Розміри навішування мінітрактору

Авторadmin

Розміри навішування мінітрактору

Зміст:

Навішування на мінітрактор своїми руками

Міні-трактор – дуже потрібна в господарстві і на виробництві техніка. Однак без навісного обладнання ефективність агрегату зводиться до нуля. На такій техніці можна тільки пересуватися. Найчастіше навісне обладнання для міні-тракторів використовують заводського виготовлення, але зустрічаються також саморобні конструкції.

Загальний огляд обладнання заводського виготовлення

Міні-трактори працюють у всіх галузях, але найбільше вони затребувані в сільському господарстві. Це враховує виробник, тому більшість механізмів навісного обладнання розроблено для обробки грунту, догляду за тваринами і рослинними насадженнями, а також виконання посадочно-збиральних робіт. Для під’єднання більшості обладнання ставиться трехточечная навішування на міні-трактор, але зустрічається ще двоточковий варіант.

Важливо! Розмір обладнання повинен підбиратися з урахуванням потужності міні-трактора.

Устаткування для підготовки грунту до посадкових робіт

За підготовку грунту відповідає плуг. Працює міні-трактор з навісним обладнанням різної конструкції. Одно- і двокорпусні плуги застосовують з технікою потужністю до 30 л. с. У них глибина оранки регулюється від 20 до 25 см. Якщо агрегат укомплектований мотором більше 35 л. с., то можна підчепити чотирикорпусний плуг, наприклад, модель 1L-420. Глибина оранки вже збільшується до 27 см. Такі моделі називаються оборотні або лемішно-відвальні і найчастіше використовуються приватниками для дачі.

Ще бувають дискові плуги, що застосовуються для важких грунтів і цілини. У фермерських господарствах підготовку грунту можуть здійснювати роторними моделями.

Важливо! Плуги будь-якої моделі чіпляються до задньої навішуванні міні-трактора.

Перед посадочними роботами грунт потрібно підготувати. За цей фронт роботи відповідають дискові борони. Залежно від конструкції, їх вага знаходиться в межах 200-650 кг, а ширина захвату грунту – від 1 до 2, 7 м. Різні моделі відрізняються кількістю дисків, а також глибиною боронування. Наприклад, 1BQX 1.1 або БТ-4 обробляють землю глибиною до 15 см.

Устаткування для посадки

До цього типу причіпного механізму відносяться картоплесаджалки. Існують одно- і дворядні моделі з різним обсягом бака для посадкових бульб. Картоплесаджалка сама нарізає борозну, кидає на рівній відстані картоплини, після чого слідом загрібає їх грунтом. Все це робиться під час руху міні-трактора по полю. Як приклад можна взяти моделі UB-2 і ДТЗ-2.1. Сажалки підходять для вітчизняної та японської техніки потужністю від 24 л. с. Важить обладнання в межах 180 кг.

Порада! Використовувати картоплесаджалку розумно для дачі з великим городом. На маленьких ділянках причіпним механізмом користуватися незручно.

Устаткування для обслуговування насаджень

Для ворушіння, а також згрібання сіна у валки до міні-трактора чіпляють граблі. Таке обладнання більше затребуване фермерами і приватниками, у кого відведені великі площі під сінокіс. Граблі для ворошіння виробляються різних модифікацій. До міні-трактора потужністю від 12 к.с. підійде модель 9 GL або 3. 1G. Устаткування характеризується шириною захвату смуги 1, 4-3, 1 м і вагою від 22 до 60 кг.

Культиваторами очищають поле від бур’яну, розпушують ґрунт, видаляють коріння непотрібної рослинності. Використовується обладнання після сходів насаджень і протягом всього періоду їх росту. З поширених моделей можна виділити КУ-3-70 і КУ-3, 0.

Навісні обприскувачі допомагають боротися зі шкідниками культурних насаджень на полях і в саду. Універсальними є моделі SW-300 і SW-800, що випускаються польським виробником. Устаткування підходить для будь-яких моделей міні-тракторів. При витраті рідкого розчину 120 л / хв, струменем покривається до 14 м оброблюваної площі.

Устаткування для збирання врожаю

До цього типу обладнання належать картоплекопачів. В основному використовуються транспортерні й вібраційні моделі. Для саморобного міні-трактора часто екскаватори роблять самостійно. Найлегша у виготовленні – це віялова конструкція. Ще екскаватори бувають барабанного типу і кінні. З моделей заводського виготовлення можна виділити ДТЗ-1 і WB-235. Будь-які картоплекопачів приєднуються до задньої навішуванні трактора.

Інші види обладнання заводського виготовлення

До цієї категорії відносяться механізми, рідко використовуються в с / г галузі. Найчастіше вони затребувані на будівництві, а також комунальними службами.

