Кому не забивав Мессі

Авторadmin

Кому не забивав Мессі

ВІДЕО. Мессі вперше не забив у матчі за Інтер Маямі, але зробив два асисти

Сьогодні вночі «Інтер Маямі» в 1/2 фіналу Відкритого кубка США обіграв «Цинциннаті» (3:3, по пенальті – 5:4). Ліонель Мессі в цьому матчі голів не забивав. Це був восьмий матч 36-річного аргентинця за новий клуб, і перший, у якому він не забивав.

При цьому Ліонель Мессі реалізував перший пенальті в післяматчевій серії. У цьому матчі форвард «Інтер Маямі» оформив дві гольові передачі.

У попередніх 7 матчах за «Інтер Маямі» Мессі сумарно забив 10 голів. Він уже йде в топ-3 найкращих бомбардирів в історії клубу.

Фінал Відкритого Кубка США відбудеться 27 вересня, там «Інтер Маямі» зіграє з «Динамо Х’юстон».

Повідомити про помилку Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

До матчу з Боснією готуватимуться Олександр Тимчик та Олексій Гуцуляк
У період 2011-го по 2019-й рік Бесар Німані виграв 26 із 27 своїх боїв на профірингу

можна сміливо сказати, що Мессі витягнув чергову гру. знову грали дуже довго, в 36 Лео знову відбігав усі 120 хв. Цинцинатті мав купу моментів, такий результат то диво справжнє

Друга гольова передача на 30 метрів на останній хвилині матчу за рахунку 1-2. Це просто шедевр в стилі Мессі.

Головнi новини

Тренди

Відео

Останні новини

Останні коментарі

Блогер дасть тягла діду. Хто на це буде дивитися? Майка не засуджую – Дон Кінг його добряче пощип.

Такий готовий, так націлений на великі бої – але в останньому поєдинку пенса-ноунейма побив, а в .

Після матчу Зоря – Волинь в 2011 команди теж так виглядали.

Всі права захищені. При використанні текстових матеріалів сайту гіперпосилання на Sport.ua обов’язкове. Для друкованих видань вказівка Sport.ua обов’язкова. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу редакції заборонено. Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.

Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам’ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі.

Інформаційний ресурс sport.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі sport.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.

Авторизуйтесь, щоб скористатися персональними налаштуваннями і зберігати свої коментарі з будь-якого пристрою

Футбольні рекорди, які ще не підкорили Мессі та Роналду

Нападники “Реала” Кріштіану Роналду і “Барселони” Ліонель Мессі в сучасному футболі вважаються мало не “богами”.

Однак, є ще вершини, які досі не підкорилися цим футболістам.

Мова йдеться про єврокубкові рекорди, які в різний час встановлювали такі великі гравці як Альфредо Ді Стефано, Ференц Пушкаш, Рауль Гонсалес і Франческо Тотті.

Також читайте

Роналду відірвався від Мессі в гонці кращих снайперів Ліги чемпіонів

Голи у фіналах єврокубків

Голи у фіналах: 7 – Альфредо Ді Стефано, Ференц Пушкаш (обидва – “Реал”)

Голи у найбільшій кількості фіналів: 5 – Альфредо Ді Стефано (“Реал”, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960)

Голи в одному фіналі Кубка чемпіонів: 4 – Ференц Пушкаш (“Реал”, 1960)

Голи в одному фіналі Ліги чемпіонів: 2 – Даніеле Массаро (“Мілан”, 1994), Карл-Хайнц Рідлі (“Боруссія” Дортмунд, 1997), Ернан Креспо (“Мілан”, 2005), Філіппо Індзагі (“Мілан”, 2007), Дієго Міліто (“Інтер”, 2010).

На рахунку Роналду і Мессі поки два голи у фіналах, причому більше одного разу вони не забивали (Мессі – в 2009 і 2011 роках, Роналду – в 2008 і 2014 роках). Крім них, ще два футболісти відзначилися у двох фіналах Ліги чемпіонів. Це Рауль Гонсалес (“Реал”, 2000 і 2002) та Самюель Ето’о (“Барселона”, 2006 і 2009).

Також читайте

Всіма своїми досягненнями та рекордами Мессі зобов’язаний “найзлішому ворогові”

Голи на різних стадіях Кубка чемпіонів/Ліги чемпіонів

Голи на груповому етапі Ліги чемпіонів: Рауль Гонсалес (53)

Голи в 1/4 фіналу Кубка чемпіонів/Ліги чемпіонів: Альфредо Ді Стефано (14)

Голи в 1/2 фіналу Кубка чемпіонів/Ліги чемпіонів: Альфредо Ді Стефано (11)

Роналду і Мессі вже встигли побити рекорди Рауля Гонсалеса за кількістю голів в Лізі чемпіонів і в клубних турнірах УЄФА, однак колишній нападник “Реала” як і раніше лідирує в списку кращих бомбардирів групового етапу Ліги чемпіонів. На рахунку Мессі 44 голи, а Роналду на груповій стадії відзначився 41 раз.

