Як мед впливає гемоглобін

Авторadmin

Як мед впливає гемоглобін

Кому не можна їсти мед Мед варто виключити зі свого раціону тим людям, які мають ряд проблем зі здоров'ям. Зокрема, хворим на гастрит чи панкреатит, сечокам'яну хворобу, при астмі та алергії, сильній лихоманці та цукровому діабеті.

При нагріванні понад 60 градусів мед втрачає корисні ферменти і вітаміни, більш того, в ньому можуть формуватися небажані для організму з'єднання. Раніше лікарі також розповіли про наслідки регулярного вживання меду. Крім того експерти пояснили, як відрізнити підроблений мед від натурального продукту.

Його застосовують для лікування ран і опіків, при захворюваннях серцево-судинної системи, нирок, печінки жовчних шляхів, шлунково-кишкового тракту. Мед добре пом'якшує шкіру, підвищує її тонус, усуває сухість і лущення, завдяки чому він широко використовується в косметиці.

Аналогічні властивості мають інші продукти бджільництва: прополіс, перга, маточне молочко. Цікаво, що мед не просто має гіпотензивну дію, а оптимізує артеріальний тиск, тобто знижує його при підвищенні та підвищує при зниженні. Тому препарати з медом корисно приймати у тих випадках, коли тиск скаче.

Медики кажуть, що без шкоди для здоров'я можна з'їдати не більше двох ложок меду. Краще ласувати продуктом в першій половині дня і при цьому вести активний спосіб життя.





Знижений гемоглобін є ознакою злоякісних захворювань крові (лейкозу) та лімфатичної системи (лейкемії). Інші причини низького гемоглобіну: 1. спленомегалія (збільшення селезінки); 2. отруєння свинцем; 3. дефіцит заліза, фолієвої кислоти та вітаміну В12; 4. ревматоїдний артрит …

Про автора

admin administrator