Що треба зробити навесні

Авторadmin

Що треба зробити навесні

Що посадити ранньою весною: квіти, які порадують швидше за інших

Главред розповість, які квіти можна посадити ранньою весною, щоб вони рано зацвіли і довго радували цвітінням.

Уже зовсім скоро добіжить кінця зима і природа почне оживати. Саме ранньою весною деякі рослини варто садити для того, щоб з потеплінням вони швидше почали радувати вас своїм цвітінням. Ми розповімо, що посадити ранньою весною.

Що садити навесні насамперед

На самому початку весни можна посадити багато рослин, а саме квітів. Найпопулярнішими для цієї пори року є цибулинні, а саме – тюльпани, нарциси, крокуси та проліски.

Також можна посадити флокси чи петунію. До того ж, це чудовий час для ешолції, проте лише в тому випадку, якщо ваша ділянка сонячна та залита теплими променями.

Як доглядати за тюльпанами у вазі: секрет, завдяки якому квіти стоять довго

Для чого дерева фарбують у білий колір: на це є 2 причини

Які квіти саджати навесні щоб цвіли все літо

Ті, хто має сад, знайомий із бажанням бачити його цвітіння все літо – і це можна забезпечити. Зробити для цього потрібно зовсім небагато, всього лише посадити волотисту гортензію.

Кущі цієї рослини цвітуть дуже довго. Починаючи з кінця червня і до самого жовтня. Також ці суцвіття мають гарний вигляд навіть узимку. А ось великолисткову гортензію варто уникати, вона потребує особливої та ретельної підготовки, до чого не всі готові. Волотисті сорти радують забарвленнями і не “вантажать” проблемами.

Дивіться відео про те, яку квітку варто посадити навесні:

Також вам може бути цікаво:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Що треба зробити з гортензією навесні, щоб вона рясно цвіла

Гортензія — яскрава та дуже приваблива квітка. Її великі грона не залишають нікого байдужим. Крона густа та зелена. Гортензія може й сама стати окрасою клумби без допомоги інших декоративних рослин. Щоб вона радувала цвітінням, приділіть навесні увагу доглядовим процедурам.

Подробиці

Щоб гортензія рясно цвіла, їй потрібне обрізання. Як тільки з’являються бруньки, потрібно його зробити. Потрібно залишити на торішніх гілках не більше 2-3 бруньок, а над ними частину гілки завдовжки 5-7 см. Це обов’язкова умова, щоб бруньки не засохли.

Чим нижче обрізають гілки, тим більше суцвіття будуть в гортензії. Але зацвітуть вони пізніше. Якщо обрізати високо, тоді буде багато суцвіть, але вони будуть менші. Перевага в цьому випадку, що вони зацвітуть раніше звичайного.

Як підготувати квартиру до весни: 5 важливих справ для кожного

Щойно приходить весна, з’являється бажання освіжити усе у своєму домі та довкола нього. Хорошою ідеєю є написати список справ, які допоможуть підготувати житло до теплого сезону.

Відсуньте меблі та приберіть у важкодоступних місцях

Важливо кілька разів на рік прибирати у важкодоступних місцях / Фото Roomble

Під час звичайного прибирання ми витираємо пил і бруд тільки там, де бачимо. Простір за диванами, ліжками та шафами зазвичай залишається брудним. Звісно, неможливо кожного дня пересувати важкі меблі. Але робіть це хоча б кілька разів на рік. Ви помітите, наскільки чистішим стане повітря у квартирі.

Вимийте решітки вентиляційних отворів

Особливу увагу потрібно приділити кухні / Фото Wday

Мешканці багатоповерхівок, які мають вентиляційні отвори на кухні, нерідко не помічають, скільки жиру та бруду збирається на решітках. Ця невелика деталь здатна зіпсувати враження від кухні. Такі решітки є негігієнічними. Тому інколи знімайте пластикові решітки та влаштовуйте їм “ванну з милом”.

Приберіть у шафах і заховайте зимовий одяг

Подбайте про одяг, який буде зберігатися до весни / Фото Majiang

Ретельно подбайте про зимовий гардероб. Він не буде використовуватися протягом 7 – 9 місяців, а тому потребує уваги. Виперіть брудні речі, ретельно висушіть їх та попрасуйте. Розвішайте їх або складіть у шафу. Можна додати природний ароматизатор, що вбереже одяг від комах: наприклад, гілочки лаванди.

Взуття також потрібно добре вимити, просушити й натерти кремом.

Лайфхак: після купівлі взуття не викидайте коробку від нього. У ній можна зберігати пару в сезон, коли вона не потрібна.

Зимові куртки й пальто можна провітрити на балконі перед тим, як заховати їх до шафи. Для великогабаритного одягу рекомендують використовувати чохли при зберіганні.

Проведіть контроль за шкідниками у домі

Зверніть увагу, чи не з’явилися в домі шкідники / Фото Expert-cleaning

Після зими комахи прокидаються. У цей час легко побачити, наприклад, мурах на балконі або у санвузлі. Проведіть дезінфекцію відповідними засобами, щоб позбутися небажаних сусідів.

Також можна перебрати банки з крупами й одяг, що довго лежав без діла. У них могли з’явитися міль та інші комахи.

Помийте вікна

Чисті вікна роблять атмосферу у квартирі приємнішою / Фото Helpstar

Подбайте не тільки про чистоту скла, а й про штори та тюлі. Виперіть тканини й добряче відполіруйте скло. Це добре вплине на атмосферу в домі, а також на кількість природного світла, що потрапляє до оселі.

Якщо на ваших вікнах є жалюзі – приділіть їм особливу увагу. Цей різновид штор збирає дуже багато пилу. Металеві варіанти можна навіть зняти з вікна і вимити їх у ванні під проточною водою.

Про автора

admin administrator