Що потрібно для апаратного манікюру гель лаком список

Авторadmin

Що потрібно для апаратного манікюру гель лаком список

Що потрібно для манікюру гель-лаком?

Гель-лакове покриття для нігтів давно стало частиною життя сучасних дівчат. Це можливість робити манікюр всього 1-2 рази в місяць, виглядати завжди доглянутою, при цьому економити свій час і фінанси. Всі хто вперше зробили цей вид манікюру, точно не будуть розчаровані і залишаються вірні гель-лакам назавжди.

Таку любов у дівчат гель-лаки заслужили не просто так, все це дозволяє зробити величезну кількість різноманітних дизайнів під будь-яку подію, для повсякденного життя, експериментуючи і проявляючи фантазію, тим паче, що підібрати та купити гель-лак доступно для кожної.

Варто розібратися більш детально, що ж потрібно для манікюру гель-лаками?

Всі матеріали і засоби для манікюру можна розділити на 2 категорії:

  • спеціальна лампа для манікюру (вони бувають різного спектру свічення, такі як: UV, LED+CCFL, LED);
  • базове покриття;
  • топове покриття для гель-лаків, фініш;
  • кольоровий гель-лак.

У цю категорію вносимо засоби без яких можна обійтися виконуючи манікюр гель-лаками, але їх застосування значно спрощує процеси і продовжує життя гель-лаковому манікюру.

  • Праймер. Працює на нігтях як двосторонній скотч, ще більш скріплюючи базу і ніготь, використовуючи цей засіб – манікюр прослужить довше.
  • Дегідратор і знежирювач. Багато хто плутає ці 2 засоби вважаючи, що вони виконують одну й ту ж функцію, але насправді відповідь криється вже в назві цих рідин. Дегідратор – прибирає зайву вологу з нігтів, тим самим не даючи природному процесу випаровування відшаровувати нанесене штучне покриття. Знежирювач – бруд, жир та інше можна легко прибрати цим засобом, слід просто добре протерти ним нігті. Застосовуючи цю рідину – відколи, відшарування та інші проблеми Вашому манікюру будуть не страшні.
  • Рідина для зняття липкого шару або Cleanser. Цей допоміжний матеріал можна віднести до обов’язкових, але багато хто ігнорує застосуванням цього засобу, а даремно, адже використовуючи клінсер – манікюр залишається глянцевим, не набуває мутний вид, що значно прикрашає загальний вигляд нігтиків і рук його власниці.
  • Олія для кутикули. Цей прекрасний матеріал дуже приємний в застосуванні. Наносячи на шкіру навколо нігтя і легкими рухами втираючи масло ми насичуємо шкіру вітамінами, зволожуємо її, провокуємо на більш швидке відростання нігтів і навпаки – повільне зростання кутикули.
  • Також до не обов’язкових засобів відносимо декор, безворсові серветки, апельсинові палички, бафи, пилочки, пушер, ножиці, кусачки та інші матеріали для манікюру.

Всі вище перераховані допоміжні засоби і матеріали важливі складові для якісного і довговічного манікюру гель-лаками.

Підготовка нігтя і вибір допоміжних рідин для манікюру гель-лаком

Перш ніж приступити до покриття нігтів гель-лаками необхідно виконати всі підготовчі процеси. Основна технологія незмінна, більш докладно всі етапи розглянемо на прикладі французького манікюру. І так, як зробити френч в домашніх умовах:

1. Підготовка. Етапом підготовки в манікюрі прийнято називати всі процеси до нанесення засобів.

Якщо нігті до цього були покриті декоративними матеріалами, лаками, гель-лаками – їх необхідно видалити, зробити це можна за допомогою бафа, пилочки, рідини для зняття гель-лаку, фрезера.

На чистих нігтях виконується манікюр (класичний, європейський або апаратний). Що це означає? Видалення кутикули, шліфування бафом для нігтів (цей простий етап знімає зайвий глянець, адже гель-лаки, на відміну від звичайних лаків, краще тримаються саме на нерівній і шорсткій поверхні), надання нігтям необхідної форми і довжини за допомогою пилки.

2. Другий етап включає в себе знежирення, видалення пилу з нігтів і дегідрації (прибрати зайву вологу з нігтів). Для цього етапу необхідні спеціальні засоби, самий універсальний засіб включає в себе всі ці етапи – Nail Prep (нейл преп), часто можна зустріти також під назвою «Підготовлювач для нігтів 3 в 1».

