Скільки коштує зруб для лазні

Авторadmin

Скільки коштує зруб для лазні

Як і чим обробити зруб лазні – правила та способи обробки

Відвідування лазні – давня традиція, що зберегла свою актуальність і в наші дні завдяки своїм цілющим властивостям. Найчастіше лазні будують на заміських ділянках, встановлюючи зруб на фундамент.

При будівництві лазні важливо пам’ятати, що зруб лазні потребує додаткового захисту, адже всередині він буде піддаватися впливу вологи, пари й високих температур. Сезонні перепади температури та дощі також шкодять деревині, тому рекомендується обробляти також і зовнішню сторону зрубу. У даній статті ми докладно розповімо про те, чим обробити зруб лазні зовні та всередині.

Спеціальні засоби для обробки зрубу

Насамперед варто розповісти про види спеціальних просочень, які ви легко зможете знайти в будівельних магазинах.

Просочення бувають наступних видів:

  • Антисептичні засоби створені для захисту деревини від негативних впливів вологи, наприклад, грибка та цвілі (детальніше: “Грибок в лазні – як позбутися раз і назавжди”). Подібні шкідники виникають, коли волога довго затримується на деревині та в її порах, тому антисептичні просочення проникають глибоко в структуру деревини та застигають, запобігаючи потраплянню вологи;
  • Далі варто розповісти про те, чим обробити зруб лазні, щоб убезпечити його від загоряння. В такому випадку вам допоможуть антипірени, які можна застосовувати всередині та зовні приміщення. Їх негорючий склад також проникає в пори деревини та захищає її;
  • Комплексні просочення універсальні: вони запобігають виникненню плісняви та грибка, захищають від гниття і загоряння. Застосовуються такі склади зовні та всередині зрубу.

Класифікація антисептичних засобів

Антисептики також мають свою класифікацію, з якою обов’язково потрібно ознайомитися, щоб правильно вибрати, чим обробити зруб лазні всередині або зовні.

Антисептики діляться на наступні групи:

  • Антисептики, що легко вимиваються – ідеально підходять для передбанників і кімнат відпочинку, проте вони абсолютно не підходять для парилки. До їх складу входять солі металів, які з часом будуть вимиватися з пор деревини;
  • Для зовнішньої обробки краще використовувати засоби, що важко вимиваються, виготовлені на основі натуральних і синтетичних масел;
  • Для парилки найкраще підходять просочення короткої дії, які легко переносять вплив високих температур. Такі склади відмінно захищають не тільки від цвілі, грибка та гнилі, але й від жука-короїда.

Всі ці просочення також можна розділити на дві групи:

  1. Кольорові просочення. Склади, що надають деревині який-небудь відтінок, не мають будь-яких недоліків, однак їх легше наносити, адже необроблена ділянка буде відрізнятися своїм натуральним кольором;
  2. Безбарвні просочення. Обробка зрубу лазні таким складом буде складніше, проте так ви збережете первісний колір деревини.

Як обробити зруб лазні

Перш ніж обробити колоди усередині лазні, необхідно запастися інструментом. Спочатку заготовте кілька пензликів, адже їх необхідно міняти кожні 2-3 години роботи. Ними можна обробити весь зруб, однак великі ділянки краще покривати з пульверизатора. Він дозволить виконати роботу швидше і якісніше, однак у важкодоступних місцях він значно поступається пензлику.

Є ще два способи покрити зруб захисними засобами, проте вони застосовуються досить рідко:

  • Занурювальний спосіб. Даний метод передбачає повне занурення конструкції в посудину з антисептичним складом. При такому способі виходить краще просочення, проте реалізувати його проблематично і дорого.
  • Дифузна або суха обробка також застосовується при обробці зрубу. Склади для даного способу можуть бути представлені порошком або густою пастою.

Далі варто згадати про основні правила обробки:

  1. Щоб захисний шар вийшов надійним по всій площі колод, рекомендується обробляти зруб до того, як зібрати його вінцями;
  2. Перед тим, як приступати до обробки зрубу, його рекомендується очистити від різних забруднень пилососом;
  3. Оброблювані колоди повинні бути сухими;
  4. Волога в лазні утворюється практично на будь-якій поверхні, тому необхідно обробляти всю деревину в лазні, щоб уникнути поширення грибка;
  5. Перед просоченням лазня повинна бути холодною.

