Чим студійні альбоми відрізняються від звичайних

Авторadmin

Чим студійні альбоми відрізняються від звичайних

Чим відрізняються 2 види акустики: колонки і студійні монітори

Також в статті даються поради, які допоможуть підібрати варіант за призначенням і не розчаруватися.

Що таке студійні монітори і для чого їх використовують?

Студійні монітори – це не мегамощние комплекти. Їх головна перевага зовсім не в цьому, а в ідеально збалансованих АЧХ. Такі показники необхідні для створення, а не прослуховування треків. Простіше кажучи, вони використовуються в студіях звукозапису. Ось чому монітори відрізняються від звичайних колонок.

Примітка: гідні монітори роблять Yamaha , Klipsch та інші просунуті бренди.

Навіщо потрібні студійні монітори

З розвитком технологій домашні проджект-студії, в яких записується попередня ідея треку, перш ніж потрапити в руки професіоналів, перестали бути рідкістю. Технічні характеристики моніторів дозволяють контролювати баланс всіх інструментів композиції в домашніх умовах.

Можливо, знадобиться: ТОП-10 найпопулярніших портативних колонок

Тільки так можна добитися бажаного результату при зведенні записаних дорожекв один самостійний аудіофайл. Для контролю якості звучання під час запису «живих» студійних сесій теж обов’язкова мониторная акустика.

Примітка: хороший приклад не надто дорогих, але якісних студійників хай-фай класу – JBL Studio Monitor 4365 . Ця двухканальная пасивна система видає 300 Вт звуку, і деталізація у неї відмінна.

Тільки професійні моніторні системи дають можливість почути «чесний» звук робочого матеріалу. Вони орієнтовані на роботу в студії, допомагають звукорежисеру відшукати помилки, допущені музикантами під час запису. З їх допомогою можна почути порушення балансу частот / гучності при створенні міксу. Вибирати монітори, виходячи виключно з «краси» звучання – невірна позиція. Втім, таку акустику можна використовувати і просто, щоб слухати музику.

Цікаво: «студійний монітор» – не обов’язково колонки. Це може бути відеомонітор, на якому контролюють якість картинки (або зображення укупі зі звуком) при студійному монтажі відео.

Читайте також: ТОП-10 найкращих виробників акустичних систем

Hi-Fi акустика

Довгий час такі колонки вважалися апаратом, близьким до референсному звучанням. Аудіотехніка цієї категорії популярна серед аудиофилов і зараз, адже Hi-Fi – гідна альтернатива музичним центрам , Причому дає їм фору.
Як такі недоліки і переваги Hi-Fi і моніторних пристроїв виділити досить складно, адже все залежить від цільового призначення апаратури та особистих вимог.

В тему: ТОП-10 найпопулярніших стереофонических акустичних систем

Вартість студійників вище, ніж ціна системи класу Hi-Fi, однак багато моделей моніторів активні, тобто додаткового посилення не потрібно, і на цьому можна заощадити досить істотно.

Головний нюанс полягає в тому, що акустика Hi-Fi рівня , Тим більше в тому випадку, якщо вона укомплектована відповідним підсилювачем, здатна згладжувати дефекти аудіофайлів, компенсувати якість запису і т.д., дозволяючи слухачеві отримати найбільш комфортний слуху звук.
Монітори універсальні в плані вибору музичного напрямку, і це їх безумовний плюс. Рівень деталізації, частотний баланс і інші параметри також на висоті. Але найменші недоліки міксу відразу ж вилазять назовні, що корисно для професіоналів що працюють в студії, проте абсолютно не потрібно більшості меломанів.

Крута і бездротова: Огляд портативної колонки Sony SRS-XB31

Що вибрати?

Вибираючи акустику, важливо враховувати лише три речі:

  1. технічні характеристики – і у Hi-Fi апарату, і у моніторних моделей вони на висоті;
  2. особисті переваги, а також особливості слуху (доведеться послухати системи «живцем»);
  3. роль, яку відіграватиме система: чи буде вона служити для подзвучки кіно або ж потрібна для професійної роботи.