3. Нанесення праймера. Вище ми вже згадували цей засіб і його основну і важливу функцію, при використанні варто пам’ятати, що сушити його не потрібно, наносити слід максимально тонким шаром і лише на ніготь, не зачіпаючи шкіру навколо, закриваючи вільний зріз.

4. Базове покриття. Цей шар варто наносити тонко втираючими рухами пензлика для манікюру, закриваючи вільний край нігтя. Просушивши базу для гель-лаку в лампі можна переходити до наступного етапу.

5. Колір. Оскільки ми розглядаємо французький манікюр необхідно на всю поверхню нігтя нанести камуфляж (простіше кажучи – напівпрозорий гель-лак бажаного відтінку). Можна наносити 2-3 шари, але кожен з них необхідно просушити в лампі.

6. Якби ми робили просто дизайн, на цьому етапі була б необхідність закріпити манікюр топом, але для того щоб вийшов френч – варто намалювати «посмішку» ( «лунку») на вільному краї нігтя. Для того щоб ніготь в результаті не потовщувався великими шарами покриття – найкраще наносити білу смужку за допомогою тонкої кисті, після нанесення просушити в лампі.

7. Фінішне покриття. Закріпити дизайн потрібно не товстим шаром глянцевого або матового топа для гель-лаків, закриваючи вільний край. Відправити сушити в УФ-лампу.

8. Завершаючий етап. Почекавши пару хвилин після того як топ застиг – за допомогою безворсової серветки і засобу для зняття липкого шару (cleanser) потрібно протерти нігті. На зону кутикули нанести спеціальне масло і насолоджуватися новим французьким манікюром.

Гель-фарба або гель-лак для французького манікюру?

Про гель-лаки всі ми чули і знаємо, як багато їх буває і скільки всіляких відтінків можна зустріти в палітрах різних фірм. Але існує, ще такий матеріал як гель-фарби, вони набагато пігментовані, гущі, найчастіше їх можна зустріти в баночках маленьких обсягів без пензлика.

Основне призначення гель-фарб – це малюнки. Ними набагато зручніше вимальовувати різні елементи, ніж гель-лаками. Але коли питання стоїть французького манікюру є ряд нюансів. Виробники не радять використовувати свої гель-фарби для французького манікюру (є звичайно винятки), тому що промальовування виконується на вільному краї, – де ризик відколів, тріщин, відшарувань набагато більше. Тому, варто відзначити, гель-фарби можна використовувати в французькому манікюрі, але вони не призначені для цього і є ймовірність відшарування. Винятком можна вважати нарощені нігті гелем або акрилом, на таких нігтях гель-фарби у вигляді «лунки» будуть тримаються добре.

Зняття гель-лаку, способи і порядок дій

Це питання так само важливе, як і порядок нанесення того самого гель-лаку. Адже правильне зняття штучних нігтів не стане негативно позначатися на здоров’ї і естетичному вигляді пластини. Найчастіше саме неправильне зняття і призводить до розшарування, м’якості, ламкості і інших проблем з нігтями. Як же зняти гель-лак якісно і без шкоди? Існує 2 способи:

  1. За допомогою спеціальної рідини;
  2. Машинним способом (фрезером).

Розглянемо детальніше кожен з них.

  1. Рідина для зняття гель-лаку. Це найпоширеніший метод видалення покриття. Все що необхідно це спеціальний засіб, безворсові серветки (або ватяний спонж), фольга (або спеціальні кліпси для зняття гель-лаку). Для більш швидкого ефекту можна бафом або пилкою зняти верхній глянець топа. Невеликий шматочок серветки потрібно просочити засобом і укласти на нігтик, зафіксувати фольгою або кліпсами. У такому положенні пальчики повинні знаходиться приблизно 10-15 хвилин, найчастіше цю інформацію вказує виробник на баночці рідини зі засобом для зняття гель-лаку.
  2. За допомогою фрезера. Цей метод найкраще підійде професіоналу, але все частіше фрезер купують для домашнього використання і новачки. Що собою являє цей прилад?

Фрезер – це блок до якого кріпитися ручка, а в ручці фіксується необхідна насадка. На блоці можна регулювати швидкість, сторону обертання фрези та інше. Обертаючись навколо своєї осі, насадка з легкістю і без зайвих зусиль знімає гель-лак та інші покриття.