Якщо ви використовуєте кілька просочень, то наносити їх можна в такій послідовності:

  1. Засоби від грибка та вологи;
  2. Засоби від комах;
  3. Антипірен.

Завершуючи роботи, ви можете додатково обробити поверхні гелем або будь-яким ґрунтуючим складом, проте пам’ятайте, що вони не повинні перешкоджати проникненню повітря.

Якісно виконана обробка, як на фото, буде служити протягом 3-5 років.

Як вибрати найкраще дерево для зрубу

Вибираючи просочення, варто також звертати на те, з якої деревини побудований зруб вашої лазні. Також варто відзначити, що деякі породи деревини, наприклад, дуб та вільха, володіють природною вологостійкістю, тому додаткова обробка зрубу лазні всередині не потрібна.

Якщо ви ще не обрали деревину для лазні, то зверніть увагу на список відповідної деревини:

  • Ялину можна використовувати для побудови передбанника, однак для вологих приміщень це не найкращий варіант;
  • Осика відмінно переносить спеку і вологу, однак при нагріванні вона може виділяти запах гіркоти;
  • Береза абсолютно не підходить для вологих приміщень, однак для передбанника це непоганий варіант;
  • Рідко зустрінеш лазню з дуба та ясена через їх ціну, проте вони також підходять для будівництва зрубу;
  • Вільха – ідеальний варіант для спорудження лазні, адже її ціна прийнятна, а вологостійкість досить висока.

Багато можуть також згадати кедр, модрину і осику, проте дана деревина абсолютно не підходить для будівництва лазень.

Серед відповідної деревини варто віддати перевагу хвойним породам, адже в них знаходяться смоли, що включають у свій склад фітонциди – натуральні антисептичні засоби. Вибравши таку деревину, вам не доведеться думати про те, чим покрити зруб лазні зовні або всередині.

Не дивлячись на корисні властивості хвої, ідеально підходить для лазні тільки ялина, адже, наприклад, смола модрини при нагріванні приймає рідку форму і випливає з колод.

Обробка мідним купоросом

Даний спосіб відрізняється своєю доступністю, адже ціна на нього досить низька. Мінусом сульфату міді є його токсичність, яка збільшується при нагріванні, тому використовувати його можна лише для зовнішньої обробки лазні.

Щоб обробити лазню мідним купоросом, вам будуть потрібні:

  1. Кисті;
  2. Засоби захисту (гумові рукавички, щільний одяг і респіратор);
  3. Щітки з жорсткою щетиною.

Обробка зрубу лазні зовні мідним купоросом:

  1. Очистіть і просушіть дерев’яну поверхню;
  2. Нанесіть мідний купорос і ретельно втирайте його;
  3. Дочекайтеся висихання і нанесіть ще 3-4 шари.

Висновок

Тепер ви знаєте, чим обробляють зруб лазні зовні та всередині. Обробка значно збільшить термін служби деревини, тому витрачені на обробку сили та час не пропадуть даремно.

Шале зруб ручної роботи з ароматом лісу

Десь у глибині кожного з нас лунає тихий голос. Зазвичай ми не знаємо точно, що він говорить, але здогадуємося – щось відбувається. Це голос природи та нашого минулого, який змушує нас повертатися до того, що властиве людині: до свіжого повітря, чистої води, подалі від сучасної цивілізації та штучних матеріалів для житла, де відпочиває душа – до дерев’яних будинків до зрубів.

У Європі дерево було одним з головних будівельних матеріалів з самого початку появи цивілізації, тому будівництво зроблених з колод будинків має давню історію. Спочатку вони з’явилися в Скандинавії та Східній Європі понад 3000 років тому, а згодом зруби будинків стали будувати і в Північній Америці. З самого початку свого існування, технології та майстерність будівництва зрубів удосконалювалися – незмінним залишався лише матеріал, з якого було складено кожну стіну будинку. Дерев’яні зроблені з колод будинки здавна вважалися одними з кращих. Ще недавно був час, коли будівельники намагалися відмовитися від використання натурального дерева, використовуючи бетон, цеглу та інші матеріали. Але сьогодні все більше людей починає усвідомлювати, що будинки з дерева затьмарюють своєю практичністю, безпекою та красою будівлі із найсучасніших матеріалів. Особливо популярними стають невеликі дерев’яні будинки та дачі.

