Як довго стоїть опара для тесту

Авторadmin

Як довго стоїть опара для тесту

У середньому опара повинна вистояти близько півтори години та при температурі не меншій, ніж 30 градусів.

Готовність опари визначають за органолептичними показниками. До кінця бродіння опара збільшується в об'ємі в 1,5-2 рази, а потім настає момент, коли вона починає обпадати. Коли опара підніметься й на ній утворяться пухирці, усипати інше борошно, додати масло або олію, яйця й цукор (це називається здобою).

Як приготувати опару Для класичної паски треба приготувати опару – змішати сухі чи пресовані дріжджі з теплим молоком та невеликою кількістю цукру. Рідина має бути саме теплою – максимум до 35 градусів за Цельсієм, щоб дріжджі почали працювати. Інакше вони загинуть.

Пшеничне тісто готують безопарним і опарним способом. При безопарному способі тісто замішують в один прийом відразу з усієї сировини, передбаченого рецептурою. Витрата пресованих дріжджів 2-2,5%, тривалість бродіння 3-4 години. В процесі бродіння проводять 2-3 обминання, останню за 30-40 хвилин до оброблення тіста.

Якщо тісто не підіймається, можна спробувати його врятувати. Приготуйте нову опару, дайте новій порції дріжджів почати працювати й влийте їх в тісто. Вимісіть тісто і залиште в теплому місці на годину-півтори. Але врахуйте, що якщо ви використовуєте не якісні дріжджі, друга опара ситуацію не врятує.





Дрожжевое тесто, чем отличается опарное от безопарного? Отличие опарного от безопарного дрожжевого теста заключается в предварительном приготовлении опары на опарное тесто. Чтобы приготовить безопарное, готовить опару не …

Про автора

admin administrator