Важливо відзначити, що також фрезер використовують для класичного апаратного манікюру, обрізки кутикули, ороговілих частин шкіри, педикюру. Функціональність у цього приладу велика, що ж стосується зняття гель-лаку фрезером, то тут необхідно пам’ятати, що поранитись цим приладом вкрай просто, варто обережно, дотримуючись інструкції, використовувати цей апарат і насадки за призначенням.

Лікування нігтів при виникненні проблем з нігтьової пластиною після гель-лаку

Навіть якщо Ваші нігтики в гарному стані, фахівці рекомендують іноді проводити оздоровчі процедури для нігтів. Гель-лак сам по собі не шкідливий нам і здоров’ю наших рук, але не дарма більше двох тижнів носити штучні нігті вважається неправильним і чревате наслідками.

Про які проблеми йдеться? Це ослаблені нігті, пожовтіння, ламкість, розшарування, алергічна реакція організму на компоненти та інше. Для того щоб нігтики були здоровими і красивими варто проводити профілактичні і лікувальні процедури.

  1. Застосування ванночок. Це найдоступніший спосіб відновити нігтьову пластину. Використання ванночок для манікюру має накопичувальний ефект, так само варто вибирати склад залежно від індивідуальної проблеми і особливості.
  2. Лікувальні лаки, масла. Існують цілі серії цих засобів, кожен з яких справляється зі своєю функцією набагато швидше ніж натуральні ванночки для рук. У використанні все максимально просто, варто лише дотримуватися рекомендацій виробника. Подібні речовини в домашньому і професійному манікюрі просто необхідні. Майте на увазі, що в набір для гель-лаку пропонують лікувальні лаки та масла.
  3. Професійний засіб для відновлення нігтів IBX. Являє собою 2 баночки які в сукупності здатні оздоровити найслабші нігті. Використовуючи цей засіб, можна забути про проблеми з нігтями, періодично виконуючи процедуру відновлення – нігті набувають здоровий вигляд і блиск без зайвих зусиль. Цей засіб вважається професійним, тому що його вартість значно вище ніж у перерахованих вище пунктах, але складнощів застосування в домашніх умовах немає. Купуючи і використовуючи IBX на дому – це можливість не переплачувати за послуги салону і забути про проблеми з нігтями назавжди, адже результат приголомшливий.

Товари для манікюру гель-лаком ви зможете знайти на сайті vao.com.ua.

Манікюр з гель-лаком: як вибрати, нафарбувати, зняти

Модний і доглянутий манікюр з гель-лаком стане вдалою завершальною ноткою в образі. Процедура нанесення засобу давно перестала бути виключно салонною. Маючи базові знання і набір манікюрних інструментів, можна все зробити самостійно. Розповідаємо про властивості і правила роботи з таким покриттям для нігтів.

Причини популярності

Гель-лак – це двокомпонентний засіб для покриття нігтів. Він відрізняється від попередників тим, що тримається до трьох тижнів і стійкий до механічних пошкоджень. Манікюр не вимагає корекції, що звільняє від зайвих турбот і дозволяє насолоджуватися красивим видом нігтів. Проблема тонких пластин вирішується нанесенням міцного покриття. Манікюр з гель-лаком зміцнює нігті, завдяки чому вони можуть відрости до потрібної довжини і не ламаються.

Є великий асортимент відтінків лаків, а також технологій, ефектів. Ще ніколи раніше нігтьовий дизайн не був настільки різноманітним. Завдяки захисному верхнього шару колір не тьмяніє протягом усього терміну носіння. Ще один плюс – відсутність характерного неприємного запаху. Для сушіння використовується спеціальна лампа для манікюру гель-лаком. Під впливом світла матеріал швидко застигає, його складно пошкодити в побутових умовах.

З можливих труднощів варто наголосити на необхідності спеціального обладнання. Також буде потрібно вивчити технологію виконання процедури. Знімати покриття складніше, ніж звичайне.

Що потрібно для манікюру гель-лаком: список

Навчившись процедурі самостійного нанесення і зняття покриття, ви не будете залежати від майстрів і відвідування салону. Також це відмінний варіант для підробітку. Хоча покупка необхідних речей вимагає фінансових вкладень, витрати з часом окупляться. Термін придатності більшості необхідних матеріалів досить тривалий, а інструменти – надійні.