Ді Стефано залишається кращим снайпером 1/4 і 1/2 фіналу, хоча трон під ним розгойдується все більше. Роналду забив 12 голів у чвертьфіналах і вісім – у півфіналах, в активі Мессі на цих стадіях – 10 і чотири м’ячі відповідно.

Також читайте

Супергол Мессі визнано найкращим у Європі в сезоні 2014/15

Перемоги з різними клубами

Перемоги в Лізі чемпіонів у складі різних клубів: 3 – Кларенс Зеєдорф (“Аякс”, 1995; “Реал”, 1998; “Мілан”, 2003 і 2007)

Кількість команд, за які забивалися голи в Лізі чемпіонів: 6 – Златан Ібрагімович (“Аякс”, “Ювентус”, “Інтер”, “Барселона”, “Мілан”, “Парі Сен-Жермен”)

Роналду – єдиний, хто забивав за два різних клуби у двох переможних фіналах: за “Манчестер Юнайтед” в 2008-му і за “Реал” в 2014 році. Велибору Васовичу пощастило менше – він відзначався голами за два різних клуби в програних фіналах: з “Партизаном” в 1966 році і з “Аяксом” в 1969-му. Якщо Роналду хоче повторити рекорд Зеєдорфа і виграти Лігу чемпіонів з трьома різними клубами, йому спочатку слід покинути “Сантьяго Бернабеу”.

Рекорд Ібрагімовича виглядає ще більш недосяжним для Мессі і Роналду. Обом претендентам потрібно почати регулярно міняти клуби і при цьому продовжувати забивати. Наразі всі голи Мессі пов’язані тільки з “Барселоною”, а Роналду в Лізі чемпіонів забивав всього за дві команди: “Юнайтед” і “Реал”.

Також читайте

Коноплянку включили в компанію до Мессі і Роналду

Найстарший автор голу

Фінал Ліги чемпіонів: Паоло Мальдіні (36 років і 333 дні)

“Мілан” – “Ліверпуль” (25.05.2005)

Ліга чемпіонів (основна сітка): Франческо Тотті (38 років та 59 днів)

ЦСКА – “Рома” (25.11.2014)

Кубок чемпіонів: Манфред Бругсмюллер (38 років і 293 днів)

“Вердер” – “Динамо” Берлін (11.10.1988)

Якщо нашим двом героям захочеться побити рекорд Мальдіні, то їм потрібно набратися терпіння. Перший шанс для Роналду випаде у фіналі сезону 2021/22, а Мессі доведеться чекати до вирішального матчу кампанії 2023/24 (за умови що поєдинок відбудеться після 23 травня).

Щоб побити рекорд Тотті, Роналду потрібно вразити ціль в основній сітці турніру після 1 квітня 2023 року, а Мессі – після 22 серпня 2025-го. Щоб стати найстаршим автором голу за всю історію найпрестижнішого єврокубка, Роналду необхідно відзначитися після 22 листопада 2023 року, а Мессі – після 13 квітня 2026-го.

Також читайте

Фергюсон порівняв Роналду із зіркою на різдвяній ялинці

Найшвидші голи

Найшвидший гол у Лізі чемпіонів: Рой Макай (10,12 секунди)

“Баварія” – “Реал” (07.03.2007)

найшвидший гол у фіналі Ліги чемпіонів: Паоло Мальдіні (53 секунди)

“Мілан” – “Ліверпуль” (25.05.2005)

Рой Макай встановив рекорд хитромудрим ударом на самому початку зустрічі. Роналду і Мессі тим часом свої самі швидкі голи в Лізі чемпіонів забивали на четвертій хвилині: португалець – у складі “Реала” у матчі з “Ювентусом” (жовтень 2013-го), а аргентинець в поєдинку “Барселони” і “Базеля” (жовтень 2008-го).

Завдяки голу у фіналі проти “Ліверпуля” Паоло Мальдіні значно випереджає Роналду і Мессі за швидкострільністю у вирішальних матчах Ліги чемпіонів. Перший відзначився на 26-й хвилині московського фіналу-2008 проти “Челсі”, а аргентинець обидва свої м’ячі провів у других таймах.

