. Друге визначення – добровільні внески від глядачів стримеру (відноситься до ігрових Стрім).
  • Gameplay (Геймплей) – ігровий процес. Те, що відбувається на екрані під час гри.
  • Гайд – навчальні статті, відеоролики по грі від досвідчених гравців.
  • ОБТ – відкритий бета-тест. ЗБТ – закритий бета-тест. Розробники проводять їх серед користувачів на добровільній основі перед офіційним випуском гри з метою поліпшення її якості.
  • Голд – ігрова валюта. Найчастіше нею виявляється золото (gold). На неї можна купувати предмети, персонажів і багато іншого в грі.

Ігри можна розділити на жанри. За ним легко визначити ігровий процес. Їх багато, але гри з заробітком грошей, в основному, розробляються в наступних напрямках:

  • Шутери. Простою мовою – «стрілялки». Гравець управляє персонажем, використовуючи вид від першої особи, бере участь в перестрілках і виконує різні завдання.
  • Симулятор . Симулюють будь-які життєві ситуації, процеси в віртуальному просторі. Є симулятори держави (де гравець займається розвитком своїх міст), військові, футбольні та інші.
  • Рольові ігри (RPG). Ігри в цьому жанрі будуть часто згадуватися в статті. Головна особливість – масовість і великий відкритий світ. Гравець може подорожувати по ньому, виконувати завдання, розвивати навички персонажа, такі як сила, здоров’я, спритність та інші. Велику популярність мають MMORPG, тобто онлайн RPG, в яких геймери спілкуються і взаємодіють один з одним.
  • Стратегії . Ігри для тих, хто не любить швидкі дії на екрані. У них користувач продумує стратегічні рішення, займається будівництвом і військовою справою. Трохи пізніше ми поговоримо про MyLands – однієї з популярних ігор з виведенням грошей.
  • МОБА (Multiplayer online battle arena). Жанр командних онлайн-ігор, в яких 2 команди гравців, по 5 учасників у кожній, керують персонажами і намагаються знищити ворожу базу. Серед киберспортівних дисциплін частіше за інших ви побачите саме ці ігри.
  • Економічні ігри . Ви приймаєте роль бізнесмена, підприємця та розвиваєте свою «справу», купуючи внутрішньоігрові предмети і отримуючи віртуальний, а потім і реальний дохід. Такі проекти пропонують зайнятися квітковим бізнесом, вирощувати птахів, розвивати ферму та іншою діяльністю.

Читайте також Ігри з виведенням грошей – огляд 37 найкращих ігор для заробітку, які реально платять + особиста думка, виплати, відгуки

Економічні браузерні ігри з виведенням грошей

Принцип заробітку зводиться до купівлі предметів за реальні гроші. Ці предмети приносять вам дохід (припустимо, 30% від вкладу в місяць), і з часом настає період окупності, і далі ви отримуєте чистий прибуток.

Як приклад візьмемо гру Golden Mines , в якій користувачі наймають працівників-гномів. Ті добувають певну кількість руди (залежить від вартості гнома), а гравець обмінює її на золоті монетки, які можна конвертувати в рублі:

Економічні браузерні ігри можна запустити прямо в браузері (капітан Очевидність). Користувачеві потрібно лише зареєструватися, вказавши дані (нікнейм, пароль, електронну пошту). Інформацію про себе вказувати необов’язково (ім’я, прізвище, вік та ін.). Ось як приблизно виглядає сторінка з грою в браузері:

На зображенні – гра Age of Clones

Пропоную ознайомитися зі списком популярних ресурсів:

  • Golden Mines ;
  • Rich Birds ;
  • GoldenTea ;
  • Taxi-Money;
  • FermaSosedi ;
  • Age of Clones .

Список можна продовжити, але перераховані вище ресурси перевірені часом і тисячами користувачів. Від різноманіття розбігаються очі, але все гри з заробітком можна розділити на дві категорії:

1З підвищеною активністю (необхідно приділяти грі від 10 хвилин в день). До категорії можна віднести FermaSosedi , Taxi-Money і Age of Clones . Дані проекти є гри, в яких є кілька пов’язаних між собою напрямків для заробітку. Принцип заробітку – покупка / продаж предметів, вироблених в грі.

Наприклад, в симуляторі ферми FermaSosedi можна виростити пшеницю або ячмінь і продати їх в лаві (внутрішньоігровому магазині). Або використовувати їх в подальшій виробничого ланцюга (погодувати курей, які принесуть яйця). Збільшується оборот коштів, час виробництва і, відповідно, прибуток. Тому такі ігри можна назвати «складними» через реалізацію різних варіантів заробітку.

переваги:

  • Мінімізовані ризики шахрайства;
  • Стабільний дохід, який залежить від можливостей гравця (від вільного часу, вкладу, стратегії);
  • Хороший спосіб проведення часу (ігри дійсно захоплюють і розвивають);
  • Кілька напрямків для заробітку.

недоліки:

  • Складна ігрова система (необхідно витратити час на вивчення);
  • Процес і механіки повністю залежать від дій та стратегій користувачів (тобто, бувають «кризи»). Наприклад, в FermaSosedi попит на продукт (м’ясо), може зменшитися, а на іншій (молоко) – збільшитися);
  • Висока ймовірність «помилки», яка призведе до втрати вкладу з вини гравця.

2З мінімальною активністю. Їх суть: купуєте ігровий предмет, що приносить прибуток. І все. Цей предмет приносить дохід, а ви лише заходите на сайт (хоч раз в день, хоч раз в місяць) і збираєте гроші. До категорії відносяться такі ігри, як: ( Rich Birds , Golden Mines, GoldenTea ).

плюси:

  • Проста схема заробітку;
  • Не потрібні вкладення (можна заробляти за рахунок внутрішньоігрових бонусів).

мінуси:

  • «Підводні камені», про яких пишуть мигцем в правилах;
  • Висока ймовірність закриття проекту або безпричинного бана користувача;
  • Часто такі проекти є «вудкою» шахраїв.

Детальніше про «підводні камені», шахраїв і особливості економічних ігор я розповідаю в статті:

  • Економічні онлайн-ігри з можливістю реального заробітку .

Онлайн ігри з виводом грошей

В онлайн-іграх з виведенням грошей заробіток заснований на обміні ігрової валюти припустимо, золоті монети , – на реальні гроші. Накопичивши достатню суму (мінімальний поріг для кожної гри різний), ви можете вивести кошти на електронний гаманець, звідти перевести на карту будь-якого банку і перевести в готівку.

Користувач приймає будь-яку роль (полководець бойового загону, «обраний герой», мандрівник, військовий, стратег і так далі) і занурюється в ігровий світ, який населений різними персонажами.

Гравцеві пропонується виконувати різні завдання, боротися з віртуальними противниками і взаємодіяти з іншими людьми (наприклад, об’єднуватися в групи).

Браузерні ігри

Ігри, які запускаються в браузері. Їх не потрібно встановлювати на комп’ютер. На відміну від вищеописаних ігор, розробники роблять упор на ігровому процесі, а не на економічній системі. Тобто, такі проекти більше схожі на класичні гри. Age of Clones і FermaSosedi можна віднести до цієї категорії, але, думаю, в них економічна система «перекриває» інші ігрові механіки (сюжет, персонажі, ігровий процес). Як виглядають браузерні ігри:

Особливості браузерних ігор:

  1. Не потрібно завантажувати файли гри (клієнт) для запуску;
  2. Досить пройти просту реєстрацію (нікнейм, пароль, електронна пошта);
  3. Невисокі системні вимоги (браузерна гра з хорошою графікою запуститься на старому комп’ютері, головне – наявність браузера і доступу до інтернету);
  4. За стилем, ігрового процесу практично не відрізняються від клієнтських ігор, про які ми поговоримо пізніше.