Стартовий набір для манікюру з гель-лаком:

  1. Лампа. Найдорожчий і важливий елемент обладнання. UV-апарат сушить гель-лак не менше 2 хвилин, LED – 30 секунд. Ультрафіолетові лампи бувають різних розмірів, у деякі поміщаються відразу дві руки. Вони вимагають періодичної заміни лампочок. Світлодіодні лампи більш компактні та не пересушують шкіру.
  2. Праймер. Склад для знежирення пластини. Сприяє кращому зчепленню лаку і продовженню терміну служби манікюру.
  3. База. Перший шар, що вирівнює і приховує недоліки. Склади бувають звичайними (рідкими), каучуковими (щільними), вітамінними. Перші два варіанти використовуються для міцних нігтів, третій – для ослаблених.
  4. Гель-лак. Представлена ​​велика різноманітність відтінків. 2-3 варіантів вистачить, щоб зробити манікюр гель-лаком для початківців. Поступово можна поповнити колекцію іншими кольорами.
  5. Топ. Верхній шар, який закріплює попередні і забезпечує стійкість до зовнішніх впливів. Завдяки йому зберігаються насиченість кольору і цілісність.
  6. Інструменти, засоби для видалення кутикули. Розчин для розм’якшення шкіри, апельсинові палички, ножиці, щипчики.
  7. Баф. Брусок із дрібно абразивною поверхнею для обробки нігтьової пластини і лаку.
  8. Рідина для зняття покриття, вата або безворсові серветки, фольга.

Вам може бути цікаво

Як вибрати гель-лак

Робочий матеріал складається з речовин, які тверднуть під світлодіодом або ультрафіолетовим випромінюванням. Відбувається хімічна реакція, що робить поліроль міцною. Для домашнього манікюру гель-лаком знадобляться улюблені відтінки, які можна комбінувати. Почавши з малого, ви зрозумієте, які кольори вам більше підходять і красиво виглядають.

Гель-лак буває м’яким і твердим. Різниця полягає в рівні пористості і способах видалення. М’який склад закріплюється не так сильно, як твердий. Його можна зняти за допомогою спеціального засобу всього за кілька хвилин. Механічний вплив на пластину мінімальний, вона не пошкоджується. Мінус – ймовірність пересушування нігтів. Тверде покриття довше тримається, подовжує пластини. Видалити його можна лише апаратом. Неправильне зняття призведе до серйозного пошкодження поверхні. Враховуйте ці особливості при виборі матеріалу.

Дизайн манікюру з гель-лаком залежить не тільки від кольору, але і від обраної текстури. Вона буває глянсовою, матовою, глітерною, хутряною. При правильному нанесенні шари не розтікаються і не змішуються з елементами принтів. Мода змінюється. Хочете бути в тренді – стежте за тим, які кольори і текстури актуальні в сезоні зима-весна 2021 року. Перед покупкою подивіться фото і порівняйте варіанти.

Як правильно наносити гель-лак на нігті в домашніх умовах

Не варто думати, що ця наука вам не під силу. Придбайте все необхідне, дотримуйтеся певного порядку дій, запозичте творчі ідеї і фантазуйте!

Розповімо докладніше, як робити гарний манікюр з гель-лаком у домашніх умовах:

  1. Ретельно вимийте і висушіть руки. Обробіть вільні краї нігтьових пластин пилкою, надавши їм потрібну форму.
  2. Відсуньте кутикулу і зріжте її. Якщо лак застигне на шкірі, згодом відшарується, і манікюр буде не довговічним.
  3. Проведіть шліфування бафом. Шорстка поверхня забезпечує краще зчеплення. Нігті повинні стати матовими.
  4. Нанесіть праймер.
  5. Покрийте нігті тонким базовим шаром, рівномірно розподіляючи засіб по всій площі, включаючи торці. Висушіть під лампою.
  6. Акуратно нанесіть перший шар лаку. Якщо він потрапить на шкіру, відразу ж витріть апельсиновою паличкою. Просушіть.
  7. Повторіть процес, якщо відтінок недостатньо насичений.
  8. Нанесіть топ. Помістіть руки під лампу в останній раз. Завершальна сушка триває до 4 хвилин.
  9. Змастіть кутикулу олією (манікюрною, реп’яховою, касторовою).

Тепер ви знаєте, як зробити правильний манікюр гель-лаком в домашніх умовах. Дійте і насолоджуйтеся результатом!

