Як вибрати гарний лак

Авторadmin

Як вибрати гарний лак

Манікюр з гель-лаком: як вибрати, нафарбувати, зняти

Модний і доглянутий манікюр з гель-лаком стане вдалою завершальною ноткою в образі. Процедура нанесення засобу давно перестала бути виключно салонною. Маючи базові знання і набір манікюрних інструментів, можна все зробити самостійно. Розповідаємо про властивості і правила роботи з таким покриттям для нігтів.

Причини популярності

Гель-лак – це двокомпонентний засіб для покриття нігтів. Він відрізняється від попередників тим, що тримається до трьох тижнів і стійкий до механічних пошкоджень. Манікюр не вимагає корекції, що звільняє від зайвих турбот і дозволяє насолоджуватися красивим видом нігтів. Проблема тонких пластин вирішується нанесенням міцного покриття. Манікюр з гель-лаком зміцнює нігті, завдяки чому вони можуть відрости до потрібної довжини і не ламаються.

Є великий асортимент відтінків лаків, а також технологій, ефектів. Ще ніколи раніше нігтьовий дизайн не був настільки різноманітним. Завдяки захисному верхнього шару колір не тьмяніє протягом усього терміну носіння. Ще один плюс – відсутність характерного неприємного запаху. Для сушіння використовується спеціальна лампа для манікюру гель-лаком. Під впливом світла матеріал швидко застигає, його складно пошкодити в побутових умовах.

З можливих труднощів варто наголосити на необхідності спеціального обладнання. Також буде потрібно вивчити технологію виконання процедури. Знімати покриття складніше, ніж звичайне.

Що потрібно для манікюру гель-лаком: список

Навчившись процедурі самостійного нанесення і зняття покриття, ви не будете залежати від майстрів і відвідування салону. Також це відмінний варіант для підробітку. Хоча покупка необхідних речей вимагає фінансових вкладень, витрати з часом окупляться. Термін придатності більшості необхідних матеріалів досить тривалий, а інструменти – надійні.

Стартовий набір для манікюру з гель-лаком:

  1. Лампа. Найдорожчий і важливий елемент обладнання. UV-апарат сушить гель-лак не менше 2 хвилин, LED – 30 секунд. Ультрафіолетові лампи бувають різних розмірів, у деякі поміщаються відразу дві руки. Вони вимагають періодичної заміни лампочок. Світлодіодні лампи більш компактні та не пересушують шкіру.
  2. Праймер. Склад для знежирення пластини. Сприяє кращому зчепленню лаку і продовженню терміну служби манікюру.
  3. База. Перший шар, що вирівнює і приховує недоліки. Склади бувають звичайними (рідкими), каучуковими (щільними), вітамінними. Перші два варіанти використовуються для міцних нігтів, третій – для ослаблених.
  4. Гель-лак. Представлена ​​велика різноманітність відтінків. 2-3 варіантів вистачить, щоб зробити манікюр гель-лаком для початківців. Поступово можна поповнити колекцію іншими кольорами.
  5. Топ. Верхній шар, який закріплює попередні і забезпечує стійкість до зовнішніх впливів. Завдяки йому зберігаються насиченість кольору і цілісність.
  6. Інструменти, засоби для видалення кутикули. Розчин для розм’якшення шкіри, апельсинові палички, ножиці, щипчики.
  7. Баф. Брусок із дрібно абразивною поверхнею для обробки нігтьової пластини і лаку.
  8. Рідина для зняття покриття, вата або безворсові серветки, фольга.

Вам може бути цікаво

Як вибрати гель-лак

Робочий матеріал складається з речовин, які тверднуть під світлодіодом або ультрафіолетовим випромінюванням. Відбувається хімічна реакція, що робить поліроль міцною. Для домашнього манікюру гель-лаком знадобляться улюблені відтінки, які можна комбінувати. Почавши з малого, ви зрозумієте, які кольори вам більше підходять і красиво виглядають.

