Чи садять кріп у зиму

Авторadmin

Чи садять кріп у зиму

Зміст:

Коли і як саме садити кріп під зиму, щоб ранньою весною вже бути з зеленню

Багато дачників вважають кріп обов’язковою культурою для посадки на грядці, інформує Ukr.Media.

Причину популярності зелені пояснити дуже легко. По-перше, рослина приносить організму людини неймовірну користь.

По-друге, кріп покращує смакові якості багатьох страв і є хорошою «прикрасою» для обіду і вечері.

По-третє, рослину можна назвати «невимогливою», яка витримує навіть самі непрості погодні умови.

З цієї причини багато городників займаються посадкою зелені саме в осінній період.

Однак у багатьох недосвідчених дачників виникає цілком закономірне питання: “коли і як саме садити кріп?”.

Терміни посадки

Орієнтуватися краще не на дату, а на температуру.

Почати займатися посадкою кропу на зиму слід в той момент, коли нічна температура повітря вже стала негативною (-2. -3 градуси).

При цьому в денний час теж має бути досить холодно: не більше 3 градусів тепла, а можна й при невеликому мінусі.

Місце посадки

Для зелені найкраще підходить відкрита і незатінена ділянка.

Ґрунтовий покрив на цьому місці повинен бути пухким і містити чимало поживних речовин. Бажано внести органіку.

Підготовка ділянки

Ще за плюсової температури — заздалегідь треба підготувати грядки, бо по морозу це робити вже набагато складніше. На грядці, обраної для осінньої посадки кропу, слід провести перекопування.

Також потрібно постаратися зробити поверхню ділянки максимально рівною. Після цього необхідно викопати борозни. Бажано, щоб між рядами було близько 0,2 метра.

Посів

Запам’ятайте головне правило — при підзимому посіві будь-яких культур проливати водою їх не треба! Просто у підготовлені борозенки відправляєте насіння та зверху присипаєте їх землею — і все. Але землею присипати треба не мерзлою, для цього заздалегідь підготуйте відро землі — занесіть його в сарай або будь-яке приміщення з плюсовою температурою і після висадки кропу присипте його цією землею.

Смачний, наче з грядки. Як зробити зимові заготовки кропу на зиму

Завжди зручно мати ароматний кріп під рукою. Без цієї зелені важко уявити собі більшість страв української кухні. Ми залюбки додаємо кріп в супи, борщ, грибну юшку, омлет чи деруни. Парасольки кропу з насінням незамінні у нас і для соління та маринування більшості овочів: огірків, томатів, капусти чи кабачків. Звісно, сьогодні він є в наявності в магазинах та на ринках цілий рік. Але ми переконалися, що саме літній кріп, який виріс під променями гарячого сонця і на відкритому ґрунті, задовольнить вибагливих до смаку господинь. Тому радимо заготовляти свіжий кріп на зиму в домашніх умовах. З цієї ж причини ми пропонуємо заморозити томати на зиму, адже аромат та смак ґрунтового помідора разюче відрізняється від зимових врожаїв, вирощених у теплицях.

Кріп попередньо треба очистити. Ретельно промийте і стебла, і парасольки з насінням. Щоб переконатися, що зелень чиста, краще полощіть її у глибокій мисці. Так, змінюючи воду в посуді, ви бачитимете, коли вона стане чистою, без домішок ґрунту чи піску. Вимитий кріп підсушіть за допомогою двошарового паперового рушника або скористайтеся пристроєм для сушіння зелені. Далі обирайте спосіб заготівлі, який підходить вам найкраще, з урахуванням ваших кулінарних потреб. Якщо ви заморожуватимете чи солитимете кріп, то варто пагони з парасольками відрізати. Насіння краще засушити окремо, а використовувати його для соління та маринування.

Деруни з кабачків із кропом: простий рецепт від Євгена Клопотенка

Ніжна та кремова картопля конфі: рецепт з кропом

ЯК ЗАМОРОЗИТИ КРІП

Вимитий та підсушений кріп опустіть у кип’ячу воду. Бланшируйте рівно хвилину та одразу виймайте, нехай стече вода. Підготуйте невеличкі пластикові чи силіконові формочки й щільно набийте їх зеленню. Оберніть формочки харчовою плівкою та поставте у морозильну камеру. За 6-8 годин зелень заморозиться і її можна виймати з формочок, класти в окремий пакет та герметично закрити. Коли будете використовувати кріп, не розморожуйте продукт, а відскоблюйте бажану кількість ножем із замороженого бруска. Зберігатися такий кріп може до нового врожаю.

