Як називається штучна овчина

Авторadmin

Як називається штучна овчина

Як відрізнити натуральну овчину від штучної?

Вироби з овечої вовни не тільки зігрівають в холоди, але ще і володіють корисними властивостями. Завдяки відмінній терморегуляції і високу гігроскопічність, овчина не пропускає до тіла ні жар, ні мороз. Вона здатна вбирати вологу в сім разів швидше, ніж будь-який інший текстильний матеріал: в одязі з овечої вовни ваша шкіра буде залишатися сухою. Одяг з овчини підходить дітям і алергікам: вона абсолютно безпечна за рахунок своєї гіпоаллергенності, не викликає роздратування або кропив’янки. Тому краще брати вироби з натурального ворсу, ніж задовольнятися замінниками.

Принципи вибору натуральної овчини

Натуральне хутро не може коштувати дешево. Якщо вам пропонують купити виріб з овчини по заниженою ціною, швидше за все, перед вами підробка або штучний замінник. Іноді дуже складно візуально відрізнити підробку від справжнього ворсу. Наприклад, чохли для автомобілів, які видають за чохли зі справжньої овечої вовни, можуть виявитися просто набитими синтетикою шкурками.

Якщо ж ціна стоїть висока, але ви все одно сумніваєтеся, зверніть увагу на такі моменти:

  1. Колір шкіри, хутра. Шерсть вівці не може бути сліпуче білою або мати блакитний відтінок. Ні шерсть, ні шкура не можуть бути насичено кремовими, персиковими, помаранчевими. Такого ефекту фарбування можна досягти тільки з синтетичними волокнами. Натуральний ворс і шкурки мають ніжно-кремовий колір, іноді з легким персиковим або карамельним відтінком. Найсвітліша колірна варіація ворсу – колір топленого молока.
  2. Запах. Навіть якщо ви купуєте забарвлене виріб, від нього не повинно сильно пахнути фарбою або хімією. Справжня овеча шерсть має легкий природний аромат. Він повинен зберегтися навіть після фарбування. Синтетика віддає хімією.
  3. Шви. Овчина – це шкурки, які зшиваються між собою. При купівлі будь-то великого виробу, наприклад, безрукавки з овчини , на ньому обов’язково повинні бути присутні кілька швів в місцях зшивання шкурок. Тільки синтетична підробка може являти собою велике полотно, яке зшивається лише в одному-двох місцях.
  4. Наявність ниток. Візьміть виріб в руки, легко потягніть в різні боки. У справжнього овечого полотна шов практично не помітний, а ось у підробки в просвітах ви виявите нитки.
  5. Принцип горіння. Вирвіть кілька ворсинок, підпаліть матеріал. У більшості випадків синтетика горить без запаху, чорніє, плавиться. Натуральне хутро при горінні виділяє специфічний запах.

Як відрізнити натуральну овчину від штучної: поради

Ви вже оглянули річ з усіх боків, але все ще мучитеся сумнівами? Тоді одягніть її і зробите кілька активних рухів тіла: побігати на місці, поприсідайте або помахайте руками. Вироби з натуральної овечої вовни відрізняються високою гігроскопічністю і не дозволяють шкірі зопрівати або перегріватися. У синтетиці вам одразу стане душно, ви спітнієте. Такий спосіб перевірки актуальний для всіх речей. Наприклад, вибираючи теплі рукавички , надіньте їх, вийдыть на холод або потріть руки одна об одну – температура повинна залишитися оптимальної, а самі рукавички не будуть ні колотися, ні прилипати до шкіри.

Ще дуже легко перевірити матеріал, якщо спробувати роз’єднати хутро зі шкіркою. Якщо матеріал відірвався або відійшов, то перед вами звичайна тканина, яка приклеєна до хутра. Справжня овчина йде разом зі шкіркою – розділити їх просто неможливо. При подібних маніпуляціях у підробки можна помітити залишки речовини, що клеїть і місця стиків.

Зверніть увагу на еластичність хутра і його щільність. У справжньої овечої вовни дуже щільна фактура, а сам матеріал практично не тягнеться. Синтетика ж легко розтягується і по щільності значно поступається оригіналу. Також овечі шкурки не скриплять при згинанні і у них не залишається явних заломів.

