Як приготувати гуляш із яловичини щоб він був м’яким

Авторadmin

Як приготувати гуляш із яловичини щоб він був м’яким

Опускаючи яловичину в окріп, ми зберігаємо в м'ясі всі соки. Потім на дуже повільному вогні потрібно варити м'ясо 1,5-2 години при закритій або трохи привідчиненій кришці. Можна варити і довше, так яловичина стане м'якою і ніжною.

Її тушкують, смажать, коптять, а також готують фарш. З яловичини виходять чудові бульйони. Популярними стравами з яловичини є також стейки, ростбіфи. Котлети з яловичого фаршу часто використовують в американських бургерах.

Гуля́ш (угор. gulyás, «ґу́яш») — м'ясна гаряча страва угорського походження. Зазвичай її готують з телятини чи яловичини. Для цього м'ясо нарізають невеликими шматочками (20-30г) та тушкують з кришеною цибулею.

Тушкування – це унікальний спосіб приготування м'яса, при якому зіпсувати продукт практично неможливо. Щоб м'ясо було м'яким при ушкуванні, додайте до соусу кілька ложок жирної сметани або вершків, зменште вогонь до мінімуму і тушкуйте м'ясо до готовності під закритою кришкою.

Відомо, що гірчиця добре поєднується з м'ясом, але ми звикли додавати її до готової страви. Але, як виявилося, гірчиця допоможе зробити жилясту яловичину м'якою. Щоб приготоване м'ясо було м'яким, потрібно гірчицею обмазати шматочки перед запіканням, залишити на годину, а потім можна запікати – м'ясо стане смачнішим.





А тепер повідаю вам дуже страшну таємницю). Для того, щоб отримати страву по СРСР-івським стандартам, потрібно додати горілку. І не бійтеся, присмаку вона не дасть, зате м’ясо розм’якшить. Інгредієнти: 1. Яловичина — 1 кг; 2. Цибуля ріпчаста — 1 шт.; 3. Масло рослинне — 50 мл; 4. …

Про автора

admin administrator