ЯК ЗАГОТУВАТИ КРІП В ОЛІЇ

Вимиту та підсушену зелень кропу подрібніть ножем по 1-2 см. Візьміть пластикові чи силіконові формочки для льоду, покладіть у кожну комірку зелень (наповнюйте приблизно на половину), і одразу заливайте олією. Олію виберіть до вашого смаку, в залежності від того, яку ви використовуєте для приготування їжі. Обережно накрийте формочки харчовою плівкою та поставте ємності у морозилку. Після 6-8 годин вийміть формочки, дістаньте з них кубики замороженої олії з зеленню та перекладіть все це у пакет з герметичною застібкою. Пакет покладіть назад у морозилку. Заготовлений у такий спосіб кріп можна зберігати пів року, а використовувати для овочевих рагу, ікри, супів, омлетів. Розморожувати безпосередньо під час приготування страв.

Помідори у власному соку

Італійські томати вдома: як законсервувати томати пелаті у власному соку

ЯК ЗАСОЛИТИ КРІП

Один зі способів консервації кропу на зиму без стерилізації – це рецепт з сіллю. Вимитий та підсушений продукт поріжте ножем на шматочки 1-2 см і перемішайте з сіллю – на 500 г зелені 160 г солі. Цією сумішшю щільно наповнюйте банки та залиште їх незакритими на 1-2 дні. За цей час зелень осяде. Згодом напівпусті банки наповніть доверху за рахунок суміші з інших. Закрийте все пластиковими кришками. Зберігайте продукт в холодильнику. В засоленій зелені добре зберігається колір та натуральний аромат – взимку вона буде неначе свіжа. Оскільки сіль вже є в укропі, то зауважте, що додавати у страви її не варто. Або ж попередньо перевірте страву на смак, а потім досоліть.

ЯК ЗАСУШИТИ КРІП В ДУХОВЦІ

Вимиту та підсушену зелень кропу покладіть на деко, попередньо застеливши його пергаментним папером. Розкладіть продукт в один шар. Включіть духовку на найнижчу температуру. Поставте деко у духовку та залиште сушитися на 2-3 години. Радимо тримати дверцята духовки трохи відкритими, щоб виходила волога, яка випаровуватиметься. По можливості кожні 20-30 хвилин перевіряйте продукт, чи сухий. Якщо з пагонів почнуть осипатися часточки кропу, процес можна завершити. Деко виймайте та дайте зелені охолонути. Насіння відокремте і покладіть на зберігання у герметичний посуд окремо від стебла. Пагони можна подрібнити за допомогою качалки для тіста та, аналогічно з насінням, засипати в посуд для зберігання. Додавати засушений кріп можна в усі страви.

ЯК ЗАСУШИТИ КРІП В МІКРОХВИЛЬОВЦІ

Вимийте та підсушіть зелень кропу. Візьміть пласку тарілку, яка за діаметром поміститься в мікрохвильовці, та накрийте тарілку паперовим рушником. Розкладіть на папері кріп в один шар та зверху накрийте його ще папером. Поставте тарілку в піч та включіть на високу температуру, секунд на 15-20. Після цього відкрийте дверцята та перевірте стан зелені. Якщо ще волога, то повторіть дію, але при цьому продукт щоразу перемішуйте. Якщо кріп почне розсипатися на дрібні частинки, він сухий. Виймайте та дайте зелені охолонути. На цьому етапі насіння можна відокремити, а стебла подрібнити за допомогою качалки для тіста. Насіння та зелень пересипайте окремо, в різний посуд та зберігайте. Висушену у мікрохвильовці зелень радимо використати якомога швидше, бо за кілька тижнів кріп втратить свій аромат.