Гель-лак буває м’яким і твердим. Різниця полягає в рівні пористості і способах видалення. М’який склад закріплюється не так сильно, як твердий. Його можна зняти за допомогою спеціального засобу всього за кілька хвилин. Механічний вплив на пластину мінімальний, вона не пошкоджується. Мінус – ймовірність пересушування нігтів. Тверде покриття довше тримається, подовжує пластини. Видалити його можна лише апаратом. Неправильне зняття призведе до серйозного пошкодження поверхні. Враховуйте ці особливості при виборі матеріалу.

Дизайн манікюру з гель-лаком залежить не тільки від кольору, але і від обраної текстури. Вона буває глянсовою, матовою, глітерною, хутряною. При правильному нанесенні шари не розтікаються і не змішуються з елементами принтів. Мода змінюється. Хочете бути в тренді – стежте за тим, які кольори і текстури актуальні в сезоні зима-весна 2021 року. Перед покупкою подивіться фото і порівняйте варіанти.

Як правильно наносити гель-лак на нігті в домашніх умовах

Не варто думати, що ця наука вам не під силу. Придбайте все необхідне, дотримуйтеся певного порядку дій, запозичте творчі ідеї і фантазуйте!

Розповімо докладніше, як робити гарний манікюр з гель-лаком у домашніх умовах:

  1. Ретельно вимийте і висушіть руки. Обробіть вільні краї нігтьових пластин пилкою, надавши їм потрібну форму.
  2. Відсуньте кутикулу і зріжте її. Якщо лак застигне на шкірі, згодом відшарується, і манікюр буде не довговічним.
  3. Проведіть шліфування бафом. Шорстка поверхня забезпечує краще зчеплення. Нігті повинні стати матовими.
  4. Нанесіть праймер.
  5. Покрийте нігті тонким базовим шаром, рівномірно розподіляючи засіб по всій площі, включаючи торці. Висушіть під лампою.
  6. Акуратно нанесіть перший шар лаку. Якщо він потрапить на шкіру, відразу ж витріть апельсиновою паличкою. Просушіть.
  7. Повторіть процес, якщо відтінок недостатньо насичений.
  8. Нанесіть топ. Помістіть руки під лампу в останній раз. Завершальна сушка триває до 4 хвилин.
  9. Змастіть кутикулу олією (манікюрною, реп’яховою, касторовою).

Тепер ви знаєте, як зробити правильний манікюр гель-лаком в домашніх умовах. Дійте і насолоджуйтеся результатом!

Вам може бути цікаво

Як зробити красивий нейл-арт

Модниці не задовольняються одним лише кольоровим покриттям. Придбавши основні навички, спробуйте створити малюнок на нігтях або прикрасити їх стразами, кристалами, блискітками. Матеріал дозволяє придумати найрізноманітніші варіації дизайну, чого неможливо досягти, використовуючи звичайний лак. Навіть найсміливіші рішення вийде втілити в життя. Завдяки додатковим прикрасам манікюр гель-лаком на короткі нігті стане ще більш привабливим.

Градієнт роблять у такий спосіб. Використовуйте світлий лак в якості основи. Нанесіть на фольгу смуги 2-4 відтінків з переходом від темного до світлого. Розтушуйте кордони зубочисткою, промокніть спонжем і прикладіть до нігтя.

Для створення малюнка використовуйте трафарети. Прикладіть їх, нафарбуйте вільні ділянки. Висушіть нігті, а потім зніміть трафарет. Наносити прямі лінії і точки краще пензлем з довгим ворсом. Стрази і камінчики приклеюють до свіжої липкої основи перед сушінням.

Вам може бути цікаво

Як стерти гель-лак

Зняття вимагає дотримання деяких правил. Це допоможе позбутися від покриття, що відслужило свій термін, і не пошкодити нігтів. Порядок дій:

  1. Зніміть верхній глянцевий шар шліфувальної пилкою.
  2. Намажте шкіру кремом, щоб захистити її.
  3. Потрібні за розміром шматочки вати змочіть у розчиннику, прикладіть до пластин.
  4. Оберніть пальці фольгою, скористайтеся зажимами або силіконовими накладками, почекайте 15 хвилин.
  5. Зніміть обгортку, видаліть розм’якшений лак паличкою.

Якщо покриття не піддається, не застосовуйте силу. Змочіть ще раз і повторіть процедуру. Залишки лаку видаліть бафом. Якщо збираєтеся знову фарбувати нігті – спочатку знежирте їх, надайте форму, поправте кутикулу.