Найкраще купувати вироби з овечої вовни у надійних постачальників. Інтернет-магазин Shkura на ринку вже десять років! Гарантія якості, оперативна доставка і величезний асортимент товарів з натуральної вовни – все це на shkura.com.ua. Якщо ви хочете побалувати себе теплою річчю або зробити кому-небудь по-справжньому корисний подарунок, Shkura чекає ваших замовлень.

Цілющі властивості овечої вовни

Хутро овець володіє знеболюючими і протизапальними властивостями. Одяг з овечої вовни нерідко рекомендують до носіння людям, що страждають від ревматизму, артрозів, остеохондрозу, подагри, артриту і хвороб суглобів. Завдяки своїй гипоаллергенности, одяг з овчини підходить для алергіків і астматиків. Через протизапальної дії овечу вовну активно використовують для лікування простудних захворювань, пневмонії, запаленні легенів, порушеннях кровообігу. Овчина – це натуральна «фуфайка», здатна куди ефективніше виробляти і зберігати тепло, ніж гірчичники або розтирання.

Шуба з овечої вовни — що це, опис і образи

Yeezy, Chloe, Saint Laurent, Acne, R13, Marc Jacobs, Jil Sander – шуба з овчини поповнила колекції багатьох іменитих брендів. І, якщо раніше вона не входила в список трендової верхнього одягу, то зараз кожна модниця одягає таку красу, підкреслюючи своє бездоганне відчуття стилю і чудовий смак.

Овчина: види і властивості

Овчина володіє великою кількістю переваг, завдяки яким модниці віддають перевагу шуб з цього хутра. Зустрічається натуральний, стрижений і штучне хутро овчини.

Від того, з якого матеріалу виготовлена шуба, залежить її привабливий зовнішній вигляд.

Характеристики виробу залежать від того, хутро якої породи овець використовувався для виготовлення шуби. Зустрічається хвилястий, прямий, кучерявий хутро цієї тварини.

З натурального хутра овчини виробляють мутон і астраган. Зустрічаються шуби з овчини, виконані з каракуля і каракульчі.

Шуба з овчини стриженого типу може бути пофарбовані в різноманітні відтінки. Такий виріб володіє невеликою вагою, тому тільки комфорт і краса будуть супроводжувати вас на прогулянках в зимовий час.

Шуби з штучного овчини прикрасять вас в будь яку погоду.

Плюси і мінуси шуби з овечої вовни

Яка дівчина чи жінка не мріє про теплій, затишній і недорогий шуби з натурального хутра? Купуючи шубу з вовни вівці, ви будете мати великі переваги.

  1. Хутро овець і баранів створений природою спеціально, щоб відштовхувати вологу і затримувати тепло. Ваша шубка має такі ж функції, захищаючи вас від дощу, снігу і зберігаючи тепло, що йде від тіла.
  2. Вовна вівці дуже легка, майже невагома. Тому постійне зручність і затишок вам забезпечені.
  3. Одяг з овечого хутра модна та красива. Вона ще дуже раціональна і має підвищену теплоізоляцію і зносостійкість.
  4. Хутро не дратує шкіру людини, одяг абсолютно гіпоалергенна.
  5. Шубка легка у догляді і комфортні в носінні.
  6. Овчинні шуби знаходяться в доступній ціновій категорії. Таку обновку зможе купити кожна, навіть недостатньо забезпечена дівчина або дама.

Кромепреимуществ,у овечого хутра є і свої мінуси.

Не переживайте, милі дами, недоліки дійсно є, але все поправимо:

  • після покупки може злегка лізти шерсть. Візьміть щітку з довгим рідкісним ворсом і розчешіть виріб кілька разів. Так, ви усуньте проблему;
  • шубка забруднилася. Невелика плямочка добре висушіть і вичешите бруд щіткою. Або акуратно виперіть забруднене місце вручну, дотримуючись зазначеної на етикетці температури. При великому обсязі забруднення річ краще здати в хімчистку;
  • шубка після покупки злегка пом’ята. Добре струсіть і розвісьте її на вішалці, вона повисить і, через час, розгладиться.

