Як доглядати шкіру після кислотного пілінгу

Авторadmin

Як доглядати шкіру після кислотного пілінгу

У догляд за обличчям після пілінгу варто включити спеціальні засоби у формі гелів або флюїдів. Такі засоби не потрібно ретельно втирати, а завдяки легкій текстурі вони швидко проникають углиб клітин епідермісу, насичують шкіру вологою.

Протягом тижня після пілінгу не рекомендується відвідувати басейн, лазню, сауну, солярій. Протягом 4 днів після процедури заборонено робити додаткові очищення та скрабування на оброблених ділянках, використовувати агресивні засоби для демакіяжу, у складі яких є кислоти або "відлущуючі" гранули, тощо.

Нанесення кислот на шкіру може викликати почервоніння, лущення шкіри й інколи м'яке відшарування; але шкіра в усіх різна, тому все дуже індивідуально. Ми рекомендуємо не наносити макіяж протягом перших 12 годин після пілінгу, щоб уникнути потрапляння бактерій на шкіру.

Якщо шкіра не надто проблемна, професійний пілінг можна робити 2-3 рази на рік, починаючи з 20 років. За наявності зморшок, пігментації, рубців після акне — курсом раз на рік. Курс в середньому складається з 5-7 процедур.

Після чистки пори потрібно звузити за допомогою засобів із бактерицидною дією, серед яких порозвужувальні маски, тонізувальні лосьйони, зволожувальні маски, сироватки чи креми. Також після процедури не варто користуватися декоративною косметикою протягом 12–24 годин.

Після хімічного пілінгу не рекомендується використовувати відлущуючі креми, кислоти та косметичні засоби на основі спирту, а також забороняється піддавати шкіру обличчя впливу сонця. Шкіра після хімічного пілінгу потребує регенерації близько двох тижнів, також в цей період необхідно повністю відмовитися від макіяжу.





Протокол кожного виду кислотного пілінгу, як правило, відрізняється двома-трьома пунктами, проте загальний алгоритм дій включає наступні етапи: 1. передпілінгова підготовка; 2. пілінг; 3. завершальний етап. Передпілінгова підготовка Даний етап – догляд за шкірою за допомогою …

Про автора

admin administrator