Як організувати зберігання речей у шафі на полицях

Авторadmin

Як організувати зберігання речей у шафі на полицях

Якщо полиці тріщать по швах: 12 способів, як розмістити речі у шафі, коли мало місця

Кожному варто знати, як правильно складати речі у шафі для ідеального порядку. Низка простих порад допоможуть зекономити багато місця.

Як розмістити речі у шафі, якщо у ній мало місця/ колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com

Ви купили новий одяг, принесли його додому і з жахом виявили, що класти його практично немає куди, а шафа при цьому “тріщить по швах”? Така проблема переслідує багатьох. Адже мода змінюється, речі зношуються і втрачають свою привабливість, і нам дуже хочеться чимось оновити свій гардероб. Але що ж робити, коли шафа відчайдушно пручається новим покупкам і тонко натякає, що вона “не резинова”? Давайте розберемося, як розмістити речі в маленькій шафі, щоб туди помістилося більше одягу.

Є низка корисних порад, як скласти речі в шафі компактно, щоб проблема нестачі місця вас більше не турбувала.

1. Зберігайте деякі речі на дверцятах

Як корисну площу можна використовувати усі поверхні шафи. Наприклад, можна розмістити невеликі сумочки або інші аксесуари на дверцятах або зовнішніх бокових стінках шафи, приклеївши туди невеликі гачки. Тоді такі речі завжди будуть під рукою і при цьому не займатимуть місце на полицях шафи.

2. Розширюйте межі

Використовуйте весь корисний простір шафи. Наприклад, деякі речі можна зберігати внизу під вішалкою, заповненою одягом. Під таким одягом у нижній частині шафи цілком помістяться валіза, сумки, взуття або коробка чи кошик з різними речами.

3. Зберігайте речі у шухлядах вертикально

Ті речі, які не обов’язково вішати на вішалку, варто складати у шухлядах не горизонтально, а вертикально. Таким чином поміститься більше речей, а шукати їх стане набагато простіше.

4. Постільну білизну складайте у наволочки

Така порада допоможе і місце зекономити, і полегшити пошук кожного комплекту. Варто складати кожен комплект постільної білизни у відповідну наволочку.

5. Використовуйте багатоярусні вішалки

Багато хто для економії місця розміщає одяг на вішалках шарами. Але такий підхід дуже швидко показує свою непрактичність, адже для того, що знайти і дістати конкретну річ, щоразу доводиться знімати увесь інший одяг, який розмішений поверх неї. Набагато зручніше буде використовувати багатоярусні вішалки.

6. Закріпіть у шафі дві штанги для вішалок

Якщо під верхньою штангою приблизно посередині шафи закріпити ще одну, тоді у шафу поміститься набагато більше речей, розвішених на вішалках. Наприклад, на верхню штангу можна буде вішати футболки, блузки, сорочки і кофти, а на нижню – спідниці й штани. Але в такому разі варто передбачити місце, де ви будете зберігати на вішалках довгі речі – сукні, спідниці максі, пальта тощо.

7. Зберігайте взуття у коробках з картинками

Якщо у шафі стоїть одна на одній багато коробок із взуттям, знайти конкретну пару буде нелегко – доведеться діставати коробки і відкривати їх по черзі. Але можна значно полегшити і пришвидшити пошук. Для цього просто сфотографуйте кожну пару і невелику картинку із її зображенням прикріпіть до коробки. Далі на пошук туфлів чи кросівок ви витрачатимете лічені секунди.

8. Використовуйте органайзери для білизни

Який би порядок ви не намагалися створити в шухлядах з білизною і шкарпетками, там все одно скоро пануватиме безлад. Зберігати дрібні речі в повному порядку дуже важко, тому для цього краще використовувати спеціальні органайзери, які розміщати всередині шухляди. Вони поділені на низку секцій, у кожну з яких можна буде окремо покласти кожну пару шкарпеток або білизну.

Правильне зберігання речей в шафі

Напевно, тільки дуже педантичний людина, у якого все в житті має своє власне місце, може похвалитися ідеальним порядком в шафі. Для більшості ж людей питання зберігання речей не настільки значущий, багато хто не задаються питанням, як правильно складати речі в шафі, зберігають їх як попало.

Здається, що це досить просто, але іноді через неправильне зберігання місця не вистачає навіть в великій шафі.

А тим часом речі – потужний носій енергетичної інформації про свого власника, і утримуючи їх впорядковано, можна істотно змінити своє життя, позбутися від метушні і негараздів в ній. Тому необхідно обов’язково зайнятися організацією зберігання речей в шафі і дотримуватися порядку в ньому постійно.

Щоб всі речі були в повному порядку, і простір при цьому не було перевантажено, варто знати кілька простих, але ефективних секретів.

Звідки з’являються непотрібні речі?