Як вибрати шубу з овчини

Щоб шуба з овчини стала вдалим завершенням ваших образів, потрібно правильно її вибирати:

  1. За шубою необхідно відправлятися не на ринок, розташований на сусідній вулиці, а в спеціалізований відділ хутряних виробів.
  2. Кожен покупець має право ознайомитися з сертифікатом відповідності. Цей документ є підтвердженням високої якості виробу.
  3. Обов’язковою умовою є надання продавцем гарантійного талона.
  4. На виробі повинен бути ярлик з інформацією про країну-виробника, вимоги по догляду.

При виборі виробу необхідно звернути увагу на деякі параметри:

  1. Хутро має бути блискучим і м’яким.
  2. Для того, щоб перевірити міцність ворсу, потрібно стиснути його між долонями, після чого відпустити – і звернути увагу на поведінку хутра. Якщо хутро прийняв звичну форму, значить, перед вами виріб високої якості.
  3. Для того, щоб перевірити якість забарвлення шуби, потрібно провести по хутру невеликим світлим відрізком тканини. Якщо на матеріалі залишається слід фарби, то шуба пофарбована неякісно, з порушенням технології.
  4. Потрібно звернути увагу на якість виконання підкладки виробу: жодних стирчать ниток і кривих швів.

Колір

Якщо уважно розглянути каталоги продукції, почитати відгуки, стане зрозуміло, що зараз більше в ціні знаходяться моделі з природними відтінками. Можна використовувати різні варіанти: від сірого (світлого відтінку) до чорного.

В ціні залишаються й коричневі тони. Підійдуть і шуби з графітовим відтінком. Прекрасний варіант, щоб підкреслити свою індивідуальність, бадьорість духу – яскраві кольори. Особливо цікаво виглядають темно-червоні, фіолетові.

Як правильно формувати образ з шубою з овчини

  • Взуття має відповідати обраній вами верхньому одязі. Варто звернути увагу на чоботи, ботфорти, замшеві півчобітки. Якщо виріб оснащено каблуком, то він повинен бути стійким. Можна віддати перевагу взуття на танкетці або платформі.
  • Для повсякденних образів підійде практична взуття з високими теплоізоляційними властивостями. Ознакою поганого смаку вважається комбінування шуби з овчини з угами або зимовими кросівками.
  • Важливо приділити належну увагу головного убору. Оскільки шуба вимагає стильних рішень в гардеробі, то достатньо підібрати в’язану шапку сучасного фасону. Досить актуальним рішенням стане вибір шапки з аналогічного матеріалу або відмова від головного убору, якщо шуба оснащена капюшоном. Модниці нерідко зупиняють свій вибір на палантине.
  • При формуванні образу з шубою з овчини варто звернути увагу на обрані вами аксесуари. Фахівці рекомендують відмовитися від дешевої біжутерії, щоб не надати образу вульгарності. Правильним вибором стануть прикраси з перлами і вироби, виконані із золота. Якщо таких прикрас у вас немає, то краще обійтися зовсім без них.
  • Не варто надягати з шубою з овчини рукавиці, бажано замінити їх на елегантні рукавички, виконані з натуральної шкіри або замші.

Прості рекомендації професіоналів допоможуть вам виглядати стильно і жіночно при будь-яких обставин.

Довжина

Довжина шуби обернено пропорційна товщині хутра. Молодіжні варіанти характеризуються довжиною нижче талії. Тому укорочені моделі мають пишний хутро. Зручним вважається формат трохи нижче коліна.

Гарним декоративним доповненням можуть стати замшеві вставки, пояс, що підкреслює талію.

Окремо можна сказати про комірцях, які можуть бути стійками або пиджачного типу. Оригінально виглядають моделі без цього елемента.

Підсумки

На закінчення залишається зазначити, що яскравість моделі повинна робити більш скромними інші елементи гардеробу. До того ж істинно гарна шуба – привабливий готовий образ, якому не потрібні доповнення. Фото у каталогах це підтверджують. Важливо тільки підійти до вибору цього одягу з максимальною відповідальністю, особливо якщо вибирається модель великих розмірів, з капюшоном і іншими нюансами. І тоді взимку не буде холодно як мінімум кілька сезонів.

Як і з чим носити шуби з овчини

При формуванні образів з шубою з овчини варто приділити увагу базового комплекту.

