Як правильно хреститися перед іконою

Авторadmin

Як правильно хреститися перед іконою

Як правильно хреститися Так складені пальці підносимо, прикладаємо до чола й кажемо: «В ім'я Отця», потім одразу – на груди (живіт) і говоримо: «і Сина», за тим – на праве плече, промовляючи: «і Святого Духа», і накінець – на ліве плече, закінчуючи: «Амінь».27 вер. 2015 р.

Перед тим як підійти до ікони в храмі потрібно двічі осяяти себе хресним знаменням, додасться до ікони і перехреститися ще раз. Все це потрібно робити з благоговінням і без поспіху, а якщо перед іконою утворилася черга, то слід проявити повагу до інших віруючих і не затримуватися надовго перед образом.

Найперше хрестимося зранку перед початком вранішньої молитви і завершуючи її. Те саме робимо під час вечірньої молитви. Хрестимось, коли входимо до храму або проходимо повз нього. Варто також перехрестити себе, коли виходимо з дому.

Його звершення полягає в прикладанні двох, трьох або п'яти пальців правої руки до чола, потім до грудей і, нарешті, від одного плеча до іншого (зліва направо у західній традиції, справа наліво у східній) з одночасним промовлянням слів: «В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, Амінь».

Не заборонено ані є гріхом подати Причастя лівою рукою, але це — ознака доброї літургійної формації.

У католицькій церкві віруючі встають на коліна під час причастя, а також під час миропомазання єпископом. Під час рукоположення в священики посвячуваний також стає на коліна перед єпископом або архієпископом. Ті, що каються, також можуть ставати на коліна перед священиком під час сповіді.





Необхідно прийти до могили і читати посилену молитву. Варто попросити вибачення у покійного. За бажанням можна прочитати акафіст про упокоєння покійних. Далі, приберите на могилі і згадайте хорошими словами покійного. Не потрібно пити на могилі і залишати горілку з хлібом. Це …

Про автора

admin administrator