Список популярних браузерних ігор з виведенням грошей:

  1. MyLands (mlgame.ru) – військово-економічна стратегія в реальному часі;
  2. XGame (xgame-online.com) – космічна стратегія;
  3. Carnage (carnage.ru) – сюжетно-рольова гра;

Розповім про суть заробітку на прикладі гри MyLands, в яку я грав протягом декількох місяців.

У грі вам пропонується стати полководцем однієї з чотирьох фракцій: світлі або темні ельфи, лицарі, демони. Завдання – побудувати місто, створити армію і відправитися на захоплення зовнішніх будівель, в яких видобувається ресурс «Чорна перлина». Його можна обміняти на реальні гроші.

У грі є два режими – безкоштовний і платний. Вибравши перший, ви граєте в звичайну гру. У другому відкривається можливість виведення грошей. Я вибрав платний, так як мені сподобалася ідея заробити реальні гроші, граючи в цікаву гру.

Вклав близько 1500 рублів. З них 500 йшли на оплату щомісячної підписки, інші були витрачені на внутрішньоігрові послуги (купівля предметів, будівель і т.п.) для прискорення «прокачування».

Чи вийшло у мене щось заробити і вивести? На жаль немає. Я закинув грати, тому що чим далі я просувався, тим більше виникала необхідність бути онлайн. 1500 рублів недостатньо, щоб «протриматися на плаву» довгий час – доводиться докладати кошти, що я не міг собі дозволити.

Перейти з платного режиму на безкоштовний можна, але от назад – немає. А так як я був націлений на заробіток грошей, бажання переходити не було. Маючи більше часу і кишенькових грошей, я зміг би просунутися в грі далі і щось заробити. Якщо ви вирішили заробляти на іграх, враховуйте всі ці нюанси, адекватно оцінюйте свої сили і засоби.

Але такий заробіток мені подобається. Гра існує до цих пір, і не факт, що я не повернуся до неї в найближчому майбутньому.

Скільки можна заробити в браузерних іграх ? Якщо ви добре «прокачати» і не робили помилок, то від декількох доларів у день. Перспективи є, і я вважаю, що це відмінна можливість заробити для тих, хто любить гри.

Клієнтські

Спосіб заробітку такий же, як в браузерних – в іграх є «особлива» валюта, яку можна добути і обміняти на реальні гроші. Клієнтські гри запускаються тільки при наявності клієнта (файли гри), який встановлюється на комп’ютер. Зайшовши на сайт такого проекту, ви побачите кнопку «Завантажити клієнт». Основні відмінності від браузерних ігор:

  1. Сучасні технології. Браузерні проекти не можуть похвалитися великим ігровим світом і різноманітним ігровим процесом. В чому причина? Все просто – «браузеркі» використовують обчислювальну потужність браузера, а клієнтські – вашого комп’ютера;
  2. Велика кількість жанрів. Ви знайдете і «бегалки», і «стрілялки», та інші ігри. Наприклад, шутери тільки недавно почали активно розвиватися в браузерних додатках.

У цьому розділі ми поговоримо про ігри, спрямованих на заробіток реальних грошей. Так як ігрова індустрія створена насамперед для розваг, то таких проектів – одиниці.

Список клієнтських ігор з заробітком:

  1. Entropia Universe (entropiauniverse.com) – багатий віртуальний світ, де гравець може літати між планетами, захоплювати їх, будувати космічні кораблі і багато іншого. Її можна назвати «симулятором життя»;
  2. ComPet (competgame.com) – змагальний симулятор вихованців;
  3. AstroLords (astrolords.ru) – космічна розрахована на багато користувачів стратегія в реальному часі (MMORTS).

Чесно, про ComPet і AstroLords я чув мало, але про Entropia Universe я дізнався з цікавих новин. І ось пару заголовків:

  • «Гравець купив віртуальну місяць за 150 тис. Доларів»;
  • «Користувач продав артефакт (яйце) за 70 тис. Доларів»;
  • «Джон Якобс придбав землю в Entropia Universe за 100 тис. Доларів»;
  • «Власник астероїда в Entropia Universe продав свою власність за 635 тис. Доларів.

Гра побила рекорд Гіннеса за найбільшу угоду в віртуальному світі. Останній рекорд був встановлений якимось гравцем, який побажав залишитися анонімом. Він придбав планету за 2,5 млн. Доларів ! Дана інвестиція вже принесла гравцеві більше 50% прибутку, і на цьому виплати грошей не закінчуються.

Як виглядає Entropia Universe:

Скільки можна заробити ? Якщо вірити інформації на офіційних сайтах цих уявлень, мінімальний дохід активних учасників – від 100 $ в місяць. Для тих, хто отримує кілька тисяч доларів, віртуальний світ став основним місцем роботи.

Мобільні ігри

Є ігри, в які можна грати на мобільному телефоні і заробляти на цьому гроші. Ось деякі з них:

Детальніше про це читайте в статті: Додатки для заробітку грошей (мобільний заробіток) – 15 способів заробити в інтернеті без вкладень з телефону на Андроїд або iOS

Продаж ігрової валюти, предметів, акаунтів

Про продаж предметів

Найпростіший спосіб заробити в онлайн-іграх – це продавати предмети, ігрову валюту, акаунти, персонажів і інший контент за реальні гроші.

У кожній грі користувачі можуть отримати рідкісні артефакти і предмети. З ними персонаж стає сильнішою, набуває нові здібності. Але для їх отримання доведеться витратити безліч часу на виконання завдань.

Деякі гравці не бажають витрачати час на це і вважають за краще витратити гроші, купивши рідкісні предмети у інших користувачів.

В іграх відсутня офіційна торгівля на реальні гроші. Але є кілька «хитрих» способів:

  1. Продаж по домовленості. Наприклад, в рольових онлайн-іграх (World of Warcraft, Linage, Neverwinter) є функція «обміну» – ви можете віддати іншому гравцеві будь-який предмет зі свого інвентарю. Але, якщо домовитися з користувачем, можна продати його. Позначаєте ціну, вказуєте реквізити і робите «угоду». Спосіб досить простий, але є ризик бути обманутим.
  2. Торгові майданчики. У деяких іграх є вбудований «аукціон», але ігрову валюту офіційно не можна конвертувати в реальну. Тому багато користувачів вважають за краще використовувати сайти-біржі з продажу предметів (kiberlot.ru, funpay.ru).

Приклади продажів предметів:

Рекомендую звернути увагу на Steam. Це платформа, на якій гравці можуть купувати ігри, спілкуватися з людьми і купувати / продавати ігрові предмети. Можна скористатися вбудованим «аукціоном» – система автоматично визначає ціну і ставить ваш лот в чергу. Однак, конкуренція в Steam досить висока: іноді вам доведеться місяцями продавати один товар. Тому деякі гравці (і особисто я) вважають за краще використовувати сайти, що симулюють роботи торгових майданчиків (наприклад, ru.steambroker.com, steam-trader.com).

Читайте також Як заробити в стім – 10 кращих способів

Про продаж акаунтів

Деякі гравці не бажають витрачати час на монотонну прокачування, яка може зайняти більше 100 годин. Тому вони купують «готовий» аккаунт і з’являються в грі «у всеозброєнні».

Гравці, які займаються заробітком на продажу акаунтів, створюють електронні ящики (іноді по кілька штук), «прокачують» персонажів і розміщують оголошення про продаж. Але перед цим вони детально вивчають гру і часто мають великий досвід в ній (для скорочення часу прокачування).

Покупців акаунтів можна знайти, в основному, на тематичних форумах гри. Також є сайти, на яких виставляються акаунти на продаж. Примітно, що такий спосіб прибутковіше, ніж торгівля предметами:

ВАЖЛИВО: перепродаж акаунтів заборонена в більшості (якщо не всіх) ігрових проектах, тому є ризик отримати довічний бан. Чи не афишируйте продаж в чаті гри, уважніше читайте правила.

