Скільки триває загострення бронхіальної астми

Авторadmin

 Скільки триває загострення бронхіальної астми

Один із найперших способів надання допомоги при раптовому нападі астми – це використання мініінгалятора – швидкодіючого бета-антагоніста (бронхолітик, що знімає спазм), який розслаблює мускулатуру в ділянці дихальних шляхів. Він відновить надходження повітря до дихальної системи.

Як починається бронхіальна астма Бронхіальна астма, являється хронічним захворюванням легенів, передбачає порушення прохідності бронхів, що викликає симптоматику у вигляді кашлю, задухи, задишки і почуття дискомфорту у грудях.

Зазвичай напад триває близько двох годин, але може спровокувати розвиток астматичного статусу (або стану), який затягується на 24 години і довше.

Згідно сучасної класифікації виділяють 4 ступеня тяжкості загострення бронхіальної астми: I — легке загострення, II — середньотяжке загострення, III — тяжке загострення та IV — загроза зупинки дихання.

Представники комбінованих засобів: Симбікорт, Аіртек, Зенхейл; модифікатори лейкотрієнів (Аколат, Сингуляр). Ці пероральні таблетки від астми допомагають зменшити її симптоми, наприклад, такі як бронхоспазм та виділення мокротиння; інгібітори фосфодіестерази (ФДЕ) (Теотард, Еуфілін).





Бронхіальна астма – хронічна запальна хвороба бронхів, що супроводжується нападами задухи, кашлем, відчуттям здавлювання грудей, освітою скупчень слизу. Астма підрозділяється на 4 види: 1. екзогенна (розвивається під дією алергенів); 2. атопічна (вроджена схильність до алергії); 3. …

Про автора

admin administrator