Скільки смажити охолоджені котлети

Авторadmin

Скільки смажити охолоджені котлети

Зміст:

Як і скільки смажити свинячі котлети на сковороді

Котлети – дуже популярне універсальне блюдо в нашій кухні, до того ж їх можна заморожувати і використовувати як напівфабрикат, коли треба щось приготувати на швидку руку.

Але навіть настільки просте страву можна зіпсувати, якщо не знати технологію приготування, і тут ви дізнаєтеся, скільки смажити свинячі котлети на сковороді, щоб вони вийшли ідеальними!

Якщо не дотримувати деякі правила, ваші котлетки можуть бути жорсткими, сыроватыми, не соковитими або почнуть липнути до посуді і розвалюватися на частини, так що давайте дізнаємося, як цього уникнути.

  1. Класичний рецепт свинячих котлет
  2. Інгредієнти
  3. Як приготувати котлети з свинини на сковорідці
  4. Як смажити котлети з свинини на сковороді
  5. Поради для смачних свинячих котлеток
  6. Можна свинячі котлети смажити без масла
  7. Як посмажити заморожені свинячі котлети

Класичний рецепт свинячих котлет

Інгредієнти

  • Свинина — 700 г+-
  • Білий хліб — 200 г+-
  • Молоко — 1 ст.+-
  • Цибуля ріпчаста — 2 шт.+-
  • Яйця курячі — 2 шт.+-
  • Сіль+-
  • Спеції+-
  • Сухарі для панірування — 100 г+-
  • Рослинна олія — 150 мл+-

Як приготувати котлети з свинини на сковорідці

Як смажити котлети з свинини на сковороді

Ось тепер ми підійшли до головного питання. У середньому, свиняче м’ясо у вигляді котлет прожарюється за 20 хвилин. Щоб котлетки не розвалилися і вийшли соковитими, готуйте їх на сковороді таким чином:

Не можна точно до хвилини сказати, скільки смажити котлети з свинини на сковороді, це буде залежати від товщини та розміру ваших биточків, якості посуду.

Середній час, як вже було зазначено вище – 20 хвилин. Але якщо котлетки великі, то може знадобитися і 30-35 хвилин! Готувати їх довше цього часу не рекомендується, інакше вони стануть крихкими і сухуватими.

Поради для смачних свинячих котлеток

  • Для смаження стейків, котлет, відбивних краще всього використовувати сковороду з товстим дном і антипригарним покриттям;
  • Щоб биточки виходили соковитими, завжди тушкуйте їх 10-15 хвилин у невеликій кількості води, бульйону або томатного соку;
  • Перевертайте котлети лопаткою або спеціальними щипцями, але не виделкою, інакше вони стануть розвалюватися;
  • Чим менше ви перевертаєте, тим вони ціліше будуть;
  • Якщо у вас немає панірувальних сухарів, ви можете обваляти м’ясо в манці або в звичайній борошні.

Можна свинячі котлети смажити без масла

Будь-які котлетки можна посмажити без олії, якщо ви хочете отримати максимально дієтичний продукт. Але тут багато чого буде залежати від сковороди. Вона обов’язково повинна бути з антипригарним покриттям (тефлонова, керамічна, титанова).

На чавуні м’ясо буде липнути, якщо не обмазати дно маслом або жиром.

Якщо ви володієте такою сковородою, то накалите її на вогні, а потім викладіть котлети. Обсмажте кожну з обох боків до золотистого кольору, потім влийте в сковороду трохи рідини і потушкуйте страву під кришкою хвилин 15, і потім ще 5 хвилин без кришки.

Як посмажити заморожені свинячі котлети

Заготовлювати заздалегідь напівфабрикати дуже зручно. Адже в житті кожної сім’ї бувають моменти, коли просто ніколи, не вистачає часу або сил на готування. У цьому випадку заморожені продукти дуже рятують. Багатьох цікавить питання: як посмажити свинячу котлету на сковороді, яка тільки що вийнята з морозильника?

Нічого особливого в цьому немає, заморожені котлети смажать так само, як і свіжі.