Мені вдалося продати пару предметів в Steam. Я не займався цим серйозно – просто, коли отримував новий предмет за досягнення в грі, виставляв його на продаж. І ось що вийшло:

Вийшло трохи, але варто враховувати, що я грав в непопулярні гри, на які, відповідно, низький попит.

плюси:

  1. Відносно легкий і легальний заробіток;
  2. Поєднання приємного з корисним;

мінуси:

  1. Необхідно приділити грі багато часу;
  2. Вартість предмета залежить від його рідкості, а аккаунта – від «прокачування»;

Популярні ігри, в яких гравці найчастіше продають / купують предмети / акаунти:

  • World of Tanks;
  • Warface;
  • DOTA 2;
  • Counter-Strike: Global Offensive;
  • Playerunknown’s Battlegrounds;
  • War Thunder;
  • World of Warcraft (і інші популярні MMORPG);

Заробіток на стрім і відеороликах

Стрім

Стрім – пряма трансляція через інтернет всіх процесів, що відбуваються на комп’ютері або ігрової консолі гравця. Популярні стримери заробляють від 50 000 рублів і вище. Тобто, людина запускає гру, включає трансляцію і просто грає.

Навіщо інші люди дивляться стрім? Найчастіше, щоб дізнатися як пройти якийсь складний рівень у грі. Або для того, щоб дізнатися про якихось цікавих фішках, прийомах, навичках ігрового персонажа. Але є і такі, яким просто цікаво спостерігати за стримером, його реакцією, жартами.

Згодом (якщо стрім цікавий, а якість відео і звуку на хорошому рівні) з’являються глядачі, які можуть надсилати гроші з будь-якими проханнями (наприклад, написати на листочку «Привіт Васі Пупкину з Воронежа» і показати глядачам) або просто на розвиток каналу . Ось, наприклад, геймеру надіслали 15000 рублів. А зліва ви можете побачити «ТОП донатів».

Як на цьому можна заробити?

  1. За рахунок залучення користувачів на сайт, який показує рекламу на ваших Стрім. Відсоток з доходу творців ресурсу йде вам (приблизно 50%).
  2. Функція «платної підписки». Глядач може скористатися нею, щоб бути в курсі змін вашого каналу. Стримера нараховується приблизно 75% її вартості.
  3. Що стосується вищеописаної матеріальної підтримки (коротко – Донат), кошти також розподіляються (приблизно 90% вам, 10% – адміністрації сайту).

Популярні стрімінговие сервіси:

Найпопулярнішим є Twitch. Ось скільки глядачів збирає одна трансляція однієї з популярних ігор:

Скільки в середньому заробляє популярний стример?

Стример WLG (WeLoveGames) заробляє 150-170 тисяч рублів на місяць, працює через майданчик Twitch. В основному займається трансляцією нових ігор, ігрових виставок. Робота, за його словами, нелегка – доводиться готувати сценарій, оформлення каналу, підбирати костюми і накладати грим. Але він поєднує приємне з корисним, що не може не радувати.

Ось ще один приклад – Олександр Гусар з 12 років захоплюється онлайн-іграми, і, будучи студентом, зацікавився Стрім. На «розкрутку» витратив безліч сил, часу і грошей, але зараз має стабільний місячний дохід в 50 тисяч рублів. До нього зверталися спонсори з пропозицією прорекламувати шахрайський проект за 100 тис. Хлопець відмовився, вважаючи репутацію дорожче грошей.

Популярні ігри для стрімінга:

  1. League of Legends;
  2. DOTA 2;
  3. PlayerUnknown’s BattleGrounds;
  4. Counter-Strike: Global Offensive;
  5. Fortnite;

Відеоролики

Досить часто на відеохостингу YouTube можна побачити ролики про проходженнях і секрети ігор. Записуючи ігровий процес на відео (зазвичай використовуються програми по захопленню екрану, такі як Fraps, BandiCam), геймери прагнуть показати виконання важких завдань, дають поради щодо проходження, жартують і приколюють під час ігор, що також приваблює глядачів.

Суть заробітку : показ реклами на каналі. Це основний заробіток всіх відеоблогеров, правда видів реклами може бути кілька. Основний вид реклами – це вбудована ютубовская реклама (Adsense). Дохід залежить від кількості комерційних переглядів (тобто, переглядів реклами):

Така реклама виділяється на «тимчасової стрічці» жовтим кольором. Її можна пропустити, на відміну від наступної реклами:

Її потрібно переглянути кілька секунд, після чого можна натиснути на кнопку «Пропустити рекламу».

Також блогери можуть прорекламувати щось в самому ролику, розповівши про рекламодавця або показавши його товар. Крім цього заробити можна на посиланнях в описі до ролика, прероллах, лайок, додавання в друзі каналу, піар інших своїх проектів (інтернет-магазинів, ігрових серверів і т.д.)

Щоб ви розуміли наскільки це вигідно, я розповім вам про одного топового відеоблогера, який заробляє на цьому мільйони доларів кожен місяць!

Шведський відеоблогер PewDiePe на момент написання статті має 57 972 240передплатників і займає 5 місце в списку найбільш популярних ютуб каналів в світі . За даними журналу Forbes, Фелікс Чельберг (Felix Kjellberg) в минулому році став найбагатшим ютубером планети, заробивши з червня 2015 по червень 2016 року – $ 15 млн.

Тут ви, напевно, скажете: «Таке тільки у них там … в Америках можливо». Давайте поглянемо на статистику російських летсплейщіков:

Ще трохи і кількість відеоблогеров, що спеціалізуються на іграх і мають понад мільйон передплатників, перевалить за сотню. Давайте подивимося скільки заробляють самі топові з них:

