Як рахувати годинник у табелі обліку робочого часу

Авторadmin

Як рахувати годинник у табелі обліку робочого часу

Після заповнення табличної частини табеля потрібно підбити підсумки даних з правої частини табеля і вказати їх у рядку «Разом». Зверніть увагу, що у гpафі «Всього неявок години/дні» зверху вказується кількість годин, а потім днів. У всіх останніх графах навпаки ‒ «дні / години».

У табелі (типова форма № П-5 «Табель обліку використання робочого часу») години простою позначайте літерою «П» (наказ Держкомстату від 05.12.2008 № 489). Якщо простій тривав увесь робочий день (зміну), у табелі проставляйте позначку «П» і відображайте кількість годин простою (повну тривалість робочого дня чи зміни).

Робота у вихідні, святкові та неробочі дні відображається за відповідний календарний день та у складі загальної кількості відпрацьованих годин та днів за місяць. Години роботи у вихідні, святкові та неробочі дні позначаються у табелі буквеним кодом «РВ» або цифровим кодом «06».

Для обліку робочого часу працівників підприємств застосовується Табель обліку використання робочого часу, який є основним джерелом інформації з цього питання. Типову форму Табеля обліку використання робочого часу № П-5 затверджено наказом Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року № 489.

Вносити зміни до Табеля потрібно лише після того, як працівник надасть підтвердні документи, а не просто усно повідомить про це. На підставі документів, що надав працівник, відповідальна за ведення Табеля особа проводить його коригування.

Під час простою працівник не виконує трудові обов'язки, визначені трудовим договором. Місце перебування працівника під час цілоденного простою законодавством не визначено, тому визначається безпосередньо роботодавцем шляхом видання розпорядчого документу (наказу або розпорядження).





: Бланк Скачайте на окремій сторінці Бланк табеля робочого часу >> (формати Word або Excel). Крім того, можете скачати бланк, вже заповнений …

Про автора

admin administrator