Як Блюють у кіно

Авторadmin

Як Блюють у кіно

Check-in у халепу

Дивитися фільм Check-in у халепу в HD якості безкоштовно

Народ, ну що тут смішного? Як блюють, показують піськи і дико регочуть без причини? Це навіть для рівню інтелекту школярів трохи занизько. У фільмі один реально смішний момент – це дабл куні. І

Про що фільм “Check-in у халепу”:

Сюжет фільму «Check-in у халепу» починається з рішення Одрі вирушити в поїздку, щоб здійснити свою мрію. У її житті було чимало перепон та проблем, які вона з гідністю долала. Поруч завжди знаходилися вірні подруги, готові підтримати та допомогти у будь-якій ситуації. Дівчині доведеться поїхати до Пекіна, де вона має намір організувати пошуки біологічних батьків.
Лол оточуючі вважають надійною і харизматичною особистістю, яка вміє ставити і досягати мети. Кет належить до категорії творчих особистостей, а останні кілька років вона намагається самореалізуватися як актриса. Їй вдалося досягти добрих результатів та стати справжньою зіркою мильних опер. На них чекає дивовижна подорож і зіткнутися з великою кількістю випробувань. Неприємності почалися вже у вагоні, коли пасажирка-американка виявилася перевізником наркотиків. Сумних наслідків вдалося уникнути, але пригоди лише набирали обертів. Їм доведеться перетворитися і вжитися роль поп-дів, щоб вибратися з країни і дістатися пункту призначення.

Скачати фільм “Check-in у халепу” через торент безкоштовно

Музика з фільму Check-in у халепу

“Шкода, що такою ціною”: українці з гордістю та сумом реагують на перший Оскар

Вночі 11 березня відбулась 96 церемонія кінопремії Оскар, де найвідоміші актори здобули перемоги у багатьох номінаціях. У категорії “Найкращий повнометражний документальний фільм” вперше в історії перемогла Україна.

Режисер Мстислав Чернов, фотограф Євген Малолєтка та продюсерка Василіса Степаненко отримали найпрестижнішу нагороду у світі кіно за фільм “20 днів у Маріуполі”. У ньому показано, як виживало місто під час російської облоги: це злочини терористів, голод, холод та численні втрати.

Як зауважив Чернов на сцені кінопремії, краще б цієї нагороди не було, як і самого фільму, як і російської агресії. Схожим чином українці реагують на перший Оскар. Політики, зірки та блогери дякують усій команді та пишаються тим, що країна мала чергову нагоду показати всьому світові біль, який приносить Росія.

Реакція українців на Оскар-2024

Андрій Єрмак подякував усій команді, що працювала над фільмом.

Перший Оскар в історії. І наскільки ж він важливий зараз. Світ побачив правду про злочини росії. Наш фільм розбив ворожу пропаганду. Справедливість завжди перемагає,
– підкреслив керівник Офісу президента.

Реакція Єрмака / Скриншот

Маша Єфросиніна зізналась, що відчуває після перемоги України.

“Гордість і сум водночас”, – написала ведуча.

Реакція Єфросиніної / Фото з інстаграм-сторіз

“Чудова промова. Вітаю всю команду “20 днів в Маріуполі” з цією історичною подією”, – звернувся до Чернова сценарист Наріман Алієв.

Ігор Лаченков назвав “потужною” промову Мстислава Чернова зі сцени Оскара.

“20 днів у Маріуполі” отримав Оскар! Перший Oscar in Ukrainian history, якого, мабуть, краще б не було. Ще одна перемога правди у світі брехні, що і є найкращим визнанням для документального фільму!” – написав захисник Маріуполя Дмитро Козацький “Орест”.

“Поки ми спали, Україна отримала перший Оскар у своїй історії. За документальний фільм “20 днів у Маріуполі”. Це був неймовірний ризик для життя авторів, але вони робили все щоб показати світу правду, – зауважив Роман Бебех.

Колишній президент Петро Порошенко привітав режисера й всю команду. Він зауважив, що краще б цього Оскара не було, як і війни. Але зараз важливо показувати світу правду.

Фільм “20 днів у Маріуполі” не просто впорався зі своєю місією, а й отримав найпрестижніші нагороди світового кіно. Мрію, щоб наступного Оскара Україна отримала за фільм про перемогу над Росією,
– написав він.

Українці діляться своїми враженнями та думками з приводу історичної події:

  • “Перший український Оскар. Шкода, що такою ціною”;
  • “Хочеться, щоб наступний Оскар ми отримали за фільм, як ми перемогли росіян і не й*бнулись”;
  • “Цей Оскар, щоб ще більше людей у світі не могли сховатися від того болю, який приносить Росія”;
  • “Читаю про Оскар “20 днів у Маріуполі”, а в цей час за вікном вчергове бомблять Куп’янськ. “;
  • “Перший Оскар України з присмаком сліз”;
  • “Ні трохи не жалію, що прокинулася, аби побачити цей момент. Перший Оскар в українській історії за таку трагічну сторінку нашої історії. Неймовірно сильна робота, як і неймовірно сильна промова Мстислава Чернова. Дякую!”;

Про автора

admin administrator