Скільки коштує операція з лікування раку молочної залози

Авторadmin

Скільки коштує операція з лікування раку молочної залози

Вартість лікування

Вартість онкологічного лікування — чутливе питання, яке нерідко стає предметом обговорень. Пацієнти іноді сумніваються в її обґрунтованості, порівнюючи ціни послуг в окремих медичних центрах. До нас звертаються за допомогою різні люди, і ми спостерігаємо, як розходяться думки. Одні впевнені, що для клініки головне прибуток, і висловлюють невдоволення. Інші розуміють, що ціною питання в онкології може стати життя і що дуже багато залежить від якості лікування, а висока якість коштує чималих коштів.

Так з чого ж складається вартість онкологічного лікування і чому вона різна в різних лікарнях? Чому ціни на проведення променевої терапії в нашому центрі вищі, ніж в інших клініках? Чи можна знизити ваші витрати на лікування в нашому центрі? Ми відповімо на хвилюючі питання, а рішення приймати вам.

Вартість обладнання

Наскільки обладнання надійне, наскільки воно технологічне і сучасне, наскільки відповідає найвищим світовим вимогам — від цього безпосередньо залежить якість лікування. Ви повинні розуміти, що використання застарілого обладнання — це, в першу чергу, величезний ризик для вашого здоров’я, а часто і для життя. Наприклад, променева терапія на старих кобальтових апаратах нерідко призводить до того, що разом із пухлиною уражаються здорові органи, і людина вже не може жити повноцінно, набуваючи нові хвороби.

Ось чому ми використовуємо тільки передові технології. Технічне оснащення нашого центру для проведення променевої терапії — сучасний лінійний прискорювач Elekta Synergy® і унікальна для України система TomoTherapy — дозволяють донести необхідну дозу випромінювання, вбивчу для пухлини, і, в той же час, забезпечити максимальний захист прилеглих здорових органів і структур.

Саме високі технології допомагають нам вирішити не просто важливі, а часто рятівні для пацієнтів завдання. Система TomoTherapy — єдиний в нашій країні апарат для радіотерапії з вбудованим комп’ютерним томографом, який з високою точністю забезпечує тривимірний розподіл дози опромінення при обертанні лінійного прискорювача на 360 °. Причому немає обмежень за розміром, формою, типом і розташуванням злоякісного утворення; можна за один сеанс лікувати відразу кілька мішеней (і маленькі, і великі пухлини в різних місцях). Таку апаратуру застосовують в розвинених країнах світу, і вартість її висока — мільйони євро. Крім того, дуже високі витрати на її технічне обслуговування, амортизацію.

Але саме таке обладнання дозволяє нам кожному пацієнту дати гарантію, що він отримає на пухлину необхідну максимальну дозу без ураження здорових органів і тканин. А це означає, що після лікування ви не будете страждати від ускладнень і зможете повноцінно жити.

Так само, як і лікувальне устаткування, ми використовуємо найсучаснішу апаратуру для діагностики. По-іншому і бути не може, тому що для нас головне — турбота про пацієнта. І тут пряма залежність: передове обладнання — висока точність — правильний діагноз — правильне лікування — високі шанси на одужання.

Кваліфікація лікаря

Чим вища кваліфікація лікаря, тим якісніше він виконує роботу — це незаперечний факт і не вимагає доказів. Кожен пацієнт віддає перевагу досвідченим і компетентним лікарям, і навряд чи комусь захочеться ризикувати здоров’ям. Однак висока кваліфікація лікаря-онколога, хіміотерапевта або променевого терапевта не виникає «з повітря». Потрібне колосальне вкладення сил, часу і матеріальних засобів, щоб удосконалювати професійні навички і знання.

Сучасна онкологія розвивається стрімко, постійно з’являються нові методи і технології, які необхідно опановувати, щоб ви отримували найякісніші послуги. Тому наші лікарі — постійні учасники найбільших світових професійних конгресів і конференцій. Ми вкладаємо кошти в їх навчання, щоб наші вкладання поверталися до вас передовими методами лікування, щоб ваше лікування було успішним, щоб ви видужували.

Однак все відносно в світі. Якщо порівнювати оплату наших лікарів і молодшого медперсоналу з оплатою такої ж роботи в Європі, США або в Ізраїлі, то вона в декілька разів нижча. Ось чому і вартість лікування для вас в нашому центрі буде набагато нижчою, ніж в цих країнах, при такій же високій якості — тобто при такому ж обладнанні, таких же гарантіях і такому ж кваліфікованому досвідченому персоналі.