Тенденції манікюру 2021 року

Які нейл-фішки нас очікують у майбутньому році? Новинки манікюру гель-лаком включають як мінімалістичні, так і екстравагантні напрямки дизайну. Вони задовольняють найрізноманітніші запити. Як і раніше в моді нюдові тони. Здається, що nude виглядає занадто нудно – зробіть його зображеннями сніжинок або ялинок взимку, листочків і квітів влітку. Таке рішення добре підходить для коротких нігтів. Ніжний манікюр з покриттям гель-лаком – прекрасний вибір для повсякденного і ділового стилю.

У топі також будуть темні матові відтінки. Для святкового заходу їх можна сміливо прикрасити блискітками і стразами. Чарівний матовий дизайн з мереживними візерунками і контрастними принтами. Не менш актуальним буде блискучий манікюр. Домогтися металевого і дзеркального ефекту допоможе втирка. Вона чудово виглядає на довгих загострених нігтях.

Актуальними будуть також візерунки з прозорих і матових стразів. Не здає позицій популярності модний у 2020 році французький манікюр гель-лаком. А любителькам вигадливих ідей сподобаються варіанти з абстракціями. Її можна виконати методом розтяжки кольору. Також порадують креативні розписи, складні етномотиви і графічна тематика. Ще одна модна новинка – принти героїв мультфільмів.

Вам може бути цікаво

Як доглядати за нафарбованими нігтями

Професійно нанесене покриття буде радувати вас довгий час і не потребує до себе уваги. Однак є деякі поради щодо догляду і запобіжні заходи. Першу добу уникайте тривалого контакту з гарячою водою, пошкодження твердими предметами. Це збереже герметичність декоративного шару і продовжить термін служби.

Слідкуйте за станом рук: вони повинні бути доглянутими, щоб манікюр красиво виглядав. Користуйтеся скрабами, лосьйонами і кремами. Кутикула потребує зволоження. Робіть ванночки, втирайте в шкіру косметичне масло з високим вмістом вітамінів. Якщо шкірка швидко відростає, акуратно відсувайте її або видаляйте.

Фахівці кажуть, що не обов’язково робити перерви між зняттям гель-лаку і подальшим нанесенням. При правильному дотриманні технології нігті будуть красивими і здоровими. Гель-лак – справжня знахідка для сучасних жінок!

Зображення взяті з джерел: pexels.com, unsplash.com, pixabay.com.

Термо гель-лак

Манікюр сьогодні – це не просто красиві і доглянуті нігті, підкреслюють жіночність натури. Завдяки величезному вибору продукції нейл-індустрії, сьогодні це ще і спосіб виділитися з натовпу, проявляючи свою індивідуальність і креатив. Одним з найбільш яскравих і ефектних продуктів покриттів для нігтів є термо гель-лак.

Що це таке

Термічний гель-лак – це пластичний гель, особлива формула, що поєднує кращі властивості моделюючого гелю і якісні характеристики лаку. Це новинка нейл-покриття, яке наноситься як звичайний лак, але вимагає полімеризації (сушіння), як гель.

Назва «термогель» означає термічний продукт. Головною особливістю лакового покриття такого типу є його ефект: він здатний змінювати відтінок кольору в залежності від зміни температурного режиму. Це покриття з ефектом хамелеона.

Ефект кольорового френча може проявитися, навіть якщо потримати в руках чашку гарячого чаю або опустити руки в холодну воду. Такий гель-лак починає проявляти себе вже в процесі нанесення. Він дозволяє бути завжди різною, дарує масу позитивних емоцій власниці.

Термолак можна використовувати для повсякденних сетів або наносити для особливого випадку.

Чому змінює колір

У складі температурного гель-лаку присутні спеціальні термочутливі компоненти, які реагують на охолодження або нагрівання. В теплі відтінок стає світлим, на морозі або холоді він темніє. Це засіб проявляє себе в будь-який час року, постійно міняючи відтінки протягом дня і ночі.

