Скільки часу відновлюються вії

Авторadmin

Скільки часу відновлюються вії

Як відновити вії після нарощування?

Нарощування вій – це косметична процедура, яка дозволяє зробити їх густіше і довше. Але нарощування має негативні наслідки: вії псуються, стають більш ламкими і м’якими. Деякі жінки стикаються з такою проблемою, що після зняття нарощених вій їх справжні волоски стають блідими і майже непомітними. Саме тому важливо знати, як можна відновити їх після нарощування.

Як довго триває процес відновлення?

Жінки, які проводили процедуру нарощування і потім відмовилися від неї помічали, що їхні вії змінили свій зовнішній вигляд. Вони стали не такими густими і темними. Саме тому багато жінок задаються питанням, чому псуються природні вії після такої процедури. Вважається, що до ламкості рідних волосків можуть привести багато факторів. Це може бути використання майстром неякісних штучних волосків, клеючих засобів та інших препаратів. Також невмілі руки майстри можуть призвести до того, що ваші справжні волоски будуть псуватися.

Якщо ви раптом побачили, що ваші вії сильно зіпсувалися, не поспішайте приймати поспішних рішень і йти в салон, щоб приховати їх, краще зайнятися відновленням в домашніх умовах.

Всі фахівці вказують, що вії мають здатність до самовідновлення, вони без праці відростає протягом деякого часу. Фахівці запевняють, що кожна вія живе близько 200 днів, а потім вона випадає і на її місці виростає нова. Таким чином, даний процес циклічний. Незабаром всі волоски зміняться і будуть більш пружними і якісними порівняно зі старими, пошкодженими.

Але в деяких випадках цей процес призупиняється і порушується. Особливо це стосується випадків, коли в салоні при нарощуванні були використані шкідливі клеї, оскільки вони можуть закупорювати волосяні цибулини, порушуючи обмінні процеси. Таким чином зростання вій сповільнюється, а якщо вони пробиваються, то стають більш ламкими. Саме тому на такі вії категорично забороняється наносити нові нарощені. Крім того, це уповільнює природні відновлювальні процеси, так як важкі штучні волоски можуть зламати ваші рідні.

Після того, як волосок ламається, його основа залишиться в цибулині і він не дасть відрости наступного волосині. Тому дуже важливо вчасно зайнятися процедурою відновлення своїх рідних вій, щоб вони придбали колишній лиск і стали більш міцними і сильними.

Скільки тримаються нарощені вії?

Густі і довгі вії з витонченим вигином – це мрія будь-якої жінки. Далеко не всім пощастило мати чарівним поглядом від природи, тому для досягнення бажаного доводиться вдаватися до різних косметологічних процедур. Найбільш відоме рішення проблеми – це туш для вій.

Проте, сьогодні все більшу популярність набуває альтернативний метод, який називається нарощуванням вій. Для деяких жінок подібна процедура є новинкою, яка вже встигла обрости безліччю міфів і безглуздих припущень. Перш ніж відмовлятися від нарощування, краще всього дізнатися про нього детальніше.

Особливості процедури

Як можна зрозуміти із самої назви процедури, нарощування вій виконується з метою надання віях більшої довжини та об’єму. Одне із самих головних переваг такого методу – це довгостроковий ефект, який може протриматися до одного-двох місяців.

Будь-яка жінка колись користувалася тушшю для вій і чудово обізнана про всі її недоліки. Подібна косметика, за умови хорошої якості і грамотного підходу до її використання, дійсно може дозволити домогтися вражаючого ефекту, збільшивши обсяг вій у кілька разів. Проте, результат зберегтися, в кращому випадку, протягом доби. Крім цього, туш схильна до висихання і обсыпанию, а також може потекти від найменшого попадання води.

Процедура нарощування вій дозволяє вирішити проблему за один сеанс, позбавивши жінку від необхідності щоденного використання туші. По суті, її можна порівняти з приклеюванням додаткових війок поверх натуральних з допомогою пінцетів та спеціальної фіксуючої рідини.

Матеріали, що використовуються, як правило, повністю синтетичні. В інтернеті досить багато інформації про те, що для нарощування можуть пропонуватися, наприклад, ворсинки з білячого хутра. Однак, натуральна основа зараз практично ніколи не застосовується, так як вона володіє високим ризиком розвитку алергічних реакцій і інших небажаних наслідків.