Всі сучасні дерев’яні будинки відрізняються зовнішньою та внутрішньою привабливістю, надійністю та екологічною безпекою. У дерев’яних приватних будинках затишно та комфортно завжди, незалежно від пори року. В наш час дерев’яні будинки в Україні все більше стають популярними та затребуваними, і ми раді, що наша компанія «Шале» може запропонувати свої послуги у цій сфері. Сьогодні багато компаній пропонують купити дерев’яний будинок у них, але ми можемо побудувати дерев’яний будинок для вас за будь-яким проектом! Завдяки теплим відгукам наших клієнтів, ми впевнені, що найкращі дерев’яні будинки у Києві та багатьох інших містах України будуємо саме ми.

У сучасних технологіях будівництва дерево практично завжди проходить механічну обробку: циліндрується на верстатах, розпилюється та склеюється у брус, після чого зводяться дерев’яні каркаси будинків. Кожна з технологій має свої переваги та особливості, але лише в одному випадку дерево зберігає свою природу повністю – у будинках з дерева ручної роботи. Саме так побудовані найдивовижніші, красиві та респектабельні дерев’яні будинки в Канаді, США, Франції, Швейцарії, Австрії та Східній Європі. Особливого поширення набули зруби, батьківщиною яких є швейцарські Альпи, – будинки шале. Відмінною рисою дерев’яних будинків шале є сильно виступаючі карнизні звіси, які надають будинку шале якийсь пасторальний мотив. Котеджі шале можуть бути як одно-, так і багатоповерховими. Для будівництва шале на кілька поверхів може використовуватися не тільки дерево, а й камінь, з якого зводиться перший поверх. Але в нашій компанії для виготовлення шале використовується лише дерево, причому дерево найвищої якості. Наша компанія вже багато років займається будівництвом будинків шале, тому саме наші фахівці зможуть створити для вас найкращий котедж шале, який радуватиме вас своїм теплом і затишком не один рік.

Наслідуючи старовинні традиції, компанія «Шале» (Chalet Log Homes), створює рубані дерев’яні будинки (Київ), лазні, альтанки, садові меблі, елементи ландшафтного дизайну та багато іншого тільки ручним способом. Для будівництва будинків з дерева існують різні способи рубки зрубів. Ми користуємося лише методом канадської рубки, що дозволяє зберегти всю природну красу дерева. Даний метод будівництва зрубів дерев’яних будинків вважається найкращим із усіх відомих на сьогоднішній день. Тут використовується високоточне припасування колод, а сама чашка робиться трапецієподібної форми, що дозволяє уникнути появи зазорів між колодами навіть після багатьох років експлуатації котеджів з дерева. При використанні канадської рубки у будівництві та оздобленні дерев’яних будинків утеплювач зовсім непомітний, а самі стіни всередині виглядають суцільним масивом. Канадська рубка дозволяє зберегти природну форму колоди під час будівництва дерев’яних котеджів та будинків. Все це дає можливість нам створювати найзручніші та найкрасивіші будинки з дерева.

Створення справжнього зрубу та будівництво дерев’яних будинків з колоди – це наука та багатовіковий досвід. Фахівці компанії «Шале» готові поділитися своїми знаннями та досвідом для того, щоб Ваш красивий і теплий дерев’яний будинок радував Вас та Ваших нащадків протягом багатьох років своїм затишком та комфортом.

Насолоджуйтесь життям у будинку з ароматом лісу.

Основною спеціалізацією компанії «Шале» є виключно будівництво дерев’яних будинків та лазень, а саме зрубів ручної роботи. Вузька спрямованість роботи дозволяє нам бути одними із найкращих у тому, що ми робимо, а саме у створенні рубаних дерев’яних будинків. При будівництві дерев’яних будинків, лазень ми надаємо такі послуги:

