Довідка про ОСГ на біржу зразок

Авторadmin

Довідка про ОСГ на біржу зразок

Зміст:

Скарга до ЖЕКу (ОСББ)

Як придбати шаблонний документ в мобільному застосунку Консультант?

Завантажуйте мобільний застосунок в App Store та Play Market. В розділі “Документи” обирайте необхідну категорію, підкатегорію та документ. Тисніть на кнопку “Купити шаблон” та заповнюйте пропущені поля за своїми потребами.

Детальніше про документ

Скарга в ЖЕК щодо неналежного обслуговування багатоквартирного будинку

Під час воєнного стану, комунальники не зупиняють своєї роботи щодо обслуговування міст, багатоквартирних будинків та їх жителів. Проте, за таких умов, догляд за будинками та прибудинковими територіями став значно ускладненим.

Пропонуємо ознайомитись із основним порядком подання скарги на неналежне обслуговування багатоквартирних будинків до ЖЕКу або ОСББ.

Наші юристи опрацювали велику кількість звернень клієнтів та надали роз’яснення щодо виконання обов’язків балансоутримувачами та управителями житлового фонду.

За потреби складання індивідуальної скарги про неналежне утримання будинку та прибудинкової території, рекомендуємо скористатись сервісом юридичних послуг “Консультант” для замовлення документу “під ключ”.

На що посилатись у скарзі до ОСББ?

Під час складання подібних заяв до ОСББ або ЖЕКів, необхідно спершу встановити, чи перейшов ваш багатоквартирний будинок на утримання об’єднання співжителів багатоквартирного будинку. У разі, якщо така реструктуризація була здійснена – звернення необхідно реєструвати на голову або уповноважену особу ОСББ.

У разі, коли реструктуризації не відбулось, та не було сформовано об’єднання співмешканців – необхідно складати звернення на ім’я уповноважених осіб житлово-експлуатаційної контори.

При цьому, у скарзі в першу чергу необхідно посилатись на документ, яким закріплено обов’язок належного утримання та догляду за будинком та прибудинковою територією. Це може бути окрема угода, договір про надання послуг, договір утримання багатоквартирного будинку, угода співмешканців багатоквартирного будинку з обслуговуючою компанією абощо.

Уважно ознайомившись із розділом обов’язків обслуговуючої компанії, можете переходити до виписування конкретних порушень або недоліків у здійсненні обслуговування.

Юристи маркетплейсу “Консультант” пропонують також додавати до скарги відповідні підтвердження недоліків – фотографії, відеозаписи абощо.

Наші фахівці рекомендують попередньо отримати фахову консультацію юристів, аби коректно сформулювати скаргу про неналежне обслуговування житлового фонду, аби досягти бажаного результату.

Основні нюанси при складання скарги до ЖЕКу або ОСББ

Під час складання скарги до ЖЕКу або ОСББ, необхідно врахувати специфіку таких органів та загальну картину якості їхньої роботи.

В першу чергу, ми рекомендуємо вказати інформацію про те, чи звертались ви раніше із подібними скаргами про усунення такої проблеми. У разі, коли раніше подавались подібні скарги або інші звернення, на які не було відреаговано належним чином, рекомендуємо обов’язково вказати таку інформацію.

Окрім цього, також рекомендуємо якомога детальніше фіксувати всі порушення або наслідки неналежного обслуговування у фотографіях та відеозаписах. Такі світлини зможуть зміцнити вашу позицію перед відповідними установами.

Окремі фахівці також звертають увагу на те, що такі звернення якісніше та оперативніше розглядаються за умови колективного подання. Пропонують створювати одне звернення, до якого прикріпити окремий аркуш паперу з підписами сусідів, вказуючи номер їхніх квартир. За попередньою домовленістю, пропонують також розглянути варіант, в якому рекомендують скласти та зареєструвати звернення кожним сусідом окремо.

Якщо необхідно провести аналіз скарги до ОСББ або ЖЕКу, або розробити індивідуальний документ, пропонуємо скористатись нашим сервісом юридичних послуг “Консультант”. Наші фахівці зможуть кращим чином надати допомогу в оформленні документу, а за потреби – створити цілком новий у відповідності до вашої ситуації.

Шаблон скарги щодо неналежного обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території

Найкращі юристи вже готові надати відповідну консультацію! Ми пропонуємо послугу високої якості з комфортним сервісом.

Придбати зразок скарги неналежний догляд за багатоквартирним будинком та прибудинковою територію до ЖЕКу або ОСББ стало значно простіше! Завантажити документ можливо у декілька простих кроків:

● Завантажуйте мобільний додаток “Консультант”;

● Після короткої реєстрації Ви можете знайти необхідний документ у розділі “Документи”;

● Натиснувши на кнопку “Купити шаблон”, ви одразу отримаєте посилання для завантаження документу.

Наша команда турбується про кожного клієнта, тож у разі виникнення проблем оперативно допоможе у вирішенні Вашого запитання!

Як правильно скласти Заяву для отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на податкові органи? Алгоритм дій.

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють про необхідність дотримання вимог Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.09.2018 №733.

Відповідно до п.3 Порядку 733 передбачено, що Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, та зазначенням найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано.

У формі Заяви передбачені поля для заповнення таких обов’язкових реквізитів (пункти 3,4).

У пункті 3 форми Заяви заявниками вказується назва, номер та дата прийняття нормативно-правового акта, положеннями якого передбачено необхідність підтвердження відсутності у платника заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, або надання відповідної довідки. Такі вимоги містяться у численних законах України, нормативно-правових актах Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади тощо.

Так, у Заяві має бути вказано вид відповідного акта законодавства (повний або скорочений варіант), його номер (реєстраційний індекс), дату прийняття (зазвичай зазначається цифровим або словесно-цифровим способом) та індивідуальну назву (зазначається у лапках).

Слід зазначити, що є неприпустимим зазначання у пункті 3 Заяви посилання виключно на Порядок №733 та / або наказ Міністерства фінансів україни від 03.09.2018 №733 «Про затвердження порядку надання довідки відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи», оскільки зазначений акт не є підставою для надання Довідки, а визначає механізм її надання контролюючим органом платнику.

У пункті 4 форми Заяви має бути зазначено найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) буде подано Довідку.

Відсутність у пункті 4 форми Заяви інформації про особу, до якої буде подано Довідку, – наприклад зазначення в пункті 4 Заяви: «за вимогою», «не визначено», «тендерному комітету» або власної назви платника, зазначеної у пукті 2 цієї ж Заяви, – є неприпустимим.

У разі, якщо вищезазначені реквізити у відповідних пунктах поданої Заяви заповнено платником некоректно, контролюючим органом приймається рішення щодо відмови у розгляді такої заяви, про що надсилається в електронний кабінет платника квитанція із відповідним текстом помилки.

У разі необхідності отримання інформації платником податків інформації щодо наявності (відсутності ) податкового боргу або заборгованості з єдиного соціального внеску, яка не передбачена будь яким законодавчо – нормативним документом, платником податків подається заява довільної форми через Електронний кабінет платника податків в меню «листування з ДПС» або надсилається засобами поштового зв’язку до територіального органу ДПС за основним місцем обліку.

Зразок заповнення заяви платника податків відповідно до Порядку №733 додається.

Додаткові матеріали

Про автора

admin administrator