У чому полягає основна думка притчі про блудного сина

Авторadmin

У чому полягає основна думка притчі про блудного сина

«Притча про блудного сина» аналіз

Притча про блудного сина — одна з найвідоміших притч Ісуса Христа. Сюжет цієї притчі у символічній формі ілюструє взаємовідносини між людиною та Богом. Син спочатку відходить, а потім повертається до батька, ніби людина повертається до свого небесного Отця Бога.

«Притча про блудного сина» аналіз

Тема: розповідь про блукання меншого сина по світу, в результаті якого він зазнав багато поневірянь і бідності.

Ідея: засудження марнотратства, хвалькуватості, невміння раціонально користуватися власним майном.

Основна думка: сприйми свою помилку, покайся, попроси вибачення — і ти отримаєш прощення («Так, ти винен, але не повернувся, покаявся»).

Композиція «Притчі про блудного сина»

Експозиція: рішення молодшого сина отримати частку батьківської спадщини і вирушити у світову подорож.
Зав’язка: в результаті розгульного життя подорожуючий «розтринькав» все своє майно.
Кульмінація: бідкання молодшого сина по наймах, через що він вирішує повернутися додому і покаятися.
Розв’язка: прощення батьком сина і влаштування бенкету.

Проблематика «Притчі про блудного сина»

— багатство і бідність;
— батьки і діти;
— хто є справжніми друзями;
— праця і лінь;
— провинна і покаяння.

Характеристика образу блудного сина з цитатами

— «не сиділося вдома, хотілося світ побачити»;
— батько: «не вмієш робити ніякої справи»;
— «подався світ за очі»;
— «багатий»;
— «…молодий і недосвідчений»;
— «…і найкращий, і наймудріший, і співає краще за всіх, і танцює»;
— «…вдень пиячить, а уночі в кості грає на гроші»;
— «…дурний я, дурний»;
— «…грошей у мене немає»;
— «…все що міг, віддав, і нарешті вже не зосталося нічого»;
— «От коли йому рідна домівка згадалася!»;
— «…пішов… без шапки, босий, шукати якогось заробітку»;
— «Не вміє шити, куховарити, теслярувати»;
— «І залишився… у пана свинопасом»;
— «…під’їдав він крадькома коло свиней висівки з ночов»;
— «А що, як повернутися до батька, покаятися?»;
— «Звідти він як вітер мчав — на коні! А назад ледве повз: немає сил, зголоднів»;
— Син батьку: «Пробачити мене ти не зможеш… та візьми до себе хоча б за наймита»;
— Батько сину: «Так, ти винен, але ж ти повернувся, покаявся»;
— «Такий він став блідий і виснажливий».