Для чого підійде Звичайний – домашній – акустичний комплект / музичний центр Якщо музика – це просто фон, який потрібен для атмосфери під час відпочинку, роботи, заняття повсякденними справами і т.д. До того ж такий вибір дозволить істотно заощадити: навіть підлогові бездротові колонки як F & D T-60X можуть бути набагато дешевше апарату хай-фай. Hi-Fi системи Це вибір тих, кому в музиці важлива не тільки гучність, але і насичені, чудово збалансовані частоти, які дозволяють насолодитися усіма барвами композиції. Деталізація звучання тут на висоті, так що подібні колонки, наприклад, DALI Zensor 1 підійдуть прискіпливим меломанам. Студійні монітори Оптимальне рішення для людей, мета яких – створювати музичний продукт, причому не на рівні любителя-самоучки, а не гірше, ніж профі в студіях зі світовим ім’ям. Простіше кажучи, якщо матеріал створюється для подальшої публікації на лейблах, радіостанціях і для інших комерційних завдань, то без моніторів тут нікуди, навіть якщо після попереднього продакшена матеріал вирушить на доопрацювання в професійну студію. До речі, досить популярна фірма, яка створює моніторні девайси – JBL.

лікнеп: Двополосні і трьохсмугові колонки – в чому різниця: 3 види динаміків в акустиці

Тим, хто хоче просто збільшити гучність або купує акустику для розваг: перегляду фільмів, вечірок з караоке і музикою, досить просто хорошою стереосистеми або ж домашнього кінотеатру . Більш вимогливим до звуку користувачам варто придивитися до Hi-Fi моделям: запаморочлива деталізація, «вирівнювання» частотного балансу дозволяють розчути кожен інструмент і насолодитися його звучанням. Для створення власних композицій необхідні студійні монітори: в них точно будуть чутні навіть найменші недоліки, а це допоможе домогтися ідеального звуку.

Три настійно рекомендовані студійні навушники для тесту

Найкращі навушники для занять спортом, з найкращим шумозаглушенням тощо, це все дуже добре, але як щодо навушники для редагування звуку? Які найкращі чи найбільш рекомендовані? Ми розібрали три цікаві пропозиції, які поєднують в собі якість і дуже привабливу ціну.

Три хороших студійних навушника, відео огляд

Чим студійні навушники відрізняються від інших

Є багато аспектів, які відрізняють один комплект навушників від іншого, але коли ми говоримо про студійні навушники, найбільше уваги привертає їх АЧХ. Тобто як вони відтворюють звуковий сигнал по всьому спектру.

Особливістю студійних навушників є максимально плоска характеристика. Завдяки цьому відтворення записів більш достовірне до того, як вони були записані.

Проте в інших мультимедійних навушниках часто можна побачити, як вони «забарвлені» або маскувати певні частоти. Дуже очевидним прикладом є навушники Beats, де баси стають помітнішими, що надає звучанню більшої потужності, але реалістичність втрачається, а деякі звуки більше не чути. Тому й не всіх переконують.

Для завдань редагування аудіо, вирівнювання тощо завжди краще використовувати студійні навушники. Вони не замінять хороші монітори, але в багатьох випадках вони є найкращим доповненням. Звичайно, не тільки для цього: слухати музику і навіть переглядати фільми або грати в ігри є хорошим варіантом, коли ви звикнете до того, як вони звучать.

Самсон SR850

  • Напіввідкритий дизайн, вони не ізолюють повністю і є кращим варіантом, щоб трохи чути в середовищах з навколишнім шумом.
  • Драйвери 50 мм.
  • АЧХ: 10 Гц – 30 кГц.
  • Опір 32 Ом.
  • Саморегулююча стрічка.
  • Вилка 3,5 мм і перехідник 6,3 мм.
  • 3 м фіксованого кабелю.
  • Вага 220 грам. прибл.

L Самсон SR850 Це дуже дешеві навушники, вони коштують 39 євро на Amazon. Виготовлені з пластику, на рівні конструкції вони непогані, але не чекайте великої помпи. Перевага використаного матеріалу полягає в тому, що він робить їх легшими, ніж інші подібні пропозиції, наприклад AKG 240 класика (фізично вони виглядають як копія).

