Що вимиває дистильована вода

Авторadmin

Що вимиває дистильована вода

Чи можна пити дистильовану воду?

Зволоження є важливим для підтримки здоров’я. Але чи є пиття дистильованої води замість інших видів води здоровим варіантом?

Компанії виробляють дистильовану воду шляхом кип’ятіння, а потім конденсації зібраної пари в рідину. Цей процес видаляє з води домішки та мінерали. Деякі джерела стверджують, що вживання такого типу води допоможе детоксифікувати організм і покращити здоров’я. Інші стверджують, що дистильована вода фільтрує мінерали з організму і може загрожувати здоров’ю.

Що це таке?

дистильована вода є кип’ячена водяна пара який був охолоджений і повернутий до свого рідкого стану. Дистиляція видаляє всі ці домішки з води. Він також видаляє більше 99,9% розчинених у воді мінералів.

Однак ця рідина також відома як вода для прасування. Це висококонцентрована рідина, яку можна додавати до праски чи відпарювача, щоб надати тканинам гарного вигляду та свіжості. Це чудове доповнення до процесу прасування, надаючи тканині гладкість, прохолоду та додаючи свіжий аромат.

Звичайна водопровідна вода містить мінерали, наприклад кальцій, який буде накопичуватися всередині заліза. Навіть із пом’якшувачем води ваша водопровідна вода все одно міститиме невелику кількість мінералів, які згодом засмітять вашу праску. З цієї причини в прасках найкраще використовувати дистильовану воду.

Найчастіше це вода запашний який можна попередити як «не підходить для прасок з парогенератором», хоча і зі звичайною праскою його використовувати не рекомендується.

По суті, дистильована вода мало чим відрізняється від інших видів очищеної води. Єдине, що відрізняється, це спосіб очищення. Дистиляція є давнім методом, і його відносно складно і важко зробити вдома без дистилятора. Багато муніципалітетів у прибережних громадах використовують дистиляційні установки для обробки океанської води, яка потім використовується їхніми жителями як питна вода.

Чи безпечно пити?

Деякі бренди мають дистильовану воду, придатну для пиття. Однак ми можемо вважати їх м’якими. Це тому, що вона позбавлена ​​таких важливих мінералів, як кальцій, натрій і магній, які надають водопровідній воді звичного смаку. Залишилося лише водень і кисень і більше нічого.

Крім того, слід враховувати, що деякі з них містять парфуми, які надають одягу запах під час прасування. Це робить їх непридатними для пиття чи споживання людьми чи тваринами. Рекомендується ознайомитися з маркуванням тари, щоб дізнатися, чи можна її пити.

Загалом пити дистильовану воду не небезпечно. Багато людей у ​​розвинених країнах харчуються різноманітно та отримують зволоження та живлення з різних джерел. Здорові дорослі, які збалансовано харчуються, можуть пити дистильовану воду, якщо вони віддають перевагу цьому методу очищення води.

Efectos secundarios

Зберігання дистильованої води може бути більшою проблемою. Ця вода може витягувати мінерали з будь-якого матеріалу, до якого вона торкається. Це означає що може поглинати невелику кількість пластику або будь-яка речовина, знайдена в контейнері, який його містить. Тому приймати його не рекомендується, навіть якщо воно питне.

Основні ризики вживання лише дистильованої води пов’язані з відсутністю в ній мінералів, зокрема магнію та кальцію.

Згідно зі звітом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), деякі негативні наслідки вживання дистильованої або низькомінеральної води є зниження метаболічної функції організму та збільшення утворення сечі, що може призвести до електролітного дисбалансу. За даними ВООЗ, ці та інші проблеми зі здоров’ям частково пов’язані з нестачею мінералів і електролітів у дистильованій воді. Цей дефіцит викликає шкідливі зміни в тонкому балансі натрію, калію, рідини, кальцію, магнію, цинку, фосфору та інших поживних речовин в організмі.

Коли організм втрачає воду через піт і сечу, він втрачає натрій та інші мінерали на додаток до води. Для того, щоб організм нормально функціонував, людина повинна замінити ці мінерали. пити дистильовану воду не замінить мінералів втрачається через піт, оскільки всі добавки та мінерали будуть видалені під час процесу дистиляції.

Дистильована вода проти очищеної води

Перегонка полягає в кип’ятінні води та збиранні пари, яка повертається у воду, коли вона охолоджується. Цей процес дуже ефективний для видалення забруднювачів, таких як бактерії, віруси, найпростіші, такі як лямблії, і хімічні речовини, такі як свинець і сульфат. Незважаючи на те, що дистильовану воду вживають не так часто, як інші види очищеної води, деякі люди вирішують її пити, оскільки вона не містить забруднюючих речовин.

