Коли удобрювати азотними добривами

Авторadmin

Коли удобрювати азотними добривами

Азотне підживлення озимої пшениці Перше підживлення азотними добривами навесні проводять на початку відновлення активної вегетації рослин, коли середньодобова температура повітря перевищить +5°С та з'являться молоде (біле) коріння.24 лют. 2023 р.

Азотні добрива можна вносити в ґрунт як перед посівом, так і під час вегетації рослин.

Норма внесення добрив під картоплю Навесні, за умови, що ґрунт легкий і восени фосфорне підживлення не вносилося, візьміть: на 1 сотку 3–4 кг суперфосфату, 1,5–2 кг аміачної селітри, 1,5–2 кг сульфату калію.

Коли вносити добрива в ґрунт навесні Перші добрива потрібно вносити не раніше, ніж повністю розтане сніг, а талі води не просочаться в землю. Зазвичай це відбувається не раніше другої половини квітня. Якщо вносити добрива до цього моменту, вони розчиняться у воді та не принесуть жодної користі ґрунту.

Першопочатково підживлювати плодові та ягідні культури слід ранньою весною, коли сніг потихеньку відходить, але ще весь не розтанув, тобто в березні. Не можна залишати поза увагою розташування саду.

Він є невід'ємною складовою протеїнів, хлорофілу, ферментів та багатьох інших компонентів, необхідних для росту і розвитку рослин. Азот потрібний рослині для накопичення маси як складова білків – будівельних матеріалів, а також для фітогормональної регуляції і роботи ферментів.





При проведенні підгодівлі в першу чергу слід приділити увагу тим культурам, у яких очікується активне зростання зеленої маси. До дефіциту азоту чутливі більшість овочевихі плодово-ягідних культур, тому добрива слід застосовувати для капусти, гарбуза, огірків, баклажанів, цибулі, картоплі, …

Про автора

admin administrator