Як перевірити номер платіжного доручення

Авторadmin

Як перевірити номер платіжного доручення

Достатньо подати до банку платника документ про відкликання платіжного доручення. Платник має право це зробити у будь-який час до списання платежу з його рахунку(п. 23.1 Закону № 2346,п. 2.29 Інструкції № 22).

Трохи нагадаємо вам інформацію про саму послугу «Постійне доручення» (Standing order). Це розпорядження клієнта банку про автоматичне і регулярне перерахування заздалегідь встановленої суми з поточного рахунку на заздалегідь зазначені реквізити одержувачів.

Платіжна вимога-доручення — це комбінований розрахунковий документ, який складається з двох частин: верхня — вимога постачальника (одержувача коштів) безпосередньо до покупця (платника) сплатити вартість поставленої йому за договором продукції (виконаних робіт, наданих послуг);

Наказ № 148 передбачає, що платники під час сплати податків, зборів, платежів, ЄСВ з 1 липня 2023 року використовують виключно структурований формат реквізиту «Призначення платежу», який включає заповнення лише двох обов'язкових полів, а саме «Код виду сплати» та «Додаткова інформація запису».

Виявивши помилку, платник негайно надсилає неналежному отримувачеві вимогу повернути суму переказу. У вимозі зазначає дату перерахування коштів, точну суму помилкового переказу, повні й точні банківські реквізити платника для повернення коштів, а також строк для виконання вимоги та відповідальність за його порушення.





На сьогодні для заповнення реквізиту «Призначення платежу» передбачено поля: «Код виду сплати»; «Додаткова інформація запису»; «Номер рахунку» (у разі сплати на єдиний рахунок, відкритий у Казначействі на ім’я ДПС); «Сума податку» (у разі сплати на єдиний рахунок, …

Про автора

admin administrator