  • Такі вироби гармонійно поєднуються з брюками, сукнями та спідницями. Речі повинні бути виконані з якісних матеріалів: підійде щільний трикотаж, жаккард, шерсть і бавовна. Вироби, виконані з комбінованих матеріалів, стануть гідним вибором для поєднання з шубами різних моделей.
  • Рекомендується формувати базовий комплект з виробів класичного або вільного стилю. Шуби з овчини забороняється носити з нарядами в спортивній стилістиці.
  • Сумка повинна бути виготовлена з натуральної шкіри, замші або екошкіра. На виробі можуть бути присутніми хутряні вставки.
  • Щоб підкреслити стрункість вашого силуету, досить скористатися широким ременем або поясом.
  • Для формування образу на кожен день підійде комплект, що складається з вузьких джинсів темно-синього кольору, светри або водолазки сталевого або молочного відтінку, напівчобітків челсі, сумки-рюкзака з натуральної шкіри, шапки-панчохи і кожушка з овчини.
  • Якщо ви віддаєте перевагу класиці, то шуба до лінії колін, оздоблена прямим кроєм, стане вірним вибором. Додати базовий комплект з спідниці-олівця, блузи, чобітків на танкетці і сумки на коротких ручках.
  • Для формування романтичного образу підійде наступний вбрання: в’язане плаття молочного кольору, прикрашена тонким поясом, чокер, чоботи із замші на стійкому каблуці, шуба з капюшоном трапецієподібної форми, прикрашена широким ременем.

Бути стильною і жіночною в зимовий час просто з шубою з овчини!

Капюшон

Цікаво, що зараз популярними вважаються шуби з капюшоном. Такі моделі виглядають витончено. Це доповнення є хорошою функціональною складовою та елементом, поліпшують властивість виробу зберігати тепло.

Можна подивитися на фото, наскільки вишуканою може виглядати шуба з капюшоном. Вона відмінно виглядає в різних варіантах виконання.

Як відрізнити натуральну овечу шкіру від штучної?

Якщо ви прийняли рішення про придбання речі, утепленій натуральною овчиною, необхідно запастися деякими знаннями про те, як відрізнити якісну овечу вовну від штучної. Найчастіше недобросовісні виробники завозять в торгові точки ненатуральні матеріали, видаючи їх за справжні, і продають за дорогою ціною.

Отже, щоб відрізнити справжню овечу шкіру від штучної, потрібно висмикнути невеликий жмут вовни всередині куртки, пуховика, дитячого конверта. Потім необхідно підпалити ворс. Якщо перед вами підробка – вона буде горіти і не пахнутиме. Справжня овчина не горить, а плавиться, при цьому від неї виходить аромат палених волосся. Якщо грудка згорів і ви не відчули специфічного запаху – то вовна штучна.

Штучне хутро овчини

Величезна популярність хутра дала поштовх для створення його аналогів. Завдяки особливостям структури хутра штучний аналог вийшов теплим і красивим. Якщо вам не подобається натуральний хутро, зверніть увагу на нього.

Хутро під овчину застосовують в тих же областях, що і натуральну: інтер’єр, салон автомобіля, одяг та аксесуари. Він дешевше, за ним простіше доглядати, тому найчастіше його застосовують там, де це актуально. Салон автомобіля і накидки на ліжку – один з прикладів.

Почистити хутро овчини – ціла морока, а його аналог можна випрати або почистити більш простими способами. До того ж, його ціна нижче, а значить, можна не сильно переживати, якщо щось зіпсується.

Як виглядає штучний хутро під овчину? Це тканинна або трикотажна основа, перша частіше жорстка і міцна, а друга використовується в особливих вироби: трикотажні пальта і кофти. Перший може бути різним: це і штучний мутон, і каракуль, і хутро з завитком.

У питанні, що теплі: цигейка або овчина – перше місце займе овчина, якщо вона натуральна. А якщо мова про штучних хутрі, то вибирайте той, який візуально густіше і довше, він і буде найтепліше.

вкл. 01 лютого 2014 .

