Як прибрати гній із горла при ангіні

Авторadmin

Як прибрати гній із горла при ангіні

Грунтовне полоскання горла при гнійній ангіні здійснюється наступним чином: набравши рідину в рот, потрібно відкинути голову назад і намагатися чітко вимовити «ГЛУ», один ковток розтягуючи на кілька етапів. Даний метод забезпечує ретельне промивання тильного боку глотки, мигдалин і кореня язика.

Пробки в мигдалинах зазвичай видаляються за допомогою промивання мигдаликів або вакуумного відсмоктування пробок. Для проведення таких процедур потрібно звернутися до отоларинголога. Полоскання горла може поліпшити стан при хронічному тонзиліті, але для видалення пробок не завжди ефективно.

З антибактеріальних препаратів в терапії ангіни застосовуються пеніциліни, цефалоспорини, макроліди. Всі ці лікарські засоби приймаються виключно по курсу протягом визначеної лікарем кількості днів. В комплексі з антибіотичними препаратами призначають пробіотики, щоб відновити мікрофлору організму.

Пийте не надто гарячі напої, а теплі або кімнатної температури. Занадто гаряча їжа може подразнювати хворе горло. Не пийте соки, які містять спеції або кислоту, наприклад апельсиновий, грейпфрутовий, томатний. Пийте підсолений бульйон, тому що сіль допомагає пом'якшити біль у горлі.

1). Полоскання. Допоможе розчин звичайної або морської солі з розрахунком одна столова ложка на склянку теплої води. Сюди ж можна додати половинку чайної ложки соди і 2-3 крапельки йоду. Таким «коктейлем» потрібно полоскати горло кожні півгодини. Також полоскання можна проводити за допомогою лимонного соку.

Курс лікування, як правило, триває від 7 до 10 днів.





При тонзиліті важливо провести правильну діагностику та виявити збудника хвороби. Якщо ангіна спричинена грибковою чи вірусною інфекцією, лікування антибіотиками не дасть результату. У цьому випадку призначають: 1. полоскання горла антисептиками; 2. імуностимулятори; 3. …

Про автора

admin administrator