  1. «Притча про блудного сина» мораль Чому вчить нас «Притча про блудного сина» ? Яка мораль цієї біблійної притчі Ісуса Христа? «Притча про блудного сина» мораль Молодший син не захотів займатися важкою роботою разом з батьком і старшим братом. Він вирішив відправитися в мандрівку, при цьому. Читать далее.
  2. «Притча про блудного сина» «Притча про блудного сина» читати повністю має кожен, адже вона досить повчальна. Притча про блудного сина — одна з найвідоміших притч Ісуса Христа. Сюжет цієї притчі у символічній формі ілюструє взаємовідносини між людиною та Богом. Син спочатку відходить, а потім. Читать далее.
  3. «Притча про сіяча» аналіз «Притча про сіяча» аналіз Тема: розповідь Ісуса про значимість для людини місця, куди вона посіє зерно. Ідея: возвеличення людської чуйності, доброти, прагнення безкорисливо надати допомогу тому, хто її потребує; ролі слова — зерна, яке потрапляє у різне середовище. Основна думка. Читать далее.
  4. Притча про виноградник і виноградарів Притча про виноградник і виноградарів — одна з притч Ісуса Христа, що міститься в Євангелії від Матвія. У ній Ісус уподібнює Царство Небесне винограднику, господар якого вранці вийшов наймати працівників. Першим найнятим він пообіцяв плату в один динарій. Потім господар. Читать далее.
  5. «Блудний син» значення фразеологізму Фразеологізм «блудний син» чув майже кожен, його значення ми згадаємо в цій статті. «Блудний син» значення фразеологізму Вираз «блудний син» уживають на позначення людини, що розкаялася у своїх гріхах. Також «блудний син» кажуть про людину, що після дов­гих блукань і. Читать далее.
  6. «Притча про сіяча» Біблія «Притча про сіяча» з Біблії — одна з притч Ісуса Христа. У ній розповідається про насіння, кинуте в різні умови для сходів. Одні з насіння загинули, а інші дали плід: «Притча про сіяча» Біблія читати Ісус Христос вийшов з дому. Читать далее.
  7. Уроки Библии (притча о блудном сыне) Жанр притчи очень часть используется в Библии, в народных сказаниях. Основой жанра является отвлеченный рассказ о каком-то событии, который заставляет нас понять и задуматься о главной мысли. Она может быть высказана не явно, но думающий и понимающий человек всегда поймет. Читать далее.
  8. Князювання Володимира Мономаха та його сина Мстислава в Києві ЗНО Наступником Святополка на столі в Києві стає князь Володимир Мономах у 1113 році. Князювання Володимира Мономаха та його сина Мстислава в Києві ЗНО: повсталі в 111 3 р. кияни вимагали Володимира Мономаха собі за князя, після деяких вагань — згода;. Читать далее.
  9. Притчі царя Соломона Цар Соломон промовив близько 3000 притч, які увійшли у 31 розділ Книги притч Соломонових. Навіщо Соломон складав свої притчі? У Біблії є така відповідь: «Притчі Соломона, сина Давидового, царя Ізраїлевого,- щоб пізнати премудрість і карність, щоб зрозуміти розсудні слова, щоб. Читать далее.
  10. Іван Липа «Мати» аналіз Іван Липа «Мати» аналіз твору наведений в цій статті. У притчі І. Липи «Мати» художньо реалізується повага до матері — як риса українського національного характеру. Іван Липа «Мати» аналіз Тема «Мати»: розповідь про неньку, яка вчинила випробування для своєї дитини. Читать далее.
  11. ПРИТЧА О ДОБРОМ САМАРЯНИНЕ ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА БИБЛЕЙСКИЕ РАССКАЗЫ Библия — это не просто явление культуры, это ее сердцевина, так как в Библии рассматриваются вопросы жизни и смерти человека, который ищет дорогу к правде и добру. ПРИТЧА О ДОБРОМ САМАРЯНИНЕ Иисус учил: «Люби ближнего своего. Читать далее.
  12. ПРИТЧА О БЛУДНОМ СЫНЕ ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА БИБЛЕЙСКИЕ РАССКАЗЫ Библия — это не просто явление культуры, это ее сердцевина, так как в Библии рассматриваются вопросы жизни и смерти человека, который ищет дорогу к правде и добру. ПРИТЧА О БЛУДНОМ СЫНЕ У одного человека было два. Читать далее.
  13. «Червона Шапочка» Дудар аналіз Казка » Червона Шапочка» Дудар На сучасний лад висміює частину нинішньої молоді з її манерою одягатися, говорити, вживати спиртне та палити. Молоді люди живуть споживацькими настроями, не поважають старших, від яких їм потрібні лише гроші. Гумореска Є. Дударя гостро й. Читать далее.
  14. Притча про загублену вівцю і загублену драхму Притча про загублену вівцю і загублену драхму Приходили до Нього всі митники Й грішники, щоб послухати Його. (Лука 15:1-10) До Нього всі митники й грішники, щоб послухати Його приходили. «Приймає Він грішників та з ними їсть», — фарисеї та книжники. Читать далее.
