Хто грає Журавльова у патріоті

Авторadmin

Хто грає Журавльова у патріоті

Навіщо російський депутат Журавльов приїхав на Донбас після розведення і як відреагує Київ?

Депутат російської Держдуми і лідер партії “Родіна” Олексій Журавльов нещодавно відвідав населені пункти на Луганщині, де пройшло розведення сил. В Україні його візит називають провокацією, однак офіційної реакції МЗС поки що немає.

Раніше цей російський політик вже неодноразово бував у самопроголошених “республіках” на Донбасі та в анексованому РФ Криму, а також звинувачував Україну у тому, що вона “відповідає зігою” на “миротворчі жести” Росії.

Всі поїздки російського депутата на Донбас та у Крим є грубим порушенням українських законів, адже відбувалися через неконтрольовані ділянки кордону.

Тепер українське МЗС готує ракцію на візит Журавльова, який є офіційною особою в Росії.

Станиця Луганська і Золоте-5

Автор фото, Facebook Олексія Журавльова

Журавльов на мосту у Станиці Луганській. За ним – інший бік Сіверського Донця та ділянка, з якої у червні відійшли українські військові

Візит Олексія Журавльова до так званої “ЛНР” почався 1 листопада, коли він приїхав на пункт пропуску у Станиці Луганській.

У червні там пройшло перше розведення сил, а зараз українська сторона проводить ремонт мосту через Сіверський Донець.

Журавльов розкритикував українську владу за надто повільну роботу з відновлення мосту – за його словами, українські будівельники не встигнуть завершити будівництво до грудня.

На наступний день російський політик відвідав інший населений пункт, де відбувся другий етап розведення сил – Золоте.

Автор фото, Facebook Олексія Журавльова

Там він побував безпосередньо біля ділянки розведення, а також у місцевій школі.

Саме другий його візит викликав шквал критики в українських соцмережах, а також припущення, що російський депутат відвідав ту саму школу, у якій за кілька днів до розведення побував президент України Володимир Зеленський.

Дивіться більше у FacebookBBC не несе відповідальності за контент інших сайтів.

Кінець Facebook допису, 1

Насправді ж Олексій Журавльов приїжджав в одне з передмість Золотого – Золоте-5 (інша назва – Мар’ївка), яке з 2014 року перебуває під контролем формувань “ЛНР”.

Саме з Мар’ївки, за даними пресцентру ООС, проросійські сили обстрілюють позиції української армії у сусідньому Золотому-4.

До ділянки розведення №2 у Катеринівці він також підходив з боку сепаратистів.

Автор фото, Офіс президента України

Володимир Зеленський за кілька днів до розведення сил також побував в одній зі шкіл у Золотому, але це зовсім інший заклад, ніж той, куди приїжджав Журавльов

Що ж до шкіл, то Зеленський та Журавльов відвідували різні заклади: український президент побував у школі №7, що в Золотому-4, а російський депутат – школу №4 у Мар’ївці.

Автор фото, Пресслужба т.зв. “Народної міліції ЛНР”

З сюжету “міліції ЛНР” про візит Журавльова

Відстань між цими освітніми закладами – понад 2,5 км.

“Робочий візит”

Сюжет про візит Журавльова на Луганщину опублікувала так звана “Міліція ЛНР”.

“Головна мета візиту російського чиновника – своїми очима побачити, як виконується абсолютне перемир’я на Донбасі”, – пояснили там.

Автор фото, Facebook Олексія Журавльова

З “главою ЛНР” Леонідом Пасічником

Кремль офіційно намагається максимально дистанціюватися від конфлікту на Донбасі, називаючи його “внутрішньоукраїнським”, і заперечує військову підтримку самопроголошених республік.

Водночас на сайті партії “Родина”, яку очолює депутат Держдуми РФ Олексій Журавльов, його поїздку на Донбас назвали “робочим візитом”, у програму якої увійшла також зустріч з “лідером ЛНР” Леонідом Пасічником та “депутатами ЛНР”.

Що заявляв Журавльов?

Автор фото, Facebook Олексія Журавльова

Біля лінії розведення у районі Золотого Олексій Журавльов підтвердив, що “дійсно поки що все дотримується”, військові відійшли.

“Для мене це дивно. Але це так, це вперше за стільки років українська сторона вирішила зненацька, буквально за півтори години попередивши, зробила такий крок – відведення військ”, – відзанчив лідер партії “Родина”.

