Скільки проїзд картою Мир

Авторadmin

Скільки проїзд картою Мир

Как оформить карту “Мир”

“Мир” – это российская национальная платежная система, созданная в 2015 году как аналог международных систем VISA и Mastercard. Целью введения российской платежной системы стало обеспечение финансовой безопасности страны, независимость банковских услуг от внешних политических и экономических факторов.

После введенных санкций и ухода иностранных платежных систем из России в 2022 году, карты платежной системы “Мир” постепенно вытесняют другие продукты с российского рынка.

Где лучше и выгоднее оформить карту “Мир”

Платежная система “Мир” обеспечивает только проведение платежей и транзакций, тогда как счета и карты в ней нужно оформлять через банки-эмитенты. На данный момент карты “Мир” выдают 235 российских и международных банков, а использовать ее можно в 10 странах мира и национальных образованиях. Официальный сайт платежной системы “МИР” и перечень банков-эмитентов находится по ссылке.

Карту “Мир” можно оформить онлайн в Тинькофф Банке – карту привезут домой. При этом по данной ссылке Тинькофф дарит вечное бесплатное обслуживание и кешбэк до 30% . Остальные преимущества по ссылке выше.

Условия оформления карт “Мир” могут отличаться для разных банков-эмитентов. Например, для бюджетников, льготников и пенсионеров карты выпускаются и перевыпускаются бесплатно. Преимуществом системы “Мир” является повышенный кэшбэк (до 20%) у партнеров по программе лояльности.

Условия и цены за обслуживание карты “Мир”

Условия выпуска карт и цены за ежегодное обслуживание определяет банк-эмитент. При этом выделяются следующие типы карт: дебетовые, классические и специальные.

Дебетовые карты – это самые недорогие платежные инструменты системы “Мир”. Этот тип может быть неименным и выдаваться моментально. Например, в Сбербанке обслуживание и выдача производится бесплатно. Срок действия составляет 3 года с момента выдачи, за второй и третий год использования плата также не взимается.

Классические карты – это многофункциональные карты, которые выпускаются в контактном и бесконтактном вариантах. В зависимости от условий банка, за использование и выпуск может взиматься оплата. Стоимость классических карт “Мир” в ряде банков:

  • Тинькофф – бесплатный выпуск и вечное бесплатное обслуживание в период промоакций. Срок действия карты от 5 лет.
  • Сбербанк – за оформление и первый год платеж составляет 750 рублей, начиная со второго года – 450 рублей. Срок действия карты 5 лет. Дополнительно оплачиваются сервисы СМС-информирования и мобильный банк.
  • Газпромбанк – выпуск и обслуживание карты в течение всего периода действия оплачивается сразу при оформлении в сумме 1000 рублей. Действует карта 2 года.
  • Россельхозбанк – годовое обслуживание составляет 200 рублей. Период действия – 3 года.

Специальные карты – это карты на которые начисляются выплаты через Пенсионный фонд России, выпускаются бесплатно и ежегодная плата не взимается. Зарплатные карты “Мир” для работников бюджетных предприятий также выпускаются и обслуживаются бесплатно.

Кэшбэк по карте “Мир”

Кэшбэк в системе “Мир” можно получать после подключения приложения “Privetmir”. Ссылки на скачивание приложения – AppStore и GooglePay. Максимальный размер кэшбэка может составлять 20%, а полный перечень акций доступен по ссылке.

Также два раза в год россияне могут получить туристический кешбэк в 20% от оплаты по карте “Мир” за бронирование отелей и путевок внутри России. Помимо этого в летний период действует детский туристический кешбэк, в рамках которого при покупке по карте “Мир” можно вернуть до 50% от покупки путевки в лагерь для детей до 18 лет.

В каких странах работают карты “Мир”

Помимо России, платежная система “Мир” в 2022 году работает в Россия, Беларуси, Армении, Казахстане, Кыргызстане, Узбекистане, Турции, Вьетнаме, Абхазии и Южной Осетии.

Более подробную информацию по странам, где работает карта “Мир” смотрите здесь.

Недавно стало известно, что до конца 2022 года платежная система “Мир” начнет свою работу на Шри-Ланке. Помимо этого не исключено появление в списке стран уже в этом году и Кубы.

Запитання та відповіді

Згідно із ухваленим рішенням виконкому, вартість проїзду становить:

  • Загальною транспортною ЛеоКарт вартість поїздки – 13 грн. Оплата додаткового квитка карткою через валідатор (сплата за попутника, за багаж) – 13 грн.
  • Студентською транспортною ЛеоКарт. Вартість поїздки – 6,5 грн. Оплата додаткового квитка (сплата за попутника, за багаж) – 13 грн.
  • Безконтактною банківською карткою та гаджетом з підтримкою Apple Pay/Google Pay через валідатор: тариф – 15 грн/поїздка. Оплата додаткового квитка за попутника – 15 грн, оплата додатково квитка за багаж – 13 грн.
  • Готівкою у водія – тариф 20 грн/поїздка (з 01 червня 2024 року – 25 грн). Оплата додаткового квитка (сплата за попутника, за багаж) – 20 грн (з 01 червня 2024 року – 25 грн).