Вартість перебування в стаціонарі

У двох хвилинах ходи від нашої клініки, знаходиться новий стаціонар.Умови перебування в ньому за рівнем комфорту не поступаються рівню готелів високого класу, проте вартість є набагато нижчою. Це дуже важливо, тому що лікування може бути тривалим: від чотирьох до шести тижнів. А в будь-якій країні світу навіть перебування в хостелі при лікарні коштує мінімум 60 євро на добу — без харчування, без догляду і спостереження. У той же час, ціна за добу в нашому стаціонарі в кілька разів нижча, і ви будете отримувати лікування в чудових європейських умовах, з медичним контролем, з харчуванням.

Необхідно врахувати, що підтримка такого приміщення в належному вигляді, комунальні платежі, сигналізація, охорона, оплата праці персоналу — дуже високі витрати і істотна частина видатків нашого центру. Незважаючи на це, ми постаралися встановити для вас максимально прийнятну ціну, розуміючи наскільки важливий для одужання комфорт і спокій під час лікування.

Чи можна знизити загальні витрати на лікування і перебування?

Можна! Наприклад, ми пропонуємо пацієнтам так звані «пакетні» ціни для оплати хірургічного лікування. Це означає, що у загальну вартість «пакету» входять вартість госпіталізації в комфортних умовах стаціонару з цілодобовим медичним спостереженням і доглядом.

Вартість «пакету» для оплати хірургічного лікування конкретного захворювання ви у будь-який момент можете уточнити у консультантів за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Ми перерахували головні, але далеко не всі фактори, з яких складається вартість послуг. Не забувайте також про податки, які ми платимо в бюджет держави. Ніхто не приховує від вас, що наш центр — комерційний проект, і власники клініки повинні отримувати прибуток. Частка цього прибутку досить помірна, тому що для засновників, в першу чергу, важлива благородна мета проекту — система цінностей «все для пацієнта», що об’єднує наших лікарів, медсестер, адміністраторів.

Важливо, що вам не потрібно турбуватися про трансфер, проживання. Дістатися до Кропивницького зручно з будь-якого регіону, тому що місто знаходиться практично в центрі країни. Ми приймаємо пацієнтів з усіх куточків України, далекого і ближнього зарубіжжя. Надаємо комплексні послуги з лікування різних типів раку і зробимо все можливе, щоб ваш шлях до одужання був комфортним, а лікування дало бажаний результат.

Щоб дізнатися більше про діагностику та лікування вашого типу раку, уточнити вартість послуг і записатися на консультацію, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Рак молочної залози. Що потрібно знати?

На сьогодні рак молочної залози займає перше місце серед найбільш розповсюджених онкологічних захворювань серед жінок.

За останні 10 років захворюваність на рак молочної залози, як в Україні, так і у всьому світі продовжує зростати, що робить цю проблему надзвичайно актуальною.

Кожного року у світі реєструють понад 5 тис. нових випадків захворювання на рак молочної залози. Щороку біля півтори тисячі жінок помирають від цієї недуги, 30 тис. осіб живуть із пролікованим раком молочної залози.

Більше ніж у третини жінок, які звернулися до лікаря, рак молочної залози діагностують вже у занедбаних стадіях, коли істотно вплинути на патологічний процес майже неможливо.

Основними причинами такого пізнього звернення є низька санітарна грамотність населення, а також страх жінки усвідомити, що у неї злоякісна пухлина (рак), оскільки цей термін асоціюється з видаленням молочної залози, хіміотерапією з негативними її наслідками, смертю, тощо.

Тому, з метою звернення уваги жінок до цієї проблеми у 1985 році Всесвітня організація здорові проголосила 15 жовтня – Всесвітнім днем боротьби з раком молочної залози. У цей день черговий раз у засобах масової інформації нагадують про дане захворювання, проводять різноманітні акції щодо огляду жінок на предмет його виявлення, роз’яснюють що необхідно робити для раннього виявлення раку молочної залози та профілактики.

Існує ряд чинників, які можуть спричинити розвиток раку молочної залози, такі як вік жінки, спадковість, порушення репродуктивної функції.

Частота виникнення раку молочної залози знаходиться у прямій залежності від віку жінки. Як відомо з віком ризик захворювання на рак молочної залози зростає. Найчастіше захворювання виникає у жінок віком від 45 до 75 років. На цей період припадають два піки захворювання – у віці 45-49 років та 70-74 роки. Доведено, що у розвитку раку молочної залози має значення генетична схильність, особливо якщо у родині жінки по материнській лінії були онкохворі. Також, суттєве значення мають безпліддя, ранній початок менструацій (до 12 років), раннє та пізнє настання менопаузи.

