Як правильно приготувати варення з вишні без кісточок

Авторadmin

Як правильно приготувати варення з вишні без кісточок

Варення з вишні без кісточок на зиму: простий рецепт з фото

Сучасні господині прагнуть не тільки приготувати оригінальне варення з вишні без кісточок на зиму, а й знайти максимально простий рецепт. Адже в цьому у жінки залишається дуже мало часу на підготовку, так як у неї безліч інших справ і турбот. А вишня вважається однією з найбільш смачних і корисних ягід, яка легко комбінується з іншими інгредієнтами. Тому приготувати її нескладно, якщо дотримуватися основних правил кулінарії. За останній час з’явилося безліч цікавих рецептів, які здатні здивувати членів сім’ї і порадувати господиню.

    • 0.1 Варення «П’ятихвилинка»
      • 0.1.1 Складові:
      • 0.1.2 Приготування:
      • 0.2.1 Складові:
      • 0.2.2 Приготування:
      • 0.3.1 Складові:
      • 0.3.2 Приготування:
        • 1.0.1 Складові:
        • 1.0.2 Приготування:
        • 1.1.1 Складові:
        • 1.1.2 Приготування:
          • 2.0.1 Складові:
          • 2.0.2 Приготування:

          Варення «П’ятихвилинка»

          Перед тим, як почати процес варіння, необхідно ретельно промити ягоди. Потім вилучити кісточки шпилькою або спеціальним приладом для видалення. Вишня зважується без кісточок.

          Складові:

          Приготування:

          1. Перший етап передбачає пересипання вишні цукром. Потім ягоди залишаються на 5-8 годин. За цей час основа майбутнього варення покриється максимальною кількістю соку. Цей етап найтриваліший. Накривати ємність кришкою не потрібно. Краще скористатися рушником.
          2. Вишня виймається з ємності, відкидається на друшляк, щоб стік сік. Каструля з рідиною ставиться на плиту на повільний вогонь, щоб розчинилися всі кристали цукру. Потім перемикач переставляється на швидкий вогонь, і вишневий сироп доводиться до кипіння. Знімається пінка.
          3. Перемикач на плиті перекладається на повільний вогонь, в ємність пересипаються ягоди, які варяться в киплячому сиропі 5 хвилин. Важливо знімати всю пінку, яка почне утворюватися у великій кількості.
          4. Плита вимикається, а ягоди вишні залишаються до повного охолодження в прохолодному приміщенні. Потім каструля повертається, і сироп прогрівається на швидкому вогні до закипання, і потім кип’ятиться 10 хвилин на повільному.

          Готове варення з вишні розливається в попередньо оброблені содою або шляхом термічної стерилізації банки в теплому варіанті. Потім їх слід перевернути кришками вниз і залишити охолоджуватися.

          Варення з вишні смаженої

          Повидло з вишні без кісточок на зиму можна не тільки зварити, а й посмажити на звичайній сковороді по простому рецепту. Для цього буде потрібно очистити ретельно промиту червону ягоду від кісточок і підніжок і почати приготування.

          Складові:

          Приготування:

          1. Ягоди вишні і цукор висипаються на сковороду. Перемикач плити перекладається на середній вогонь і посуд добре прогрівається.
          2. Під впливом високої температури вишня щедро поділиться соком, а цукровий пісок розчиниться. Регулярно перемішуєм інгредієнти, доводимо їх до кипіння.
          3. Перемикач перемикається на повільний вогонь. Вишня проваряється в сиропі 20-25 хвилин. При цьому необхідно регулярно перемішувати і знімати пінку, що утворюється. Вимикаємо.

          Готове варення необхідно відразу ж розлити в стерилізовані банки. Робити це потрібно не поспішаючи, щоб не лопнуло скло. Найкраще вибрати тару невеликого літражу і закрутити її кришками. Головний секрет смаження полягає в швидкості приготування та досягненні максимальної густоти сиропу в короткі терміни. А приготування невеликими порціями робить його більш насиченим і смачним. Тому, якщо потрібно швидко обробити ягоди, можна посмажити повидло з вишні без кісточок на зиму по простому рецептом.

