Як правильно наносити мазь у задній прохід

Авторadmin

Як правильно наносити мазь у задній прохід

Мазь обережно наноситься через аплікатор на уражені ділянки ззовні або всередині заднього проходу до 4 разів на день, особливо ввечері, зранку або після кожного випорожнення кишечнику протягом 7‒10 днів. Після кожного використання старанно промити аплікатор і помістити його в захисний ковпачок.

Мазь слід застосовувати ректально. Наносити приблизно 1 см мазі 1-2 рази на день вранці та ввечері. Використовувати не більше 10 днів, потім необхідно здійснити перерву 2-3 тижні і, при необхідності, повторити процедуру. При діагностиці крем використовуватиме за 15-20 хвилин до початку процедури.

Проктоседил® застосовують протягом короткого часу (не більше 7 днів). Мазь у невеликій кількості наносять пальцем на ділянки локалізації свербежу або болю, вранці та ввечері, а також після кожного акту дефекації.

Щоб швидко зняти біль у задньому проході можна використовувати холодні компреси, а також місцево діючі лікарські засоби: Проктоглівенол, Реліф, Ультрапрокт.

Найчастішою причиною болю в області заднього проходу є анальна тріщина. Біль виникає безпосередньо під час випорожнення кишечника і триває деякий час після дефекації. Біль гостра, "ріжучого", "дряпає", "пекучого" характеру.

Від геморою, що супроводжується кровотечею, допомагають мазі з в'язкими властивостями (Гемопрокт, Проктозан, Проктозан, Анестезол). Багато засобів від геморою, зокрема мазь, містить відразу кілька активних компонентів.





Тріщини в задньому проході є пошкодження слизової оболонки прямої кишки. При такому захворюванні в області анального отвору виникає порушення …

Про автора

admin administrator