Поверхню нігтьової пластини відрізняється різними температурними областями. У підстави вона тепліше, ніж у торця. Тому колір гель-лаку не буде однотонним. Крім того, на ефект впливає і довжина нігтів. Якщо вони короткі, перехід тони буде більш рівномірним і менш вираженим. У випадку довгих нігтів перехід виходить просто фантастичний.

Часто відміну відтінків вельми значне. В теплі термо гель-лак може бути майже білим, а на холоді пігмент набуває темний тон. Крім цього, унікальне покриття термічного гель-лаку може поєднувати контрастні відтінки. Наприклад, рожевий тон, реагуючи на холод, стає блакитним, білий – ліловим, зелений перетворюється в шоколадний колір.

Особливості та переваги

Як і будь-гель-лак, термогель є покриттям, що володіє високим ступенем стійкості. В залежності від вибору брендового нейл-косметики, він може триматися на нігтях від двох тижнів до одного місяця. При цьому часто покриття не потребує коригування, не утворює відколи, не тріскається, стійка до подряпин і механічних пошкоджень.

Термічний гель-лак відрізняється доступною ціною і легкістю в роботі. Це дозволяє заощадити бюджет і виконати професійний манікюр, як в салоні, самостійно в домашніх умовах. Він має зручну пензлик для нанесення, щільну текстуру і відмінну пігментація. Це насичене покриття, яке лягає рівно, розподіляється по поверхні рівномірно, не залишаючи смуг та непрокрашенних ділянок.

Відмінною особливістю термогеля є економічність: він наноситься тонкими шарами, тому кошти вистачає надовго. Виробники пропонують масу варіантів з різним обсягом флакона. Це дозволяє взяти нейл-косметику на пробу і підібрати кілька варіантів відтінків з урахуванням своїх переваг.

Перевага гель-лаку полягає ще й у тому, що він наноситься на натуральні нігті, які не потрібно спилювати, як при нарощуванні. Це забезпечує максимально дбайливе відношення до нігтьових пластин, хоча вони і втрачають свій природний захисний шар. Часто виробники випускають гіпоалергенні засоби з вітамінами, які зміцнюють нігті і насичують їх корисними речовинами.

Так як термічні гель-лаки міцно кріпляться на поверхню нігтьових пластин, вони перешкоджають доступу повітря в потрібному обсязі. Це уповільнює ріст нігтів, а в деяких випадках призводить до розшарування й ламкість.

Щоб дати нігтям відновити природну захист, треба час від часу давати їм відпочинок.

Необхідні компоненти та інструменти для манікюру

На відміну від звичайних лаків, технології манікюру з застосуванням термо гель-лаку притаманні свої особливості. Для створення бездоганного манікюру знадобиться:

  • м’яка пилка для нігтів;
  • полірувальник (баф);
  • дегидратор;
  • праймер;
  • прозора база під гель-лак;
  • пігментований термогель;
  • закріплювач;
  • лампа для полімеризації термо гель-лаку;
  • м’які серветки без ворсу;
  • рідина для зняття залишкової липкості.

Як наносити

Сама технологія виконання досить проста і не вимагає особливих навичок. Вона доступна не тільки майстрові: навчитися правильно користуватися термо гель-лаком може кожна жінка.

Подарувати нігтям красу, ефектний і бездоганний вигляд можна самостійно, якщо знати певні нюанси процедури:

  • Перед початком роботи потрібно підправити манікюр (без попереднього замочування). Можна видалити кутикулу, підрівняти вільний край нігтя, надати йому потрібну форму. Нігті повинні бути однаковими по довжині і формі. Потім потрібно видалити залишки крему або масла, якщо вони застосовувалися.
  • Не менш важливо підготувати саму поверхню нігтьової пластини. Від гарної основи залежить міцність покриття. Її потрібно делікатно відшліфувати, знімаючи тільки глянець.
  • Після цього необхідно знежирити поверхню за допомогою дегідратору. Крім основної функції він видалить залишки опіла і зніме випадково потрапили на поверхню нігтя мікрочастинки.
  • Після видалення кератинового шару потрібно нанести безкислотний праймер. Саме такий продукт потрібен для м’яких і ослаблених натуральних нігтів. Кислотний використовується в роботі з нарощеними нігтями: тут він недоречний.
  • На підготовлену поверхню наносять тонким шаром базове покриття. Воно є свого роду шаром ґрунту, що сприяє кращому зчепленню поверхні і пігменту. Після нанесення бази її потрібно просушити в ультрафіолетових променях. Час полімеризації залежить від типу лампи.
  • Підготувавши базове покриття, наносять пігментований термо гель-лак. Важливо фарбувати нігті тонким і рівномірним шаром: щільний і товстий шар не буде довго триматися на нігтях. Він може роздутися або утворити хвилі вже при сушінні в лампі.