          Повидло «Горіховий сюрприз»

          Якщо класичні варіанти набридли, і захотілося приготувати цікаві і оригінальні ласощі, можна замінити кісточки вишні на горіхи. Отримана солодкість не тільки подарує гарний настрій господині і рідним в холодну пору року, але і поповнить запас вітамінів в організмі.

          Складові:

          • вишня – 2 кг;
          • цукровий пісок – 2 кг;
          • лимон середній – 2 шт .;
          • арахіс – 600-800 г;
          • вода питна – 200 мл.

          Приготування:

          1. Очищені горіхи пересипаються на сковороду і прожарюються. Їх можна також прогріти в духовій шафі або приготувати в мікрохвильовій печі. Головне, домогтися того, щоб горіхи придбали приємний смак і аромат.
          2. Цукор засипається в ємність і заливається водою. Потім вариться на повільному вогні до тих пір, поки всі шматочки не розчиняться, а сама рідина не перетвориться в тягучий сироп жовтуватого відтінку. При готуванні важливо помішувати цукровий пісок на першому етапі варіння, щоб кристалики не пригоріли на дні.
          3. Найскладніший етап починається з фарширування вишні. У утворені шляхом вилучення кісточок дірочки вкладаються улюблені горіхи. Важливо закладати їх таким чином, щоб вони не вивалювалися.
          4. Цукровий сироп встиг охолонути. Тому в нього можна відразу акуратно опустити підготовлені вишні. Перемикач перекладається на швидкий вогонь, і рідина доводиться до кипіння. Пінка видаляється, і ємність з вишнею знімається з плити. Її необхідно накрити щільним рушником і залишити на 1,5 години.
          5. Процедура варіння і відстоювання повторюється ще 4 рази. За цей час виділиться велика кількість піни, яку необхідно відразу ж знімати шумівкою. А вишневий сироп дасть максимальну густоту. Вкрай важливо не перемішувати ягоди в ємності під час варіння, так як вони можуть пошкодитися, а горіхи випасти. Так як вишню потрібно всього лише доводити до кипіння і потім знімати – вона не встигне пригоріти.
          6. Перед тим, як доводити рідину до кипіння в останній раз, необхідно розрізати лимон на дві половинки і зцідити в варення сік.
          7. Готовий продукт обережно закладається в банки в гарячому вигляді і закривається кришками. Варення з вишні без кісточок на зиму по простому і оригінальному рецепту готове.

          Деякі господині вважають за краще не обмежуватися одним видом горіхів і фарширують вишню відразу декількома варіантами. В результаті вживання готового повидла перетворюється в цікавий конкурс, де кожен пробує вишеньку і не знає, який горіх йому попадеться. Часто вишню фарширують шматочками груші, чорносливом, курагою. поєднання виходить чудове.

          Вишня у власному соку

          Солодко-кислий аромат вишні без кісточок, приготовленої за особливою технологією, вважається найпростішим рецептом варення серед заготовок на зиму. Надалі її можна подавати до чаю, загортати в млинці або використовувати для прикраси морозива, желе або випічки.

          Складові:

          Приготування:

          1. Банки необхідно ретельно промити і дати їм самостійно висохнути на рушнику. Кришки проварити в окропі 5 хвилин.
          2. Вишня засипається в банки на ¼, потім присипається трьома столовими ложками цукру. Шляхом чергування ягід і цукру банку заповнюється до самого горлечка. Не варто турбуватися про те, що вишні багато. Це враження оманливе, так як при готуванні вона пустить сік і трохи осяде.
          3. У велику ємність кладеться щільний рушник або простирадло, складена в кілька разів. Якщо не покласти на дно тканину, скло під впливом високої температури лопне, а варення буде зіпсовано. На неї виставляються заповнені ягодою банки і накриваються кришками. Важливо не закручувати їх, а просто покласти зверху.
          4. У каструлю заливається вода кімнатної температури. При цьому важливо, щоб вона наповнювала її не до країв, а не доходячи до краю на 4-5 сантиметрів. Потім ємність ставиться на плиту і перемикач ставиться на максимальний вогонь. Як тільки вода почне булькати, перемикач переводиться на мінімум. Вишня в баці вариться 50-60 хвилин.
          5. Після закінчення часу плита вимикається, закачування виймаються і охолоджуються протягом 10 хвилин. Потім кришки закручуються.