Відвал приєднується до передньої навішуванні трактора. Він потрібен для розрівнювання грунту, очищення території від сміття та снігу. Під час прибирання доріг відвал зазвичай використовується разом з роторної щіткою, прикріпленою до задньої навішуванні міні-трактора.

Ківш – це своєрідний навісний екскаватор на міні-трактор, який призначений для виконання землерийних робіт. Маленьким ковшем зручно рити траншеї для прокладки комунікацій або невеликі котловани. У навісного екскаватора є власний гідророзподільник. Для під’єднання до міні-трактора потрібна триточкова навішування.

Важливо! З навісним екскаватором можуть працювати не всі моделі тракторів.

Фронтальний навантажувач або по-іншому КУН часто застосовується на складах і зерносховищах. За назвою вже ясно, що механізм створений для виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Щоб легкий трактор не перекинувся під вагою КУНу з вантажем, на задню навіску кріплять противагу.

Ціна на обладнання заводського виготовлення досить велика. Все залежить від виробника, моделі та інших факторів. Припустимо, вартість плуга варіюється від 2, 4 до 36 тис. Рублів. Борона обійдеться від 16 до 60 тис. Рублів, а картоплесаджалки від 15 до 32 тис. Рублів. Така дорожнеча спонукає підприємливих приватників виготовляти потрібні пристосування своїми руками. Найпростіше робиться саморобна навішування, про що ми зараз і поговоримо.

Види навесок і самостійне виготовлення трехточечной конструкції

Виготовляється навішування на міні-трактор своїми руками із сталевого профілю методом зварювання. Але перш ніж це зробити, потрібно зрозуміти суть конструкції. Навішування потрібна для під’єднання робочого обладнання трактора. Існують моделі сівалок і косарок, для яких навішування забезпечує передачу потужності мотора.

Триточкове навішування робиться рухомий в двох площинах: по вертикалі і горизонталі. Гідравлічний привід зазвичай встановлюють тільки на передній навішуванні. Тепер поговоримо про конструкцію. Практично всі с / г обладнання приєднується до трехточечной навішуванні. Винятком може бути міні-трактор на гусеничному ходу або з ламаної рамою. На такій техніці може стояти універсальна навішування, яка при роботі з плугом трансформується і стає двухточечной.

Трехточечная саморобна навішування є трикутник, зварений із сталевого профілю. Рухливість з’єднання з трактором забезпечується за рахунок центрального гвинта. Приклад саморобної навішування можна побачити на фото.

Самостійне виготовлення навісного обладнання

Більшість навісного обладнання для догляду за городництвом умільці роблять самі. В основному це картоплесаджалки і екскаватори. Складніше зробити плуг, так як потрібно під правильним кутом зігнути леміш.

Простіше самостійно зварити КУН. Для ковша використовують листову сталь товщиною 6 мм. Кріплять навантажувач до стійок, зробленим зі сталевої труби товщиною 100 мм. Тяги для підключення до гідравліки виготовляють з труби діаметром 50 мм.

Зовсім легким у виготовленні вважається відвал. Його можна вирізати зі сталевої труби з мінімальним радіусом перетину 70 см. Товщину металу бажано взяти мінімум 8 мм, інакше відвал при впливі навантаження погнеться. Для під’єднання обладнання до навішування, зварюють А-подібну конструкцію. Її можна посилити поздовжніми елементами.

На відео представлені ідеї виготовлення картоплесаджалки:

При самостійному виготовленні будь-якої конструкції, потрібно не перестаратися з розмірами. В іншому випадку міні-трактора буде складно піднімати важкий КУН або тягнути саджалку з великою кількістю картоплі в бункері.

Навішування на мінітрактор своїми руками

Міні-трактор-це дуже потрібна в господарстві річ. Без навісного устаткування його ефективність і продуктивність наближаються до нуля, тому що на тракторі у такому разі можна хіба що пересуватися. Щоб міні-трактор з повним приводом приносив користь в господарстві, для нього купують профільне навісне устаткування. Деякі агрегати можна зробити своїми руками.

Огляд насадок

Компактні тракторы застосовують практично в усіх галузях сільського господарства. Безліч пристроїв для прикрепного устаткування розроблена спеціально для обробки грунту. Існують різні пристосування для обробки грунту, відходу за рослинами і сільськогосподарськими тваринами.

Навісне устаткування на мінітрактор

Зверніть увагу! Для установки на трактор фронтального і іншого навісного устаткування застосовують механічне триточкове навішування на мінітрактор.

