Як розводити барій для рентгену собаці

Авторadmin

Як розводити барій для рентгену собаці

Для приготування суспензії порошок розводять у теплій кип'яченій або дистильованій воді у співвідношенні від 1:1 до 4:1 для дорослих і від 1:1 5 до 1:2 для дітей та добре перемішують протягом 4-5 хв (можна міксером).

Для рентгенологічного обстеження глотки, стравоходу, шлунка та тонкого кишечнику приймають перорально, для іригоскопії — вводять ректально. Перорально для рентгенологічного обстеження глотки, стравоходу, шлунка та кишечнику «Барію сульфат для рентгеноскопії» призначають у вигляді водної суспензії.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або майже білого кольору, вільний від сторонніх часток; без запаху та смаку, практично не розчинний у воді.

Назва барію походить від назви землі, в якій він був знайдений — бариту. Її ж назва, в свою чергу, походить від грецького грец. βαρος — важкий.

Ба́рій (англ. barium; від грец. βαρύς — важкий) — хімічний елемент II групи, період 6 періодичної системи хімічних елементів, атомний номер 56, атомна маса 137,33, електронна конфігурація [Xe]6s2; у сполуках ступінь окиснення +2 (солі Ba2+). Символ — Ba.





Рентген кишечника – це діагностична процедура, яка дозволяє виявити патологію даного органу шляхом опромінення …

Про автора

admin administrator