Скільки коштує машина Божевільного Макса

Авторadmin

Скільки коштує машина Божевільного Макса

“Божевільний” Mercedes-Benz W124 продали на аукціоні

Mercedes-Benz 300E W124, створений невідомими ентузіастами й розроблений в стилістиці фільму “Божевільний Макс” продали на аукціоні. Авто має незвичний дизайн та чудернацький тюнінг, проте найбільш яскравим показником всього “божевілля” є копія німецького кулемета, встановленого на даху.

Автомобіль продали на аукціоні Cars and Bids за $ 5000. В описі лота зазначалось, що цей Mercedes-Benz не брав участі у зніманні оригінального фільму “Божевільний Макс”, а був розроблений звичайними автофанатами.

У 1986 році Mercedes-Benz представив W124 як заміну W123. На момент запуску асортимент включав бензиновий 300E та дизельний 300D; додаткові варіанти приєдналися до асортименту пізніше під час виробництва.

Оригінальний Mercedes-Benz W124

Mercedes-Benz перетворив W124 на перший E-Class у 1994 році, нова назва супроводжувалася більш сучасним зовнішнім дизайном, а виробництво припинилося після 1995 року.

Зголоднів? Хот-дог давно став найпопулярнішим перекусом для водіїв та мандрівників, які зупиняються на заправці. А на АЗК WOG хот-доги давно в списку фаворитів серед відвідувачів. Скуштуйте, щоб зрозуміти, чому вони так полюбилися тим, хто в дорозі.

Одразу помітно, що даний лот це незвичайний W124. Автомобіль здається значно вищим за оригінальну версію седана Mercedes-Benz 300E. Це тому, що унікальний автомобіль побудовано на шасі ML 430, і має двигун V8 об’ємом 4.3 літри на 268 кінських сил, з автоматичною коробкою передач, 2-швидкісну роздавальну коробку та систему повного приводу 4Matic від Mercedes-Benz.

Проте справжні поціновувачі всесвіту “Божевільного Макса” точно б не оцінили даний екземпляр. І справа не в тому, що розкішний Mercedes-Benz не відчувається частиною постапокаліптичного світу. Цей автомобіль мав би мати заможного власника, звичайно, враховуючи суворість і стиль нового персонажа.

Однак, навіть можлива впливовість героя, якому за сюжетом належатиме цей Mercedes, не зможе логічно пояснити боки автомобіля, прикрашені деталями двигуна. Поршні, клапанні кришки, піддони, головки блоку циліндрів, стартери й врешті-решт – сокиру. У світі, де все залежить від функціональності, ці предмети не мають жодного сенсу – вони існують лише для зовнішнього ефекту. Всі ці речі є досить дефіцитними у постапокаліпсисі, що б зробило власника такого авто мішенню для полювання головорізів і шукачів ресурсів. І навіть кулемет MG42 навряд допоміг би у такій ситуації…

Зусилля, витрачені на цей Mercedes, справді неймовірні, але кінцевий продукт хоч концептуально і виглядає як представник всесвіту “Божевільного Макса”, проте не має жодних сенсів для існування. Тож, створюючи власного колісного представника світу «Божевільного Макса», подумайте про те, що ця машина має сказати: кому вона належить, через що власник пройшов з автомобілем, та реалії, у яких вони живуть.

Божевільні машини «божевільного макса»

Найближчим часом на екрани вийде продовження культового фільму.

Уже в цьому місяці в українських кінотеатрах можна буде подивитися фільм «Божевільний Макс: Дорога люті» (Mad Max: Fury Road).

Дія картини відбувається в тому ж постапокаліптичному світі, що і оригінальна трилогія, остання частина якої вийшла на екрани майже 30 років тому. Головні ролі виконали Том Харді і Шарліз Терон, причому остання з’являється на екранах в досить незвичному амплуа – заради ролі дівчина поголила голову.

Напередодні прем’єри фільму на спеціальному сайті, створеному компанією Warner Bros. з’явився огляд всіх божевільних автомобілів з фільму.

Модернізований до невпізнання Ford XB Falcon 1974 року. Під його капотом розмістився восьмициліндровий мотор з механічним нагнітачем. На цій машині роз’їжджає сам Макс.