Зазвичай текстура термічних лаків досить щільна. Для рівного і насиченого тону цілком вистачає не більше двох тонких шарів кошти. Після кожного нового шару термолака його потрібно сушити в лампі.

  • Крім основного покриття, після шару покриття можна наносити на поверхню нігтя малюнки або зробити стемпинг.
  • Після пігменту наносять закріплювач – топове покриття. Товщина шару може бути більш щільною, але і потребує більшої кількості часу сушіння в лампі (в ультрафіолетових променях 3 – 4 хвилини, LED-лампи – 1 хвилину).
  • Завершальним штрихом манікюру є видалення дисперсійного шару (залишкової липкості). Для цього використовують спеціальний спиртосодержащий розчин та м’які серветки без ворсу.
  • В кінці процедури можна нанести масло на кутикулу. Шкіру рук краще зволожити живильним кремом або маслом (кокоса, оливи або мигдалю).

Як вибрати лампу

Професійні косметичні препарати на гелевою основі можна сушити лампами двома видів: ультрафіолетовій і LED. Досвідчені майстри, що працюють в салонах краси і вдома, використовують різні прилади. LED-лампа вважається професійним пристроєм, вона швидше сушить гель-лак. Час полімеризації одного шару в ній становить від 10 до 30 секунд. Це потужний прилад, який скорочує загальний час процедури манікюру. Однак він сушить не всі брендові продукти.

УФ-лампа вважається стандартним пристроєм, вона має компактні габарити і сушить абсолютно будь-термічне покриття за 2 хвилини (кожен шар). Вибираючи таку модель потрібно купувати лампу потужністю 36 Вт. Цього достатньо, щоб не зіпсувати покриття і не нашкодити шкірних покривів рук.

У виборі пристрою немає чітких рекомендацій. Проте для домашнього використання не варто купувати велику модель, призначену для полімеризації одночасно двох рук (ніг). Краще, якщо прилад буде компактним, недорогим і допускає заміну ламп.

Рекомендуємо переглянути наступне відео з вибору ламп і їх порівнянні.

Термін придатності

Термічні гель-лаки мають такий же термін придатності, як і інші покриття на гелевою основі. Зазвичай він вказується на самому флаконі або упаковці і становить від двох до трьох років з моменту виготовлення продукту. Протягом цього часу компоненти, що входять до складу гель-лаку, не змінюють своїх властивостей, тому характеристики продукту відповідають заявленим.

Однак чимало залежить і від майстра, який працює з термо гель-лаком. При правильному зберіганні і використанні засоби його може вистачити надовго навіть при просте. При розтині флакона летюча рідина виштовхується на поверхню, тому текстура буде ставати гущі.

Щоб продовжити термін придатності термо гель-лаку, потрібно під час процедури полімеризації манікюру закривати флакон. Крім того, після закінчення роботи треба прибрати залишки гель-лаку з горлечка, а потім щільно закрити флакон та покласти його у прохолодне місце подалі від сонячних променів.

Варто відзначити, що якщо зберігати такий продукт на сонці, це може вплинути на якість фарбування: завдану гель-лак може придбати неприємний жовтуватий тон. Помітніше він проявляється при фарбуванні нігтів світлими відтінками.

