Чому ріелтори беруть комісію

Авторadmin

Чому ріелтори беруть комісію

Ріелтори виступають виключно в якості посередників, радячи і допомагаючи клієнтам, які не хочуть займатися пошуком квартири самостійно. За свою роботу посередники зазвичай беруть до 5 відсотків комісійних від суми угоди, тобто оціночної вартості нерухомості.

За інформацією від менеджерки з продажу нерухомості Лесі, компанія пропонує повний супровід орендарів, перегляд квартир та укладання офіційного договору. За все це ви маєте сплатити ріелтору 50% від місячної вартості квартири. І це за умови, якщо квартира сподобалась, і ви готові знімати.

Хто платить комісію агентові нерухомості в Україні В Україні рієлтору платить в основному покупець, і лише іноді комісія береться з продавця. Випадки поділу комісійних порівну між учасниками угоди зустрічаються вкрай рідко.

Отже, аналіз результатів дослідження показав, що більшість угод з купівлі-продажу нерухомості за участі ріелторів проходять з комісією 4-5%. Їх кількість становить близько 53% від їх числа. Менше 2% від суми угоди беруть за свої послуги 3% ріелторів. 2-3% – комісія, яку отримували за свою роботу 35% посередників.

Послуги рієлтора при купівлі квартири Під час купівлі-продажу нерухомості рієлтор надає обом сторонам інформаційні та консультативні послуги. Вартість послуг цих спеціалістів в Україні складає 2–5 % від суми, вказаної в договорі.

Вартість послуг ріелтора зазвичай становить 3-6 відсотків від угоди з купівлі/продажу та від 50 до 100 відсотків від операцій з оренди нерухомості.





Продавець на руки отримає 38-39 тисяч, а покупець заплатить 40-41 тисячу. Тож кому послуга ріелтора була безкоштовна, і хто сплатив комісію? У результаті після цієї історії, якщо угода відбудеться, у виграші залишиться ріелтор. І продавець, і покупець втратили частину своїх грошей. Їх …

Про автора

admin administrator