  15. Трудно или легко делать добро? (Притча о милосердном самарянине) Библия является книгой книг. В ней можно найти ответы на многие вопросы. В виде притч в ней рассказывается о тех или иных поступках человека, о добре и зле, равнодушии и жестокости, о благополучных и несчастных людях, о чувствах, которые одолевают. Читать далее.
  16. «Маленький принц» аналіз «Маленький принц» аналіз Жанр «Маленький принц» — філософська алегорична казка-притча Елементи казки: незвичний сюжет, персоніфікація рослин, тварин (Лис, Троянда, Змія) Елементи притчі: багато алегорій (баобаби, вода), подаються морально-філософські роздуми письменника Повчальні моменти : твір містить філософські роздуми про сенс життя. Читать далее.
  17. «У невідому путь» аналіз «У невідому путь» Іван Липа аналіз твору поданий в цій статті. «У невідому путь» аналіз Тема «У невідому путь» : зображення черепахи, яка здолала гору, незважаючи на будь-які труднощі під час її подорожі. Ідея «У невідому путь» : возвеличення наполегливості. Читать далее.
  18. «Тарас Бульба» Гоголь план «Тарас Бульба» Гоголь план до повісті 1. Приїзд синів Тараса додому. Ухвалення рішення поїздки на Січ. 2. Дорога до Січі 3. Життя козаків на Січі. 4. Новини про гетьманщіну. Запорожці виїжджають з Січі. 5. Андрій допомагає ляхам. 6. Перехід Андрія. Читать далее.
  19. «За сестрою» аналіз твору «За сестрою» аналіз твору Андрій Чайковський «За сестрою» аналіз Жанр «За сестрою»: героїко-романтична повість. Тема «За сестрою»: відтворення страшних картин поневолення татарськими загарбниками українського народу; зображення Павлуся, який докладає будь-яких зусиль, мужності, наполегливості, старанності, кмітливості для порятування своєї сестри з. Читать далее.
  20. Гомер «Одіссея» аналіз Гомер «Одіссея» аналіз Тема — мандри й пригоди «хитромудрого» Одіссея, царя Ітаки, який повертається з Троянської війни. Дія поеми висвітлює останні 40 днів із 10-річного плавання Одіссея Дійові особи. Одіссей, Посейдон, Поліфем, Каліпсо, Кіркея, Телемах, Пенелопа Композиція. 12110 віршів укладені. Читать далее.
  21. «У невідому путь» притча Черепаха з’явилася на світ у затишній долині, біля широкого ставу, що поріс очеретом. Цілі рої веселих комашок були їй солодкою поживою. Коли вдоволена, грілася проти сонця, — усе дивилася на далеку гору, де сідали орли ширококрилі. Звідти щоранку випливало в. Читать далее.
  22. «Останній дюйм» аналіз «Останній дюйм» аналіз Автор — Джеймс Олдрідж Жанр. Оповідання Тема. Батько та син ціною надзвичайних випробувань у екстремальних умовах знаходять шлях до серця один одного. Головна думка твору — Необхідність боротьби «до останнього дюйма», а також подолання «останнього дюйма», що. Читать далее.
  23. «Летючий корабель» аналіз «Летючий корабель» аналіз казки Тема : зображення дружби та взаємодопомоги як ключових по­нять у взаєминах між людьми та досягнення успіху однієї людини за допомогою колективних зусиль. Ідея: уславлення доброти, дружби, взаємодопомоги, покаран­ня зверхності та пихатості. Герої казки : дурень, дід. Читать далее.
  24. «Вільшаний король» аналіз Й. Гете «Вільшаний король» аналіз Рік написання — 1782 Жанр — балада Тема. Страх людини перед таємничими силами природи Ідея. Небезпечно втручатися у світ природи, це загрожує життю. Світ природи — таємничий. Він приваблює і лякає людину одночасно. До кінця. Читать далее.
  25. «Сватання на Гончарівці» аналіз «Сватання на Гончарівці» аналіз Автор — Григорій Квітка-Основ’яненко Рік написання — 1836 Жанр — Соціально-побутова комедія Тема : Показ життя та побуту просто українського народу Ідея : Кохання важливіше за гроші Головні герої: Прокіп Шкурат, його дружина Одарка й донька. Читать далее.
  26. «Тарас Бульба» Гоголь аналіз «Тарас Бульба» Гоголь аналіз твору Жанр «Тарас Бульба» — історична повість, багатопланова, з великою кількістю дійових осіб. У центрі оповідання — доля козацького полковника Тараса Бульби та двох його синів. Зав’язка — приїзд колишніх бурсаків в батьківський дім. Кульмінацій декілька. Читать далее.
  27. «Вересовий трунок» аналіз «Вересовий трунок» аналіз Тема : загибель останніх піктів. Основна думка : боротьба за незалежність і свободу проти поневолювачів. «Вересовий трунок» сюжет Експозиція, зачин — оспівування вересового напою, характеру й звичаїв піктів. Зав’язка — захват території піктів загарбниками, знищення маленького народу. Читать далее.
