Чому карликова береза ​​така маленька

Авторadmin

Чому карликова береза ​​така маленька

Зона арктичних пустель простягається вздовж узбережжя Північного Льодовитого океану. На півдні її змінює тундра. Через суворі природні умови рослинний і тваринний світ там бідний. У зоні арктичних пустель ростуть мохи й лишайники, а в тундрі — карликова береза, полярна верба, брусниця, чорниця, морошка, журавлина.

У цієї берези дрібне жовто-золотисте та жовто-зелене ниркоподібне листя з зубчатими краями. А молоде листя і пагони мають насичений темно-оранжевий колір. За формою це низький розкидистий кущ, якому легко надати форму обрізкою – найкраще навесні, перед появою листя.

Уявіть лише, що на вашій терасі в кадках ростуть карликові яблуні, груші, вишні, мигдаль, нектарини і персики. Проте такі дерева потребують трохи більше уваги. Вони віддають переважно сонячні місця та грунти, що добре пропускають воду і багаті гумусом.

Salix polaris (верба полярна) — вид карликових чагарників родини Вербові (Salicaceae), поширений в арктичних і бореальних зонах Європи, Росії та сходу Північної Америки.

На півдні тундри росте чимало видів трав'яних рослин – представників злаків та осок. Характерні також повзучий верес, карликова береза, верба, вільха.





Карликовая (полярная) береза отличается сильным ветвлением. Ее эффектная крона в диаметре может достигать около 150 см. Ветви украшают маленькие листовые пластины округлой формы, окрас которых плавно изменяется от бледно-зеленого в нижней части дерева, до …

Про автора

admin administrator