Консервовані огірки з імбиром: хрусткі та пікантні

Консервовані огірки на зиму: рецепт із кетчупом чилі

ЯК ЗАСУШИТИ КРІП В ЕЛЕКТРИЧНІЙ СУШАРЦІ

У вимитої та підсушеної зелені відділіть окремо стебла, пагони та насіння. На деко електричної сушарки застеліть пергаментний папір або паперовий рушник. Розкладіть на ньому зелень в один шар та включіть сушарку на низьку температуру нагріву. Це займе приблизно 4-6 годин. Щоб перевірити, чи кріп сухий, потріть його пальцями. Коли кріп почне кришитися, він готовий. Насіння кропу відокремте й покладіть його в сухий посуд, який герметично закривається. Стебла можна подрібнити качалкою для тіста, або перебити в блендері, щоб вийшла дуже дрібна фракція. Після цього готовий продукт складіть на зберігання у сухий посуд. Висушений у такий спосіб кріп зберігатиме свій цінний аромат приблизно пів року.

ЯК ЗАСУШИТИ КРІП НА ПОВІТРІ

Вимиті та підсушені пагони кропу повісьте пучечком у зручному для вас місці. Сушіть при кімнатній температурі, без попадання сонячних променів, бо інакше кріп вигорить, втратить свій зелений колір. Процес сушіння займе два тижні. Ви зрозумієте, що кріп сухий, коли доторкнетеся – він почне сипатися. Залиште стебла цілими разом з парасольками насіння, бо це ідеальний варіант для соління чи маринування овочів. Тримайте висушену зелень у чистому паперовому пакеті не більше 2 місяців.

Готувати – це просто!

Читайте також

Секрети приготування ідеального салату

Не лише риба. 5 вегетаріанських джерел Омега-3 і

Найкращі рецепти. Смачні вареники з солодкими начинками від

Млинці на будь-який смак: десять найкращих рецептів від

Ягоди у випічці: кілька корисних порад

Кожен обере до смаку. Солоні вареники від Євгена

Млинці без яєць: шість найкращих рецептів від Євгена

Як приготувати налисники на молоці. Рецепт від Євгена

Заважають худнути. Дієтологиня назвала 7 продуктів які уповільнюють

Для млинців, мʼяса та коктейлів. Як можна використовувати

Чому ми плачемо від цибулі та що робити,

Дієтолог назвала два типи олії, яких слід уникати

Чи можна повторно заморожувати розморожене мʼясо

Робіть це кожного ранку, щоб покращити роботу мозку

Почніть з малого. Прості поради від дієтолога як

Смачні традиції. Налисники на воді та з чим

Час має значення. Коли краще їсти, щоб почуватися

Найкращі гарніри до риби за рецептами Євгена Клопотенка

Чи потрібно замочувати насіння чіа і як його

Не їжте їх зранку. Сухофрукти, які не варто

h2:eq(0)’ data-code=’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’ data-block=’1’>

Товари від Шефа

Поради Клопотенка

Поради експертів

Новини

@Klopotenko

Підписатися на нас

Всі права на матеріали, розміщені на сайті klopotenko.com охороняються відповідно до законодавства України. Повне або часткове використання матеріалів сайту klopotenko.com без письмового дозволу Адміністрації сайту забороняється. © Євген Клопотенко 2024

h2:eq(1)’ data-code=’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’ data-block=’2’>

h2:eq(2)’ data-code=’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’ data-block=’3’>

h2:eq(3)’ data-code=’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’ data-block=’4’>

h2:eq(4)’ data-code=’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’ data-block=’5’>

h2:eq(0), .posts-e .post-border:eq(2)’ data-code=’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’ data-block=’19’>

h2:eq(1), .posts-e .post-border:eq(4)’ data-code=’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’ data-block=’20’>

h2:eq(2), .posts-e .post-border:eq(6)’ data-code=’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’ data-block=’21’>

h2:eq(3), .posts-e .post-border:eq(8)’ data-code=’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’ data-block=’22’>

h2:eq(4), .posts-e .post-border:eq(10)’ data-code=’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’ data-block=’23’>

h2:eq(5)’ data-code=’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’ data-block=’24’>

h2:eq(0), .direction-wrap-layout1′ data-code=’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’ data-block=’25’>

Про автора

admin administrator