  28. «Життя — це сон» аналіз «Життя — це сон» — п’єса іспанського драматурга Педро Кальдерона де ла Барки, написана в 1632-1635 рр. «Життя — це сон» аналіз твору Жанр «Життя — це сон»: Свій твір Кальдерон називав «комедією», хоча так його можна назвати лише умовно. Читать далее.
  29. «Старий і море» аналіз «Старий і море» — повість-притча американського письменника Ернеста Хемінгуея про кубинського рибалку Сантьяго, його боротьбу з гігантською рибиною, що стала найбільшою здобиччю у його житті. «Старий і море» Хемінгуей аналіз Рік написання: 1952 (У 1953 році за свою повість Ернест. Читать далее.
  30. Притча о свободе и страдании человека Все, что было в душе, все как будто опять потерялось, и лежал я в траве, и печалью и скукой томим. И прекрасное тело цветка надо мной поднималось, и кузнечик, как маленький сторож, стоял перед ним. Николай Заболоцкий Идея блага человечества. Читать далее.
  31. «Княжна» Шевченко аналіз «Княжна» Тарас Шевченко аналіз Жанр — соціально-побутова поема Автор — Тарас Шевченко Рік написання — 1847 Тема — викриття антинародних дій поміщиків-кріпосників. У поемі «Княжна» Шевченко зобразив пана-ліберала, який видає себе патріотом, «братом убогих», а насправді: А патріот, убогих брат…. Читать далее.
  32. «Марія» Улас Самчук аналіз «Марія» аналіз роману Уласа Самчука — тема, ідея, головні герої, сюжет. «Марія» Улас Самчук аналіз Рік написання — 1933 Літературний рід: епос. Жанр «Марія» : роман-хроніка. Тема «Марія» : хроніка життя української жінки як відображення долі се­лянства. Ідея «Марія» . Читать далее.
  33. «Пігмаліон» аналіз твору «Пігмаліон» — п’єса Бернарда Шоу, написана в 1912 році. «Пігмаліон» аналіз твору Головні герої «Пігмаліон» — квіткарка з нижчого стану на ім’я Еліза Дуліттл; її батько, який працює сміттярем; полковник Пікерінг; вчений Генрі Хігінс; а також місіс Хілл з дітьми. Читать далее.
  34. «Катерина» Шевченко аналіз «Катерина» Шевченко аналіз твору Автор — Тарас Шевченко Рік написання — 1838 Жанр — соціально-побутова поема Літературний рід: ліро-епос. Тема «Катерина» : доля жінки-матері у тогочасному суспільстві. Ідея «Катерина» : гнівний осуд панської розбещеності, співчуття жінці-матері, захист знедолених. Ідея вільного. Читать далее.
  35. Понятие о повести-притче Жанр произведения Э. Хемингуэя «Старик и море» часто определяют как повесть-притча. Слово повесть вам хорошо знакомо: так называют эпическое произведение, характеризующееся однолинейным сюжетом, а по широте охвата жизненных явлений и глубине их раскрытия занимающее промежуточное место между романом и рассказом. Читать далее.
  36. «Летять галочки у три рядочки» аналіз Весільна пісня «Летять галочки у три рядочки» аналіз і текст наведені в цій статті. Пісня побудована у формі діалогу між подружками та нареченою. «Летять галочки у три рядочки» аналіз пісні Тема «Летять галочки у три рядочки»: висловлювання жалю Марічки за. Читать далее.
  37. «Сто років самотності» аналіз «Сто років самотності» аналіз роману Маркеса — тема, ідея, жанр, головні герої, проблематика розкриті в цій статті. «Сто років самотності» аналіз Сто років самотності вважається шедевром Габрієля Гарсія Маркеса, метафоричним описом історії Колумбії або Латинської Америки. Роман описує історію життя. Читать далее.
  38. «О земле втрачена, явися» аналіз Василь Стус «О земле втрачена, явися» аналіз — тема, ідея, віршовий розмір, жанр «О земле втрачена, явися» аналіз вірша Автор: В. Стус Жанр: ліричний вірш Рід лірики: патріотична лірика Провідний мотив: мрія про повернення на рідну землю. Форма: розмова сина. Читать далее.
  39. «Що записано в книгу життя» аналіз Аналіз твору «Що записано в книгу життя» Жанр — оповідання Автор — М. Коцюбинський Рік написання — 1911 Проблема смерті завжди була і залишається актуальною, оскільки торкається сокровенного — буття людини. Історія фіксує зміни у ставленні до неї: від античної. Читать далее.
  40. «Засвіт встали козаченьки» аналіз Засвіт встали козаченьки — українська народна пісня. «Засвіт встали козаченьки» аналіз твору Автор пісні «Засвіт встали козаченьки» вважається легендарна піснярка з Полтави Маруся Чурай. Жанр: літературна козацька пісня. Тема «Засвіт встали козаченьки»: зображення походу козаченьків, розлучення хлопця з матінкою і. Читать далее.