Ви можете навіть не чекати їх відтавання, а відразу покласти на сковорідку. У цьому випадку класти битки потрібно не на розпечене дно, а відразу, як тільки начиння виявиться на вогні. М’ясо вийде навіть соковитіше за рахунок того, що вбере в себе більше рідини.

Тепер ви знаєте все секрети, як і скільки смажити свинячі котлети на сковороді. Зберігати готові котлетки потрібно в холодильнику в контейнері або іншому посуді з кришкою не більше 3-х днів.

Радуйте себе і своїх близьких смачними стравами і не бійтеся експериментувати!

Як смажити котлети. Поради та тонкощі приготування

Швидка відповідь проста: взяли сковорідку, олію та котлети, посмажили до готовності й готово! Так вам опишуть смажіння досвідчені кулінари та, скоріше за все, ваша мама й бабуся, котрі готують всі такі страви на око. Однак насправді навіть у такому здавалося б простому рецепті є чимало нюансів, на які варто звертати увагу.

Які бувають котлети

Почнімо з того, що котлети можуть бути класичними з фаршу чи рубленими. Для рублених котлет беруть філе та вручну нарізають його. Така страва виходить більш текстурна, однак на смак це надто сильно не впливає.

Іноді котлети панірують у сухарях і обсмажують так само на пательні. Вони виходять більш соковитими, бо панірування затримує вологу. Плюс – хрустка скоринка, яка не може не подобатися. Окремо варто виділити котлети по-київськи, адже їх готують у фритюрі чи напівфритюрі.

Як приготувати котлети

Зазвичай котлети готують наступним чином: фарш потрібно змішати з дрібно нарізаною цибулею, якщо ви додаєте її в свою страву, спеціями та, зазвичай, яйцем чи жовтком. Яєчна складова гарно скріплює фарш, щоб котлети краще ліпилися. Часом у котлети також додають замочений у молоці хліб, щоб котлети були ніжніші та соковитіші.

Сформуйте котлети бажаної форми. Вони можуть бути овальними та приплескуватими, щоб краще просмажилися. Також ви можете зробити їх круглими чи іншої форми за вашим бажанням. Також перед смажінням можете поставити сформовані котлети в холодильник, щоб вони краще тримали форму. Їх можна і заморозити на майбутнє, але тоді краще зробити панірування з сухарів. Базове панірування – лише сухарі, для товщого панірування – яйце + сухарі або ж навіть подвійне панірування.

На якій сковорідці смажити котлети

Насправді котлети можна смажити на будь-якій пательні. Сковорідки з нержавіючої сталі, алюмінію та чавуна підходять найкраще. Ці види сковорідок гарно пропускають тепло, можуть нагріватися до високих температур і чудово просмажують котлети. Спершу котлети можуть прилипнути до дна, однак вони самі легко відстануть від поверхні, коли мʼясо приготується. Смажити потрібно на середньому вогні чи трішки вище середнього.

На антипригарній сковорідці котлети також можна смажити, але в них не буде аж такої румʼяної скоринки.

На якій олії смажити котлети

Смажити котлети можна на будь-якій олії з високою температурою димлення. Зазвичай це рафіновані олії, наприклад, соняшникова чи кокосова. Оливкова олія теж підійде, але вона має більш виражений смак, а тому для котлет пасує гірше. Також котлети можна смажити на суміші олії та вершкового масла. На самому маслі краще не смажити, адже воно швидко розтоплюється, а тому котлети можуть пригоріти.

Як і скільки потрібно смажити котлети

Зазвичай котлети смажаться до румʼяності з обох боків. У середньому це займає 4-6 хвилин з одного боку в залежності від розміру котлет. Якщо ваші котлети великого розміру смажте їх з 4 боків.

Часто котлети доводять до готовності в духовці чи під кришкою. Час приготування залежить від того, як довго ви смажили котлети і наскільки вони у вас великі. Зазвичай їм вистачить 10 хвилин у духовці за температури 180 градусів. Також ви можете довести їх до готовності на мінімальному вогні на плиті, накривши кришкою. Це займе так само 10-15 хвилин.

