Як відчинити двері підїзду з кодовим замком

Авторadmin

Як відчинити двері підїзду з кодовим замком

Як переставити код на кодовому замку. Як виставити кодовий замок?

Кодові замки забезпечують високий рівень безпеки приміщення, оскільки їх досить складно зламати і тим більше відкрити знайденим ключем або спеціальної відмичкою. Завдяки розвитку нових технологій такі пристрої з кожним роком стають не тільки надійніше, але і доступніше. На сьогоднішній день більшість під’їзних дверей багатоквартирних будинків обладнані кодовим замком . Власники офісних будівель також оцінили по достоїнству зручність механізмів з можливістю відкривання дверей унікальним кодом.

Забезпечити високий рівень секретності вдалося за рахунок можливості зміни кодової комбінації. Зміна пароля на замку може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, після проведення ремонтних робіт варто змінити код, щоб обмежити доступ робочих, яким була відома колишня комбінація. Також рекомендується періодична зміна коду кожні 3-5 місяців, оскільки на кнопках замку можуть залишатися характерні потертості, що дозволить зловмисникові підібрати правильну комбінацію цифр.

Типи кодових замків і спосіб зміни коду

На сьогоднішній день існує кілька типів кодових замків, які відрізняються за ступенем секретності і принципом роботи. Розглянемо, як здійснюється зміна коду на кожному з типів замків.

Механічні кодові замки. Цей тип пристроїв вважається застарілим, але, тим не менш, його все ще часто можна зустріти. Для зміни коду на замку з механічними кнопками потрібно частково розібрати корпус, щоб отримати доступ до спеціальних пластин. Кожна з пластин відповідає кнопці на складальної панелі і має невеликий скіс з однієї зі сторін. Вийнявши пластину і встановивши її скосом до центру замку, відповідна кнопка стає частиною коду.

Електромеханічні і електронні кодові замки. Такі пристрої більш практичні і користуються великою популярністю за рахунок можливості інтегрування в загальну систему контролю доступу. Електромагнітні кодові замки можна зустріти практично у всіх багатоквартирних будинках, а в останні роки вони стали користуватися попитом і у власників заміських котеджів, де встановлюються на вхідну хвіртку.

Зміна коду на електромеханічні або електронні замки може здійснюватися двома способами, це залежить від обраної моделі:

За допомогою коду, який переводить пристрій в режим програмування. Спеціальний код дозволяє перевести замок в режим зміни кодової комбінації, після цього необхідно ввести новий код. Повернувши замок в стандартний режим роботи, необхідно переконатися в його працездатності з нової числової комбінацією.

За допомогою спеціального ключа. Такі моделі оснащуються спеціальним ключем, він дозволяє перевести замок в режим, при якому можлива установка нового коду. Залишається лише ввести іншу комбінацію цифр, вийняти ключ і перевірити працездатність пристрою.

Незалежно від типу кодового замка зміна секретної комбінації цифр здійснюється протягом 5-7 хвилин і не вимагає особливих навичок, але, якщо ця процедура здалася складною, краще звернутися за допомогою до фахівців.

В даний час практично всі виробники багажу встановлюють на свої вироби кодові замки: навісні, вбудовані, так будь-які, головне, щоб Ваші речі знаходилися в цілості. І дуже часто мандрівник стикається з проблемою: а як встановити код на валізі? Добре, якщо у валізі є інструкція, а якщо її немає? Що робити в такому випадку? Насправді це зовсім не складна і швидка процедура.

У будь-якої моделі початковий заводський код – 000 (три нулі). Ви можете залишити цю комбінацію, а можете встановити свою. Залишилося тільки визначити тип замка.

Як встановити код на валізі: вбудований замок

У Вас пластиковий поліпропіленовий чемодан на засувках? Тоді в більшості випадків замок встановлюється так:

  1. Відкрийте валізу і переконайтеся, що у Вас стоїть заводський код – три нуля
  2. Внизу кодового замка (або з внутрішньої сторони, в залежності від моделі) розташовується плашка (або металевий важіль), яку необхідно перемістити з положення А в положення В (зазвичай від низу до верху)
  3. Утримуючи плашку / важіль, встановіть бажану комбінацію, наприклад 234, і поверніть плашку / важіль в початкове положення. Код встановлено!

