Де найтепліше літо у Канаді

Авторadmin

Де найтепліше літо у Канаді

Коли краще їхати до Канади

Ті туристи, які найближчим часом збираються вперше на відпочинок до найхолоднішої країни світу, повинні знати коли краще їхати до Канади. На більшій частині країни погода ділиться на 4 пори року: весну, літо, осінь та зиму. Як і в більшості інших країн, високий сезон у Канаді починається влітку — з липня по серпень. Низький сезон для Канади — це зимовий. період.

Відпочинок у Канаді взимку: куди поїхати

Погода у Канаді взимку може бути настільки холодною, що є великі шанси просто замерзнути або отримати обмороження, вийшовши на вулицю. Щоби цього не сталося, необхідно взяти з собою оптимальний комплект теплого одягу. Відпочинок у Канаді взимку також може бути затьмарений дуже низькими температурами. Щоб цього не сталося, віддавайте перевагу західним чи південним регіонам країни.

У Ванкувері та Вікторії температура опускається нижче 0 o С лише на кілька днів у грудні та січні. На решті території Канади щільний сніговий покрив та низький температурний режим тримається з грудня до березня.

Зимові місяці — не найкращий час, коли варто їхати до Канади. Це пов’язано не лише з тим, що зима тут починається у грудні і триває до березня, а й із сильним вітром. У період сезону вітрів температура стає значно нижчою за ту, яку реально показує термометр.

Особливості відпочинку в Канаді навесні

Весна на всю територію Канади приходить доволі пізно. Березень тут вважається зимовим місяцем, а у квітні холодний дощ та мокрий сніг ні для кого не рідкість. Для погоди у Канаді навесні характерним є дощ. Листя на деревах починає з’являтися не раніше квітня-травня.

Плануючи відпочинок у Канаді навесні, найкраще їхати у південну частину західного узбережжя. Тут весна вступає у свої права значно раніше, ніж на решті території країни. Перші квіти зазвичай з’являються вже у березні. Для цієї країни дуже важливо де і коли краще відпочивати в Канаді, тому що територія держави дуже велика і погода в різних її частинах непередбачувана.

Відпочинок у Канаді влітку

Погода у Канаді влітку, як це не дивно, може бути дуже спекотною. Офіційно літній сезон у країні розпочинається з 21 червня. Більшість канадців літніми місяцями вважають лише липень та серпень.

Якщо ви досі не визначилися коли летіти до Канади найкраще, оберіть саме цю пору року. У південній частині Канади відпочинок влітку здасться найспекотнішим, тому що тут стовпчик термометру може досягати позначки в +30 ° С. Саме влітку можна насолодитися різноманітною природною красою країни, незалежно від регіону, оскільки навіть у північній частині Канади стає відносно тепло.

Відпочинок у Канаді восени

Погода в Канаді восени вважається найбільш непередбачуваною, так як ця пора року приходить тоді, коли взимку починаються перші заморозки. Як правило, такі погодні умови настають уже в середині вересня.

Якщо ви хочете застати «бабине літо» під час відпочинку в Канаді восени, то планувати свій приїзд сюди варто на кінець вересня – початок жовтня. Проте вже в середині жовтня листя з дерев практично повністю опадає. Для осені характерне рясне випадання опадів. За винятком західного узбережжя, перший сніг можна побачити вже в листопаді.

Клімат Канади — доповідь

Матеріал містить інформацію, щодо клімату, який характеризує Канаду. Вказує на фактори, які впливають на формування температурних коливань, і пояснює, чому обумовлена ​​специфіка клімату на території країни.

На основній частині території країни клімат помірний і цілком м’який. У північних областях клімат в основному субарктичний.

Середні температури зимового періоду коливаються від -35 ° C на півночі країни до +4 ° C на півдні тихоокеанського узбережжя. Середні літні температури доходять до +21 ° C на півдні країни і від -4 ° С до +4 ° C на островах Канадського Арктичного архіпелагу. За Полярним колом температурна амплітуда майже постійно знаходиться в межах нижче нуля.

Середні температурні показники кожного місяця, а особливо в період з липня по січень, сильно відрізняються через вплив на погодні умови відразу декількох кліматичних поясів. У кожній з областей країни клімат індивідуальний.

Річна норма опадів знаходиться в діапазоні від 150 мм. І в північній частині до 1250 мм. на узбережжях Атлантики і 2500 мм. на узбережжях Тихого океану. На Атлантичному узбережжі в результаті взаємодії континентальних і атлантичних повітряних мас погода нестійка, взимку часті шторму і рясні снігопади, влітку теплий період триває довше, ніж в інших східних частинах країни, але ніколи не буває особливо спекотно. Спостерігається часта і різка зміна атмосферного тиску.

Коротко про кліматичні пояси Канади

Для Канади характерні наступні кліматичні пояси:

Кліматичні пояси країни мають як відмінностями, так і деякою схожістю.

Основна частина території Канади знаходиться у владі помірного кліматичного поясу. Ця обставина дозволяє стверджувати, що в цих областях кліматичні умови відрізняються достатньою м’якістю.

А ось північні регіони Канади вже підпорядковані пануванню субарктического кліматичного поясу.

Оскільки на території країни діє кілька кліматичних поясів, то і температура повітряних мас тут має потужні коливання в межах одного календарного місяця. Така розбіжність має регіональну локалізацію. Прикладом може статися температурна амплітуда, яка характерна для найхолоднішого місяця в році – січня.

Найбільш холодні регіони країни розміщені в північних областях Канади.

Найбільш теплим місцем вважається південне узбережжя Тихого океану.

На кліматичні особливості Канади найбільший вплив робить її територіальна витягнутість в широтному напрямку. Скелясті гори є природним бар’єром для надходження вглиб країни холодних вітрів, які йдуть з океану.

Літо в Канаді прохолодне. На це впливає близьке сусідство територій з Північним Льодовитим океаном.

Найтеплішим місяцем в році вважається липень. У південних областях на цей короткий період температура повітря зазвичай піднімається до + 21 ° С. На острівних територіях Канадського Арктичного архіпелагу температурні показники варіюються від -4 ° С до + 4 ° С. Найбільш теплий і м’який клімат відзначається в Британській Колумбії. Такі погодні характеристики властиві для узбережжя. Однак, найтепліше місце це острів Ванкувер.

У зимовий період тут досить часто відзначається дощова погода. Для прерій характерна різка зміна температурного режиму. Часом зміни на цих територіях трапляються протягом декількох днів.

Про автора

admin administrator