Читайте також

Важливі для схуднення. 4 нежирні білки, які дієтологи

Секрети приготування ідеального салату

Не лише риба. 5 вегетаріанських джерел Омега-3 і

Найкращі рецепти. Смачні вареники з солодкими начинками від

Млинці на будь-який смак: десять найкращих рецептів від

Ягоди у випічці: кілька корисних порад

Кожен обере до смаку. Солоні вареники від Євгена

Багато вареників і сиру. Що готували українці на

Млинці без яєць: шість найкращих рецептів від Євгена

Як приготувати налисники на молоці. Рецепт від Євгена

Заважають худнути. Дієтологиня назвала 7 продуктів які уповільнюють

Для млинців, мʼяса та коктейлів. Як можна використовувати

Чому ми плачемо від цибулі та що робити,

Дієтолог назвала два типи олії, яких слід уникати

Чи можна повторно заморожувати розморожене мʼясо

Робіть це кожного ранку, щоб покращити роботу мозку

Почніть з малого. Прості поради від дієтолога як

Смачні традиції. Налисники на воді та з чим

Час має значення. Коли краще їсти, щоб почуватися

Найкращі гарніри до риби за рецептами Євгена Клопотенка

h2:eq(0)’ data-code=’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’ data-block=’1’>

Товари від Шефа

Поради Клопотенка

Поради експертів

Новини

@Klopotenko

Підписатися на нас

Всі права на матеріали, розміщені на сайті klopotenko.com охороняються відповідно до законодавства України. Повне або часткове використання матеріалів сайту klopotenko.com без письмового дозволу Адміністрації сайту забороняється. © Євген Клопотенко 2024

h2:eq(1)’ data-code=’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’ data-block=’2’>

h2:eq(2)’ data-code=’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’ data-block=’3’>

h2:eq(3)’ data-code=’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’ data-block=’4’>

h2:eq(4)’ data-code=’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’ data-block=’5’>

h2:eq(0), .posts-e .post-border:eq(2)’ data-code=’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’ data-block=’19’>

h2:eq(1), .posts-e .post-border:eq(4)’ data-code=’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’ data-block=’20’>

h2:eq(2), .posts-e .post-border:eq(6)’ data-code=’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’ data-block=’21’>

h2:eq(3), .posts-e .post-border:eq(8)’ data-code=’PGRpdiBjbGFzcz0nY29kZS1ibG9jayBjb2RlLWJsb2NrLTIyIGNvZGUtYmxvY2stbW9iaWxlLXBvc3RzLTQnIHN0eWxlPSdtYXJnaW46IDhweCBhdXRvOyB0ZXh0LWFsaWduOiBjZW50ZXI7IGRpc3BsYXk6IGJsb2NrOyBjbGVhcjogYm90aDsnPgo8IS0tIC81ODMwMjg0NC9TTERTX0tsb3BvdGVua29fUHJlbWl1bTRfTSAtLT4KPGRpdiBpZD0nZGl2LWdwdC1hZC0xNjMyNzU5MDM5MTA4LTAnIHN0eWxlPSdtaW4td2lkdGg6IDMwMHB4OyBtaW4taGVpZ2h0OiAyNTBweDsnPgogIDxzY3JpcHQ+CiAgICBnb29nbGV0YWcuY21kLnB1c2goZnVuY3Rpb24oKSB7IGdvb2dsZXRhZy5kaXNwbGF5KCdkaXYtZ3B0LWFkLTE2MzI3NTkwMzkxMDgtMCcpOyB9KTsKICA8L3NjcmlwdD4KPC9kaXY+PC9kaXY+Cg==’ data-block=’22’>

h2:eq(4), .posts-e .post-border:eq(10)’ data-code=’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’ data-block=’23’>

h2:eq(5)’ data-code=’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’ data-block=’24’>

h2:eq(0), .direction-wrap-layout1′ data-code=’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’ data-block=’25’>

Про автора

admin administrator