Очищена вода фільтрується за допомогою одного з таких процесів:

  • La Зворотний осмос фільтрує воду через спеціальний матеріал, який називається напівпроникною мембраною. Цей матеріал пропускає рідину, але видаляє сіль і забруднення.
  • La перегонка кип’ятить воду, а потім знову конденсує пару в рідину для видалення домішок і мінералів.
  • La деіонізація видаляє сіль та інші мінеральні іони (молекули) з води.

Вибір того чи іншого залежить від особистого вибору. Дистиляція надзвичайно ефективна для видалення зайвого сміття у воді. Очищення видаляє з води домішки та бактерії, але зберігає корисні мінерали. Тому це залежатиме від наших смаків чи наявності в магазині.

Загальне використання

Оскільки дистильована вода була позбавлена ​​мінеральних речовин, її часто використовують в автомобілях і побутових приладах. Зазвичай він використовується в домашніх прибираннях. Деякі з найпоширеніших застосувань:

  • Парові праски
  • Акваріуми (в корм для риб додавати мінеральні добавки)
  • Водні рослини
  • чистити старі монети
  • чисті меблі
  • системи охолодження автомобіля
  • лабораторні досліди
  • Певні медичні пристрої, як-от пристрої безперервного позитивного тиску в дихальних шляхах для апное сну

Повний шлях до статті: Стиль життя » харчування » напої » Чи можна пити дистильовану воду?

Будьте першим, щоб коментувати

Що таке дистильована вода?

Дистильована вода — це, по суті, хімічно чиста вода, яка практично не містить іонних домішок, але може містити гази — кисень, азот, вуглекислий газ тощо. Електропровідність дистильованої води близько 5 мкСм/см.

Де використовується дистильована вода?

Дистильовану воду використовують в хімічній технології, фармацевтичній і харчовій промисловості. Що стосується побутового застосування, то така вода найчастіше використовується для обслуговування автомобіля, також іноді для зволожувачів і прасок. Для пиття і приготування їжі дистильовану воду використовують рідко, через її специфічний смак викликаний низьким рівнем мінералізації.

Властивості дистильованої води

  • Електропровідність – 5 – 10 мк-См/см;
  • Мінералізація (TDS) – менш як 5 мг/л;
  • Кислотність дистильованої води визначається рівнем pH, який дорівнює 5,4 – 6,6 через розчинену вуглекислоту.

Як роблять дистильовану воду?

Для приготування дистильованої води використовуються спеціальні апарати — дистилятори. Принцип роботи дистилятора заснований на тому, що вода нагрівається до пароподібного стану, а потім знову конденсується в рідину. Конструкційно пристрій являє собою ємність з тенами для нагріву води, циліндричний холодильник для охолодження і конденсації пари. У більшості побутових дистиляторів в якості нагрівального елемента використовується електричний тен, існують також моделі з газовим нагріванням. Такі

дистилятори будуть складніші у використанні та можуть призвести до опіків.

На малюнку наведено найпростіший дистилятор з електричним нагрівом. Саме завдяки такому приладу виходить дистильована вода в домашніх умовах. Вода заливається в ємність внизу, потім поступово нагрівається до кипіння за допомогою вмонтованого тена. Коли починається кипіння, пара концентрується у верхній частині герметичного простору і потрапляє в трубку скляного або металевого холодильника, по якому стікає в заздалегідь встановлену ємність. Після закінчення процесу в ємності залишається вода з підвищеним вмістом розчинених солей. Щоб отримати дистилят вищої якості, необхідно повторити операцію з очищеною водою.

Обслуговування такого апарату полягає у своєчасному очищенні ємності та холодильника від накипу.

Чи справді дистильована вода найчистіша?

Ні, електропровідність такої води досягає 5 мк-См/см, при електродеіонізаціі це значення може бути нижче 0,05 мк-См/см. Важливо відзначити, що вода отримана технологією зворотного осмосу може мати електропровідність на рівні дистиляту, але при цьому технологія менш енергозатратна та безпечна в застосуванні.

Чи шкідлива дистильована вода?

Дистильована вода однозначно не буде шкідливою, але й користі вона також не матиме. У такій воді практично не міститься корисних мінеральних компонентів, та якщо вам необхіодно обрати між неякісною водою з поверхневих джерел або водопроводу, тоді дистилят однозначно буде кориснішим. У документах Всесвітньої організації охорони здоров’я є рекомендації щодо показників біологічно повноцінної води, але згадок про негативний вплив дистиляту також немає.

Якщо у вас є питання про дистильовану воду, задайте їх в коментарях.

Про автора

admin administrator