  • Проектування та будівництво дерев’яних будинків. Дерево, як і будь-який інший матеріал, має особливості, як у будівництві, так і в проектуванні. Це стосується естетики дерев’яних зрубів, канонів будівництва, поєднання дерев’яних технологій будівництва та сучасних будівельних рішень, конструктивних особливостей проектування зрубів із цільної колоди. Індивідуальні дерев’яні будинки, які проектують та будують наші фахівці з оригінальних проектів будинків з дерева, відрізняються самобутністю та оригінальністю. У проектах будинків із зрубів ми намагаємося максимально втілити у життя побажання замовника і при цьому врахувати наш багаторічний досвід виготовлення зрубів високої якості. Проекти зрубів не обов’язково індивідуальні. Якщо вам потрібен невеликий дачний будинок або просто заміський будинок для відпочинку, ми завжди готові запропонувати вам безліч варіантів типових проектів зрубів, за якими ми створимо вам зруби, що вам сподобалися, під ключ. При цьому зруби, побудовані за готовими проектами зроблених з колод будинків, ні в чому не будуть поступатися своїм індивідуальним побратимам в плані затишку, комфорту і якості, але при цьому типові зроблені з колод будинки під ключ коштують дещо дешевше. Після того, як проект зрубу будинку з колоди буде узгоджений із замовником, ми приступаємо до його безпосереднього виробництва. Дерев’яні будинки з колоди, у тому числі зруби будинків під ключ, ми виробляємо на нашому власному будівельному майданчику на місці заготівлі та обробки лісу. Оскільки процес проектування зрубу, його виробництва та складання, у нас є єдиним цілим в рамках однієї компанії, ми впевнені в наших роботах.
  • Будівництво зрубів бань. Проектування та будівництво лазні з дерева завжди є для нас особливою дією. На Русі здавна лазня вважалася чимось особливим, таким місцем, де людина разом із гарячою водою та парою змиває з себе все погане. Саме тому будівництво зрубу лазні – процес особливий, що вимагає знань і уважності на всіх етапах її створення. Лазні зі зрубу користуються колосальною популярністю і сьогодні. Багато власників заміських дерев’яних будинків вважають просто необхідним придбати справжню лазню. Замовляючи рубану лазню в нашій компанії, ви отримаєте гарну самобутню будову з кращого карпатського лісу, прикрашену різьбленням та іншими декоративними елементами та відмінну своєю екологічністю.

Дати однозначну відповідь на запитання: скільки коштує зруб? – Неможливо. Ціни на будівництво дерев’яних будинків, яке здійснює наша компанія, багато в чому залежать від вибраних проектів дерев’яних котеджів, їхньої площі, від того, чи створюються будинки з дерева під ключ. Але ми з упевненістю можемо сказати, що наші ціни є найдемократичнішими. Якщо замовник хоче дещо знизити вартість дерев’яного будинку, ми завжди раді запропонувати йому чудові варіанти готових зрубів. До речі, на нашому сайті ви зможете знайти чудові фото зрубів, виконаних нашими майстрами.

Окрім виготовлення зрубів дерев’яних будинків та лазень, ми також займаємось створенням справжньої дерев’яної покрівлі. Дерев’яний покрівельний матеріал (гонт, дранка, шингл), що виготовляється вручну, має багатовікову історію. Гонт цінується у будівництві за свою екологічність, дивовижний зовнішній вигляд та відмінне поєднання з красивими дерев’яними будинками будь-якого типу. Ми виготовляємо гонт тільки методом розколювання деревини вздовж волокон, подальшого сушіння в природних умовах і, при необхідності, проварюванням у складах продовжують термін служби дерев’яної покрівлі, тому замовник отримує матеріал, що відрізняється довговічністю та натуральністю. Установка гонту проводиться спеціалістами, які знають особливості влаштування дерев’яних дахів на дерев’яних зрубах.

Займаючись будівництвом дерев’яних будинків та котеджів, ми постаралися зібрати всю найкращу інформацію з оформлення інтер’єрів дерев’яних будинків, дизайнерських рішень, поєднання різних природних матеріалів та різьблення по дереву. Всі ці знання ми намагаємося реалізовувати у всіх наших проектах дерев’яних будинків та котеджів, під час будівництва дерев’яних будинків під ключ.

Ми здійснюємо будівництво дерев’яних будинків у Києві та інших містах України, при цьому наші ціни на дерев’яні будинки та лазні не залежать від місця майбутнього будівництва. Замовляючи у нас дерев’яні будинки, зруби, ви отримуєте екологічно чистий, теплий, затишний та комфортний будинок, який стане вашим улюбленим місцем житла чи відпочинку.

Про автора

admin administrator