«Притча про блудного сина» мораль

Чому вчить нас «Притча про блудного сина» ? Яка мораль цієї біблійної притчі Ісуса Христа?

«Притча про блудного сина» мораль

Молодший син не захотів займатися важкою роботою разом з батьком і старшим братом. Він вирішив відправитися в мандрівку, при цьому попросив батька віддати належну йому частку спадщини. За самий короткий час хлопець промотав батьківські гроші й з лишком пізнав нестаток і прикрості

На перший погляд, молодший син зневажив своїми обов’язками, відмовився від рідного будинку заради задоволень і одержав гідне покарання. Батько мав повне право прогнати блудного сина зі своїх очей. Але він цього не зробив. Батько пробачив свого сина, прийняв його в будинок і з радощів захотів зажарити краще теля. Повернення блудного сина було для батька знаменною подією. Адже його син знайшов у собі мужність повернутися, щиро покаявшись у своєму вчинку. Блудний син усвідомив свою необдуману поведінку, зрозумів, що глибоко помилявся

Притча про блудного сина вчить нас, що за будь-які вчинки люди обов’язково отримують винагороду. За гарні й правильні діяння людина винагороджується, а за поган і необдумані несе важке покарання. Блудний син не думав, що доля обійдеться з ним так жорстоко. Він хотів легкого й веселого життя. Поки в нього були гроші, він не замислювався про правильність своїх дій. Він жив на широку ногу, нерозважно витрачав гроші. І за цей час блудний син жодного разу не згадав про свого батька, що заробляв ці гроші тяжкою працею. Не згадав він і про старшого брата, що трудився разом з батьком. Замислюватися про свою сім’ю він став тільки тоді, коли від нього відвернулися всі, хто жив за його рахунок. Тільки тоді блудний син зрозумів, що нікому на світі, крім рідних, він не потрібний

А батько побачивши свого нещасного, змученого сина навіть не став замислюватися про ті помилки, які той допустив. У притчі про це не сказано, але батько, напевно, завжди пам’ятав про свого сина. І завжди переживав, як складається його доля. Тому батько був пo-справжньому, коли зрозумів, що його син усе усвідомив. Усвідомив і назавжди повернувся в рідний будинок

Такі уроки Біблії… Тут усе пояснюється на простих прикладах. Людина може зробити багато помилок, але якщо вона покається, то Бог простить її, як простив батько свого блудного сина