Пристрої для посадочних робіт

Плуг-найважливіший інструмент для підготовки грунту до весняних польових робіт. Компактний трактор може працювати з устаткуванням різних конструкцій. Якщо в господарстві є техніка з потужністю до 30 кінських сил, то застосовують одне,-або двокорпусні інструменти. Глибина спахування у таких агрегатів-від 20 до 25 см (цей показник дуже легко змінюється).

Якщо у міні-трактора типу Уаза або уральця є мотор більше 35 кінських сил, то до трактора під’єднують чотириколісний плуг. З його допомогою можливо значно збільшити глибину оранки. Ці системи найчастіше застосовуються дачниками і невеликими фермерськими господарствами.

Дискові плужки і самоделки застосовуються для необробленого і щільного вигляду грунтів. На великих фермерських підприємствах застосовуються ручні і роторні моделі.

Увага! Усі плуги причіплюються до трактора через заднє навішування, а не через передню.

Перед посадочними роботами грунт потрібно ретельно готувати. Це можна зробити шляхом застосування борони. Залежно від конструкції, вони мають вагу від 200 до 650 кг Ширина захоплення грунту лопатами в таких конструкціях-від 1 до 2,7 м. Деякі моделі здатні обробляти грунт на глибині до 15 см, достатнього для ефективної обробки грунту.

Фрези-це різновид плужка. Їх використовують на незначній території. Найбільше вони підходять для тих ділянок, де регулярно і якісно обробляється грунт. Для давно неораних ділянок підійде великий плуг.

інші статті Чим обробити корову від оводів і гедзів в домашніх умовах

Устаткування для посадки

До цього виду устаткування відносять картоплесаджалки. Існує декілька моделей саджалок, з 1 і 2 рядами. Також у них є різні об’єми баків для посадки бульб. Різні сільськогосподарські підприємства і індивідуальні власники можуть собі вибрати баки різних об’ємів.

Саморобні картоплесаджалки для мінітрактора є універсальним агрегатом. Вони нарізують борозну і викидають на рівну відстань посадочний матеріал, тобто бульби картоплі. Після цього автоматично відбувається засипання посадки грунтом. Усі ці операції робляться під час руху міні-трактора по ділянці. Якщо він коштує, то посадка картоплі неможлива.

Потужність катофелесажалок-від 24 кінських сил і більше. Вага-близько 180 кг

Важливо! Картоплесаджалку потрібно використати тільки на фермерських підприємствах з великою площею. Застосування навісного устаткування на дачних і присадибних ділянках малоефективне і недоцільне.

Підгортальник-це устаткування для засипання місця посадки сільськогосподарський культур землею. Обробка рослин здійснюється рядами. Працює так само, як і сівалка.

Устаткування для обслуговування насаджень

Його доцільно застосовувати для відбору і збирання сена у валяння, розгрібання сена і сміття, ворушіння. Для усіх цих цілей використовуються граблі. Зустрічається велика кількість модифікацій грабель для міні-тракторів, залежно від потужності трактора і об’єму необхідних робіт.

Для очищення полів від бур’янів використовують культиватори. Вони добре розпушують грунт, видаляють корені. Устаткування доцільно використати, коли рослини невеликі, відразу ж після сходів насіння.

За допомогою навісних обприскувачів можна боротися з шкідниками рослин. Для дачних ділянок застосовно використати універсальні моделі обприскувачів. Вони витрачають менше палива і забезпечують обробку великої земельної ділянки.

Саморобні роторні косарки для мінітрактора дозволяють ефективно скошувати рослини. Саморобні мінітрактори з куном застосовуються для ефективнішої роботи навантажувача сена.

Устаткування для збору урожаю

До нього відносять картоплекопалки. Самі затребувані різновиди копалок в присадибному і фермерському господарстві-вібраційні і транспортерні. Якщо у фермера є саморобний мінітрактор, то і копалку найчастіше роблять самостійно.

Зверніть увагу! Найбільш легка в монтуванні копалка-віялового типу.

У продажу бувають також барабанні і кінні копалки і сінокосарки.

Види навішувань

Культиватор своїми руками

Навішування на мінітрактор своїми руками виготовляється з профілю із сталі. Кращі метод виготовлення-зварювання. Повинне вийти устаткування для під’єднування будь-якого робочого устаткування.

Найчастіше застосовується триточкова насадка. Вона забезпечує легкий рух устаткування в різних геометричних площинах. Практично усе сільськогосподарське устаткування розроблене так, щоб до нього можна було під’єднати триточкові насадки.

Триточкове навішування на мінітрактор

Виключенням є міні-трактор, у якого є гусеничний хід. Для такого агрегату зазвичай застосовують універсальну насадку, яка у разі потреби може легко трансформуватися в двоточкову.