Також читайте

Нестримний Роналду став найкращим снайпером “Реала” у чемпіонаті Іспанії

Хет-трики

Найшвидший хет-трик в Лізі чемпіонів: Бафетімбі Гоміс (8 хвилин)

“Динамо” Загреб – “Ліон”, 07.12.2011

Серія матчів Ліги чемпіонів з хет-триками: Луїс Адріано (2)

БАТЕ – “Шахтар” (21.10.14) і “Шахтар” – БАТЕ (05.11.14)

Мессі є володарем рекорду за загальною кількістю хет-триків в Лізі чемпіонів, яких у нього п’ять. У Роналду їх три, але при цьому обидва футболісти навіть близько не наблизилися до скорострільності Бафетімбі Гоміса, який тричі відзначився у зустрічі із загребським “Динамо”. Мессі свій найшвидший хет-трик оформив за 22 хвилини (в матчі з “Арсеналом”, 06.04.10), при цьому у зустрічі з “Байєром” 7 березня 2012 року, коли аргентинець відзначився п’ять разів, другий і четвертий голи розділили всього 16 хвилин. Найшвидший хет-трик Роналду (26 хвилин) припав на матч з “Шахтарем”, який відбувся у першому турі розіграшу.

У минулому сезоні Луїс Адріано поклав початок новій рубриці у списках всіляких рекордів, зробивши хет-трики у двох поспіль матчах з БАТЕ. У першій зустрічі він забив п’ять м’ячів, у другому – три.

Рекорди на довгій дистанції

Голи у найбільшій кількості розіграшів Ліги чемпіонів поспіль: Рауль Гонсалес (14)

Голи у найбільшій кількості розіграшів Ліги чемпіонів: Райан Гіггз (16)

У своїй єдиній кампанії Ліги чемпіонів у лавах лісабонського “Спортинга” Роналду не зміг пробитися в основну сітку. Португалець не забивав у двох перших розіграшах найпрестижнішого єврокубка у лавах “Манчестер Юнайтед”, зате відрізнявся в останніх дев’яти сезонах. Йому потрібно продовжувати грати і забивати в Лізі чемпіонів п’ять сезонів, щоб повторити досягнення Рауля. Щоб наздогнати Гіггза, лідера “Реала” потрібно буде грати до 40 з гаком років.

Мессі забивав у кожному з десяти попередніх розіграшів Ліги чемпіонів, в яких брав участь, але поки не відрізнявся в поточному. У нього теж є шанси наздогнати Рауля і Гіггза, але зробити це аргентинець зможе тільки на самому заході кар’єри.

Кількість голів за один сезон

Найбільше голів в одному єврокубковому сезоні: Радамель Фалькао (18), “Порту”, 2010/11

Дивовижний рекорд Фалькао, встановлений в Лізі Європи УЄФА-2010/11, поки не скорився ні Мессі, ні Роналду. Колумбієць у ході турніру забив один м’яч у кваліфікації і ще 17 – в основній сітці. Кращим для Мессі став сезон 2011/12, коли в єврокубках він забив 14 м’ячів. Що стосується Роналду, то в кампанії 2013/14 він встановив новий рекорд Кубка чемпіонів/Ліги чемпіонів, відзначившись 17 разів.

Гольова стабільність

Тривалість серії результативних матчів: Рууд ван Ністелрой (9), “Манчестер Юнайтед”, 2002/03

Краща середня результативність у Кубку чемпіонів/Лізі чемпіонів: 0,97 – Герд Мюллер (“Баварія”)

Краща середня результативність у єврокубках: 0,9 – Радамель Фалькао (“Порту”, “Атлетіко”)

Рууд ван Ністелрой взяв участь у всіх матчах “Манчестер Юнайтед” у Лізі чемпіонів-2002/03, але все одно забив у дев’яти поспіль зустрічах того розіграшу або в десяти, якщо приплюсувати його гол у кваліфікації. Ближче всього до повторення цього рекорду був Роналду, який вражав ворота суперників у восьми поспіль матчах Ліги чемпіонів-2013/14.

Втім, якщо ми говоримо про середній результативності, то тут до лідерів Роналду ще далі, ніж до ван Ністелроя. У Лізі чемпіонів португалець забив 81 м’яч у 120 матчах (0,68 гола за гру), а в єврокубках взагалом – 83 м’ячі у 123 матчах (0,67). Показники Мессі трохи вище, в активі аргентинця 77 голів у 100 матчах Ліги чемпіонів (0,77) і 80 голів в 104 матчах клубних турнірів УЄФА в цілому (0,77). У Фалькао ще є шанс покращити свій рекорд, коли він повернеться на європейську арену, а от досягнення Герда Мюллера здається вічним.

Про автора

admin administrator