          Готовий продукт необхідно укласти шийкою вниз і дати охолонути при кімнатній температурі. Потім банки можна перенести в місце зберігання інших заготовок на зиму.

          Вишневе повидло з додаванням цитрусових по-французьки

          Винахідливі французи навчилися готувати не тільки цікаві страви, а й заготовки. Саме вони придумали поєднувати варення з вишні без кісточок з лимоном на зиму, створивши простий рецепт з цитрусовими нотками. Надалі, сучасні господині стали готувати ягоду ще й з апельсином, переставши боятися того, що фрукт посилить і без того яскраву кислинку.

          Складові:

          • ягоди – 1,1 кг;
          • цукровий пісок – 1,1 кг;
          • лимон або апельсин – половина середнього плоду.

          Приготування:

          1. Ягоди вишні очищаються від кісточок і пересипаються цукровим піском. Потім залишаються на 2 години, за які виділиться велика кількість рідини. При можливості вишню можна залишити ділитися соком на більш тривалий час.
          2. Лимон обливається окропом і додається в ємність з ягодами в кілька етапів. Спочатку натирається шкірка на дрібній тертці. Важливо натирати до білого шару з усіх боків, а потім зупинитися. Адже жовта частина шкірки додасть аромат, а ось біла містить гіркоту, яка може зіпсувати смак варення. Тому внутрішню частину шкурки необхідно зняти ножем. Потім цедра лимона розтирається через сито, щоб до вишні не попали кісточки і прожилки.
          3. Всі інгредієнти акуратно перемішуються, щоб при цьому не ушкодилася цілісність ягід вишні. Ємність ставиться на великий вогонь, і сироп доводиться до кипіння. Новоутворена пінка знімається. Потім перемикач переводиться на повільний вогонь. І суміш виварюється протягом 25-30 хвилин.
          4. Готове варення знімається з плити і накривається кришкою або харчовою плівкою. Його слід залишити в прохолодному приміщенні на 6-8 годин, щоб воно відстоялося, а вишня поділилася соком.
          5. Щоб дати варенню додаткову густоту, необхідно ще раз проварити його на повільному вогні 20-25 хвилин. Потім відразу розкласти по банках і закрутити.

          Винятковість цього варіанту повидла (джему) з вишні без кісточок на зиму по простому французькому рецепту буде помітна відразу. Ароматний сироп зробить з ягодами вишні щось неймовірне. Кожна вишенька буде цілісною і красивою, покритою солодкої плівкою, а набір вітамінів порадує тих, хто простудиться взимку.

          Варення з вишні і черешні

          Поєднання двох таких схожих і водночас різних ягід, насичених корисними вітамінами, які будуть підтримувати імунітет в холодну пору року, завжди виходило цікавим. У минулому його варили на медовому сиропі, адже подарунок від бджіл був в кожному будинку. В даний час цей продукт замінили на цукровий пісок, який набагато дешевший і доступніший.

          Складові:

          • вишня – 0,5 кг;
          • черешня – 0,5 кг;
          • цукровий пісок – 0,7 кг.

          Приготування:

          1. Ягоди, очищені від твердих сердцевинок, укладаються в емальовану каструлю і пересипаються цукром. Ретельно перемішуються лопаткою і залишаються на 3 години.
          2. Ємність з заготівлею ставиться на плиту і вариться на повільному вогні, чекаючи, поки цукор розчиниться.
          3. Перемикач перекладається на швидкий вогонь, і рідина доводиться до кипіння. Кип’ятиться 5 хвилин, потім залишається на 2 години настоюватися. Процедура повторюється 4 рази. При цьому пінка знімається, а варення перемішується лопаткою.
          4. Готове варення розливається в банки і закручується.

          Давши охолонути закруткам, можна перенести їх в комору, щоб зимові ласощі настоювалися і чекали свого часу.

          Як приготувати густе вишневе варення без кісточок: 2 швидких способи

          Мрія кожної господині – зварити смачне, густе вишневе варення без кісточок вдало на зиму. Але, проблема в тому, що не завжди це вдається через неправильні пропорції або невірний спосіб приготування.

          Сьогодні редакція FoodOboz поділитися з вами 2 швидкими рецептами густого і смачного вишневого варення без кісточок, яке точно вдасться.

