Що можна зробити з раковини на дачі

Авторadmin

Що можна зробити з раковини на дачі

Як зробити раковину на дачі своїми руками?

Перш ніж робити раковину на дачі, потрібно визначить її місце розташування. Вона повинна знаходиться безпосередньо в будинку або ж вона буде на вулиці, і відповідно до цього прокладати труби для стоку води. Найпростіше це зробити раковину на вулиці. Для цього вам знадобиться сама раковина, як вибрати раковину серед безлічі моделей і форм, представлених в магазинах? Найбільш практична раковина для дачі – зроблена з пластику або ж з металу. Так як фаянсові раковини на дачі не дуже практичні, володіють великою вагою і при необережному поводженні її можна розбити. Якщо не влаштовують промислові раковини, можна зробити раковину самостійно. Як зробити раковину в цьому випадку – матеріал може бути будь-яким, склотканина, полімерні матеріали, і навіть з дерева, все тільки лише обмежується фантазією.

Раковину за допомогою саморізів можна прикрутити до паркану. Зверху раковини кріпиться бачок для води з краном або ж звичайний умивальник подшібала. Знизу раковини кріплять звичайну гофру, і вода буде просто стікати на землю. Але можна і прокласти труби, для відводу води, на ділянці викопується неглибока траншея з ухилом, в неї вкладаються з’єднані між собою труби. Один край труби за допомогою гофри з’єднується з раковиною, другий виводиться в неглибоку яму або просто залишається небагато виставляється назовні з траншеї. Можна поставити раковину і де ні будь на ділянці, в цьому випадку потрібно з дерева для неї зробити остов, на якому вона буде кріпитися краями. Дерево попередньо потрібно обробити засобами проти гнилі і грибка. А ще краще зробити підставу раковини з полікарбонату. При такому способі установки раковини обов’язково потрібно робити відведення води, щоб вона не накопичувалася в місці установки раковини. Труби для стоку можна брати звичайні пластикові, діаметром 50 мм. Замість звичайного зливу можна зробити спеціалізований септик з фільтруючою системою.

І нарешті, найзручніший спосіб це встановити раковину усередині будинку. Як зібрати раковину в будинку – найкраще закріпити її на спеціалізовану тумбу для раковини. Знизу раковини необхідно вставити гофру, яку з’єднують з трубою. Для труби в стіні будинку робиться отвір, який потім після монтажу труби, запінюється монтажною піною. Труби так само точно як і в першому випадках прокладаються під кутом до точки зливу. Слід врахувати, що далі від раковини планується зробити стік води, тим більший ухил труб потрібно робити. Інакше вода та інші відходи будуть застоюватися в трубах що рано чи пізно призведе до засмічення труб. Як прочистити раковину в цьому випадку? Можна спробувати використовувати в цьому випадку різні хімічні засоби, наприклад кріт. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці як його застосовувати. Якщо це не допомогло, можна спробувати сантехнічний трос для прочищення труб. Трос розмотується і одним кінцем, крутять рухами проштовхується всередину труби. Повторюється така процедура до видалення засмічення.

5 лайфхаків для дачі! Як навести порядок в гаражі та сараї?

Дача або зарослий сільський будинок… місце, куди ми завжди їдемо за спокоєм і новими силами. Але найчастіше по приїзді виявляється, що бруд, всілякий мотлох та неупорядковані речі залишають все менше простору для відпочинку. Знайоме? Ми підготували для вас кілька порад про те, як привести все в порядок, підготувавши дачу до нового сезону.

Приводимо до ладу дачний будинок

Розпочати варто з генерального прибирання. За тривалої відсутності господаря в приміщенні напевно скупчилося багато пилу, павутиння, всілякого сміття. Збираємо все це й відправляємо у сміття.

На черзі – складання речей. Весною та влітку знову активізується сонце, а це значить, що для захисту від ультрафіолету всій сім’ї необхідно надягати головні убори. Для зберігання на дачі речей радимо встановити стелажі, розмістивши біля стіни в передпокої чи коридорі. Для зимових шапок, шалів та рукавичок відводимо окреме місце для зберігання – високу полицю в шафі або пластикові ящики https://uhl-mash.com.ua/products/plastikovye_yashchiki/. Місткі ємності оптимізують простір, їх легко переміщати у разі необхідності.

А тепер на кухню. Для того, щоб кришки від посуду займали менше місця, закріпіть їх на задній поверхні дверцят кухонної шафки. Використовуйте спеціальні гачки – усього пару штук, і готово! Або ж розмістіть кухонний інвентар на металевих стелажах, значно більш містких.

Заходи безпеки

Якщо на дачі ви маєте камін, пічку чи внутрішній мангал з димарем, перевірте систему відведення продуктів згорання. Звільніть димар від сажі, золи, інакше дим та згар не будуть належним чином виводитись назовні. А це вже небезпечно для життя! Також не забудьте перевірити дерев’яні східці й перила своєї двоповерхової дачі на предмет розсихання.