Однак перебуваючи у школі в Мар’ївці, Журавльов вже звинуватив українських військових у постійних порушеннях перемир’я: “Обстрілюють школу щодня! Покидьки цілеспрямовано ціляться у дітей!”

А на зустрічі з “депутатами ЛНР” російський політик привітав рішення Путіна про спрощення процедури видачі паспортів РФ жителям донбаських “республік”.

Але поскаржився, що цього замало: “Треба йти далі, не зупинятися”.

Олексій Журавльов вже неодноразово бував на Донбасі – наприклад, підконтрольні сепаратистам медіа повідомляли, що у березні минулого року він “потрапив під обстріл ЗСУ біля Ясинуватої”.

Журавльов також відомий своїми висловлюваннями про Україну.

Наприклад, за день до свого нинішнього візиту на Луганщину, Олексій Журавльов розповідав про “зіги” з боку офіційного Києва на газових переговорах з РФ.

“Москва вже вкотре здійснює щодо Києва миротворчий жест, закликає до здорового глузду. Київ знову відповість психопатичною “зігою”? – писав він у Facebook.

Дивіться більше у FacebookBBC не несе відповідальності за контент інших сайтів.

Кінець Facebook допису, 2

Так само неодноразово бував лідер партії “Родина” в анексованому Росією Криму.

“Чомусь завжди відчував, що Крим, Севастополь – це невід’ємна частина не тільки Росії, але і невід’ємна частина мене, моїх рідних, близьких, мого батька, який проливав кров, захищаючи Росію”, – заявляв Журавльов у 2016 році під час поїздки на півострів.

Реакція України

В українському МЗС заявили, що готують офіційну реакцію на візит Олексія Журавльова, адже як депутат Держдуми він є офіційною особою.

“Поїздка депутата парламенту РФ – це порушення. Це наша територія, на яку він приїхав без дозволу. І це обов’язково викличе реакцію МЗС офіційно”, – пообіцяв у понеділок міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

А депутат від “Європейської солідарності” та експредставниця України на переговорах у Мінську Ірина Геращенко назвала візит Журавльова “відвертою провокацією”.

“Це шокуюче. Після так званого розведення то в Станицю Луганську вільно заходять ватажки бойовиків і кошмарять на камери представників місцевої влади, то тепер в Золоте, порушуючи український кордон, незаконно, не через визначені прикордонні пункти перетину, а через окуповані РФ території , приїжджає “ревізор ” з Держдуми . Він ще не повісив триколор в Золотому?” – написала вона у Facebook.

Дивіться більше у FacebookBBC не несе відповідальності за контент інших сайтів.

Кінець Facebook допису, 3

“Готую запит в СБУ, що це таке відбувається, що російські політики, які голосували за анексію Криму, розгулюють по вчорашнім позиціям нашої Армії? Де СММ ОБСЄ? Де реакція МЗС на цю відверту провокацію?” – обурилася Ірина Геращенко.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!

Хто такий Василь Журавльов: що відомо про кандидата у президенти

Висуванець від партії “Стабільність” Василь Журавльов подав документи до ЦВК для участі у президентських виборах в останній день реєстрації, 3 лютого. Центрвиборчком зареєстрував його претендентом на посаду глави держави 6 лютого. 24 канал пропонує ознайомитись із короткою біографією кандидата у президенти.

Біографія Василя Журавльова

Василь Журавльов народився 5 квітня 1970 року у селищі міського типу Старий Крим, що під Маріуполем на Донеччині.

Освіту здобував спочатку у професійно-технічному училищі №60 у Маріуполі. Згодом з 1988 по 1990 рік проходив строкову військову службу.

У 1990 році Журавльов вступив до музичного училища.

З 2001 по 2005 рік він навчався у Міжнародному Слов’янському університеті Харкова за спеціальністю “Банківська справа”. Здобув кваліфікацію спеціаліста з банківської справи.

З 2016 по 2018 рік навчався в Маріупольському державному університеті на спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, отримав диплом магістра з публічного управління.

Сім’я та захоплення кандидата

Василь Журавльов одружений, разом із дружиною Вікторією виховує трьох дітей: сина Миколу та двох дочок Єву та Ірину. Своїм хобі кандидат у президенти називає футбол. Це й не дивно, оскільки він обіймає посаду голови ГО “Федерації футболу Маріуполя”.