          1. Варення без кісточок з 3 інгредієнтів

          Інгредієнти:

          • вишні – 1 кг
          • вода – 150 мл
          • цукор – 650 г

          Спосіб приготування:

          1. Помийте вишні і видаліть з них кісточки, засипте склянкою цукру, залиште так на ніч, щоб вони добре пустили сік.
          2. Сироп: нагрійте стакан води, додайте цукор, що залишився і отриманим сиропом залийте вишні, добре перемішайте і залиште так на пару годин.
          3. По закінченню часу проваріть 5 хвилин, добре помішуючи.
          4. Після цього зніміть варення з вогню і дайте настоятися ще 8 годин, після – знову проваріть і законсервуйте.

          2. Вишневе варення з горіхами

          Інгредієнти:

          • вишні – 3 кг
          • волоські горіхи – 300 г
          • цукор – 2 кг

          Спосіб приготування:

          1. Добре помийте вишні, видаліть кісточки, викладіть в каструлю і засипте цукром.
          2. Дайте настоятися близько 1 години.
          3. Після – відправте на середній вогонь, варіть близько 40 хвилин постійно помішуючи, обов’язково знімайте піну.
          4. Горіхи подрібніть за допомогою блендера, скалки або просто ножа.
          5. Після 30 хвилин додайте в варення горіхи і ретельно перемішайте, ще 10 хвилин проваріть і можна розкладати по банках і консервувати.

          Раніше OBOZREVATEL повідомляв, як смачно приготувати варення з пелюсток троянд і, які квіти краще всього для цього підійдуть.

          Як правильно приготувати найсмачніші охолоджуючі чаї будинку і, які фрукти ягоди найкраще для цього підійдуть.

          Варення з вишні без кісточок: Топ-5 рецептів варення на зиму

          Зважилися зварити це чудове варення, значить ви не боїтеся труднощів і готові зважитися на таку монотонну, але приємну роботу з видалення кісточок з вишеньок. Зате на виході вийде дуже смачне, ніжне, корисне варення. І що не мало важливо, не потрібно буде випльовувати вишневі кісточки. Ще рекомендую оцінити дуже корисне варення із соснових шишок.

          Смачне вишневе варення має ряд переваг. Воно наділене такими здібностями як жарознижувальний, протизапальний і так само антибактеріальний. Зміст в ягоді такого великого обсягу вітаміну С, особливо в зимовий час року, відмінно допомагає зміцнити імунну систему. А ось вживаючи його постійно, укріплена кровоносна система, вам явно забезпечена.

          У сьогоднішній статті розглянемо найбільш популярні рецепти варення з вишні без кісточок, з покроковими фото, які допоможуть вам правильно і без особливих зусиль приготувати улюблене і дуже корисне вишневе варення на зиму. Так само можете перейти і подивитися мою минулу статтю про варення з лісової суниці на зиму.

          1. Вишневе варення без кісточок п’ятихвилинка (5 хвилинка) на зиму
          2. Інгредієнти:
          3. Спосіб приготування:
          4. Як приготувати густе варення з вишні без кісточок з желатином
          5. Інгредієнти:
          6. Спосіб приготування:
          7. Смачне і просте варення з вишні на зиму — рецепт з покроковими фото
          8. Інгредієнти:
          9. Спосіб приготування:
          10. Як зварити варення з вишні без кісточок з пектином
          11. Інгредієнти:
          12. Спосіб приготування:
          13. Смажене варення з вишні без кісточок на сковороді (відео)

          Вишневе варення без кісточок п’ятихвилинка (5 хвилинка) на зиму

          Інгредієнти:

          Спосіб приготування:

          Для приготування насамперед потрібно промити в холодній воді ягоду і вийняти з неї всі кісточки. Перекладаємо в миску або каструлю і засипаємо цукром. Залишаємо в сторонці на 6-8 годин до появи соку.

          Читайте також: Як солити зелені помідори на зиму в банках: рецепт без оцту холодним способом

          Тепер ставимо каструлю на максимальний вогонь, доводимо до кипіння, періодично помішуємо, відразу ж зменшуємо вогонь до слабкого. І після цього варимо ще протягом п’яти хвилин, знімаючи при цьому утворилася пінку.