Для деяких така процедура може здатися надто незвичною, з-за чого нарощування вій обросло безліччю помилкових домислів і міфів. Наприклад, дуже часто можна почути про те, що після проведення процедури натуральні вії починають відпадати, стають більш крихкими і ламкими, з-за чого доведеться вдаватися до штучних все життя.

Насправді це зовсім не так. Так, вії у будь-якої жінки, як і будь-якого чоловіка, починають випадати. От тільки цей процес ніяк не пов’язаний з нарощуванням, оскільки випадання волосків є природним процесом, який протікає в нашому організмі. Поява такої думки пов’язано з тим, що під час зняття штучних вій натуральні виглядають більш тонкими й тендітними, але вони такими були і до процедури. Вся справа в тому, що жінка швидко звикає спостерігати в дзеркалі насичені і красиві вії, які були нарощены і не пам’ятає візуальний зовнішній вигляд своїх натуральних вій.

ЦИКЛ РОСТУ ВІЙ: ВСЕ, ЩО ВАРТО ЗНАТИ

Що таке життєвий цикл вії – цієї малесенької, але надзвичайно важливої й дорогоцінної для нас волосинки?

Суспільна одержимість густими пухнастими віями бере початок ще в Стародавньому Єгипті: існують докази, що заради виразного драматичного погляду жінки застосовували кольорові суміші, олії, мазі та різноманітні гребінці й щіточки. Перші спроби нарощування вій датуються XVIII століттям: задокументовано, що жінки приклеювали вії (як справжні, так і штучні) до лінії росту на повіках. На щастя, сьогодні існує безліч способів здобути вії, про які ви мрієте. Один із них – обрати сироватку для вій RevitaLash® Advanced, яка оздоровлює та зміцнює вії, надає їм драматичного об’єму й довжини, і підходить навіть для тих, хто носить штучні/нарощені вії. Звісно, вже традиційним є нанесення туші для вій – сьогодні це класика, буденність. І хоча після епохи Стародавнього Єгипту минули тисячоліття й косметичні процедури докорінно змінилися, наша людська фізіологія лишилася незмінною – зокрема, й цикл росту вій. Перш ніж вдаватися до недешевих процедур чи приписувати собі діагноз «‎Випадіння вій», важливо дізнатися й зрозуміти, що таке життєвий цикл вії – цієї малесенької, але такої важливої й цінної волосинки.

На кожному оці людини в середньому 150-200 вій на верхній повіці й 75-100 на нижній. Довжина, товщина, густота й колір вій – це індивідуальні, генетично обумовлені характеристики. Проте, незалежно від індивідуальних особливостей, у всіх вії мають певний життєвий цикл, який ділиться на три фази: анаген, катаген і телоген.

Анаген: фаза активного росту

У першій фазі циклу, що називається анаген, вії активно ростуть протягом 30-45 днів. Приблизно 40% ваших вій у будь-який момент часу перебувають у фазі анагену. Кожна вія росте до певної довжини, після чого ріст припиняється.

Катаген: проміжна фаза

Друга фаза циклу – катаген: вія досягла своєї максимальної довжини й перестала рости, а волосяний фолікул стискається й зменшується. Ця фаза триває 2-3 тижні. Якщо вія випаде під час катагену, нова не почне відростати, доки ця фаза не закінчиться.

Телоген: фаза спокою

Фаза відпочинку й випадіння – це телоген, який триває 3-4 місяці. В цей період у волосяному фолікулі починає рости нова волосинка, яка буквально виштовхує стару вію. Тому не варто перейматися через природний процес випадіння вій – старі вії випадають, щоб звільнити місце для нових! Оскільки кожнісінька вія перебуває в різній фазі життєвого циклу, абсолютно нормально, коли щодня випадає кілька вій. Зазвичай повна заміна вії триває 4-8 тижнів.

Щоб вії завжди мали здоровий і красивий вигляд, дотримуйтеся цих простих порад:
• Щодня ретельно видаляйте макіяж
• Уникайте застосування водостійкої туші
• Додайте до щоденного режиму догляду якісну сироватку для вій
• Не смикайте, не вищипуйте, не тріть вії

Готові здійснити свою мрію про розкішні вії? Обирайте наші найкращі засоби по догляду за віями:

*Інформація запозичена з ресурсів NCBI і Lash Resource

Про автора

admin administrator