Однак важлива якість звуку, і тут вони дивують. З опором 32 Ом вони не пропонують оглушливої ​​гучності, але ми також не думаємо, що це те, що ви шукаєте. Головне в його відгуку по всьому діапазону частот, що дуже добре. Можливо, бас трохи піднятий, але Дивно, що за таку ціну вони звучать так добре.

Звичайно, не все було позитивно. Є деякі компроміси, на які ми повинні піти:

  • Міцність: Хоча ми не думаємо, що вони найближчим часом зламаються, вони, здається, не такі довговічні, як дорожчі та якісніші варіанти.
  • Є з відкритого типу, це означає, що вони видаватимуть звук, який вони відтворюють, і можуть дратувати, якщо ви використовуєте їх з людьми поблизу. Хороша частина полягає в тому, що ми зменшуємо втому після тривалого використання, і для змішування вони, разом із напіввідкритими, найбільш рекомендовані.
  • El кабель закріплений, його неможливо видалити. У разі поломки або псування їх доведеться розібрати.
  • Колодки є оксамитова тканинаГарні для комфорту та звуку, але влітку вони можуть сильно нагріватися. На щастя, їх можна замінити, хоча заміна на інші шкіряні та якісніші вже дорожче самих навушників.
  • Вони не складаються і вони дещо громіздкі коли ви хочете їх транспортувати.

Незважаючи ні на що, для якості звуку вони є чудовим варіантом. Для редагування аудіо вони настійно рекомендуються, і якщо ви хочете використовувати їх для прослуховування музики або навіть грати у відеоігри, ви також можете використовувати їх.

SonyMDR-7506

  • закрита конструкція.
  • Драйвери 40 мм.
  • Опір 63 Ом.
  • АЧХ: 10 Гц – 20 кГц.
  • Регулюється по висоті і складається.
  • Вилка 3,5 мм і перехідник 6,3 мм.
  • Стаціонарний кабель, виробник надає інструкції щодо можливості його заміни.
  • Вага 229 гр.

L SonyMDR-7506 Це практично легенда, навушники, які вже багато років позаду, продовжують закохуватися у тих, хто на них робить ставку. З дуже класичним дизайном і дуже гарною обробкою він поєднує пластикові частини з металом і шкірою.

Подушечки виділяються, З матеріалу, схожого на шкіру, вони зовсім не жаркі і дуже приємні на дотик. Тиск, який вони чинять, коли ми їх використовуємо протягом тривалого часу, також дуже правильний. Звичайно, вони закриті і можуть бути не найкращими для багатогодинного редагування, але в цілому вони не дратують. Вони дуже добре працюють під час сеансів запису, радіо тощо, і хоча вони видають певний звук, їх можна чудово використовувати під час запису подкастів.

Відповідно з звуковий відгук, він добре збалансований і як під час редагування аудіо за допомогою них, так і під час прослуховування музики, фільмів тощо. виконано задовільно. Єдине, що можна віднести до цього, це те, що вони не мають дуже просторої звукової сцени, але вони є надійним вибором, і їх ціна не є надмірною для якості, яку вони пропонують: 98 євро на Amazon.

Audio Technica ATH M50x

  • закрита конструкція.
  • Драйвери 45 мм.
  • Опір 38 Ом.
  • АЧХ: 15 Гц – 28 кГц.
  • Регулюється по висоті і складається.
  • Вилка 3,5 мм і перехідник 6,3 мм.
  • змінний шнур.
  • Вага 285 гр.

Це, мабуть, одна з найпопулярніших моделей від виробника і входить до складу цього типу студійних навушників. The Audio Techinca ATH M50X Протягом багатьох років вони займали перше місце у багатьох користувачів.

На рівні будівництва вони пропонують чудову якість. Це міцні навушники, їх можна скласти для зручності транспортування, а накладки зроблені зі штучної шкіри. Найгірше в цих прокладках те, що вони швидко псуються (хоча їх можна легко замінити), а влітку вони можуть нагріватися. З іншого боку, це навушники закритого типу, які добре ізолюють, не маючи системи активного шумозаглушення.

