Що посадити під осінь на дачі

Авторadmin

Що посадити під осінь на дачі

Що посадити восени на дачі

Що в принципі можна посадити на дачі восени? Особливості та методи посадки кожного розглянутого рослини окремо. Загальні рекомендації по посадці в холодну пору.

Осінь зазвичай є часом збору посадженого раніше врожаю. Але що якщо ви, навпаки, вирішили щось посадити в цей період? Шляхом багаторічних експериментів, мені вдалося виявити ряд рослин, які оптимальніше всього висаджувати в осінній час. А що з цього цікавіше особисто для вас – це вирішувати тільки вам.

Що в принципі садять восени?

Насправді, вибір досить великий. До популярних рослин, які дійсно добре проростає при осінньої висадки, відносять:

Тепер розглянемо цим рослини та особливості їх посадки окремо. Ще подробиці і рекомендації на цю тему ви можете знайти у наведеному нижче відео:

Часник

Часник прийнято саджати дещо раніше, ніж більшість інших осінніх рослин — у другій половині вересня. Край — початок жовтня. До початку періоду, коли холоди стають стійкими, має залишатися хоча б півтора місяця.

Рослина необхідно підготувати до посадки. У день посадки (не раніше) головку часнику поділяють на окремі зубчики. Не забудьте видалити попередньо дінці, воно завадить зубчикам прорости. Після цього потрібно відібрати найбільш великі зубчики — чим вони більше, тим більшими зростуть у майбутньому головки часнику.

Садити рослину необхідно кожні 15-20 сантиметрів, закопуються зубчики приблизно на 5 сантиметрів. Між рядами повинна бути відстань в 20 сантиметрів. Настійно рекомендується замульчувати місце посадки перегноєм або торфом на шар близько 5 сантиметрів. Але не забудьте зняти мульчу з настанням ранньої весни.

Що посадити на дачі, щоб поменше доглядати за городом

Для багатьох дача цього літа все ще залишається єдиною альтернативою пляжного відпочинку в тому разі, якщо море виявиться недоступним. З одного боку, доглянута дача радує погляд і вітамінами, з іншого — вимагає багато сил і часу для підтримання порядку. Відносно невибагливі рослини, які допоможуть знайти золоту середину між відпочинком і роботою на своїй ділянці — в нашій статті, інформує Ukr.Media.

Найпопулярніші овочі — огірки і помідори — вимагають постійного догляду та уваги. А розслабленим дачникам набагато краще підійдуть редис, кабачки, баклажани, морква, капуста і навіть гарбуз. Наприклад, гарбузам і кабачкам не потрібен частий полив, досить одного разу на тиждень, навіть без прополки можна обійтися. З розсадою капусти доведеться повозитися тільки спочатку, причому робити великі інтервали між посадкою не варто. Навпаки, тінь від листя тісного ряду качанів буде довше зберігати вологу в землі.

Для тих, хто не мислить свого життя без солодкого і взагалі не хоче займатися городом, кращим рішенням будуть ягідні кущі — чорна і червона смородина, агрус, малина. Яблуні, груші, сливи та інші фруктові дерева — теж хороший варіант. Вже на наступний рік ви зможете зібрати перший урожай. До того ж ягідні кущі утворюють прекрасну огорожу. Головне, пам’ятати, що і деревам, і кущах потрібен відкритий простір і добре удобрений ґрунт під час посадки.

Якщо ви любите квіти, але часу на ретельний догляд немає, то можна посадити невимогливі до ґрунту багаторічники. Серед любителів сонця підійдуть багаторічні айстри і лілейники. Для затінених ділянок — конвалії і фіалки.

Про автора

admin administrator