Навіщо солити мясо перед смаженням

Авторadmin

Навіщо солити мясо перед смаженням

11 лайфхаків, як правильно смажити м’ясо та рибу

Сьогодні ми розповімо про процес приготування смачного м’яса та риби. Кілька маленьких хитростей, щоб полегшити вам роботу — у статті.

Як смачно посмажити м’ясо і рибу

1. Смажте м’ясо і рибу виключно на рафінованій олії. Його кількість має становити приблизно 8 % від маси продукту. Також сковорода повинна бути з товстим дном, інформує Ukr.Media.

2. Щоб м’ясо добре присмажилося, його потрібно обсушити паперовими серветками або рушниками. Справа в тому, що зайва волога дає пару, який сповільнює процес прожарювання.

3. М’ясо потрібно готувати безпосередньо перед подачею. Солити його перед обсмажуванням не варто, так як це спровокує втрату соку. Краще посипати сіллю за кілька хвилин до кінця смаження. В результаті у вас вийде хрустка скоринка. А ось для рум’яної м’ясо слід посипати цукровою пудрою.

4. Щоб скоринка з панірувальних сухарів була не чорною, а золотистою, спочатку обваляйте м’ясо або рибу у збитому яйці, потім в сухарях.

5. Не можна часто перевертати м’ясо, коли ви смажите.

6. Щоб розм’якшити м’ясо старих тварин, замаринуйте його. Якщо часу немає, змастіть гірчицею. Для додаткової м’якості м’ясо можна відбити кухонним молотком і полити лимонним соком.

7. М’ясо і котлети потрібно класти тільки на добре розігріту сковороду. Бризніть у олію кілька крапель води: якщо вони зашкварчать і практично відразу випаруються, – починайте смажити.

8. Щоб при смаженні риби уникнути неприємного запаху, покладіть на сковороду шматочки сирої картоплини.

9. При обсмажуванні невеликих шматочків м’яса не використовуйте кришку. Також не наливайте багато олії.

10. Щоб м’ясо було смачніше, потримайте його перед смаженням пару хвилин в окропі.

11. Якщо ви хочете, щоб цибуля для м’яса придбала апетитний золотисто-жовтий колір, обваляйте його в борошні.

Як зробити м’яким та смачним будь-яке м’ясо: корисні лайфгаки

Будь-яке м’ясо стане м’яким і соковитим, якщо знати секрети його приготування. Ділимося секретами приготування смачного м’яса.

  • Ніколи не соліть м’ясо безпосередньо перед смаженням, воно втратить багато соку і вийде несмачним. Сіль треба класти під час, а ще краще наприкінці приготування.
  • М’ясо стане ніжнішим, якщо за годину до приготування його змочити в горілці.
  • Надасть м’ясу соковитості соєвий соус. Для цього потрібно замочити його в соєвому соусі, залишити на ніч. Будь-яке смажене м’ясо після такого замочування стане м’яким.

Як пом’якшити м’ясо за допомогою бананової шкірки

  • Бананова шкірка зробить яловичину соковитою. Достатньо під час варіння додати до неї бананову шкірку – 30 хвилин варіння і ви отримаєте ніжне м’ясо, а бульйон вийде наваристим та смачним.
  • Не лише яловичина, а й баранина вийде м’якою та соковитою, якщо її перед запіканням посолити, поперчити, ще можна нашпигувати часником, потім обернути банановою шкіркою. Для цього закріпіть бананову шкірку кулінарною ниткою, щоб вона добре трималася і не розійшлася. Запікайте м’ясо в банановій шкірці в розігрітій духовці 30-40 хвилин.

Зробити м’ясо м’яким допоможе імбир

Перетворити тверду яловичину в ніжне м’ясо допоможе імбир. Для цього:

  • Викладіть яловичину на розпечену пательню. Обсмажте на сильному вогні 3-5 хвилин.
  • Наріжте корінь імбиру.
  • До м’яса на сковороді додайте трохи води, нарізаного імбиру, накрийте кришкою та тушіть на невеликому вогні 30-40 хвилин. До складу імбирного соку входить речовина, яка розкладає протеїни та робить тверде м’ясо м’яким.

Як лимонна скоринка допоможе зробити м’ясо м’яким

Пом’якшити старе м’ясо допоможе лимонна скоринка. Для цього:

  • Наріжте м’ясо на шматки поперек волокон і викладіть на розпечену сковороду.
  • Додайте до м’яса лимонних кірок, готуйте разом з м’ясом.
  • Коли м’ясо приготується, дістаньте лимонні кірки, подрібніть їх та змішайте з м’ясним соком, який виділився під час смаження.
  • Викладіть м’ясо на тарілку, полийте лимонно-м’ясним соком.

Читайте також:

Щоб страва не була “гумовою”: як правильно солити м’ясо – 3 правила досвідчених господинь

Готувати і їсти м’ясо полюбляє багато людей, проте не усі знають, коли солити м’ясо при варінні супу або іншої страви, смаженні чи запіканні продукту.

Ви намагаєтеся старанно дотримуватися усіх правил приготування м’яса, але воно все одно виходить або “гумовим”, або просто несмачним? Є одне правило, про яке багато хто забуває. Йдеться про те, як правильно солити м’ясо під час приготування. Насправді від цього значною мірою залежить те, якою вийде страва.

Коли солити м’ясо при смаженні

Досвідчені кулінари радять солити м’ясо незадовго до закінчення смаження. Справа у тому, що сіль сприяє виділенню соку. Отже, якщо посолити страву занадто рано, то м’ясо віддасть занадто багато соку і може вийти дуже сухим.

Якщо посолити на початку приготування, то воно буде дуже жорстким. Тому краще робити це або наприкінці смаження, або на стадії напівготовності.

Стейк рекомендують солити уже після того, як він приготувався.

Коли солити м’ясо при варінні

Якщо ви варите м’ясо, краще посолити його за 20-25 хвилин до завершення варіння, коли продукт ще не зовсім готовий. Оскільки сіль сприяє виділенню рідини, то м’ясо, яке посолили на початку приготування, може стати занадто сухим і жорстким.

Як прати джинси, щоб вони не сіли і не полиняли: 15 правил, які повинен знати кожен

Як вивести пляму від кави за 5 хвилин: 4 найпростіші способи

Як прати капронові колготки у пральній машині: 10 головних правил, які врятують тендітний виріб

Коли солити м’ясо при запіканні

Якщо ви запікаєте м’ясо, то краще посолити його, коли воно буде готовим лише наполовину. У такому разі воно буде ніжним і не втратить своєї соковитості.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Про автора

admin administrator