  1. Юрій «Frost» Морозилка. Починав з оглядів гри «Minecraft». Зараз тематика його відео вийшла далеко за межі ігр та летсплеев. Монетизація каналу відбувається в основному за рахунок вбудованої ютубовской реклами, продажу сувенірної продукції з символікою каналу, піару своїх ігрових серверів і Донато.
  • Дата створення каналу: 2 жовтень 2012
  • Кількість передплатників 6 818 632 чол.
  • Кількість роликів 1253
  • Кількість переглядів за весь час 2 685 538 680
  • Кількість переглядів за останні 30 днів: 27, 004 830
  • Приблизний місячний дохід: 400 тис. Руб. – 2 млн. Руб.
  • Приблизний річний дохід: 4,7 млн. Руб. – 40 млн. Руб.
  • Посилання на канал: https://www.youtube.com/user/YFrostA
  1. Олег «TheBrainDit» Брейн. Починав з оглядів гри «Minecraft». За роки роботи на Ютубі залишився вірним ігровий тематиці, яка переважає на каналі і по сей день. У Олега багато способів монетизації: вбудована реклама, сувенірна продукція, лайки, преролли, посилання в описі, додавання в друзі, піар паблік в інших соц.сетях, які також монетизуються за рахунок рекламодавців, піар свого стрім-каналу на Twitch.
  • Дата створення каналу: 23, вересня 2011
  • Кількість передплатників 6 669 169 чол.
  • Кількість роликів: 5391
  • Кількість переглядів за весь час 2 285 321 900
  • Кількість переглядів за останні 30 днів: 40 106 653
  • Приблизний місячний дохід: 590 тис. Руб. – 5 млн. Руб.
  • Приблизний річний дохід: 7 млн. Руб. – 50 млн. Руб.
  • Посилання на канал: https://www.youtube.com/user/TheBrainDit
  1. Ярик Лапа (Київ, Україна). Основна гра – «Minecraft». За кількістю переглядів Ярик не поступається своїм колегам, але за кількістю фоловерів вони випередили його значно. Проте, кількість переглядів за останні місяці на каналі летсплейщіка вражає, так що він має всі шанси наздогнати і обігнати лідерів. Підхід Ярика до монетизації не такий серйозний як у Олега Брейна, в основному це вбудована реклама, проте цифри і без того досить значні.
  • Дата створення каналу: 18 июня 2013
  • Кількість передплатників 3 146 397 чол.
  • Кількість роликів: 857
  • Кількість переглядів за весь час 2 106 883 515
  • Кількість переглядів за останні 30 днів 56 485 200
  • Приблизний місячний дохід: 831 тис. Руб. – 5 млн. Руб.
  • Приблизний річний дохід: 10 млн. Руб. – 60 млн. Руб.
  • Посилання на канал: https://www.youtube.com/user/YarikPawGames
  1. Дмитро «Kuplinov ► Play» Куплінов. Тематика Дмитра різноманітна, хоча ігрові відео, безсумнівно, переважають. Канал специфічний і за одними лише назвами відсів можна зрозуміти, що Дмитро незвичайна людина, зі своїми тарганами в голові, чимось нагадує Дмитра «Гобліна» Пучкова.
  • Дата створення каналу: 23, грудня 2012
  • Кількість передплатників 3 814 934 чол.
  • Кількість роликів: 4015
  • Кількість переглядів за весь час 1 492 402 618
  • Кількість переглядів за останні 30 днів 46 329 000
  • Приблизний місячний дохід: 600 тис. Руб. – 4 млн. Руб.
  • Приблизний річний дохід: 10 млн. Руб. – 60 млн. Руб.
  • Посилання на канал: https://www.youtube.com/user/KuplinovPlay
  1. Роман «MrLololoshka» Фільченков. Роман записує відео по модам, летсплеі Minecraft, хоррор-ігор і т.д. Крім вбудованої реклами заробляє на лайок і коментарях інших дрібних каналів, залучаючи таким чином до нього увагу своєї аудиторії.
  • Дата створення каналу: 28 мая 2012
  • Кількість передплатників 5 291 131 чол.
  • Кількість роликів 1366
  • Кількість переглядів за весь час 1 448 012 243
  • Кількість переглядів за останні 30 днів: 16, 981 290
  • Приблизний місячний дохід: 250 тис. Руб. – 3 млн. Руб.
  • Приблизний річний дохід: 3 млн. Руб. – 30 млн. Руб.
  • Посилання на канал: https://www.youtube.com/user/MrLololoshka

Як зробити крутий відеоролик або стрім?

Грунтуючись на просмотренном мною матеріалі, можу сказати, що людей приваблюють:

  1. Короткі, але інформативні відео. Чи захочеться вам годинами дивитися, як інша людина проходить гру? Думаю ні. Звичайно, є винятки – наприклад, гра Until Dawn схожа на інтерактивний фільм.
  2. Грамотна, цікава подача матеріалу. Якщо починати записувати відео непідготовленим, глядачі відразу це помітять. Краще накидати невеликий сценарій і репетирувати. Купуйте хороший мікрофон.
  3. Фронтальна камера. Багато геймери використовують їх для відображення своїх емоцій під час проходження гри. Так дивитися відео набагато цікавіше;
  4. Хороша якість відео, відсутність «шумів»;
  5. Оригінальний стиль, гумор. Постарайтеся створити «незвичайний» образ, який зацікавить глядачів. Також не забувайте про жарти.

Закінчивши «зйомку», користувачі викладають відео на свій канал.

Як заробити на YouTube на показі вбудованої реклами?

Для цього у вас повинна бути підключена партнерська програма. За допомогою партнерських програм ви можете заробляти на своєму контенті в YouTube. Підключившись до неї, ви надаєте доступ іншої компанії до своїх відеороликів, а ті запускають на них рекламу.

Я, наприклад, підключений до партнерке Yoola.

На тему заробітку на Youtube рекомендую почитати інші наші статті:

  • Як я заробив свою першу тисячу рублів на Youtube
  • Як заробити на YouTube. Спосіб # 1
  • Як заробити на YouTube. Спосіб # 2
  • Як заробити на Youtube. Спосіб # 3

Продаж ігрового часу

Заробіток заснований на продажу «особливих» предметів іншим гравцям в онлайн-іграх. Активувавши їх, у користувачів збільшується час платної підписки. Для доступу до деяких онлайн-ігор потрібно купити місячну підписку (середня вартість – від 500-1000 руб.). Так розробники заробляють гроші за свою працю.

Ігри з платної підпискою набагато якісніше (в плані графіки і ігрового процесу) тих, що поширюються по умовно-безкоштовної моделі. В останні ви можете грати в будь-який час, але за додатковий контент (предмети) можна заплатити (за бажанням).

Перед детальним описом способу слід прояснити кілька моментів. Граючи в онлайн-гру, ви потрапляєте на сервер, на якому, власне, і збираються гравці. Вони бувають піратськими та офіційними:

  • Піратські сервери. Гра повністю безкоштовна – ви лише підключаєтеся до сервера. Тобто, відсутня абонентська плата за ігровий час. На таких серверах складно заробити великі гроші через аудиторії, в основному, це школярі і не завжди коректно працюють ігрові механіки.
  • Офіційні сервери. Вимагають платну підписку (наприклад, на місяць), але зате ви отримуєте доступ до офіційних серверів розробників, які постійно оновлюються і поліпшуються, завдяки чому всі механіки працюють справно, а на просторах віртуального світу ви частіше зустрінете адекватних людей, які готові платити за працю розробників і за внутрішньоігрові послуги.

Популярні ігри з платними підписками:

  1. EVE Online;
  2. World of Warcraft;
  3. Guild Wars 2;
  4. Age of Conan;
  5. LineAge 2;

Як заробити на продажу ігрового часу?

Очевидно, багато гравців не бажають віддавати кілька (іноді десятків) тисяч на рік за підписку. Тому розробники онлайн-ігор пропонують купити жетони (особливий предмет) за ігрову валюту. Активувавши його, ви отримуєте ігровий час.

Розберемо спосіб заробітку на основі гри World of Warcraft (WoW). У ній, як і в багатьох інших, є безкоштовний пробний період (обмежується за часом або прокачування персонажа). На цьому етапі ви вже можете отримати здібності, які дозволяють заробляти золото на покупку жетонів.

У WoW, освоївши професію «Гірнича справа», ви можете добувати природні ресурси і продавати їх. Вартість міді, яку можна добути за 30 хвилин, оцінюється в 50 золотих (місцева ігрова валюта). Вартість срібла – від 350 до 500 золотих. Ціна жетона – від 30000 до 50000 золота.

Минаючи нескладні розрахунки, отримуємо, що гравець за кілька місяців може накопичити жетонів на кілька років підписки, і, таким чином, продовжити «справу». Продати жетон можна безпосередньо в інвентарі, і отримати гроші на рахунок Battle.net (сайт розробника гри Blizzard), і далі – вивести їх на платіжні системи.

Примітка: описаний спосіб актуальний тільки для World of Warcraft. Аналоги таких «професій» та руди присутні і в інших MMORPG.

Скільки можна заробити?

Якщо ви приділяєте грі багато часу і знаєте тонкощі її ігрових механік, то від 5000 рублів на місяць. Прокачавши персонажа до максимального рівня і розвинувши всі необхідні навички для «заробітку», ця сума збільшиться в кілька разів.

плюси:

  1. Підійде всім людям, навіть тим, хто не розбирається в MMORPG;
  2. Заробіток без вкладень;
  3. Зростання заробітку пропорційний витраченому часу;

мінуси:

  1. Висока конкурентність;
  2. Вимагає багато часу (наприклад, на перших порах буде потрібно витрачати по 12 годин на день на гру, щоб вийти на стабільний заробіток).

Драйвінґ, наставництво (допомога від досвідчених гравців)

Чим частіше людина грає в комп’ютерні ігри, тим швидше він відточує свої навички. Наприклад, в RPG досвідчений гравець знає, як швидше прокачати персонажа, отримати кращі артефакти (ігрові предмети) і інше.