Якщо на вищезазначені чинники неможливо вплинути то нижче представлені можливо корегувати. Це насамперед відсутність статевого життя або пізній його початок, пізня перша вагітність, відсутність пологів, велика кількість абортів, тривала замісна гормональна терапія або неконтрольоване та тривале (понад 8 років) вживання гормональних контрацептивів, травми молочної залози, паління, надмірне вживання алкоголю, нераціональне харчування, часті стреси, малорухливий спосіб життя, надмірна вага тіла, споживання їжі з великим вмістом жирів, а також наявність хвороб обміну речовин та дисгормональні захворювання молочної залози (мастопатії).

Важливим заходом, який суттєво впливає на рівень смертності від даного захворювання, забезпечує дешеве та ефективне лікування є вміння жінки проводити самообстеження молочних залоз та відповідально ставитися. Ефективність цього методу доведена у багатьох країнах світу.

Починаючи з 18 років всі жінки повинні проводити самообстеження молочних залоз з частотою 1 раз на місяць, впродовж першого тижня після закінчення менструації, коли молочні залози не напружені. При відсутності менструацій (менопауза) самообстеження необхідно проводити певний день кожного місяця.

Для цього жінка повинна роздягнутися до поясу, оглянути білизну, особливо у тих місцях де вона безпосередньо контактувала з сосками. Наявність плям (кров’янистих, бурих або безкольорових) свідчить про нетипові (патологічні) виділення з сосків, які виникають при різних захворюваннях молочної залози.

Огляд молочних залоз необхідно проводити перед дзеркалом, спочатку з опущеними, а потім із заведеними за потилицю руками, повертаючись при цьому вправо та вліво. Це дає можливість визначити чи однакові за формою та розмірами молочні залози. Необхідно звернути увагу на всі ознаки асиметрії молочних залоз (втягнуті ділянки шкіри, набряк типу «лимонної кірки», червонуваті або синюваті плями, зміну їх кольору, посилення венозного малюнка тощо). Особливо уважно потрібно оглянути соски та ділянку ареоли на предмет появи змін, тяжінь шкіри випинань.

Проводити пальпацію молочної залози необхідно долонними поверхнями трьох середніх пальців, складених докупи. Натискання різної сили дозволяє виявити зміни на різній глибині. Так, легке натискання дає змогу виявити зміни безпосередньо під шкірою, а більш сильніше – ближче до грудної клітки, тобто ребер.

Пальпацію молочних залоз та пахвових ділянок краще проводити лежачи на спині. Обстеження лівої молочної залози проводиться правою рукою (ліву руку необхідно підняти догори та закинути за голову) та навпаки.

Пальпацію необхідно починати вертикальними рухами згори, від внутрішнього боку молочної залози до внутрішнього боку пахви. Далі починаючи з пахви рухатися по колу до соска. Також, необхідно робити рухи до соска та від центру соска, з різних сторін молочної залози.

При обмацуванні молочних залоз визначають, чи не має вузлів, ущільнень, тяжів. Стискуючи між пальцями ареолу та сосок, слід визначити, чи не має виділень з останнього. Останнім є обмацування пахвових, над- та підключичних ділянок на предмет визначення збільшених лімфатичних вузлів.

При виявленні будь-яких змін, виникненні питань необхідно негайно звернутися до мамолога або гінеколога.

Крім самообстеження, кожній жінці починаючи з 18 років необхідно 1 раз на рік у першій половині циклу відвідувати мамолога або гінеколога. Активне виявлення передракових захворювань, мінімальних форм пухлин, що не пальпуються, можливе при проведенні мамографії та ультразвукового дослідження. Тому жінкам віком до 40 років 1 раз на рік необхідно виконувати ультразвукове обстеження молочних залоз, а віком понад 40 років – необхідно один 1 раз на рік пройти профілактичне мамографічне обстеження.

Самообстеження, а також вищезазначені методи променевої діагностики дозволяють вчасно виявити рак молочної залози, на ранніх стадіях, коли онкологічний процес ще не поширився на реґіонарні лімфатичні вузли, внутрішні органи, та радикально його вилікувати.

Кожна жінка повинна пам’ятати, що при наявності будь-якої з ознак раку молочної залози неприпустимо зволікати, оскільки захворювання самостійно не зникне та не зупиниться, а своєчасне звернення до лікаря – це шанс на повне одужання та можливість уникнути радикального оперативного втручання.

При наявності будь-якої з ознак раку молочної залози або виникненні питань необхідно звернутися за адресою м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 242, до Обласного комунального некомерційного підприємства «Буковинський клінічний онкологічний центр», зокрема на кафедру онкології та радіології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та отримати консультацію відповідних спеціалістів.

В.Ю. Бодяка, Ю.Я. Чупровська

Про автора

admin administrator