          Знімаємо каструлю з плити і залишаємо до повного охолодження. Проробляємо таку ж процедуру ще два рази. Після чого розливаємо обов’язково гаряче варення по стерилізованим баночках і закручуємо кришками. Загортаємо банки в теплу ковдру, таким способом даємо їм повністю охолонути, а після баночки з варенням можна прибрати в прохолодне місце, для тривалого зберігання.

          Як приготувати густе варення з вишні без кісточок з желатином

          Інгредієнти:

          • Вишня — 1 кг
          • цукор — 800 гр
          • желатин — 2 ст. л.

          Спосіб приготування:

          У цьому рецепті, так само як і в попередньому, нам необхідно в першу чергу перебрати ягоду, помити її і видалити всі кісточки. Потім змішуємо желатин з цукром, перемішуємо його і з’єднуємо з вишнею підходящої каструлі. Гарненько перемішуємо, ставимо в прохолодне місце і залишаємо на 4-5 годин для того, щоб ягоди пустили сік.

          Далі ставимо каструлю на сильний вогонь, помішуючи, доводимо до кипіння, потім зменшуємо вогонь до слабкого і варимо протягом 3-5 хвилин. І при цьому не забуваємо знімати пінку. Знімаємо варення з плити і гарячим перекладаємо його в стерилізовані банки.

          Залишилося тільки закрутити кришками, перевернути, закутати в теплу ковдру і залишити до повного охолодження.

          Смачне і просте варення з вишні на зиму — рецепт з покроковими фото

          Інгредієнти:

          Спосіб приготування:

          Першим ділом промиваємо ягоду в холодній воді, потім видаляємо всі кісточки і з’єднуємо вже очищену вишню шарами з цукром в глибокому тазу або каструлі.

          Читайте також: Компот з журавлини: рецепт з замороженої, сушеної, як варити, користь і шкоду при вагітності

          Залишаємо в спокої години на 3-4, таким способом даємо настоятися і дати сік вишні. Після чого відправляємо на середній вогонь, періодично помішуючи, щоб не пригоріла цукор, доводимо до кипіння і варимо ще хвилин п’ять, але тільки вже на маленькому вогні.

          Далі знімаємо каструлю з вогню і даємо варенню повністю охолонути до кімнатної температури. Повторюємо цю процедуру ще два рази і не забуваємо знімати піну, яка утворилася. Після третьої варіння, ще гарячим розливаємо готове варення по стерилізованим банкам і закатуємо кришками. Закутуємо в ковдру і прибираємо до повного охолодження.

          Як зварити варення з вишні без кісточок з пектином

          Інгредієнти:

          • Вишня без кісточки — 1 кг
          • цукор — 600 гр
          • пектин — 10 гр.

          Спосіб приготування:

          Ягідки перебираємо і промиваємо в холодній воді. Потім видаляємо всі кісточки і перекладаємо її в підходящу каструлю або в емальований таз в якому і будемо готувати варення.

          Додаємо цукор, але не весь, залишаємо для пектину 4-5 столових ложок. Перемішуємо і ставимо в прохолодне місце години на 3-4 для того,щоб виділився сік і розчинився цукор.

          Після того, як вишня пустила сік, приступаємо до наступного кроку. Ставимо каструлю на вогонь, постійно помішуючи, щоб варення не пригоріло, доводимо варення до кипіння. Після цього варимо на повільному вогні ще п’ять хвилин.

          Поки вариться варення, змішуємо пектин з відкладеним цукром і додаємо цю суміш у киплячу масу. Ретельно все перемішуємо і через 2-3 хвилини знімаємо з вогню, так як більш тривалий час варіння може звести нанівець всі властивості пектину.

          Залишилося тільки гаряче варення розлити по стерилізованим баночках, закатати кришками, перевернути і загорнути в теплу ковдру до повного охолодження.

          Читайте також: Огірки малосольні в пакеті з часником і кропом – Як приготувати швидко малосольні огірки

          Ось такий, на мій погляд самий оптимальний спосіб приготування вишневого варення з пектином. Звичайно ви можете експериментувати з кількістю інгредієнтів, але як по мені, так дані пропорції найкращі.

Про автора

admin administrator