Новачки, прагнучи досягти досконалості в тій чи іншій грі, але не мають досвіду, можуть витратити на це кілька місяців. Для досвідченого геймера це завдання на один тиждень. Часто від прокачування залежить кількість доступних ігрових можливостей.

На основі допомоги новачкам від «бувалих» гравців виникло два види заробітку на іграх: драйвинг і наставництво . Суть першого – пропозиція послуг з прокачування персонажа на акаунті «замовника», другого – допомога за гроші в реальному часі.

Наведемо простий приклад, взявши шутер Battlefield 1. Новачкам недоступні круті пушки, їм присвоюється ранг «рядовий». Звичайно, такі гравці прагнуть швидше підвищити рівень, щоб стати сильніше і проявити себе в бою з новим зброєю.

Є люди, які не хочуть витрачати час на прокачку, або їм просто лінь. І вони не проти заплатити гроші людині, яка самостійно займеться прокачуванням аккаунта або допоможе їм в цьому. І вже через деякий час «новачок» зможе в повну силу проявити себе в цьому шутере.

переваги:

  1. Задоволення від ігрового процесу (гра за чужі гроші);
  2. Підвищення продуктивності за рахунок використання хитрощів. Наприклад, можете підключити напарника, який буде займатися прокачуванням в нічний час.

недоліки:

  1. Велика праця. За фактом, вам потрібно проводити за комп’ютером мінімум 8 годин на день для максимально швидкої розгойдування;
  2. Відсутність клієнтів. Замовлення на драйвинг або наставництво зустрічаються нечасто, адже основний контингент – це школярі у яких мало грошей.
  3. Низька окупність.

Де можна знайти клієнтів?

Якщо ви вирішили займатися Драйвінґ або наставництвом, ефективним способом реклами є повідомлення на ігрових форумах або в тематичних спільнотах гри в соціальних мережах.

Скільки можна заробити?

Вартість роботи залежить від поставлених умов. Рекомендується брати передоплату в 50%. Найчастіше вам буде потрібно прокачати персонажа до максимального рівня, на що піде кілька тижнів реального часу. Ціна готового аккаунта може досягати до 500 $.

На російськомовному сайті (mmopeon.ru) пропонують послуги драйвінгу за 200 рублів на годину. Якщо працювати 8 годин на добу, 21 робочий день, виходить заробіток понад 30 000.

Кіберспорт

Кіберспорт, або комп’ютерний спорт – вид змагальної діяльності, який активно розвивається в усьому світі. Прямо зараз, поки я пишу статтю, проходить світовий чемпіонат по онлайн-грі League of Legend, призовий фонд якого перевищує $ 4 600 000. Значна сума, чи не так?

Суть заробітку – участь в турнірах з відеоігор. Якщо гравці перемагають на турнірі (або займають призове місце), вони отримують грошові призи. Чим не заробіток? Для професійних гравців це навіть основна робота.

Щороку з’являється все більше ігор, за якими проводяться змагання. Приклад найпопулярніших жанрів і проектів:

  1. Шутери від першої особи (Counter-Strike, Overwatch, Warface);
  2. МОБА (League of Legends, DOTA 2);
  3. Військові симулятори (Armored Warfare, World of Tanks);
  4. Стратегії (StarCraft 2);
  5. Спортивні симулятори (FIFA);
  6. Карткові ігри (Heartstone).

Як ви здогадалися, більшість ігор – командні. Однак, по Heartstone проводяться поодинокі турніри.

Записи турнірів транслюються в прямому ефірі в інтернеті, часто збираючи багатомільйонну аудиторію. Тобто, гравці ще стають відомими (нехай і не на весь світ). Але давайте відійдемо від «стелі», «професіоналів» і спробуємо заробити гроші, будучи звичайним хорошим гравцем, наприклад, в Counter-Strike.

Як почати заробляти?

  1. Сформуйте команду, розподіліть ролі, частіше тренуйтеся і взаємодійте в реальному житті. Ваші «тіммейтов» повинні бути друзями, а не просто союзниками в віртуальному світі;
  2. Краще почати з місцевих міських турнірів. Однак, якщо ваші напарники живуть в різних містах, гугл наступний запит «Аматорські турніри по Counter-Strike». Приклади сайтів: csgo.starladder.tv, play.eslgaming.com, cgames.in.ua (актуально для CS, але ви також можете знайти сайти і для інших ігор). Перемагаємо, отримуємо призи;
  3. Що далі? Розвиваємо навички, тренуємося, напрацьовуємо рейтинг (в більшості ігор присутній рейтингова система) і намагаємося завоювати до себе увагу, перемагаючи в більш масштабних турнірах.
  4. Вітаємо! Ви майже кіберспортсмен.

Чому «майже»? Просто грати і отримувати задоволення у вас не вийде – необхідно продумувати тактики, досконально вивчати ігрові механіки і постійно напрацьовувати «досвід». Розвиватися важче, якщо ви граєте в команді – найчастіше просто не вдається зібрати всіх друзів в один час. Але заробляти таким способом цілком можливо.

Скільки можна заробити?

Команда Sk Gaming, що бере участь в турнірах по шутеру CS: GO, в 2016 році заробила $ 1 799 973. Китайська команда Wings Gaming, яка грає в DOTA 2, поставила рекорд по заробітку, отримавши в 2016 році $ 9 583 325. Наведені суми можна розділити на 5 , і вийде заробіток одного гравця за рік. Середній заробіток професійних гравців в СНД – $ 500 (30000 руб.) На місяць.

Тестувальник ігор

Але що, якщо просто грати в гру і заробляти, не провертаючи різні «схеми» і «махінації»? В інтернеті ви часто можете побачити такі оголошення:

Така робота вважається офіційною у великих ігрових компаній (Bethesda, Valve). Суть заробітку – тестувати гру, знаходити критичні помилки (баги) і повідомляти про них розробникам. Очевидно, що творці ігор не можуть встежити за всіма помилками, тому «просять» допомоги у геймерів за плату.

Але чому «робота мрії» – це ілюзія? Розглянемо переваги і недоліки даного виду заробітку:

Плюси:

  1. Ви можете отримувати задоволення від проходження гри;
  2. Непоганий заробіток (судячи з оголошень, платять від 20000 рублів на місяць).

Мінуси:

  1. Фізичне та емоційне напруження. Доводиться постійно грати в одну і ту ж гру, день у день. Змогли б ви так робити протягом декількох місяців?
  2. Невідповідність праці та заробітку. Найчастіше тестувальники приділяють роботі набагато більше, ніж належить за регламентом.
  3. Необхідні навички, уважність, знання в сфері відеоігор. Від кількості знайдених «багів» залежить зарплата тестувальника. Якщо людина не знайомий з відеоіграми, він напевно втратить пару важливих моментів, і якщо роботодавець про це дізнається, є шанс втратити роботу.

Нещодавно я натрапив на інтерв’ю одного тестувальника, який розповів про особливості даної роботи. В основному він розповів про недоліки, таких як: низький рівень заробленої плати, суворі робочі умови, відсутність поваги з боку роботодавця і інших.

Неважко зробити висновок, що «робота мрії», є насправді помилкою, про що я особисто здогадувався. Якщо вам цікаво, про що повідав тестувальник, ви можете прочитати повну статтю на Habrahabr.ru .

Інтелектуальні, логічні і азартні ігри з заробітком

Інтелектуальні

Багато людей із задоволенням проводять час за інтелектуальними іграми. В процесі людина розвиває інтелект, логічне мислення і ряд інших корисних навичок. Сьогодні ви можете заробляти на інтелектуальних іграх завдяки сайтам, на яких люди роблять «ставки» і грають один з одним.

