У якому віці можна вступити до хореографічного училища

Авторadmin

У якому віці можна вступити до хореографічного училища

joomla templates

  • Ко Дню Святого Валентина
  • ТЮЗ остается в Макеевке
  • С Новым годом
  • Гуманитарная помощь
  • Театральные встречи
  • Открылся 44 театральный сезон.
  • Для льготников!artMisto.net Наш бизнес-сообщник artMisto.net. Новое казино “Buddy.Bet” приглашает всех желающих испытать волнение азарта и насладиться широким выбором азартных развлечений.

  • Положення про фестиваль
  • ТЮЗ – 2007
  • ТЮЗ – 2009
  • Сведения об участниках фестиваля ТЮЗ-2009
  • ТЮЗ-2011
  • ПРОГРАМА Третього відкритого фестивалю театрів для дітей та юнацтва «ТЮГ-2011»
  • Итоги Третьего открытого фестиваля театров для детей и юношества ТЮЗ-2011
  • Пресс-релиз IV Открытого фестиваля театров для детей июношества «ТЮЗ – 2013».
  • Итоги IV открытого фестиваля театров для детей и юношества «ТЮЗ – 2013»

Як стати хореографом – куди вступати і які предмети потрібно здавати

Професія хореографа вимагає повної віддачі. Хореографи, які проводять заняття з танців певного стилю, займаються постановками, перед тим як перейти на етап творчості і наставництва, займалися танцями багато років. Питання про те, як і куди поступити на хореографа, може виникнути у тих, хто має бажання повністю присвятити себе мистецтву танцю. З особливостями отримання освіти в цій галузі розбиралися фахівці Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Знайомство з танцями зазвичай починається ще зі шкільних років. Танцювальні студії, школи танцю, дитячі ансамблі, школи мистецтв – можливостей для розвитку таланту існує безліч. Якщо бажання бачити себе в сфері танців по-справжньому сильне, перші кроки до професії можна зробити після закінчення дев’ятого класу – саме тоді доречно замислитися над питанням про те, куди вступати на хореографа. Навчання на базі неповної середньої освіти пропонують коледжі культури і мистецтва. Навчальні заклади такого плану існують у багатьох містах України – в Києві, Львові, Житомирі, Кам’янець-Подільському, Ніжині, Миколаєві, Дніпрі та інших. Якщо після дев’ятого класу питання вступу не піднімався, не біда – в коледж можна поступати і після одинадцятого.

Вибираючи навчальний заклад, уважно ознайомтеся з переліком пропонованих спеціальностей. У деяких установах можна вибрати з широкого переліку. Наприклад, в Київському хореографічному коледжі – це чотири напрямки: сучасна хореографія, спортивно-бальна, класична і народна. Але є такі училища, де пропонують тільки одну спеціальність.

Після закінчення коледжу випускники отримують можливість надходження відразу на 3 курс університетів. Втім, вузи готові відкрити свої двері перед майбутніми хореографами і відразу після школи.

Порадуємо тих, хто моніторить освітні портали України в пошуках відповіді, де можна вивчитися на хореографа. Можливостей насправді дуже багато. Це вузи, де вивчають мистецтво (наприклад, Київський національний університет культури і мистецтв, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва), педагогічні навчальні заклади (наприклад, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди), вузи фізкультури і спорту (Львівський державний університет фізичної культури, Національний університет фізичного виховання і спорту України). Рада при виборі: крім престижності, розташування, ціни за навчання, варто звертати увагу на спеціалізацію, вибираючи те, що найбільше до душі.

Головна вимога до всіх абітурієнтам, які претендують на отримання освіти хореографа, – володіння набором навичок, достатнім для проходження творчого конкурсу.

Загальноосвітні предмети також необхідні. Майбутніх танцюристів, хореографів, які навчаються у випускних класах школи, часто цікавить, які предмети здавати на хореографа.