  1. «Притча про блудного сина» аналіз Притча про блудного сина — одна з найвідоміших притч Ісуса Христа. Сюжет цієї притчі у символічній формі ілюструє взаємовідносини між людиною та Богом. Син спочатку відходить, а потім повертається до батька, ніби людина повертається до свого небесного Отця Бога. «Притча. Читать далее.
  2. «Притча про блудного сина» «Притча про блудного сина» читати повністю має кожен, адже вона досить повчальна. Притча про блудного сина — одна з найвідоміших притч Ісуса Христа. Сюжет цієї притчі у символічній формі ілюструє взаємовідносини між людиною та Богом. Син спочатку відходить, а потім. Читать далее.
  3. «Блудний син» значення фразеологізму Фразеологізм «блудний син» чув майже кожен, його значення ми згадаємо в цій статті. «Блудний син» значення фразеологізму Вираз «блудний син» уживають на позначення людини, що розкаялася у своїх гріхах. Також «блудний син» кажуть про людину, що після дов­гих блукань і. Читать далее.
  4. Притча про виноградник і виноградарів Притча про виноградник і виноградарів — одна з притч Ісуса Христа, що міститься в Євангелії від Матвія. У ній Ісус уподібнює Царство Небесне винограднику, господар якого вранці вийшов наймати працівників. Першим найнятим він пообіцяв плату в один динарій. Потім господар. Читать далее.
  5. «Притча про сіяча» аналіз «Притча про сіяча» аналіз Тема: розповідь Ісуса про значимість для людини місця, куди вона посіє зерно. Ідея: возвеличення людської чуйності, доброти, прагнення безкорисливо надати допомогу тому, хто її потребує; ролі слова — зерна, яке потрапляє у різне середовище. Основна думка. Читать далее.
  6. Уроки Библии (притча о блудном сыне) Жанр притчи очень часть используется в Библии, в народных сказаниях. Основой жанра является отвлеченный рассказ о каком-то событии, который заставляет нас понять и задуматься о главной мысли. Она может быть высказана не явно, но думающий и понимающий человек всегда поймет. Читать далее.
  7. Князювання Володимира Мономаха та його сина Мстислава в Києві ЗНО Наступником Святополка на столі в Києві стає князь Володимир Мономах у 1113 році. Князювання Володимира Мономаха та його сина Мстислава в Києві ЗНО: повсталі в 111 3 р. кияни вимагали Володимира Мономаха собі за князя, після деяких вагань — згода;. Читать далее.
  8. «Гроші не пахнуть» значення фразеологізму «Гроші не пахнуть» фразеологізм, який кожен з нас знає, але його походження і пояснення відоме не всім. Часто цю фразу використовують у публіцистичних виданнях, засобах масової інформації. «Гроші не пахнуть» значення фразеологізму Вислів «Гроші не пахнуть » вживається на позначення. Читать далее.
  9. «Зачумлені звірі» мораль і аналіз «Зачумлені звірі» — одна з найвідоміших байок Жана де Лафонтена. У ній поет засуджує характерні вади того­часного суспільства. На прикладі взає­мин Лева з іншими звірами Лафонтен показав, як зазвичай складаються сто­сунки короля (царя) з тими, хто його оточує. Нещирі й. Читать далее.
  10. «Притча про сіяча» Біблія «Притча про сіяча» з Біблії — одна з притч Ісуса Христа. У ній розповідається про насіння, кинуте в різні умови для сходів. Одні з насіння загинули, а інші дали плід: «Притча про сіяча» Біблія читати Ісус Христос вийшов з дому. Читать далее.
  11. Притча про загублену вівцю і загублену драхму Притча про загублену вівцю і загублену драхму Приходили до Нього всі митники Й грішники, щоб послухати Його. (Лука 15:1-10) До Нього всі митники й грішники, щоб послухати Його приходили. «Приймає Він грішників та з ними їсть», — фарисеї та книжники. Читать далее.
  12. ПРИТЧА О ДОБРОМ САМАРЯНИНЕ ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА БИБЛЕЙСКИЕ РАССКАЗЫ Библия — это не просто явление культуры, это ее сердцевина, так как в Библии рассматриваются вопросы жизни и смерти человека, который ищет дорогу к правде и добру. ПРИТЧА О ДОБРОМ САМАРЯНИНЕ Иисус учил: «Люби ближнего своего. Читать далее.
  13. ПРИТЧА О БЛУДНОМ СЫНЕ ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА БИБЛЕЙСКИЕ РАССКАЗЫ Библия — это не просто явление культуры, это ее сердцевина, так как в Библии рассматриваются вопросы жизни и смерти человека, который ищет дорогу к правде и добру. ПРИТЧА О БЛУДНОМ СЫНЕ У одного человека было два. Читать далее.