Полікарбонатовие або тканинні валізи зазвичай оснащені навісним або вбудованим кодовим замком. Для них інструкції досить схожі.

вбудований кодовий замок :

  1. Натисніть на велику кнопку PUSH для того, щоб бігунки вискочили із замку
  2. Перевірте, щоб комбінація цифр відповідала трьом нулях (000)
  3. Знайдіть збоку замку маленьку кнопочку блокування коду, вона практично невидима і зазвичай розташовується з протилежного боку, на якій знаходяться бігунки
  4. Візьміть олівець або ручку і втопите кнопку блокування всередину. Утримуйте її в натиснутому стані
  5. Наберіть бажану комбінацію цифр
  6. Приберіть олівець з кнопки блокування і натисніть на велику кнопку PUSH. Готово!

Як встановити код на валізі: навісний замок

Ну і остання модифікація замку – це навісний кодовий замок.

  1. Зніміть замок з валізи і виставите початкову комбінацію три нуля – 000
  2. Поверніть дужку замка на 90 або 180 градусів, тоді Ви побачите, що там є поглиблення, в яке необхідно втиснути цю дужку і утримувати в натиснутому положенні
  3. Наберіть свій унікальний код, повертаючи коліщатка, починаючи з верхньої цифри
  4. Відпустіть дужку і поверніть її у вихідне положення. Нічого складного!

І ще, постарайтеся не забувати встановлений Вами код. Нехай комбінація цифр асоціюється у Вас з чимось важливим, тоді Ви точно уникнете непотрібних клопотів! На крайній випадок можна записати код замка і заховати його в надійне місце.

Сьогодні в рамках даного матеріалу Ви дізнаєтесь як поміняти код на кодовому замку вхідних дверей в під’їзді. Тему буде підтримувати фахівець по відкриванню дверей без ключа, Олексій. Це поки що єдиний репортаж від першої особи, але скоро будуть і інші якщо тема буде актуально.

Кому здасться, що дана тема-Як поміняти код на кодовому замку, не до кінця розкрита або кому-то, щось незрозуміло, залишайте свої питання та побажання в коментарях. Олексій, обов’язково відповість.

І так, здрастуйте дорогі відвідувачі будівельного сайту umnyestroiteli.ru. Мене звуть Олексій і сьогодні в рамках даної статті, я спробую пояснити, як поміняти код на кодовому замку, поставлене на самому початку монтажником двері. Код будемо міняти на кнопочному механічному замку. Ну а для початку давайте розберемося для чого його міняти.

Для чого міняти код на кодовому замку?

Зазвичай кодовий замок випускають зі стандартними настройками. Код замка складається всього лише з двох цифр і на першому етапі, він може бути 38 або 78. Але, хороша фірма , Що надає послуги з установки вхідних дверей в під’їздах, змінює цей код на більш складний. Який матиме тризначний цифровий код, який надалі буде складніше підібрати!

У другому випадку, код кодового замка, змінюють після деякого часу, так як кнопки кодового замка, від постійного дотику окислюються і стає зрозуміло, які кнопки натискати. Ну і приклад окислені кнопок кодового замка, на фото нижче.

Дана фотографія показує, що код на кодовому замку вхідних дверей, пора міняти! Але при установці кодового замка, зі зворотного боку вхідних дверей, з метою безпеки демонтажу серцевини замка, буквально всі фахівці, запаюють його металевим листом. Як на фото нижче.

Так що дорогі мої, цю заслінку нам доведеться зрізати, що б поміняти горезвісний код.

Як поміняти код на кодовому замку.

Давайте для початку його розберемо. на зворотному боці замку, є чотири шурупа, які варто викрутити.

Викрутивши ці шурупи, автоматом зніметься кришка, за нею і будуть потрібні нам деталі, які називають сувальди. Ці сувальди при натисканні замку ходять туди сюди і на них є обмежувачі, в першому випадку це зрізані боки сувальд, в другому випадку це ямки в верху сувальди. Вони на фото нижче, виділені помаранчевим кольором.

Ці сувальди можна діставати з замку і вставляти назад, розгорнувши дзеркально. Ну трохи більш докладно.