Ви можете заробити на таких настільних іграх, як шахи, шашки, нарди, доміно, більярд на сайті RushPlay (rushplay.com). Присутні азартні ігри, такі як карти, покер, «слоти». Користувачі можуть відточити навички в розділі «Ігри на інтерес», і спробувати заробити гроші, зробивши ставки в «Ігри на гроші»:

Сайт NarduClub пропонує заробити виключно на нарди. Присутні класичні, довгі і короткі нарди. Користувачі можуть влаштовувати турніри і виграти хороші гроші (чим більше гравців тим вище ставки):

Логічні

Якщо ви любите гри на кмітливість і логіку, вам сподобаються такі проекти:

  1. Гра-загадка. Суть – відгадати одну з загадок, представлених на сайті, після чого розмістити свою. Користувачі постараються відгадати вашу загадку, і кожен їх невірна відповідь принесе вам 3 рубля.
  2. Хто хоче стати мільйонером (oschastlivchik.ru). Онлайн-версія відомої телепрограми. Гравець, який відповів на всі питання, стає учасником щоденного розіграшу грошових призів (від 100 до 5 тис. Руб.). Спроби необмежені.

Азартні

Не менш популярні азартні ігри з заробітком в інтернеті. На згаданому вище сайті RushPlay є кілька азартних ігор на гроші, але найпопулярнішим ресурсом в цій сфері є Ігрунов .

Суть заробітку: вибираєте вподобану гру, робите ставку і граєте. Якщо вдалося виграти – продовжуєте грати або забираєте приз. Перелік ігор на Ігрунов:

Приклад гри (Камікадзе 2):

Тут користувачі вибирають місце, куди поставити драбину, і намагаються пробратися наверх. Після вибору в випадкових місцях падає каміння, і якщо вони зачепили гравця, той програє.

Я кілька разів намагався виграти на Ігрунов . Спочатку просто розважався, а потім вивчав тактики в інтернеті. Найпопулярнішою грою є «Камікадзе 2». Вкладав по 10-50 рублів за раз, і навіть виходив в плюс в якийсь час. Але в підсумку все програвав, через «азарту», тобто не міг вчасно зупинитися.

Не виключено, що комп’ютерна програма діє за певним алгоритмом, який спочатку дозволяє виграти непогані гроші, а потім виключає можливість виграшу. Гравець, захопившись, не побажає зупинятися і втратить всі виграні кошти.

Якщо ви вирішили грати в азартні ігри в інтернеті на гроші, дотримуйтеся наступних порад:

  1. “Тихіше їдеш далі будеш”. У мережі є безліч тактик, але більша частина заснована на «мінімального доходу». Тобто, ви витратите, припустимо, на гру, 5 рублів, а виграєте 6. Так, мало, але в даному випадку мінімізована можливість втратити все;
  2. Вчасно зупиняйтеся. Якщо відчуваєте, що справа пішла – зупиніться. Через азарту захочеться ризикнути і зробити ставку більше, що ніколи не закінчується успіхом;
  3. Вивчайте тактики в інтернеті. Наприклад, сайт Ігрунов існує давно, і багато користувачів діляться своїми тактиками по заробітку на тематичних форумах і YouTube-каналах.

Виділимо переваги і недоліки заробітку на логічних, інтелектуальних і азартні ігри:

Плюси:

  1. Доступність. Думаю, в таких іграх освоїтися легше, ніж, наприклад, MMORPG;
  2. Заробіток залежить від ставок і навичок, знань гравців;
  3. У логічних і інтелектуальних іграх, на мій погляд, відсутня «азарт». Тобто, зігравши пару ігор, ви не захочете «відігратися».

Мінуси:

  1. В азартних іграх є ризик – тобто, виграш залежить від удачі. Але, якщо ставки низькі, ризик мінімальний;
  2. Мало проектів. Тема з іграми на гроші, як мені здається, досить цікава, але сайтів з її реалізацією одиниці через малу затребуваності.

Скільки можна заробити? Вивчивши кількість активних гравців і пропоновані ставки, я зробив такий висновок.

  • На інтелектуальних іграх – від 10-50 рублів в день.
  • На логічних і азартних іграх – від 50-100 рублів в день.

Ігровий журналіст (особистий блог, статті)

Чи вмієте грамотно викладати думки на папері і стежте за розвитком ігрової індустрії? Можете спробувати себе в якості ігрового журналіста ( копірайтера ).

Це є моєю основною діяльністю – зареєструвавшись на біржі контенту Etxt, я почав писати огляди на ігри, новини, рецензії. За півроку мені вдалося заробити понад 50 000 рублів.

Якщо у вас вже є досвід, можете написати цікаву статтю і запропонувати опублікувати її ігровому сайту або журналу. Якщо вона гідна і пройде модерацію, з вами, швидше за все, зв’яжуться і запропонують роботу. Популярні ігрові журнали:

  1. Країна ігор;
  2. ігроманія;
  3. PC Gamer;
  4. Кращі Комп’ютерні Ігри;
  5. PC гри;
  6. Навігатор ігрового світу;

Більшість інтернет-ресурсів пропонують публікувати ваші роботи у вигляді статей від користувачів, блогів. Тобто, висока ймовірність, що їх опублікують.

Якщо такого досвіду у вас немає, можете набрати його, створюючи статті на замовлення на біржах контенту. Популярні біржі:

  1. Advego ( огляд сервісу| ru );
  2. ETXT ( ru);
  3. CopyLancer ( ru);
  4. Contentmonster ( ru);
  5. TurboText ( ru).

Я працював тільки на перших двох і не пошкодував про це. Ресурси перевірені часом і тисячами користувачів, і є хорошим стартовим майданчиком для початківців копірайтерів.

Можете завести в інтернеті свій ігровий блог, в якому будете описувати цікаві факти по тій чи іншій грі. Звичайно, тема залежить від вашої фантазії – це може бути новинний блог, збірник «гайдів» (статті, навчальні ігрового процесу) і так далі.

Хороший стиль оповіді, досвід і корисність матеріалу призведе до вас постійну аудиторію. У блозі ви зможете розміщувати рекламу за гроші. Читачів можна залучити за допомогою акцій і конкурсів. Бути може, на ваш сайт наткнеться редактор ігрового журналу або сайту, і запропонує вам роботу.

Скільки можна заробити? Копірайтинг принесе вам більше 10000 руб. / Місяць. Статистикою по доходу (тільки контекстна реклама) з ігрового блогу поділився один мій знайомий. В середньому, при 3500 відвідувачів в день, прибуток становить 5 $ щодня. В місяць – від 9000 рублів.

Створити свій сайт і почати на ньому заробляти:

  • Що таке домен, як вибрати і зареєструвати доменне ім’я
  • Що таке хостинг і як правильно його вибрати
  • Створення сайту на CMS WordPress
  • Налагодження та підготовка сайту на CMS WordPress до роботи

На чому можна заробити найбільше?