Поговоривши з продавцями хутра та вивчивши інформацію на сайтах, присвячених хутрі, можна припустити, що хутра бувають «холодні», «теплі» і «дуже теплі». А про екзотичний хутро і говорити нема чого, таке, іноді, можна прочитати, що і в голові не вкладається. І все це зрозуміло і зрозуміло — продавцям необхідно продати наявний у них товар і для цього вони підуть на будь-які ухищерения. В виду цього інформація, про те наскільки хутро теплий, спотворена до неузнаваимости і може ввести в оману. У цій статті я постараюся максимально об’єктивно розподілити хутро по здатності зберігати тепло.

Як правильно доглядати за овчиною?

Якщо ви придбали замшеву шубу або дублянку на овчині, яка і зовні потребує регулярного чищення, то вам варто запам’ятати деякі правила:

  1. Щоб чистка овечої вовни була максимально плідної, для початку потрібно звільнити її від різних грудочок ниток, забруднень і дрібного сміття. Щоб полегшити завдання, можна застосувати звичайну вибивалку для килимів, яка є в кожному будинку.
  2. Якщо вручну вибрати все сміття не вдалося, тоді можна скористатися пилососом, включивши його на мінімальну потужність.
  3. Прати вироби, які утеплені овчиною, можна при температурі 30 градусів в делікатному режимі.
  4. Поверхні натурального матеріалу можна очистити від забруднень звичайної кухонної теркою.
  5. Якщо перший варіант не допоміг, можна використовувати наждачний папір.
  6. Видалити жирну пляму допоможе засіб для миття посуду.

Цілющі властивості овчини

Овчина – це не тільки матеріал для зігрівання в холодний час року, це ще і корисні властивості для людського організму. Так, овеча вовна здатна виділяти ланолін – речовина, яка надає цілющу дію на здоров’я людини. Він має протинабрякові, протизапальними властивостями. Також ця речовина покращує кровообіг, завдяки чому прискорюються процеси загоєння і відновлення пошкоджених клітин на тілі. Цей процес здатний сповільнювати процеси старіння шкіри, чому, безумовно, будуть раді дівчини.

Між шкірою овець та їх вовною є особливе повітряний простір. Саме завдяки йому овчина – це відмінний теплоізолятор, який здатний підтримувати природну температуру тіла. При цьому людина не мерзне і не перегрівається, що також важливо.

Вченими було доведено, що овчина здатна вилікувати людину від пневмонії. Її назвали «тілогрійкою» і рекомендували одягати на голе тіло цілодобово при цьому захворюванні. Було встановлено, що вона діє набагато ефективніше гірчичників і банок, так як здатна зменшувати вогнища запалення. До того ж такий метод лікування не має протипоказань, на відміну від багатьох традиційних.

Також овеча шерсть з давніх часів застосовувалася для укутування «ранніх» дітей, щоб допомогти їм набратися сил та зміцнити імунну систему. До того ж її використовували не тільки взимку, але і влітку. Овчина в холодну пору року добре зігріває, а влітку запобігає появі пітниці і перегрівання. Це ще одна з причин, по якій відгуки про овчині і сьогодні тільки найкращі.

Переваги і корисні якості хутра

Вироби з керлі можна носити в сиру погоду, матеріал не розповзається і не сідати. З шубою нічого не відбудеться під дощем або мокрим снігом. Крім того,

  1. Шуби сідають чітко по фігурі через еластичності матеріалу.
  2. Висока ступінь збереження тепла з-за густого підшерстя і м’якого ворсу.
  3. Висока зносостійкість, завдяки щільній шкірі.
  4. Немає необхідності гладити або відпарювати шуби з керлі, так як при смятии не залишається заломів і складок.

Як доглядати за хутром і як зберігати виріб?

Ще одним достоїнством вважається зручність в зберіганні та догляд за хутром керлі. Нічого особливого робити з шубою не потрібно витрачатися на дорогу хімчистку або спеціальну обробку не треба. Сушитися виріб з хутра на плічках, далеко від обігрівачів, щоб не пересихав матеріал. Зберігати поза сезоном потрібно в упаковці і в розправленому вигляді. Оберігати від молі. В хімчистку віддавати тільки при появі плям або перед тривалим зберіганням. Не варто ризикувати і намагатися вивести плями звичайними неперевіреними засобами будинку. Провітрюючи шубу перед зберіганням можна значно продовжити термін служби. При виконанні простих і звичайних правил, шуба з керлі прослужить довго і радуватиме її господиню своїм незношеним виглядом.

Про автора

admin administrator