Палітра

Гель-лаки-хамелеони для нігтів можуть бути найрізноманітніших відтінків. Умовно їх можна розділити на кілька груп:

  1. Пастельна гама. Це переважно світлі і ніжні відтінки з м’яким переходом кольору. У групу входять м’які переходи бежевого і коричневого, білого і рожевого, мерехтливої і цегельного, рожевого і фіолетового, оливкової та бронзового. Це світла гама кольорів.
  2. Соковиті тони. Приглушені, але насичені фарби з плавним переходом. Це велика гамма, відтінки якої підходять для будь-якого часу року. У палітру входять яскраві і спокійні комбінації жовтих, помаранчевих, салатових, рожевих тонів, а також відтінків фуксії, ультрамарину, насичених блакитних і багатьох інших.
  3. Контрасти. Яскраво виражений перехід двох, трьох контрастних відтінків. Це можуть бути різкі поєднання світлого і темного відтінку, теплого і холодного кольору (чорний + фіолетовий, червоний + чорний, малиновий + темно-синій та інші).

Гель-лак: що таке, особливості складу і правила застосування

Сьогодні гель-лаки неймовірно популярні. Вони представлені у величезному асортименті і колірної палітрі. Щоб прикрасити нігті такими покриттями, зовсім необов’язково звертатися до послуг досвідчених майстрів. Із зазначеними процедурами цілком можливо впоратися в домашніх умовах. Однак перш ніж приступати до організації цього нігтьового дизайну, слід ознайомитися з усіма властивостями та особливостями сучасних гелів.

Що таке і як виглядає?

Перш ніж приступати до докладного ознайомлення з сучасним гель-лаками, необхідно відповісти на важливе питання: що ж це таке? Відповідь проста: це покриття являє собою справжній гібрид простого лаку для нігтів і особливого гелю, який не піддається сколів і швидкого руйнування. Крім того, згаданий склад не виділяє різкого і неприємного запаху, а сушать його під спеціальною лампою.

Зазначене покриття визнано відносно «молодим». Однак треба зазначити, що гель-лак в наш час дуже популярний і затребуваний. Даний косметичний засіб є однією з кращих розробок у своїй категорії. Якщо говорити простіше, гель-лак – це пластичне лакове покриття, яке наноситься точно так же, як і простий лак, але сушиться не природним шляхом, а під впливом спеціальних ламп.

Гель-лак відрізняється привабливим зовнішнім виглядом.

Зазвичай забарвлення подібних складів набагато яскравіше і глибше, ніж у класичних варіантів. Крім того, гель дає можливість звертатися до різного роду оригінальним ефектів на дамських нігтики. Завдяки цікавого і яскравого образу сучасні гель-лаки та стали настільки популярними.

Хімічний склад

У складі сучасних гель-лаків присутні такі основні елементи:

  • Плівкоутворювач. Цей елемент являє собою особливу речовину з вбудованими зв’язками (типу –С=С-). Під впливом ультрафіолетового випромінювання плівкоутворювач сприяє появі на робочій основі щільної і жорсткої плівки. Завдяки цьому компоненту і його зв’язків гель стає стійким до стирання, впливу хімічних речовин. Крім того, плівкоутворювач робить саме нігтьове покриття більш еластичним і міцним.
  • Фотоініціатор. Це особливе з’єднання, що володіє можливістю поглинати УФ-випромінювання з подальшим переходом в активний стан і розпадом всередині молекул. В результаті таких процесів вивільняються спеціальні реакційні частинки – вільні радикали. Цей компонент нетоксичний і сприяє швидкому висиханню гель-лаку.
  • Розріджувачі. Це складові компоненти, що визначають рівень щільності, а також консистенцію текстури. Завдяки розріджувачам видаляти покриття нігтів гелем з трохи легше і швидше.
  • Пігмент. Даний компонент являє собою спеціальний барвник. Саме від змісту пігменту безпосередньо залежить, наскільки яскравим, насиченим і буде щільним декоративне покриття.
  • Добавки, наповнювачі. Завдяки їм відбувається зміцнення нігтьових пластинок.