У першому випадку сувальди мають виїмку, які повернені в сторону від замка, а в другому випадку, сувальди мають на своїй верхній частині зрізи, які в свою чергу, так само повернені від замка. На першому фото показано і виділено помаранчевим кольором, ті сувальди які на даний момент задають код кодового замка. Їх потрібно вийняти і поставити в нормальне положення. Після вийняти ті сувальди які нам потрібні в коді і повернувши дзеркально, що б вони дивилися всередину замку, встановити назад.

Для того щоб змінити код, нам достатньо потрібні нам сувальди, повернути всередину замку, а старі повернути так, що б дивилися назовні!

Дякую всім і удачі! Що незрозуміло за матеріалом, питайте в формі коментарів.

Ну а на по следок, цікаве.

Інструкція по застосуванню

Ви купили новий чемодан з кодовим замком і не знаєте, як правильно виставити свою комбінацію? Не переживайте, це питання виникає у кожного другого мандрівника після покупки.

Відразу заспокоїмо, що нічого складного в цій процедурі немає. Досить пари хвилин, і Ваш чемодан стане неприступною фортецею для всіх, крім його законного власника.

У будь-якої моделі заводський код відкриття замку спочатку виставлений трьома нулями – «000».


Для фіксованого кодового замка:

Важливо – не віджимають кнопку / не міняйте положення важеля до того, як закінчите набирати цифри. Це може привести до встановлення невірного коду.


Для навісного кодового замка:

Ну ось, ваш особистий код встановлений! Тепер найголовніше – це запам’ятати збережену комбінацію цифр! Вибирайте число, яке ви точно не забудете. Це можуть бути цифри Вашого дня народження, поштового індексу або просто Ваше щасливе число.

Якщо ви забудете встановлений код, то відкриття валізи може стати великою проблемою. Доведеться або довго і наполегливо перебирати всі можливі числові комбінації, або нести валізу в гарантійну майстерню і просити допомоги у фахівців. Це не так страшно, якщо ви тільки збираєтесь в поїздку. А якщо ви в іншій країні, і всі ваші речі замкнені всередині? Краще підстрахуватися і записати цифровий код, сховавши його в надійне місце.

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций Правовой портал Петербурга опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос – Книга которую нужно прочитать Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности “Финансы и кредит”? Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: – финансист на предпрятии, в перспективе – фин. менеджер; – в

Кодовий замок на двері: поради щодо вибору та експлуатації

Втрата ключа – вічна проблема власників «звичайних» замків. У кодового їх різновиду такої проблеми немає. Але все ж треба уважно вибирати подібні пристрої і суворо дотримуватися вимог щодо їх застосування.

Особливості та принцип дії

Суть кодового замка досить проста: потрібно набирати суворо визначений код, щоб двері були відкриті. Різниця між окремими типами пристроїв пов’язана з тим, як ця функція реалізована.

  • механічні;
  • електромеханічні;
  • електронні системи.

Незалежно від цього, в системі буде:

  • сам замикаючий блок;
  • приймач коду (або набірний пристрій);
  • управляюча система, що перевіряє правильність набраних цифр (або особливості конструкції механічного замку, що дозволяють йому відкритися тільки при безпомилковому їх зазначенні);
  • блок електроживлення (в електронних версіях);
  • система резервного підживлення (в електронних версіях).

Гідності та недоліки

Позитивними сторонами замків, що відпираються кодом, є:

  • відсутність необхідності весь час мати при собі ключ;
  • неможливість втратити цей ключ;
  • можливість заміни одним кодом набору ключів для цілої сім’ї або групи людей.

Подібні пристрої коштують відносно недорого. Дуже легко змінити код (якщо його розголошено). Також можна періодично, для профілактики, замінювати пароль, щоб ускладнити ситуацію для зловмисників. Але якщо вони дізнаються код, зможуть легко увійти всередину. Крім того, забувши пароль, самі господарі приміщення не зуміють так просто в нього потрапити.

Різновиди і тонкощі вибору

Існує безліч модифікацій кодових замків, які можуть бути поставлені на вхідні двері. Метод встановлення дозволяє розрізнити навісні та врізні механізми. Навісний варіант кращий для господарських об’єктів. А ось щоб захистити житловий будинок або офісну будівлю, набагато краще використовувати врізний механізм.

До відома: тільки врізні системи вживаються на під’їзних дверях.