Якщо ви вирішили тісно пов’язати своє життя з іграми і маєте намір на цьому заробляти, то ось як ми розподілили способи заробітку на іграх за ступенем прибутковості. При виборі способу заробітку також потрібно відштовхуватися від вашого характеру, адже не кожен зможе впевнено вести стрім перед багатотисячною аудиторією або писати статті:

  • Відеоролики на YouTube. Знімайте цікаве відео про проходження ігор, розповідайте фішки і трюки, робіть огляди нових ігор і ви зможете заробляти гідні гроші. Топові ігрові канали приносять своїм власникам мільйони рублів щомісяця.
  • Кіберспорт. На цьому можна заробляти мільйони доларів, але це і найскладніший спосіб заробітку. Мало того що потрібно самому вміти круто грати, так і буде потрібно зібрати команду таких же гікнутих ігроманів. Додайте сюди купу грошей на ігрове залізо, масу часу на ігрові тренування і ви зрозумієте, що це не так просто. Як на мене, так на роликах Ютуб можна заробити набагато простіше і більше.
  • Стрім. На Стрім мільйони не заробити, але 50-150 тис. Рублів цілком реально. А ще краще, об’єднати цей спосіб із заробітком на Ютубі.
  • Власний блог. Це довгий спосіб заробітку, до того ж, тут потрібне вміння писати тексти. Якщо ви не дружите з російською мовою та / або не любите писати взагалі, то навіть не дивіться в цю сторону заробітку. Проте, в цьому напрямку можна заробляти дуже гідні гроші. Сайт з трафіком в 20.000 чол / добу може приносити вам 150.000 – 300.000 руб. чистого прибутку на місяць. Щоб вийти на таку відвідуваність – потрібно написати близько 400 – 800 статей. Ну а далі рахуйте самі протягом якого часу ви зможете це зробити.
  • Ігрова журналістика на замовлення. Це швидкий дохід, так як ви отримуєте гроші від замовника відразу після написання і здачі матеріалу. Приблизний дохід – 9.000-20.000 руб. у місяць.
  • Тестувальник ігор. Цей вид доходу більш стабільний. Тут не потрібно шукати замовлення кожен день на біржах статей, як в ігровій журналістиці. Дохід стабільний, 15.000 – 20.000 руб. кожен місяць.
  • Продаж ігрової валюти, предметів, акаунтів. Тут все досить просто. грай собі, так продавай періодично накопичену валюту або зароблені предмети. Підійде практично будь-якому геймеру. Але і дохід не великий, 3.000 – 18.000 руб. щомісяця.
  • Драйвінґ, наставництво. Специфічний спосіб заробітку. Підійде не кожному, тут потрібно бути крутим спецом в іграх. З недоліків – нестабільний заробіток (2.000 – 15.000 руб. На місяць), потрібно постійно шукати клієнтів.
  • Онлайн-ігри з висновком. У цьому виді заробітку потрібно любити певні гри і постійно в них грати. Якщо ви любите постійно відкривати для себе нові іграшки, то цей варіант заробітку вам не підійде. Дохід нестабільний, можна як заробити (1.000 – 10.000 руб.), Так і втратити.
  • Економічні ігри з заробітком. Обмежена кількість ігор підійде не кожному. Зате, крім самого ігрового процесу і можливості заробітку, можна прокачати корисні навички бізнесмена, які стануть в нагоді в житті. Дохід також нестабільний. Можна заробити і 10.000 руб. в місяць, а можна стільки ж втратити.
  • Продаж ігрового часу. Цей варіант краще розглядати не як заробіток, а як додатковий бонус, який доступний досвідченим гравцям з прокачаний персонажами. Не більше 5.000 – 10.000 руб. в місяць при перерахованих вище умовах.
  • Інтелектуальні, логічні ігри. У цьому виді заробітку також не потрібно розраховувати на якісь великі гроші. У більшості випадків мова йде про 3.000 – 10.000 руб. у місяць. Дохід не стабільний і залежить від рівня вашої майстерності в тих чи інших іграх.

Висновок

Моє життя тісно пов’язана з іграми. Якщо раніше я витрачав на них багато часу просто розважаючись, то сьогодні, вивчивши способи заробітку, я поєдную розвага із заробітком. В основному віддаю перевагу економічні ігри, так як люблю прораховувати все до дрібниць.

Також пишу огляди, рецензії та новини на ігрову тематику. Це дається мені легко – досвід дається взнаки. Також пробував записувати відео і створив для цього канал на Ютубі. Дохід був невеликий і потім я і зовсім закинув записувати відео, але якби продовжував робити це регулярно, то. упевнений, зараз результат був би зовсім інший.

Я хотів би спробувати заробляти на продажу предметів, але для цього потрібно багато вільного часу. У будь-якому випадку, гри змінили моє життя в кращу сторону, і я продовжу на цьому заробляти.

Як заробити на іграх для Android

Мобільні пристрої все частіше використовуються для входу в інтернет. Смартфони і планшети витісняють звичайні комп’ютери.

Статистика популярних сайтів говорить про те, що велика частина вхідного трафіку – мобільна, а 25% від користувачів Рунету використовують тільки мобільні пристрої.

На зміну комп’ютерних ігор приходять мобільні додатки. Їх популярність тільки зростає.

Це обумовлено низкою факторів:

  • збільшується продуктивність мобільних телефонів і планшетів – вони підтримують «важкі» програми;
  • зручність – немає прив’язки до одного місця;
  • грати можна де завгодно – вдома, на роботі, в школі, в дорозі;
  • можливість використовувати мобільний інтернет для онлайн-ігор.

Серед інтернет-користувачів збільшується інтерес до андроїд-ігор з висновком реальних коштів.

Все, що потрібно знати про цей вид заробітку, ви знайдете в нашій статті.

Ігри на Андроїд з виведенням грошей – обман або можливість для реального заробітку

Такі проекти дійсно є, але і рівень шахрайства теж високий – складно знайти онлайн-гру, яка дійсно платить, адже переважає реклама шахрайських проектів.

У статтях, присвячених заробітку на онлайн-іграх, розповідаються історії неймовірного успіху – гравцям щодня виплачують по 10 тис. Рублів, вони нічого не роблять і отримують «нескінченні гроші» за рахунок рефералів. Виглядає це красиво, але легких грошей немає ніде – і вже тим більше в інтернеті. Навіть в чесних онлайн-проектах багато не заробиш.

Онлайн-ігри з виведенням коштів не потрібно розглядати як можливість добре заробляти. Такі додатки приносять лише невеликий додатковий дохід, і то не завжди. Головна перевага таких проектів: можливість поєднувати приємне з корисним – гру і заробіток.

У списку найбільш популярних ігор – Anomaly Korea, Golden Mines, 2048, Defense Zone, Grim Soul, LONEWOLF, Indestructible, Injustice 2. Не всі вони годяться для прямого заробітку, але на їх популярності багато роблять свій бізнес.

Як заробити на іграх для Android – 4 основних етапи

Заробіток на андроїд-іграх включає в себе чотири етапи – вибір онлайн-ігри, її установка, поповнення балансу і виведення коштів.

Кожен етап однаково важливий і вимагає додаткового розгляду.

Етап 1. Вибір гри

Ваше завдання – відсіяти шахрайські пропозиції і вибрати ті, які дійсно платять.

Гра повинна вам подобатися. Якщо вона вам не цікава, навряд чи ви досягнете високого рівня, а значить – нічого не заробите або заробите занадто мало.

Етап 2. Встановлення програми на Android

Заходимо в Google Play Market, шукаємо гру і встановлюємо її на свій мобільний пристрій.

Не рекомендується завантажувати додатки на сторонніх ресурсах – є ризик зараження вірусами та іншими шкідливими програмами. Офіційні програми завжди є в Play Market.

Перед скачуванням перевірте системні вимоги – чи відповідає гра параметрам вашого пристрою.

Етап 3. Поповнення особистого рахунку і початок гри

У кожній грі є своя внутрішня валюта. Її можна купити за реальні кошти або заробити.

У більшості ігор з можливістю виведення купують віртуальну валюту за реальні гроші – щоб активувати обліковий запис і почати заробляти.

Рахунок поповнюється:

  • за допомогою СМС – відправляєте повідомлення на вказаний номер і з вашого рахунку знімаються гроші;
  • електронними гаманцями – вебмані, ківі і Яндекс.Деньги;
  • банківською картою.

У популярних онлайн-іграх доступні всі перераховані вище способи.

Етап 4. Висновок зароблених коштів

Внутрішня валюта змінюється на реальні гроші і стає доступною до висновку.

Зазвичай є мінімальний поріг виведення – 10-30 рублів, залежно від онлайн-гри.

Поширені способи виведення:

  • електронні гроші;
  • банківська картка;
  • поповнення мобільного.

