Як часто поливати живці бегонії

Авторadmin

Як часто поливати живці бегонії

Для поливу потрібно використовувати м'яку, відстояну протягом доби, воду. З кінця осені до початку весни потрібно зменшити кількість поливів до одного разу на тиждень. Взимку поливати рослини необхідно ще менше, особливо, якщо температура повітря у квартирі досить низька.

Кімнатна бегонія любить сталість, тому визначте для неї в квартирі місце раз і назавжди – добре освітлене, але без прямих сонячних променів. Особливо потребує яскравого освітлення бегонія квітуча, тому найкраще місце для представників роду бегоній – підвіконня вікон, що виходять на схід чи захід.

Бегонія не любить сухе повітря і не цвістиме в такому приміщенні. Щоб виправити ситуацію, ставимо поруч із вазоном змочений мох сфагнум чи ємність із водою. Щоб зволожити повітря в квартирі взимку, можна повісити на батарею вологий рушник.

Вода, яка використовується для поливу, занадто холодна. Вода для поливу повинна бути м'якою, вистояною, кімнатної температури. Пересадка рослини в той час, коли з'явилися бутони, може спровокувати опадання бутонів або квіток.

Добрива для бегоній рекомендується вносити в період росту та цвітіння приблизно раз на 2-3 тижні. Ми рекомендуємо вносити універсальне комплексне добриво для квітучих рослин ЯРОС. Добриво ЯРОС широко використовується для підживлення бегонії завдяки своїй унікальній формулі та принципу дії.





У домашніх умовах бегонію можуть пошкоджувати попелиця (тля), нематода і червоний павутинний кліщ. Попелиця і кліщі харчуються клітинним соком рослини, від чого бегонія втрачає привабливість і відстає в розвитку. Позбавити рослину від попелиці можуть 2-3 обробки Актеліком або …

Про автора

admin administrator