Захопленням Журавльова є футбол

Кар’єра кандидата

З 90-тих і аж до 2006 року Журавльов працював музикантом в оркестрі.

З 2006 по 2007 рік він працював на керівних посадах у приватному підприємстві “Азов-строй”.

У 2007 – 2016 роках працював директором ТОВ “Санрей Інвест”, що займається консалтингом в галузі меблевого виробництва, будівництва, архітектури та дизайну. З 2016 року став гендиректором цієї компанії.

Політична кар’єра кандидата

Сам Журавльов розповідає, що першим його кроком у політиці було заснування політпартії “Стабільність” у 2016 році. Хоча із відкритих джерел дізнаємося, що ще до цього він був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 8 скликання від БПП Дмитра Лубінця.

Окрім того, у 2015 році Василь Журавльов балотувався як самовисуванець на вибори мера Маріуполя.

Вже через рік він балотувався до ради Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади першим кандидатом від партії “Стабільність”.

Скандали пов’язані з кандидатом

Найбільше Журавльов запам’ятався своїми гучними заявами у ЗМІ. Зокрема, – критикою на адресу голови Федерації футболу України Григорія Суркіса, якого звинувачував в незаконному потраплянні до виконкому УЄФА.

Василь Журавльов із дружиною Вікторією

А у серпні 2017 року Журавльов назвав Григорія Суркіса “чистої води сепаратистом”, яким керують із Москви. Сталося це після того, як “Динамо” (Київ) відмовилося проводити матч у Маріуполі.

Журавльова пов’язують із президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком. При цьому Журавльов каже, що розділяє політику і футбол.

“Я присутній у футбольному житті країни, Маріуполя, Донбасу і вважаю себе членом команди Павелка, тому що він керівник Федерації футболу України. Так, Павелко є членом фракції “Блоку Петра Порошенка”, але це не означає, що я повністю підтримую чи не підтримую. З чимось я згоден, з чимось – ні. Просто для мене футбол – це футбол, а політика – це політика. І мої політичні погляди можуть збігатися з поглядами Павелка, а можуть не збігатися”, – розповідав він.

Кандидат у президенти України каже, що для застави взяв безвідсоткову позику в сумі 2,5 мільйони гривень.

Статки кандидата

Члени родини Журавльова володіють житловим будинком у 144,3 квадратних метри у Старому Криму під Маріуполем і квартирою у районному центрі.

Також Василь Журавльов задекларував годинники марок Hublot і Patek Philippe, а його дружина має наручні годинники від CARTIER, Hublot, ювелірні вироби із коштовним камінням.

На кандидата зареєстрована фірма “ОКМАР-ВОСТОК”, а на його матір – компанія “М.О.Р.Е. ПАРТНЕРС”.

Кандидат у президенти Василь Журавльов

Готівкою Василь Журавльов тримає 23 тисяч доларів і 508 тисяч гривень. А ось інформацію про доходи у своїй декларації Василь Журавльов не зазначив.

Програма кандидата у президенти

У своїй програмі Журавльов вказує, що виступає проти кардинальної зміни нинішнього курсу країни.

Я підтримую курс України в НАТО та ЄС. Як людина, що звикла казати правду, я не можу не визнати, що за останні роки наша країна відчула на собі певні позитивні зміни, що є заслугою чинної влади,
– мовиться у програмі кандидата.

Так, Журавльов виділяє такі основні пункти щодо воєнної безпеки у своїй програмі:

  • забезпечення територіальної цілісності країни, повернення Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей;
  • формування системи колективної безпеки з європейськими країнами;
  • поглиблення співпраці з країнами Північноатлантичного альянсу, отримання членства в НАТО.

Також Журавльов обіцяє реформувати правоохоронну та судову системи, забезпечити реальну боротьбу з корупцією та очищення влади.

Окрім цього, він виступає за запровадження права на володіння та носіння вогнепальної зброї для дієздатних громадян.

Як відбуватимуться вибори президента України?Центральна виборча комісія зареєструвала 44 особи кандидатами у президенти, але остаточний їхній перелік стане відомий 8 березня. 31 березня (в неділю) відбудеться перший тур голосування за майбутнього президента: проголосувати можна буде з 8:00 до 20:00. Офіційні результати першого туру мають оголосити до 10 квітня. Якщо ж доведеться проводити другий тур виборів, то відбудеться він 21 квітня.

Про автора

admin administrator