Як доглядати мурашника

Авторadmin

Як доглядати мурашника

Домашніх мурашок відлякують запахи рослин та трав, зокрема, вони не люблять запахи петрушки, часнику, лаврового листя, гірчиці, чебрецю, меліси, м'яти, лимонної цедри. Ці трави можна розкласти у місцях, де "ходять" мурахи. Особливо вони реагують на часник або гострий перець.

Мурахи не переносять багато запахів, серед них аромати: петрушки, гірчиці, анісу, лавра, бадилля помідорів. Ця особливість відіграє на руку городникам.

Наприклад, рудим мурахам потрібно давати павуків, цвіркунів, гусениць тощо, адже рослини вони куштувати не будуть. Женці, в свою чергу, потребують соняшникового, кунжутного, кабачкового або гарбузового насіння. Відмовтеся від годування вуглеводами та жирами в чистому вигляді.

Недостатнє або надмірне зволоження. Правильне зволоження грає значної ролі у розвитку колонії. А від постійне недо-або перезволоження може стати причиною загибелі мурах. У наших фермах VinniAnts ми рекомендуємо наливати по 1-1,5 мл води раз на 1-3 дні залежно від вологості повітря в приміщенні та виду мурах.

Бачать мурахи погано, але у них добре розвинені нюх і дотикові відчуття. Органами нюху, які розташовані на чутливих вусиках-антенах, мурахи вловлюють запахи й обмацують перешкоду. Зустрівшись на стежці, вони ретельно обнюхують один одного й визначають, свій це чи чужий.





Мурашник будинку можна створити навіть з підручних засобів. За ціною він обійдеться дешево, а по виду виявиться не гірше магазинного. Заощадити можна на всьому – ємності, суміші, мурахах. Вийде ферма з мурахами оригінальної форми, відмінна від типових моделей масового …

Про автора

admin administrator