Творці взяли шасі від вантажівки, а зверху «прибудували» два зварених між собою Cadillac Coupe DeVille 1959 року випуску. Всю цю громаду «тягне» два об’єднаних восьмициліндрових «движка». Озброєна «Гігантський кінь» вогнеметом і гарпуном.

Купе Ford кінця 1930-х років XX століття. Машина повністю готова до апокаліпсису: восьмициліндровий двигун, турбонагнетатель, компресор і система закису азоту в наявності.

В основі цього божевільного автомобіля – вантажівка Tatra. Правда, під капотом розташувався аж ніяк не стандартний «движок», а два V8 з наддувом. Ззаду цистерна, на якій розташувалися сторожові вежі з класичних моделей Chevrolet 40-х років.

Мало хто впізнає в цьому монстрові мілейшую «комашку» – Volkswagen Beetle. Ця машина використовується для супроводу і охорони колони, допомагає їй в цьому, зрозуміло, V8 з нагнітачем.

В середині 1950-х це був робочий Holden FJ, але в світі «Божевільного Макса» автомобіль перетворився в машину охорони гіганта Gigahorce. Значна вежа чотирьохкамерного карбюратора і величезний восьмициліндровий мотор сусідять з важким озброєнням.

Навряд-чи творці масл-кара Chrysler Valiant Charger 1970-х років могли припустити, що їх «дітище» стане на гусениці, отримає значний арсенал озброєння і стане «миротворцем» в постапокаліптичному фільмі.

Ніхто б не визнав в цьому «громилові» універсал Holden EH з 1960-х років. Однак скромняга «сарай» отримав внедорожное шасі, гарпун і пневматичний плуг і не напружуючись подорожує по божевільної пустелі.

З скромного сімейного автомобіля – в мертву пустелю за пригодами. Шість коліс і гармата на даху стануть відмінною підмогою в цій нелегкій справі.

Цей автомобіль став справжньою фортецею на колесах. Його озброєння мінімально, зате броня хоч куди! А після бою він зможе зібрати все цінне. А у вільний час навіть підібрати пару кинутих машин.

Цей автомобіль навряд чи зможуть визнати навіть найдосвідченіші фахівці. У 70-х роках австралійська фірма Custom Performance Modification вирішила створити копію популярного Chevrolet Corvette, так як оригінал в країну не поставлявся. Автомобіль, до слова, вийшов не зовсім вдалим. Це – спадкоємець тієї машини. Ідеально вписується в навколишнє середовище.

Перехоплювач. Жоден ворог не зможе піти від двох спарених шестициліндрових моторів GMC і системи закису азоту. Для більшої переконливості ззаду є стрілецька позиція з кулеметом.

Саме такими і повинні бути машини, що залишилися після кінця світу. Іржавий кузов, шасі від позашляховика для кращої прохідності, могутній мотор з нагнітачем і вогнемет.

Жодна жертва не піде від купе Chrysler Valiant Charger. Швидкість йому забезпечує восьмициліндровий агрегат, а для веселощів припасений набір «коктейлів Молотова» і вогнемет.

Чи не спасує ні перед якими перешкодами. Родом з 1940-х років пікап Dodge Fargo отримав 66-дюймові покришки Goodyear, що забезпечило значний дорожній просвіт. Висота «Біг фути» перевищує два метри, а хід підвіски – метр. За динамікою цей громила не відстає від інших постапокаліптичних машин, адже за неї відповідає V8 з компресором і класичний «автомат».

Пожежна машина – не тому, що гасить пожежі, а тому, що їх створює. Австралійський Holden HZ, що випускався в 1970-х роках, оснащений вогнеметом, кулеметом і бампером з шин. Щоб можна було скинути переслідуваний автомобіль в кювет і не боятися подряпати фарбу.

Найбільше цей раритетний седан Plymouth 1937 року схожий на божевільного їжака. Підозрюємо, що так і задумано.

Величезний восьміколесний вантажівка, створений для перевезення міжконтинентальних ракет, у фільмі відповідає за музику під час пікніка. Інших призначень для такої кількості динаміків, підсилювачів і музичних інструментів просто не можна придумати!

Продовження дивіться в кінотеатрах з 15 травня.

Схожі статті

Про автора

admin administrator