  14. «Останній дюйм» сюжет Останній дюйм — оповідання Джеймса Олдріджа. Оповідання написано в 1957 році. Сюжет оповідання «Останній дюйм» ліг в основу однойменного кінофільму, створеного на кіностудії «Ленфільм», 1959. Сюжет «Останній дюйм» Початок На початку оповідання ми бачимо звичайну, як на перший погляд, сім’ю. Читать далее.
  15. Коли виникла мораль? Коли виникла мораль? З уроків всесвітньої історії відомо, що паростки духовності були властиві людині з давніх часів. Археологічні знахідки свідчать про те, що дуже давно люди почали проявляти турботу один про одного. Незважаючи на суворі умови життя, вони доглядали за. Читать далее.
  16. «Батько Горіо» головні герої «Батько Горіо» — твір Оноре де Бальзака, написане в 1832 році і згодом увійшло до зібрання творів «Людська комедія». «Батько Горіо» головні герої Батько Горіо — центральний персонаж роману. Прообразом для нього з’явився шекспірівський Король Лір. «Невиліковний батько», у якого. Читать далее.
  17. Трудно или легко делать добро? (Притча о милосердном самарянине) Библия является книгой книг. В ней можно найти ответы на многие вопросы. В виде притч в ней рассказывается о тех или иных поступках человека, о добре и зле, равнодушии и жестокости, о благополучных и несчастных людях, о чувствах, которые одолевают. Читать далее.
  18. Як мораль регулює відносини між людьми? Як мораль регулює відносини між людьми? Як мораль впливає на поведінку людини? Відповіді на ці питання Ви дізнаєтеся в цій статті. Як мораль регулює відносини між людьми? Вплив моралі на відносини між людьми можна порівняти зі старовинним годинником на башті. Читать далее.
  19. Міф про Тесея скорочено Міф про Тесея скорочено Від кровожерливих розбійників і хижих звірів рятує людей Тесей. Тесей вбиває Мінотавра (чудовисько з головою бика, який поїдає хлопців та дітей) і так Афіни позбавляються від цього страшного чудовиська. Дитинство Тесея У афінського царя Егея народився. Читать далее.
  20. «Батько Горіо» сюжет «Батько Горіо» сюжет » Батько Горіо » (фр. Le père Goriot) — твір французького письменника Оноре де Бальзак А, написаний в 1832 році і згодом увійшов до зібрання творів «Людська комедія». Вперше було опубліковано в грудні 1834 — лютому 1835. Читать далее.
  21. «Сватання на Гончарівці» аналіз «Сватання на Гончарівці» аналіз Автор — Григорій Квітка-Основ’яненко Рік написання — 1836 Жанр — Соціально-побутова комедія Тема : Показ життя та побуту просто українського народу Ідея : Кохання важливіше за гроші Головні герої: Прокіп Шкурат, його дружина Одарка й донька. Читать далее.
  22. «Тарас Бульба» Гоголь план «Тарас Бульба» Гоголь план до повісті 1. Приїзд синів Тараса додому. Ухвалення рішення поїздки на Січ. 2. Дорога до Січі 3. Життя козаків на Січі. 4. Новини про гетьманщіну. Запорожці виїжджають з Січі. 5. Андрій допомагає ляхам. 6. Перехід Андрія. Читать далее.
  23. Казка «Ох» скорочено Казка «Ох» скорочено нагадає про зміст та події в творі, але краще читати повністю казку «Ох» . Казка «Ох» скорочено Колись дуже давно жили собі бідні чоловік та жінка, і був у них один надзвичайно ледачий син, який нічого не. Читать далее.
  24. Рембрандт біографія скорочено Рембрандт біографія українською скорочено викладена в цій статті. Рембрандт коротка біографія Рембрандт Харменс ван Рейн (1606-1669) — голландський художник. Рембрандт народився 15 липня 1606 року (за деякими даними, в 1607) в багатодітній родині заможного власника млина в Лейдені. З 10. Читать далее.
  25. «У невідому путь» притча Черепаха з’явилася на світ у затишній долині, біля широкого ставу, що поріс очеретом. Цілі рої веселих комашок були їй солодкою поживою. Коли вдоволена, грілася проти сонця, — усе дивилася на далеку гору, де сідали орли ширококрилі. Звідти щоранку випливало в. Читать далее.
  26. «Батько Горіо» стислий переказ Бальзак «Батько Горіо» стислий переказ Події роману розгортаються в пансіоні Воке, яка здає кімнати постояльцям, що відрізняються за ціною і рівнем комфорту, зручностей і умов. У неї оселилися семеро підопічних, з яких особливу увагу привертає колишній хлеботорговець Горіо, якого раніше. Читать далее.
  27. Характеристика Мирослави з цитатами «Захар Беркут» Характеристика Мирослави з цитатами «Захар Беркут» Характеристика Мирослави з твору «Захар Беркут» з цитатами Мирослава — дочка заможного боярина Тугара Вовка. Багато дівчат із заможних родин стають розбещеними, слабкими, але не вона. Її батько — сильний чоловік, «як дуб»-, і. Читать далее.