Також встановлено розмір штрафу за неоплачений/незавалідований проїзд – 300 грн.

Якщо ви зауважили вимкнену систему АСОП (наприклад, не працюють валідатори) – негайно повідомте про це водія для того, щоб він увімкнув систему і ви могли здійснити оплату чи валідацію у транспортному засобі

Якщо ви отримали відмову водія ввімкнути систему АСОП чи отримали відмову щодо видачі разового паперового квитка за проїзд – повідомте про це гарячу лінію міста за номером 1580, попередньо зафіксувавши: номер маршруту, номерні знаки транспортного засобу, дату та час порушення.

Так. У водія розташований принтер для друку разових паперових квитків, які можна буде придбати за готівку. Оплата готівкою у водія здійснюється виключно під час зупинки транспортного засобу.

Після того, як водій від’їде від зупинки – система АСОП заблокує можливість друку паперового квитка за готівку для Вашої безпеки.

Якщо ви, використовуючи безготівковий спосіб оплати, не змогли здійснити оплату за проїзд (наприклад, у вас не працює банківська картка, а на телефоні відсутні способи оплати через Apple Pay чи Google Pay тощо), використайте інший спосіб оплати – готівкою у водія.

В автобусах, маршрутках, трамваях та тролейбусах Львова працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”

Алгоритм перевірки валідації (оплати) проїзду:

  • Зайшовши у транспортний засіб, контролер за допомогою спеціального терміналу заблокує бортову систему АСОП, що унеможливлює на період блокування: оплату за проїзд готівкою у водія, валідацію проїзду безготівковими способами через валідатори.
  • При заблокованій системі АСОП у транспортному засобі інспектор розпочинає здійснювати перевірку пасажирів.
  1. Якщо ви здійснювали оплату за проїзд банківською карткою, смартфоном чи смарт-годинником, вам необхідно прикласти вашу картку чи NFC-пристрій до терміналу контролера (Важливо! Для перевірки валідації необхідно прикласти саме той спосіб оплати, який ви використовували. Наприклад: Якщо ви здійснювали оплату проїзду за допомогою смартфона з підтримкою Apple Pay чи Google Pay, вам необхідно прикласти до валідатора контролера саме цей засіб)
  2. Якщо ви здійснювали оплату готівкою у водія, вам необхідно надати ваш разовий паперовий квиток для перевірки контролером. На паперовому квитку надрукований QR-код, який і буде містити інформацію про день та час купівлі вашого квитка (Увага! Паперовий квиток – разовий, без можливості подальшої пересадки. Коли транспортний засіб доїде по маршруту до кінцевої зупинки, дія паперового квитка завершиться)
  3. Якщо ви валідували проїзд персоналізованою карткою ЛеоКарт, як пільговик із 100% знижкою на проїзд у громадському транспорті, вам необхідно прикласти картку ЛеоКарт до терміналу контролера, після чого контролер на дисплеї терміналу отримає інформацію, чи є завалідованим ваш проїзд чи ні.
  • Після завершення перевірки пасажирів, контролери розблоковують систему АСОП у транспортному засобі

Система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації для швидкої посадки в транспорт. Якщо ви побачили зелену галочку та одинарний звуковий сигнал – не турбуйтесь, гроші з вашого рахунку будуть списані пізніше, а контролер перевіряє сам факт валідації у цьому транспортному засобі, а не факт списання коштів з картки.

Система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації для швидкої посадки в транспорт. Відповідно, списання коштів відбувається в залежності від правил вашої платіжної системи, вашого банку тощо. Зокрема, списання коштів може відбуватись після поповнення рахунку у випадку, коли в момент спроби оплати за проїзд на вашому рахунку було недостатньо коштів

Ні. Повторна валідація в межах кінцевих зупинок не призведе до стягнення коштів. При першій валідації на екрані валідатора відобразиться напис «Вхід зареєстровано». При повторній валідації – «Вхід вже зареєстровано»

Переконайтесь, що ваша картка підтримує технологію безконтактної оплати. Можливо, ваша картка пошкоджена, або заблокована банком, а також спробуйте завалідуватись на іншому валідаторі цього транспортного засобу. Якщо картка й надалі не валідується, у такому випадку скористатись готівковою оплатою у водія.
Якщо ж на всіх валідаторах транспортного засобу в якому ви знаходитесь відсутня успішна валідація, яка має звуковий сигнал та зелену галочку – повідомте про це водія, чи зателефонуйте на гарячу лінію за номером телефону 0800303007

Система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації. Тобто, інформація про списання коштів за проїзд приходить впродовж кількох днів. Це зроблено для швидкої посадки пасажирів у транспорт. А першочергово пасажири отримують сповіщення у застосунку про передавторизацію – на рахунку “заморожується” 1 гривня, система перевіряє, чи картка активна. Після зняття оплати за проїзд ця 1 гривня повертається на рахунок.

