Нашатир проти слимаків та равликів на городі

Авторadmin

Нашатир проти слимаків та равликів на городі

Незамінний помічник: навіщо використовувати нашатирний спирт на городі

Усього ложка нашатирного спирту за хвилини розжене набридливих шкідників.

Виявляється, нашатирний спирт — це не тільки корисне добриво для огірків, але й дуже ефективний засіб для боротьби з різними шкідниками на городі, які так і намагаються з’їсти весь урожай. Багато дачників активно використовують нашатир у городі, і називають його незамінним помічником.

Нашатирний спирт чудово допомагає у боротьбі проти небезпечних комах, які псують рослини, завдаючи непоправної шкоди врожаю, пише видання belnovosti. Щобільше, оскільки нашатир — це ще й джерело азоту, то городні культури засвоюють його якнайкраще.

Як використовувати нашатирний спирт на городі

Виявляється, активне використання нашатирю, допоможе вам забути про таких шкідників на вашому городі, як капустянки, мурахи, мушки, слимаки, а також про попелиці і дротяник. Головне періодично обробляти рослини розчином із нашатирю.

Як його приготувати:

  • від попелиці — на 10 літрів води візьміть 2,5-3 ст. л нашатирю. Для більшого прилипання можна додати рідке мило. Обприскування проводьте листом.
  • від дротяника — на відро води потрібно розвести 1 ст. л нашатирного спирту.
  • від морквяної мухи обробіть культури розчином 1 ч. л нашатирю на 1 відро води.
  • від капустянки — 3 ст. л нашатирного спирту змішайте із 10 л води. Поливати потрібно лунки ще до посадки рослин.

Слимаки та равлики зникнуть з ділянки: п’ять народних засобів проти шкідників

Одне з основних завдань дачників – боротьба із паразитами. Особливо активні такі шкідники, як слимаки та равлики. Проте народні засоби допоможуть упоратися з небажаною живністю.

Якщо вашому врожаю загрожують слимаки й равлики, спробуйте п’ять ефективних хитрощів проти черевоногих. Порадами ділиться Телеграм-канал “Садівник”.

Народні методи проти равликів і слимаків

Там, де в саду або на городі ви найчастіше помічаєте слимаків та равликів, розсипте деревний попіл. Обробіть цим інгредієнтом рослини, щоб відвадити від них паразитів.

Досвідчені городники рекомендують використовувати мульчу із соснових шишок, хвої, горіхової чи подрібненої яєчної шкаралупи. Такий бар’єр стане серйозною перешкодою для слимаків та равликів.

Запах деяких трав слимаки й равлики ненавидять. Відлякають шкідників такі рослини, як розмарин, петрушка, шавлія, базилік, лаванда, чебрець і деревій.

Аптечний засіб може допомогти у боротьбі з черевоногими. Для цього 100 г нашатирю розведіть у 10 л води. Отриманим розчином обприскуйте рослини, які атакують шкідники, а також ґрунт навколо цих культур.

Щоб не використовувати хімікати, городники можуть підготувати для равликів і слимаків пастки. Просто зробіть “будиночок” з підручних матеріалів (листя, трави, залишків лінолеуму або шиферу). Черевоногі обов’язково сховаються там, бо люблять тінь.

Раніше “Телеграф” розповідав, як позбутися мурах на дачній ділянці. А ще ми писали про незвичайний трюк, який допоможе знищити бур’яни на городі та в саду.

Про автора

admin administrator