Найчастіше використовуються електронні гроші – вебмані, ківі і яндекс. Окремі ігри (так звані крани криптовалюта) виводять гроші в bitcoin.

ТОП-3 гри для Android, в яких можна заробити реальні гроші

Серед усіх онлайн-ігор на андроїд особливо виділяються три – Golden Mines, Golden Birds, Golden Tea.

Розглянемо кожну з них.

Golden Mines

Завдання гравця – збирати руду. Для видобутку руди потрібно купувати гномів. Чим професійніше гном – тим більше руди. Руда змінюється на золото, а золото – на реальні гроші.

Курс обміну: 100 золотих = 1 рубль. Курс фіксований і ніколи не змінюється. Платять на вебмані, ківі і яндекс.

В Golden Mines 725 тис. Користувачів. У проекту є резерв для виплат.

Відгуки користувачів неоднозначні. Виділимо помітні плюси і мінуси.

Плюси:

  • мінімальна сума виводу – 50 рублів;
  • техпідтримка відповідає швидко;
  • наявність резерву гарантує чесність виплат;
  • додаток працює навіть на слабких смартфонах.

Мінуси:

  • частина грошей від переробленої руди автоматично направляється на покупку гномів – так розробники мотивують користувачів продовжувати грати в Golden Mines;
  • гноми повільно збирають руду, а швидкі коштують дорого;
  • затримки з виведенням коштів – платіж обробляється вручну, в 2017 році виплати призупиняли на місяць.

Проект хоч і платить, але деякі користувачі називають його фінансовою пірамідою – через наявність багаторівневої реферальной програми.

Golden Birds

Додаток запущено в 2013 році. Це віртуальна птахоферма.

Завдання гравця – купувати птахів і збирати яйця. Яйця змінюються на внутрішню валюту – срібло. Срібло конвертується в справжні гроші. Проект неоднозначний. Більшість відгуків – негативні.

Гра Golden Birds

Відзначимо плюси і мінуси.

плюси:

  • виплати відбуваються миттєво;
  • багато варіантів поповнення – банківська карта, вебмані, ківі, яндекс, платне СМС-повідомлення;
  • не потрібно часто заходити в гру – процес збору яєць автоматизований.

мінуси:

  • технічна підтримка відповідає довго, а відповіді – шаблонні;
  • гравцями були зафіксовані баги, після яких з їхнього балансу пропадало срібло;
  • нечесні правила – збитки гравцям не компенсуються;
  • проект тримається на рефералах – більшість гравців заробляють за рахунок залучення нових учасників, так як їх заробіток від продажу яєць – копійчаний і не окупається.

Golden Tea

Завдання гравця – вирощувати чай. Щоб почати виробляти чайне листя, необхідно за реальні гроші купити чагарники. Вироблена продукція викуповується адміністрацією. Гроші зараховуються на віртуальний рахунок або на електронні гаманці.

Виділимо плюси і мінуси Golden Tea.

плюси:

  • швидкі виплати;
  • мінімальна сума виплати – 10 рублів;
  • широкий вибір способів поповнення балансу – електронні гаманці і навіть біткоіни;
  • чайне листя не псуються – їх не обов’язково збирати кожен день.

мінуси:

  • прямі інвестиції не окупаються;
  • основний спосіб заробітку – залучення рефералів;
  • щоб виводити гроші, потрібна енергія – вона дається за залучення активних рефералів.

Огляд можливих ризиків

Кожна онлайн-гра з реальними виплатами грошей несе ризик гравцеві.

Розглянемо кожен з можливих ризиків по порядку.

Ризик 1. Злом облікового запису

Інтернет-шахраї є скрізь. Онлайн-ігри – не виняток, особливо ті, в яких є висновок реальних коштів.

Щоб убезпечити себе, дотримуйтесь елементарних правил безпеки:

  1. Створіть складний пароль. Надійний пароль містить різні символи – прописні, друковані, великі і маленькі, а також цифри. Не використовуйте в паролі дані, відомі третім особам – дати народження, улюблені числа, адреси тощо.
  2. Нікому не повідомляйте пароль.
  3. Виходьте з гри, якщо граєте на сторонніх пристроях.
  4. Чи не хваліться заробітком, особливо в інтернеті.

Від крадіжки грошей з онлайн-грі ніхто не застрахований – зламати можна все, але якщо дотримуватися правил безпеки, цей ризик мінімізується.

Ризик 2. Неможливість виведення коштів

Причин цього може бути кілька:

  1. Закриття проекту. Шахрайські онлайн-ігри з виплатою грошей нагадують фінансову піраміду – піраміда працює до тих пір, поки в неї приходять нові користувачі.
  2. Технічні неполадки. Таке буває, але ці затримки носять тимчасовий характер.
  3. Високий поріг виплат коштів. Деякі навіть чесні проекти встановлюють високу планку для мінімальної суми виведення. Через це ви або не можете вивести свої гроші, або змушені продовжувати грати до досягнення мінімально допустимої суми.

Щоб убезпечити себе, чи не вкладайте гроші в онлайн-ігри з поганою репутацією.

Ризик 3. Імовірність програти всі гроші

Ігор зі 100% гарантією виграшу не буває, тому однією з причин втрати коштів може бути програш, особливо це стосується азартних ігор – онлайн-казино, карт, шахів, покеру і ін.

Не варто без оглядки піддаватися азарту, щоб не програти всі гроші

Можливі причини:

  • прийняття необдуманих рішень;
  • відсутність стратегії;
  • високий азарт.

Щоб вибрати гарну стратегію, вивчіть всі тонкощі гри, поспілкуйтеся з іншими гравцями, використовуйте їх досвід. Створюйте свою унікальну стратегію. Наприклад, можна знайти таку ж гру, тільки не на гроші і відточувати в ній свою майстерність.

Як не попастися шахраям – корисні поради та рекомендації

З онлайн-іграми пов’язано чимало шахрайства. Зазвичай такі проекти обіцяють високий пасивний дохід, але на практиці крадуть гроші користувачів.

Щоб не стати жертвою інтернет-шахраїв, прислухайтеся до наших порад.

Рада 1. Вивчіть якість сайту

Він повинен бути якісним і не містити ніяких дефектів. Тексти не повинні містити помилок, як і інші промо-матеріали.

Дізнайтеся, коли був зареєстрований домен – якщо сайт недавно створили, є ризик, що він шахрайський.

Додатково пошукайте сторінки проекту в соціальних мережах, поспілкуйтеся з гравцями. Спілкуйтеся лише з власниками реальних сторінок – фейки можуть працювати на зловмисників. Навіть якщо проект чесний, ви дізнаєтеся про всі його підводні камені, а вони є завжди.

Порада 2. Спробуйте зв’язатися з техпідтримкою

Якщо вам не дадуть – перед вами шахраї. Чесні розробники дорожать своїми клієнтами і завжди відповідають їм.

Порада 3. Зверніть увагу на відгуки гравців

Для цього використовуйте різні джерела – ігрові сайти, форуми та соціальні мережі. Шахраї зазвичай накручують відгуки. Це легко помітити. Такі відгуки часто не несуть в собі ніякого практичного сенсу, а просто вихваляють гру.

Негативні відгуки є скрізь, незадоволених завжди вистачає. До таких відгуків теж потрібно ставитися критично – людині гра просто не сподобалася, він програв або зіткнувся з технічними складнощами.

Для отримання корисної інформації про захист операційної системи в цьому відео:

висновок

Заробити на онлайн-іграх реально, але навіть в чесних проектах є багато підводних каменів, які ускладнюють процес заробітку.

Онлайн-ігри не варто розглядати як джерело основного доходу. Прибутковість зазвичай дуже низька, непорівнянна з ризиками – завжди потрібно вкладати, без вкладень нічого не заробити.

Про автора

admin administrator