Різновиди

Існує кілька основних видів модних гель-лаків. Ознайомимося з ними:

  • «Котяче око». Цей лак сьогодні шалено популярний. У ньому присутні дрібні металеві частинки, які утворюють красиві візерунки при наведенні спеціальних магнітиків. У результаті виходить воістину розкішний і багатий дизайн нігтів, підкреслює індивідуальність його власниці.
  • Однофазний. Це прекрасне рішення для формування привабливого манікюру своїми руками. Він відрізняється унікальною формулою, що дозволяє відмовитися від фарбування бази і топа.
  • Термо. Цей вид гель-лаку змінює свій основний колір виходячи з навколишнього його температури і температури самих пластин. Особливо ефектно і привабливо це покриття виглядає на довгих нігтики.
  • Матовий. Один із самих модних і популярних варіантів покриття. Він не дає поширеного глянсового блиску після сушіння. Такий гелевий лак допустимо чергувати з блискучим покриттям.
  • Вітражний. Зазначений гель-лак дозволяє створювати оригінальний і яскравий дизайн нігтів. З його допомогою вдасться сформувати приголомшливий ефект битого скла, рідких каменів, акваріумних нагідок.
  • Хамелеон. Така новинка обов’язково припаде до смаку прихильницям термолаков. У змісті «хамелеонів» є особливі частинки, що реагують на зміни температури та світла. Деякі гелеві лаки доповнюються красивою перламутровою крихтою.
  • З блискітками. Отримати ефектний та яскравий манікюр є можливість, якщо звернутися до покриття гель-лаком з блискітками. Ці включення можуть бути різнорозмірними. Їх форма також може різнитися.
  • Дзеркальний. Ще один дуже популярний варіант гель-лаку, що дозволяє отримати ідеально гладку і ефектну блискучу поверхню нігтьової пластинки. Особливо популярні серед покупців сріблясті і золотисті тони.
  • Растекающийся. Примірники з цікавим ефектом розтікання частіше вибирають неординарні натури, які хочуть привнести в свій образ родзинку. З такими складами можна створювати незвичайні манікюрні композиції.
  • Кракелюр. Це оригінальне покриття тріскається, перебуваючи на платівці, утворюючи незвичайну фактуру.
  • Біогель. Такий продукт дасть можливість зберегти здоров’я своїх нігтів, додасть їм більш доглянутий і свіжий вигляд.
  • Гіпоалергенний. Зазначений тип гель-лаку – знахідка для модниць, які від природи володіють високою чутливістю до різного роду речовин, присутніх в звичайних лаках. Ці вироби допустимо використовувати навіть в період вагітності або годування малюків – ніякої шкоди вони не завдають.

Чим відрізняється від звичайного?

Багато модниці вважають, що звичайний лак гель-лак – це одне і те ж, і великої різниці між цими складами не спостерігається. Насправді ж це абсолютно різні фарбувальні косметичні засоби. Розглянемо докладніше, у чому полягають основні відмінності між зазначеними складами.

Простий класичний лак – це звичайне кольорове покриття, що може протриматися на нігтьової основі зовсім недовго – близько 3-5 днів. Таким косметичним засобом хоча б раз у житті користувалася кожна модниця. Ні для кого не секрет, як справлятися з такими лаками – як їх правильно наносити, а потім знімати. В магазинах можна знайти безліч різноманітних класичних лаків. Зустрічаються не тільки різнокольорові, але і лікувальні або екземпляри з різного роду оригінальними ефектами.

Наприклад, це може бути цікавий склад типу кракелюр, магнітний, матовий, з блискітками і іншими подібними декораціями.

Що ж стосується модного в наш час гель-лаку, він являє собою комбінований склад, який представляє собою щось середнє між стандартним лаком і спеціальним гелем, призначеним для нарощування нігтів. При розробці цього косметичного складу ставилася мета об’єднання у ньому всіх позитивних якостей обох зазначених продуктів. Ставилася мета створити стійкий і одночасно з цим кольоровий та яскравий гель-лак. На щастя, поставлених цілей добитися вдалося. Зовні гель-лак помітно відрізняється від традиційного простого лаку. Подібне покриття яскравішим, насиченішим, привертає до себе більше уваги.

Гель-лак продається в аналогічних простому лаку бульбашках і навіть пензлики з зазначеним складом зазвичай йдуть точно такі ж. На нігті гель наносять, як і простий варіант. Проте гель-лак висихає за 2-3 хвилини, перебуваючи під спеціальними ультрафіолетовими лампами. На сушку простого лаку йде набагато більше часу. Якщо ж він нанесений в декілька шарів, то на це може знадобитися кілька годин.

Завдяки властивостям, отриманими від гелю, носка такого манікюру значно збільшується і може доходити до 2-3 тижнів.

Про автора

admin administrator