Вам може бути цікаво

Як зробити красивий нейл-арт

Модниці не задовольняються одним лише кольоровим покриттям. Придбавши основні навички, спробуйте створити малюнок на нігтях або прикрасити їх стразами, кристалами, блискітками. Матеріал дозволяє придумати найрізноманітніші варіації дизайну, чого неможливо досягти, використовуючи звичайний лак. Навіть найсміливіші рішення вийде втілити в життя. Завдяки додатковим прикрасам манікюр гель-лаком на короткі нігті стане ще більш привабливим.

Градієнт роблять у такий спосіб. Використовуйте світлий лак в якості основи. Нанесіть на фольгу смуги 2-4 відтінків з переходом від темного до світлого. Розтушуйте кордони зубочисткою, промокніть спонжем і прикладіть до нігтя.

Для створення малюнка використовуйте трафарети. Прикладіть їх, нафарбуйте вільні ділянки. Висушіть нігті, а потім зніміть трафарет. Наносити прямі лінії і точки краще пензлем з довгим ворсом. Стрази і камінчики приклеюють до свіжої липкої основи перед сушінням.

Вам може бути цікаво

Як стерти гель-лак

Зняття вимагає дотримання деяких правил. Це допоможе позбутися від покриття, що відслужило свій термін, і не пошкодити нігтів. Порядок дій:

  1. Зніміть верхній глянцевий шар шліфувальної пилкою.
  2. Намажте шкіру кремом, щоб захистити її.
  3. Потрібні за розміром шматочки вати змочіть у розчиннику, прикладіть до пластин.
  4. Оберніть пальці фольгою, скористайтеся зажимами або силіконовими накладками, почекайте 15 хвилин.
  5. Зніміть обгортку, видаліть розм’якшений лак паличкою.

Якщо покриття не піддається, не застосовуйте силу. Змочіть ще раз і повторіть процедуру. Залишки лаку видаліть бафом. Якщо збираєтеся знову фарбувати нігті – спочатку знежирте їх, надайте форму, поправте кутикулу.

Тенденції манікюру 2021 року

Які нейл-фішки нас очікують у майбутньому році? Новинки манікюру гель-лаком включають як мінімалістичні, так і екстравагантні напрямки дизайну. Вони задовольняють найрізноманітніші запити. Як і раніше в моді нюдові тони. Здається, що nude виглядає занадто нудно – зробіть його зображеннями сніжинок або ялинок взимку, листочків і квітів влітку. Таке рішення добре підходить для коротких нігтів. Ніжний манікюр з покриттям гель-лаком – прекрасний вибір для повсякденного і ділового стилю.

У топі також будуть темні матові відтінки. Для святкового заходу їх можна сміливо прикрасити блискітками і стразами. Чарівний матовий дизайн з мереживними візерунками і контрастними принтами. Не менш актуальним буде блискучий манікюр. Домогтися металевого і дзеркального ефекту допоможе втирка. Вона чудово виглядає на довгих загострених нігтях.

Актуальними будуть також візерунки з прозорих і матових стразів. Не здає позицій популярності модний у 2020 році французький манікюр гель-лаком. А любителькам вигадливих ідей сподобаються варіанти з абстракціями. Її можна виконати методом розтяжки кольору. Також порадують креативні розписи, складні етномотиви і графічна тематика. Ще одна модна новинка – принти героїв мультфільмів.

Вам може бути цікаво

Як доглядати за нафарбованими нігтями

Професійно нанесене покриття буде радувати вас довгий час і не потребує до себе уваги. Однак є деякі поради щодо догляду і запобіжні заходи. Першу добу уникайте тривалого контакту з гарячою водою, пошкодження твердими предметами. Це збереже герметичність декоративного шару і продовжить термін служби.

Слідкуйте за станом рук: вони повинні бути доглянутими, щоб манікюр красиво виглядав. Користуйтеся скрабами, лосьйонами і кремами. Кутикула потребує зволоження. Робіть ванночки, втирайте в шкіру косметичне масло з високим вмістом вітамінів. Якщо шкірка швидко відростає, акуратно відсувайте її або видаляйте.

Фахівці кажуть, що не обов’язково робити перерви між зняттям гель-лаку і подальшим нанесенням. При правильному дотриманні технології нігті будуть красивими і здоровими. Гель-лак – справжня знахідка для сучасних жінок!

Зображення взяті з джерел: pexels.com, unsplash.com, pixabay.com.

Про автора

admin administrator