Людина істота по натурі дуже бережливе, цього кожного вчать ще з дитинства, тому в дорослому житті всім дуже шкода розлучатися з улюбленими і не дуже улюбленими речами. Зберігаючи їх роками на полицях шифоньєра людина, постійно переконує себе в тому, що може бути, коли-небудь, надіне старе плаття або схудне щоб «влізти» в улюблені джинси.

В першу чергу, потрібно провести глобальну ревізію і перебрати абсолютно всі речі.

Але найчастіше, це підтверджують і психологи: «Річ, яка припадає пилом на полиці кілька років, навряд чи буде надіта в майбутньому», тому зробивши ревізію власного гардероба, варто позбутися від речей, які надягали кілька років, назавжди.

Це займе деякий час, зате результат приємно порадує.

Важливо!Екстрасенси навперебій твердять про те, що зберігати биті, рвані, зношені речі категорично не можна! Розлучатися з ними варто негайно, щоб не притягувати до себе негатив, сварки і фінансові труднощі.

Якщо викинути предмети свого гардероба просто шкода, завжди можна здати їх в комісійний магазин, при цьому можна ще й заробити на обновки.

Старі і старі предмети гардероба краще відразу віднести на смітник або спалити.

Важливо!Кожна річ зберігає енергетичну інформацію про власника, улюблені, які носять з радістю, притягують до себе позитивну енергію, нелюбимі або «забуті» відбирають цю енергію.

Позбавляємося від зайвих речей, або організація ревізії речей в шафі

Для початку варто дістати з шафи всі без винятку речі, і сезонні і немає, потім необхідно:

  • Ретельно перебрати на предмет зносу, плям, дірок і інших пошкоджень;
  • Відкласти речі, які носять постійно, окремо ті, які надягали кілька разів або невідповідні за розміром, і, звичайно ж, ті, що ні надягали дуже давно (1-2 роки);
  • З дитячими речами набагато простіше, ті з яких дитина виросла необхідно роздати сім’ям з дітьми або відправити на горище, якщо плануються діти ще.

Ті речі, які все ж не вдається викинути, необхідно помістити в окрему коробку і якщо через час Ви про неї не згадаєте, то сміливо можна позбавлятися і від них.

Як зберігати речі в шафі: розкладемо все по поличках

Щоб навести порядок в місці зберігання речей, необхідно в першу чергу враховувати такі критерії.

Не підходять по сезону необхідно акуратно скласти на антресолях, біля задньої стінки на поличці, в окремий ящик комода.

Потрібно використовувати для них місця зберігання, в яких вони надійно пролежать наступні 6 місяців, не потрапляючи постійно на очі.

Зробити їх можна і самостійно, наприклад, з великих прозорих поліетиленових пакетів.
Тільки за умови, що вона виготовлена ​​з не надто мнуться тканин.
Підбирайте однакові вішалки, або нехай вони хоча б будуть з однієї серії.

Визначившись з категоріями речей необхідно виділити їм своє, постійне місце. Акуратно і красиво скласти їх туди, і неухильно підтримувати їх в такому вигляді постійно.

Правильне використання місця, або як правильно розкласти речі в шафі?

Вважається, що вибирати предмети для зберігання речей варто з урахуванням переваг в одязі кожного члена сім’ї.

    Шафа з поличками – якщо сім’я віддає перевагу спортивному стилю в одязі, джинси, реглани та футболки.

Таке зберігання підійде для речей, які не мнуться і легко вигладжуються.

Як правило, всі дрібні предмети (нижню білизну, шкарпетки) зручно зберігати в ящиках, доступ до них в такому випадку дуже комфортний.

Краватки і ремені можна вішати на спеціальні вішалки присутні в кожній шафі.

Такі секції часто вузькі і не вище 20 сантиметрів.

Складають одяг на поличках зазвичай стопочки, окремо за категоріями, і розділяючи темне, світле і кольорове.

Відправляти одяг в шафу потрібно чистою і вигладженою.

Зберігання речей на вішалках-плічках, кілька практичних порад

Щоб речі на плічках не втрачали привабливість, не припадали пилом і не м’яли потрібно дотримуватися простих правил.

Речі в чохлах будуть довше зберігати свій зовнішній вигляд і якість.
Повісивши наряд на плічки, застебнути всі наявні на ньому ґудзики, застібки і блискавки.
Для брюк є варіанти з прищіпками або вбудовані в шафу вішалки.
Потрібно виділити в шафі відділення для одягу, яка носиться в даний момент.
Плічка, на які ви вішаєте одяг, повинні бути правильно підібрані до розміру наряду.

Дотримуючись цих невеликі поради, ви з легкістю зможете організувати зберігання речей в шафі своїми руками дуже швидко, красиво і гармонійно. Головне пам’ятати, позбавляючись від непотрібного і старого, ми притягуємо до себе нове і потрібне.

Порядок в шафі обов’язково посприяє гармонії і порядку в життя!

Про автора

admin administrator