Паперовий квиток не потребує валідації. QR-код паперового квитка потрібен для перевірки факту оплати за проїзд контролером ЛКП «Львівавтодор»

Паперовий квиток системи АСОП містить QR-код. Вимагайте у водія паперовий квиток системи АСОП, видрукуваний у вашій присутності з принтера АСОП. У випадку відмови водія – повідомте на гарячу лінію міста за номером 1580, обов’язково вказавши: час, номер маршруту та номерні знаки, або ж іншу інформацію, що допоможе ідентифікувати водія.
У випадку, якщо у вас є 100% пільга на проїзд у громадському транспорті Львівської громади – наполегливо просимо здійснити запис на прийом до адміністратора ЛКП “Львівавтодор” задля виготовлення персоналізованої картки ЛеоКарт. Здійснити запис на прийом можна за попереднім записом за номером телефону гарячої лінії 0800303007

Якщо на момент списання (наступний день – день агрегації) на балансі не було коштів, то виконуються повторні спроби списати кошти з певною періодичністю – 3, 5, 7, 14 днів, тощо – в залежності від вашого банку.

Усі пільгові категорії, які мають персоналізовані картки ЛеоКарт, обов’язково мають здійснити валідацію проїзду, зайшовши у транспортний засіб.

Пільгова картка, що не була завалідована при вході, не дає права на безоплатний проїзд, що тягне за собою накладання штрафу.

Важливо! Учасники бойових дій, а також особи з інвалідністю внаслідок участі в бойових діях, які мають право на безоплатний проїзд, можуть користуватися своїми посвідченнями і після 11 грудня.

– Під час оплати засвітилась червона галочка, а на валідаторі написало, що картку заблоковано, проте ви впевнені, що ваша картка має достатній баланс на рахунку, ваша картка має дійсний термін дії та зі сторони банку немає обмежень щодо оплат

– Було списано подвійну суму за оплату проїзду, проте ви впевнені, що здійснювали оплату за проїзд банківською карткою чи NFC-пристроєм лише один раз

– Ви маєте одну банківську картку, як фізичну, так і під’єднану до ApplePay і GooglePay, але під час оплати за проїзд, валідатор зчитує лише банківську картку, а при оплаті пристроєм з ApplePay чи GooglePay на валідаторі засвітилась червона галочка та написало, що картку заблоковано (хоча це одна і та ж сама картка)

Звернутися до Центру обслуговування пасажирів за адресою вул. Горбачевського, 10 для аналізу операцій, виконаних за допомогою ваших банківських карток. Здійснювати попередній запис не потрібно, а під час візиту – повідомити адміністратору, що звертаєтесь щодо оплати банківською карткою на тестових маршрутах. Після чого вас проведуть до профільних спеціалістів ЛКП “Львівавтодор”.

Із собою необхідно мати: паспорт, банківську картку, а у випадку здійснення оплати пристроєм із підтримкою NFC – також цей пристрій.

На прийомі у профільних фахівців необхідно буде написати заяву, адже це підтверджуватиме запит на аналіз операцій, здійснених за допомогою вашої картки у громадському транспорті.

Графік роботи Центру обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10: пн-чт з 8:00 до 18:00 | пт з 8:00-16:45, без перерви.

*Вимога пред’явити паспорт для підтвердження особи та власності картки пов’язана з нашими зобов’язаннями щодо захисту персональних даних та забезпечення конфіденційності інформації клієнтів, відповідно до законодавства

Для мешканців, які хочуть переглянути історію транзакцій, маємо наступне рішення – з метою забезпечення захисту персональних даних пасажирів прохання звертатися до нас з офіційним листом. Фахівці економічного відділу підготують хронологію ваших поїздок – дату і час валідації проїзду за період, що вас цікавить, а також номери транспортних засобів, якими ви користувалися.

Для цього необхідно надіслати письмове звернення ЛКП “Львівавтодор” на юридичну адресу: 79035, м. Львів, вул. Пасіки Галицькі, 7 або електронну: [email protected].

Звернення має містити наступну інформацію:
– прізвище, ім’я, по батькові громадянина (пасажира);
– місце проживання громадянина (пасажира);
– електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним (якщо письмове звернення надсилається з використанням мережі Інтернет – засобів електронного зв’язку);
– суть порушеного питання із чітким описом проблеми.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати.
– для банківської картки – перші 4 і останні 4 цифри та термін дії картки.
– при оплаті пристроєм з NFC – номер токену.

Про автора

admin administrator