Як часто потрібно міняти шкарпетки

Авторadmin

Як часто потрібно міняти шкарпетки

Як часто потрібно міняти шкарпетки

З огляду на велику кількість анекдотів про «запаху чоловічих шкарпеток», напрошується наступне питання: «А чому чоловіки, за винятком деяких особистостей, так безвідповідально ставляться до своєї особистої гігієни?». Можливо, вони слідують висловом про те, що від справжнього мужика має доноситися аромат Потрійного одеколону, а по своїй зовнішності він повинен бути трохи краще шимпанзе. Як другий аргумент: лінь або економія на нових шкарпетках.

Чим загрожують здоров’ю брудні шкарпетки

Ну а якщо не іронізувати ситуацію, то чоловіки, які не стежать за своєю гігієною, рано чи пізно можуть зіткнутися з дуже неприємними наслідками.

По-першу чергу, це відраза з боку жіночої статі. Кожна жінка, побачивши чоловіка дивиться на три основні речі:

■ чистота нігтів;
■ запах шкарпеток. Якщо чоловікові довелося роззутися.

По-друге: це серйозні запальні процеси з грибковим зараженням. Якщо не змінювати часто шкарпетки, особливо в теплий період часу, то виникне сильна попрілість на ногах. Відносно нижньої білизни, то нечастая його зміна може привести до інфекційного процесу, викликаними стрептококами і стафілококами. Звичайно, це не венеричні захворювання, але відчуття також неприємні: почервоніння статевого органу, печіння при сечовипусканні, і може бути навіть незначне виділення з сечовипускального каналу. А якщо все це запустити, то там не далеко і до виникнення простатиту.

Цікаві факти

Згідно з дослідженнями, які були проведені соціологами, з’ясувалося, що набагато рідше змінюють шкарпетки і нижню білизну неодружені чоловіки, ніж одружені. Головний аргумент холостяка – навіщо міняти, заради кого? Як не крути, але поява в житті чоловіка жінки відіграє велику роль у вирішенні питання брудних шкарпеток.

Чому саме жінки так відчувають неприємний запах шкарпеток? Вчені прийшли до висновку, що чоловіки більш схильні до запаху тютюну, алкоголю, а от запах шкарпеток їх зовсім не бентежить.

Частоту зміни шкарпеток і нижньої білизни кожен чоловік визначає сам, але не варто забувати про своє здоров’я. Ну, а по-друге, ніхто не знає, чим закінчиться цей день, і де ви опинитеся: в рідній квартирі або в гостях своєї приятельки. В ідеалі чоловік повинен міняти шкарпетки кожен день, а за потребою два рази на день, нижня білизна – один раз в два дні.

Схожі статті

5 причин, чому варто міняти шкарпетки кожен день

Шкарпетки – важлива частина як чоловічого, так і жіночого гардероба. Як часто їх треба міняти, кожен визначає сам. Однак є кілька вагомих причин, чому це необхідно робити кожен день.

Шкарпетки безпосередньо контактують з шкірою. А вона активно потіє, особливо в жарку погоду або в задушливому приміщенні. Утворюється вологе середовище – ідеальне місце для бактерій. Саме вони виділяють неприємний запах.

Бактерії залишаються не тільки на носках, але і на шкірі. Тому перед зміною цього предмета гардероба обов’язково потрібно помити ноги.

Сильна попрілість на ногах може загрожувати запальним процесом з грибковим зараженням. Часта зміна шкарпеток і особиста гігієна своєчасно позбавить від небезпечних мікроорганізмів. Особливо це актуально влітку, коли тепла волога на шкірі сприяє виживанню різних бактерій.

Боротьба з грибком зазвичай дуже складна і тривала, тому легше запобігти зараженню, Чим потім його лікувати.

Регулярне носіння брудних шкарпеток, а також відсутність гігієни ніг провокують різні шкірні проблеми. З’являються тріщини, куди легко потрапляють мікроорганізми. Як результат – свербіж, печіння, виразки, інші шкірні дефекти.

Дуже часто ігнорування особистої гігієни призводить до появи бородавок і папілом.

Підвищена пітливість може бути викликана захворюванням або зовнішніми чинниками. У будь-якому випадку, щоб з нею впоратися, важливо дотримувати деякі правила. Одне з них – щоденна зміна шкарпеток та колготок. Це буде сприяти якнайшвидшому позбавленню від неприємної проблеми і хорошою профілактикою гіпергідрозу.

Верхній шар епідермісу – це захисна броня з 5-6 шарів клітин. Шкіра може сама вбивати шкідливі мікроорганізми, так як володіє бактерицидним ефектом. Але це відноситься тільки до чистої дермі, забруднене шкірний покрив втрачає цю особливість.

Часта зміна шкарпеток попередить можливе порушення захисних властивостей епідермісу, тим самим запобігши розмноження паразитичних грибків.

Важливо пам’ятати, що при виборі одягу, яка стикається з шкірою, перевагу потрібно віддавати натуральним тканинам. Взимку краще вибирати вовняні шкарпетки, влітку – льняні або з бамбукового волокна.

Шкарпетки повинні бути зручними. Занадто вузька гумка може викликати набряки.

Шкарпетки забруднюються не тільки зовні, але і зсередини продуктами виділення шкіри, тому вони повинні регулярно піддаватися пранню.

Про автора

admin administrator