  28. План характеристики Айвенго План характеристики Айвенго на українській мові I. Вступ Зображення у романі В. Скотта «Айвенго» боротьби англосаксів з норманами в ХІІ ст. та зв’язок цих подій з долею головного героя. II. Основна частина Уїлфред Айвенго — взірець мужності, справжньої шляхетності, чесності. Читать далее.
  29. Мораль и нравственность в новелле Ги де Мопассана «Пышка» Известный французский писатель-реалист XIX века Ги де Мопассан потрясал своими новыми рассказами, новеллами, романами всю французскую общественность, элитные слои общества. Время, когда жил Мопассан, было для Франции довольно благополучным, оно пришлось на расцвет буржуазии. Ни для кого не секрет, что. Читать далее.
  30. Речення з фразеологізмами Часто на домашнє завдання з української мови потрібно скласти речення з фразеологізмами. Приклади реченнь з фразеологізмами наведені в цій статті, ви можете їх змінити, доповнити, розширити на свій розгляд. Речення з фразеологізмами На зустрічі з діловими партнерами ми вирішили поставити. Читать далее.
  31. Едуард Мане цікаві факти Едуард Мане Цікаві факти життя і біографії Ви дізнаєтеся в цій статті. Едуард Мане цікаві факти Дитинство Едуарда Мане пройшло в багатій родині. Його батько, Огюст Мане, був службовцем французького міністерства юстиції. Матір — Ежені Дезіре Фурньє — дочка дипломата. Читать далее.
  32. «Останній дюйм» дуже скорочено «Останній дюйм» дуже скорочено «Останній дюйм» Олдридж короткий переказ можна прочитати за 5 хвилин. «Останній дюйм» дуже скорочено Робота в Канаді на старенькому літаку «ДС-3» дала Бену «хороше загартування», завдяки якій останні роки він літав на «Фейрчальді» над єгипетськими пустелями. Читать далее.
  33. Сословная мораль офицерства по повести Куприна «Поединок» Ромашов начинал понемногу понимать, что вся военная служба с ее призрачной доблестью создана жестоким, позорным всечеловеческим недоразумением. А. И. Куприн Повесть «Поединок» дополняет и развивает тему о состоянии и положении русской армии, нашедшей свое отражение в произведениях других наших классиков. Читать далее.
  34. Обличительная мораль и жизнеутверждающая традиция басен Ивана Крылова Знаменательной вехой в развитии русской литературы первой трети XIX явилось басенное творчество И. А. Крылова, одного из крупнейших и самобытнейших писателей своего времени. Его творчество таит в себе такое огромное богатство, к которому следует постоянно обращаться и из которого можно. Читать далее.
  35. «Хлопчик-мізинчик» скорочено «Хлопчик-мізинчик» брати Грімм скорочено Жив колись на світі селянин-бідняк з дружиною, але дітей у них не було. Подумали вони, що добре було б мати дитину, хоча б маленьку. Незабаром дружина завагітніла і через сім місяців народила дитину, і був це. Читать далее.
  36. «Сто тисяч» переказ «Сто тисяч» переказ — варто читати лише, коли хочете відновити в памяті головні події, адже це цікава, комічна, повчальна п’єса. «Сто тисяч» короткий зміст Можна прочитати за 5 — 10 хвилин. Карпенко-Карий «Сто тисяч» переказ Комедія у 4-х діях Дійові. Читать далее.
  37. Притча о свободе и страдании человека Все, что было в душе, все как будто опять потерялось, и лежал я в траве, и печалью и скукой томим. И прекрасное тело цветка надо мной поднималось, и кузнечик, как маленький сторож, стоял перед ним. Николай Заболоцкий Идея блага человечества. Читать далее.
  38. Портретна характеристика Айвенго Портретна характеристика Айвенго У центрі твору «Айвенго» В. Скотта — Вільфред Айвенго, головний герой. Він належить до старовинного роду саксів. Батько його — Седрік — справжній патріот, людина хоробра і смілива, яка дотримується старовинних звичаїв і законів. Айвенго молодий, привабливий. Читать далее.
  39. Літопис «Про княгиню Ольгу» Літопис «Про княгиню Ольгу» Жила ж Ольга з сином своïм Святославом, I навчала його мати хреститися, А вiн не зважав на те, анi дослухався того, Але коли хто з власноï волi хотiв хреститися, То не забороняв, але осуджував того. Для. Читать далее.
  40. «Історія одного кохання» скорочено Ерік Сігел «Історія одного кохання» скорочено читати «Історія одного кохання» короткий зміст (переказ) Ви можете прочитати за 10 хвилин, але чуттєву повість краще читати повністю, щоб відчути всі переживання героїв. Олівер Барретт, блискучий студент Гарвардського університету і син шляхетної родини. Читать далее.

Про автора

admin administrator