За якістю вони дуже популярний для моніторингу робочих місць, і їх відповідь легко знайти в кількох дослідженнях. Найбільше впадає в очі те, наскільки вони добре збалансовані та широка звукова сцена.

Для мікшування та/або запису вони є чудовим вибором, а також для споживання такого контенту, як музика, серіали, фільми чи навіть відеоігри. Ще однією з його переваг є наявність змінного кабелю: коробка містить три варіанти, щоб ви завжди могли використовувати той, який найкраще відповідає вашим потребам. Більше того, є навіть маленькі модулі щоб перетворити ці моделі Audio Technica на навушники bluetooth. Звичайно, якщо ви хочете бездротову модель, у вас є Audio Technica ATH M50X BT.

Незважаючи на те, що вони трохи дорожчі за Sony, їх настійно рекомендують, якщо ви хочете отримати гарний відгук, особливо на вищих частотах, де вони отримують трохи більше яскравості порівняно з попередніми.

Найкращі студійні навушники

Вибрати найкращі з цих навушників непросто. В першу чергу тому, що вони не конкурують на рівних. Різниця в ціні помітна, хоча інколи вища ціна не є ознакою вищої якості.

Однак вибір найкращої з цих трьох моделей – справа смаку та вашого досвіду тестування аудіопристроїв. Якщо ви переходите між брендами з вищою ціною та якістю, логічно, що їх вам може бути недостатньо. Але найголовніше – наскільки ви звикли до «кольорових» звуків.

Якщо ви, наприклад, фанат Beats, ці три моделі здадуться вам м’якими. Якщо, навпаки, вам подобається еквалайзер, за допомогою якого можна оцінити найбільшу кількість частот, вони переконають вас з першого прослуховування.

рисиСамсон SR850SonyMDR7506Audio Technica ATH M50X
ДизайннапіввідкритіСеррадаСеррада
драйвери50 мм400 мм45 мм
АЧХ10 Гц – 3 кГц10 Гц – 20 кГц15 Гц – 28 кГц
Імпеданс32 Ом63 Ом38 Ом
Діадемасаморегулююча стрічкаРегулюється по висоті і складаєтьсяРегулюється по висоті і складається
роз’єм і провідРоз’єм 3,5 мм більше адаптований до 6,3 мм. 3м довжинаРоз’єм 3,5 мм більше адаптований до 6,3 мм. Стаціонарний кабель довжиною приблизно 2 м.Роз’єм 3,5 мм більше адаптований до 6,3 мм. змінний кабель
вага220 гр прибл229 гр прибл285 гр
цінаВід 42 євроВід 99 євроВід 118 євро

Серед цих трьох ми не можемо визначити явного переможця, але очевидно, що Audio Technica та Sony є найповнішими.

Модель Sony є складною, і це класичні навушники, які завдяки своїй надійності та якості звуку служать роками. Проте Audio Technica ATH M50X пропонує дуже хорошу загальну продуктивність у всіх типах сценаріїв. Нас ми б зупинилися на моделі Sony. Загалом ми вважаємо, що він має дуже привабливу ціну, вражаючий дизайн і дуже хорошу продуктивність, але ви повинні вибрати.

Якщо випадково ви шукаєте інші альтернативи, три додаткові моделі, які ми рекомендуємо та рекомендують багато професіоналів звуку:

Ці три варіанти, безсумнівно, також переконають вас, хоча найкраще вибрати три, спочатку показані в статті. Звичайно, якщо ви хочете редагувати відео з хорошим звуком, але не потребуєте професійного виконання, такі альтернативи, як AirPods або AirPods Pro від Apple дійсні, оскільки вони не пропонують затримки.

Також Бозе 700 які через кабель пропонують чудову якість, хоча вони набагато дорожчі моделі, як у випадку з Sony WH1000-MX3 Натомість вони мають систему шумозаглушення

Повний шлях до статті: El Output » Аналіз » Гаджети » Три настійно рекомендовані студійні навушники для тесту

Будьте першим, щоб коментувати

Про автора

admin administrator