А що на вулиці?

Приберіть територію

Щоби навести порядки в саду, за будинком та перед ним, пройдіться подвір’ям – зберіть опале листя, гілки, палиці, корчі, скло, шматки металу, пляшки, все, що тільки можна прибрати. Коли дачна ділянка заросте травою, ви будете впевнені у тому, що вас не чекає сюрприз – нічого не «прилетить» в газонокосарку, ви ні на що не наступите, і не спіткнетесь.

Наведіть порядок у дровнику

Зазвичай, після зими дрова та гілки в дровнику, що йдуть на спалення, розкидані хаотично. Бо щось раніше було сирим та відкинуто вбік, як непридатне до згорання. Або ж для готування страв на вогні були потрібні фруктові поліна, які, звичайно ж, були на самому дні дров’яної гірки. Відповідно, утворився безлад. Тепер потрібно навести порядок у сараї – все це розібрати та акуратно скласти, звільнивши місце для нових партій опалюваної сировини.

Розберіться з речами в гаражі

Щоб навести порядок на дачі, більшість предметів відправляється саме в гаражне приміщення: поливні шланги, лопати, граблі, сапи. А ще там зберігається велосипед, газонокосарка, компресор, зварювальне обладнання, фарби, інструменти … Як дати всьому лад, з чого почати?

Розподіляємо спортивні аксесуари, інструменти, садовий інвентар, автозапчастини, малярні аксесуари, пакети з добривами, та для кожної з груп виокремлюємо своє місце. На полиці, стелажі, в кутки. Не забуваємо й про гвіздки, болти з гайками, шурупи, радіосхеми…. Поміщаємо все в ящики для дрібних предметів, попередивши накопичення в предметах сміття. В свою чергу автомобільні шини, рибацькі снасті, пластикові труби очищаємо від бруду та пилу й підвішуємо на гачки.

Що стосується прибирання в гаражі, то його варто почати зверху й рухатися донизу. Якщо підлога дуже брудна, варто попередньо її пропилососити. Опісля проводиться вологе прибирання. А якщо потрібно, косметичний ремонт – фарбування, побілка.

Загалом багато що залежить від початкового планування приміщення, тому радимо статтю по облаштуванню гаража правильно.

Ідеї для дачі

Багатьом речам та брухту на дачі реально дати друге життя. Головне, щоб було бажання, та трішки творчого підходу.

З підручного матеріалу на дачі своїми руками можна зробити безліч цікавих та корисних штук. Ось лише кілька лайфхаків.

  1. Тимчасовий басейн. Так, це не буде велика площа для запливу спортсменів-олімпійців. Однак достатня, щоб зануритися в приємну прохолоду серед літньої спеки. З армуючої сітки зварюємо основу купелі висотою метр-півтора. Стінки герметично обтягуємо щільною плівкою (в один або кілька слоїв). Наливаємо воду, чекаємо поки вона нагріється, купаємось! Також можна зробити каркас басейну з солом’яних тюків.
  2. Балія для нагріву поливної води. Замість того, щоби викидати стару ванну, розмістіть її на сонці в саду чи прямо на грядці. Вода в ній швидко стане теплою. Зрошувати нею розсаду й дорослі рослини значно корисніше, чим холодною.
  3. Сміттєвий бак з шин. Ще один лайфхак для дачі. Беремо кілька зношених автомобільних «коліс» й закріплюємо «пірамідкою» – ємність для відходів готова! Резинові скати також часто використовують для декору клумби, саду. Якщо є бажання привести старі шини в відповідний вигляд, залучіть болгарку та за допомогою неї зробіть лебедя чи «олімпійського ведмедика» для свого подвір’я.
  4. Царська стежина. Якщо не вистачає коштів на облаштування доріжок бруківкою, використання матеріалів можливо й іншого походження. Наприклад, звичайних дерев’яних пеньків. Їх, з рівним зрізом, закопуємо на одному рівні, на 5-10 см вище рівня ґрунту. Таким чином, формуємо стежку необхідної ширини, по якій приємно ходити в дощ та росу.
  5. Гойдалка зі старого скейтборду. Беремо роликову дошку, проробляємо отвори та за них підвішуємо гойдалку на канаті до дерева. Розважаємося, весело проводимо час у колі родини!

А ще не забуваємо використовувати старі речі на дачі в якості декору: чоботи або металевий чайник – замість вазонів, дерев’яні піддони – як садовий столик чи лежак, а, наприклад, товсті колоди з проробленою виїмкою для висадження рослин.

Як бачите, ідей, що допоможуть привести в порядок гараж і сарай на дачі, існує безліч. В силу обмеженості об’єму статті, ми не захопили навіть десятої частини. Тому інші цікаві ідеї шукайте вже самостійно, а також не забувайте експериментувати зі власними. Можливо, придумаєте новий лайфхак, що також стане популярним серед дачників.

Добавить комментарий Отменить ответ

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Про автора

admin administrator