Як користуватись мускатним горіхом

Авторadmin

Як користуватись мускатним горіхом

Мускатний горіх використовують в напоях, ковбасах, соусах. Покращує смак страв, робить їх корисніше. Часто продукт додають в випічку. Дуже добре поєднується зі східними прянощами – імбиром, куркумою і кардамоном.

Мускатний горіх чинить позитивну дію при безсонні, нервовій збудливості, захворюваннях серцево-судинної системи. Також відмічено легкий стимулюючий та тонізуючий ефект, однак є протипоказання при епілепсії та розладах центральної нервової системи.

Насіння мускатника, або мускатний горіх, та висушений присім'янник (маціс) — має пекучо-пряний присмак та своєрідний аромат.

Мускатний горіх – одна з найвідоміших індійських спецій, яка є плодом однойменного дерева. Виростає ця рослина в бразильських тропіках, а родом із Західної Індії. Дерево мускатного горіха заввишки від 18 метрів і росте близько ста років.

Для запобігання бактеріозу волоський горіх слід обробити навесні до цвітіння 3% -ною бордоською сумішшю. Повторне обприскування необхідно провести через два тижні після цвітіння. Важливо! Щоб обробка бордоською рідиною мала більший ефект, в неї можна додати 0,3% -ний розчин сечовини.

Волоський горіх корисний при безсонні і нервозності. Поліпшують травлення і зменшують ризик виникнення раку кишківника. Вони є джерелом харчових волокон, які потрібні для нормального травлення, слугують профілактикою закрепів, зменшують ризик виникнення раку кишківника та допомагають нормалізувати рівень холестерину.





Мускатний горіх – це досить цікава і особлива спеція, у неї не тільки особливий смак, але і дуже цікава історія і факти: 1. з оболонки мускатного горіха виробляють ще одну приправу, яка дуже нагадує за смаком мускатний горіх. Вона менш насичена, але така ж екзотична; 2. раніше …

Про автора

admin administrator