Виготовлення навісного устаткування

Граблі ворушилки своїми руками

Купувати навіси для мотоблоку для невеликого дачника буде дуже незручно. Усе устаткування дачник або фермер може зробити самостійно в домашніх умовах, застосувавши трохи кмітливості. Більшість устаткування досить проста, і його роблять практично з того, що є під рукою.

Перед тим, як зробити плуг на мінітрактор своїми руками креслення і розміри треба уважно вивчити і підібрати найбільш оптимальний. Змайструвати устаткування буде легший за наявності готової заводської схеми.

Виготовлення підгортальника

Для цього потрібно узяти 2 диски з металу з товщиною в 2 мм і розташувати їх так, щоб вони відкривалися назовні. Коли кут буде підібраний, їх закріплюють болтами або просто заварюють. Далі його просто закріплюють на зчепленні.

Картоплесаджалка

Облаштування цього агрегату нагадує підгортальник. Згори у нього є чаша, в яку засипаються картопляні бульби. Із спеціального отвору вони потрапляють в землю.

Для виготовлення домашньої картоплесаджалки треба зібрати колеса, вісь, штифти, бункер, зірочки, механізм для регулювання. Усе це кріпиться на раму.

Спереду колеса закриваються пластиною з металу, інакше картопля випадатиме з бункера в той час, коли цього не треба. Знизу бункер затягується гумою, щоб картопля не випадала.

Як зробити ківш на мінітрактор? Для цього потрібні жерсть і внутрішні стійки. 2 бічних і внутрішніх стійки утворюють ківш. До них пригвинчують штанги.

Фрези, плуг

Це одне з найголовніших оборудований. Фрези застосовують для обробки м’якого і постійно оброблюваного грунту. Саморобний плуг для мінітрактора більше підходить для роботи з жорсткими грунтами. Щоб зробити саморобний плуг, треба узяти пластину завтовшки від 3 до 5 мм і трубу з п’ятиміліметровими стінками.

Пластина заточується ножем, на кшталт коси. Далі болгаркою виточується відвал. Різальна частина-це робочий елемент коси, що відбивається на ковадлі.

Фрези застосовують для обробки м’якого і постійно оброблюваного грунту

Усі деталі склеюються між собою з обов’язковим дотриманням кутів. Леміш накладають на сталевий лист. Приварювати ці елементи потрібно точково з двох сторін.

Важливо! Леміш з валом потрібно стикувати дуже щільно. Між ними не повинно бути ніяких проміжків.

Виготовлення адаптера-причепа

Конструкція цього апарату включає:

  • раму з металу;
  • зчеплення;
  • штангу поперечну;
  • розкоси;
  • стійки, вісь, колеса;
  • інструменти для управління;
  • причіп або візок;
  • місце для оператора і підключення додаткових механізмів.

Рама робиться з труби (довжина-від 1,5 до 1,7 м). З одного кінця приварюється зчеплення, з іншого-штанга. До штанги прикріпляються стійки для коліс, розкіс.

Для управління пристроями застосовують важелі. Перемикаючи їх, можна встановити оптимальне положення навісного устаткування. Додатковий важіль встановлюється для регулювання зусилля, що докладається.

Довжина дишла залежить від потужності мотоблоку. Потужність двигуна впливає на розмір коліс. Додатково монтується гідравлік.

Навішування для міні трактори ДВС і інших агрегатів легко робиться самостійно. Вона підходить практично до усього сільськогосподарського устаткування, істотно полегшує і здешевлює усі роботи на дачі або на фермі. Правильне використання устаткування подовжує термін служби мотоблоку.

Оновлення розділу мінітракторів та навісного обладнання

Інтернет-магазин пропонує великий вибір тракторів для приватників та дачників. Асортимент сільськогосподарської спецтехніки постійно оновлюється.

Розділ мінітракторів

  • Потужний дизельний двигун 24 л. та 17,6 кВт;
  • Блокований задній диференціал;
  • Складна повнопривідна трансмісія.

Наступна модель Lovol Euro TB-504 є досить великим і потужним мінітрактором з кабіною і відрізняється підвищеним комфортом. Трактор обладнаний кондиціонером та системою обігріву. Кабіна встановлена ​​на спеціальні амортизатори, які гасять будь-які вібрації під час роботи. Двигун цієї машини розвиває потужність до 50 л.

Мінітрактор Dongfeng 404 також має кабіну і відрізняється найпотужнішим силовим агрегатом у своєму сімействі – 40 к.с. Надійний гідроциліндр дозволяє використовувати будь-який тип навісного обладнання.

Інші новинки

Окрім тракторів, оновився і асортимент навісного обладнання. Наприклад, з’явилися роторна косарка КР-09 М та культиватор завширшки 1,3 метра. Для замовлення техніки та інструментів залишайте заявку на сайті.

Про автора

admin administrator