Якщо абітурієнт звернеться до коледжу після дев’ятого класу, його чекатиме іспит з української мови (переважно – усний). Для вступу в коледж і вуз після одинадцятого класу потрібно пред’явити сертифікати про проходження зовнішнього незалежного оцінювання. У коледжах зажадають сертифікат тільки з української мови, літератури, а в вузах також знадобляться знання історії України. Кожен вуз визначає власну систему коефіцієнтів для формування бала вступника. Але у всіх без винятку навчальних закладах найзначнішою є частка творчого конкурсу.

Головне навантаження при підготовці до вступу буде полягати в шліфуванні навичок танцю.

Тим абітурієнтам, які визначся з вибором майбутнього навчального закладу, рекомендуємо ознайомитися з вимогами та критеріями оцінювання творчого конкурсу, розміщеними на сайті певного вузу або коледжу. Попереджений значить озброєний. Чим раніше почати підготовку, тим більше шансів, що все вийде.

Запорукою успіху буде наявність фізичних даних для занять хореографією:

  • відповідна фактура тіла;
  • крок;
  • гнучкість корпусу;
  • стрибок;
  • стрибок;
  • розтяжка;
  • музикальність і відчуття ритму;
  • хореографічна пам’ять.

Потім слід підготувати танцювальний етюд, домогтися чіткого, впевненого виконання своєї композиції по заданому стилю. Перевіряти будуть наявність базових елементів і фігур стилю.

Під час конкурсу комісія запропонує абітурієнту продемонструвати виконавські вміння і навички по запропонованим матеріалу: наприклад, виконати вправи біля станка, окремі руху латиноамериканської програми, стрибки, оберти і так далі.

У програмі творчого іспиту можуть бути передбачені й теоретичні питання про історію танцю, жанрах, видах хореографії.

Щоб почати свій шлях в кар’єрі хореографа, юному танцюристу доведеться докласти багато зусиль. Але успіх, реалізація цікавих танцювальних проектів, загальне визнання – стануть хорошою винагородою за наполегливу працю.

Уважаемые зрители!

Коллектив Донецкого академического русского театра юного зрителя приглашает Вас каждую субботу в 15.00 на спектакли для взрослых зрителей, каждое воскресенье в 11.00 на музыкальные сказки для детей!

ВНИМАНИЕ! Лучшие спектакли нашего репертуара, доступные цены (15 – 20 грн. на представления для детей, 30-45 грн. – для взрослых), удобное время, комфорт и радушная театральная атмосфера!

У якому віці можна вступити до хореографічного училища

Загальні правила прийому до вищих навчальних закладів України затверджуються щорічно Міністерством освіти і науки України. На підставі цих правил кожний вищий навчальний заклад незалежно від форми власності та підпорядкування розробляє власні правила прийому абітурієнтів на навчання за освітніми напрямами молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра.

Правила прийому всіх навчальних закладів містять інформацію про перелік напрямів підготовки та спеціальностей на які вищий навчальний заклад здійснює прийом абітурієнтів, кількість ліцензованих місць за кожною спеціальністю, правила проведення творчих конкурсів, регламент роботи приймальної комісії та інші положення, що регламентують порядок прийому на навчання вступників.

Строки прийому вступників на навчання, правила конкурсного відбору, умови вступу пільговиків, а також інші ключові умови вступу є однаковими для всіх навчальних закладів та визначаються затвердженими Міністерством освіти правилами.

Вищі навчальні заклади (ВНЗ) оприлюднюють власні правила прийому щорічно, після затвердження загальних правил прийому Міністерством освіти. Правила прийому вузів України в обов’язковому порядку мають публікуватись на сайтах вищих навчальних закладів. Посилання на сторінки з розміщеними правилами прийому на сайтах українських вишів розміщені у цьому розділі.

Загальні правила прийому до вищих навчальних закладів дивіться за цим посиланням.

З питань внесення навчальних закладів у розділ або виправлення посилань звертайтесь за телефоном Освіта.ua у Києві (044) 200-28-38 або електронною поштою [email protected] .

Про автора

admin administrator