Чому Каракали такі дорогі

Авторadmin

Чому Каракали такі дорогі

Чому роли такі дорогі? Вважаємо собівартість ролів і їхніх інгредієнтів

Багато сучасні люди хоча б кілька разів пробували роли. Вони представлені в багатому асортименті – вегетаріанські, з рибою та морепродуктами, тому практично кожен зможе знайти серед них той варіант, який йому сподобався. На жаль, вартість навіть невеликої сету досить висока – замовляти їх кожен день людина з середнім доходом явно не може. Давайте розберемося в причинах такої вартості, а заодно дізнаємося собівартість ролів.

Чому роли настільки дорогі?

Зазвичай задаючи таке питання власникам або співробітникам суші-барів, можна отримати тільки досить розпливчасті відповіді. Одні кажуть, що собівартість ролів занадто висока, щоб готовий продукт був дешевим. Інші стверджують, що справа в складній процедурі і високому професіоналізмі високооплачуваних кухарів.

Однак насправді вартість ролів значно нижче, ніж може здатися – це доведемо трохи пізніше.

Та й приготування не вимагає особливого професіоналізму – досить переглянути кілька роликів в інтернеті, щоб осягнути всі секрети цієї майстерності.

До того ж, купуючи цей східний вечерю, можна сказати, з чого роблять роли фахівці. А при приготуванні в домашніх умовах можна бути впевненим у високій якості і свіжості всіх інгредієнтів, а також дотримання чистоти в ході робіт.

Читайте також: Смачні оладки на кефірі: рецепти, інгредієнти, секрети приготування

Тому можна з упевненістю сказати – висока вартість улюбленого ласощі обумовлена просто високим попитом, який за законом капіталізму підвищує ціни навіть на самий дешевий товар.

4 ознаки того, що ваша кар’єра котиться у прірву, навіть якщо ви цього не помічаєте

Отже, вам здається, що все нормально, і хвилюватися нема чого. Кожного дня ви ходите на роботу, кожного вечора повертаєтеся додому. Виконуєте свої задачі без нарікань, чого б вам вважати свою кар’єру провальною?

Та чи все так ідеально? Work.ua розповідає про те, що має змусити вас замислитися та наважитися на зміни, доки не стало пізно.

1. Роки минають, обов’язки лишаються

Якщо ви з року в рік виконуєте одні й ті ж самі завдання, наче нічого поганого. Особливо якщо ви виконуєте їх на відмінно. Але якщо ви не йдете угору, скоріше за все, ви спускаєтеся вниз. Так це працює. З’являються нові методики виконання ваших обов’язків, технології, системи. І якщо ви не вчитеся нічого нового, одного дня вас замінить більш перспективний та сучасний колега.

Розумієте, що трохи «заіржавіли»? Хутчіш вивчати щось нове, розширювати обов’язки, брати більше відповідальності.

2. Роботи все більше — поваги все менше

Існує думка, що затребувані працівники завжди лишатимуться затребуваними. Їх усі поважають, до них звертаються за порадами, вони — перші, до кого приходить керівництво з цікавими пропозиціями і таке інше. Якщо ви з таких — вітаємо. Це справді захопливо — бути в епіцентрі подій.

Та буває й так, що одного дня ви розумієте, що прохання стають все більш дрібними, задачі взагалі не перетинаються з вашими обов’язками, і ваш робочий графік нагадує якесь звалище завдань, які більше просто ніхто не хоче виконувати. Ось в такий момент треба зупинитися і запросити шефа на розмову. Бо якщо ви цього не зробите, є ризик, що вам назавжди доведеться лише латати чужі дірки замість будування власної кар’єри.

3. Повага є — грошей немає

А ось випадок, коли всі навколо вас поважають, захоплюються вашими талантами, керівництво без зупину нахвалює ваші досягнення, а в гаманці якось не прибуває. Тобто окрім як поплескати по плечу, шеф більше не пропонує жодних премій, бонусів та навіть підвищення зарплати.

Не ставайте жертвою псевдозахвату. Якщо ви справді на відмінно робите свою роботу і навіть перевищуєте всі очікування, це має відбиватися на зарплаті. І справа навіть не в тому, що вам не доплачують. А в тому, що ви втрачаєте свою цінність як професіонал. Бо зростання зарплати прямопропорційне зростанню репутації.

4. Гроші є, повага є, перспектив — жодних

Таке також буває. Ви розумієте, що досягли своєї професійної стелі і рухатися більше нема куди. Якщо так, час змінювати курс, інакше — рутина, розчарування та кінець професійного шляху.

Щоб цього не сталося, змінюйте напрямок. Оновлюйте свої навички, підтримуйте знання на високому рівні, освоюйте нові професійні шляхи. Якщо досягли вже майже всього, розвивайте горизонтальну кар’єру. Адже зупинятися аж ніяк не можна 😉

Читайте також

44 коментарі

Ярослав Стратий 04.12.2018, 16:31

Greetings! 🙂 for me vacancy assistant of trilliarderc , milliarderc oligarchs, presidents, deputies 2018+& in Top 25 States or G20 states | вітаю вас! 🙂 мене влаштує вакансія помічник трильярдера с , міліардера с, олігархів с, президентів с , депутатів с в 2018 року+& в Топ 25 країн або в G20 країнах |приветствую вас! 🙂 меня устроит вакансия помощик триллеров, миллиардеров с, олигархов с, президентов с , депутатов с в 2018 года +& в Топ 20 государств или в G 20 государствах | Thenks 🙂

Ірина Бойчук 04.12.2018, 21:22
Ярослав Стратий 05.12.2018, 19:09

будь проще – потянуться люди ; и обьявление-совет по тому же принципу писался 🙂 (а не по буквинной точности)..

Про автора

admin administrator