Електричний дверний запор вважається більш привабливим, ніж механічний аналог. Останній вже ґрунтовно вивчений грабіжниками та іншими злочинцями, тому не представляє для них серйозної перешкоди. Крім того, чим менше рухомих частин, тим нижче ризик поломки. Але все ж зберігається ще пропозиція механічних систем, що відпираються при введенні коду. Якщо вибирати серед них, то слід віддати перевагу роликовим, а не кнопковим варіантам.

Справа в тому, що при активному використанні навіть найміцніші кнопки і написи на них затираються. Достатньо одного погляду, щоб визначити, які цифри натискають для доступу всередину.

А ще кнопки іноді западають – ось тоді самі власники будинку зіткнуться з проблемами. Якщо ж механізм виконаний за роликовою схемою, то будь-яка кількість його обертів не залишить слідів, що видають код доступу. І все ж таке рішення можна розглядати тільки як крайній захід.

Електронні запори, на відміну від механічних, можуть бути поміщені в довільно обраній точці, навіть якщо вона віддалена від пристроїв, що блокують двері фізично. Практично неможливо зламати замок, якщо неясно, де саме він розташований, і як конкретно влаштований. Більше того, підбір коду методом випадкового набору досить ускладнений навіть з використанням ноутбуків.

Вибираючи кнопковий електронний замок, власники будинку дуже ризикують – проблеми у клавіатури ті ж самі, що і при механічному способі завдання шифрів.

Більш сучасним рішенням є пристрої з кодом, записаним на магнітні стрічки. Щоб пред’явити його зчитуючому блоку, використовують карту доступу, брелок або пульт. Але у всіх трьох випадках можливе перехоплення сигналу. А якщо зловмисники серйозно мають намір потрапити на захищений об’єкт, то вони зможуть розшифрувати будь-які цифрові паролі. Крім того, навіть не всі професіонали візьмуться встановити подібні замки.

Досить широке поширення отримали кодові пристрої з сенсорним способом введення інформації. Немає потреби використовувати різні типи екранів, які розпізнають дотики. Безумовно, таке рішення теж можливе. Але набагато практичніший інший варіант – у ньому сенсорними полями виявляються капелюшки декоративних цвяхів. Технічно введення цифр реалізується за рахунок наводок змінного струму.

Недолік очевидний – подібна система працездатна тільки там, де є проводка або, принаймні, стабільне автономне джерело електроживлення. Але особливого значення ця проблема не має. У будь-якому випадку якщо є можливість купити надійні двері і хороший замок, енергопостачання буде налагоджено.

Якщо вибирається фірмовий сенсорний пристрій, треба звертати увагу, як він вписується в оформлення дверей і навколишнього простору. Це важливо і для офісів, і для житлових будинків.

Уваги заслуговують не тільки сенсорні, але і доповнювані ригелями кодові замки. Найчастіше кодування проводиться за допомогою невеликих дисків. Вони здатні обертатися навколо власної осі, однак, є і ряд стабільних положень. Фіксація в цих положеннях досягається за рахунок кульок особливого роду. Спеціальні поглиблення на дисках спроектовані таким чином, щоб було неможливо підібрати код.

Відкривши корпус, господарі отримують доступ до кодових ручок. Ці елементи відповідають за перепризначення паролів. Рігельний пристрій розробляється з таким розрахунком, щоб закриття дверей було можливо і ззовні, і зсередини.

Переважно моделі з нерозривним ригелем, довжина якого збігається з довжиною корпусу. Силовий злом таких замків максимально ускладнений.

Досвід експлуатації ригельних кодових замків показав, що, принаймні, за 15 років вони не відчувають істотного зносу. Всі основні захисні функції виконуються настільки ж надійно, як і відразу після установки. При цьому добропорядні люди, що вводять код правильно, не відчувають ніяких незручностей при взаємодії зі старим пристроєм.

Фахівці відзначають, що шанси на відкриття дверей висвічуванням механізму близькі до нуля. Ще один прийом злому, з використанням стетоскопу, теж вкрай трудомісток і ненадійний, з точки зору грабіжника.

Область застосування

Поставити кодовий замок на вхідні двері можна в самих різних місцях:

  • у приватному будинку та котеджі;
  • у під’їзді багатоквартирного будинку;
  • в офісі;
  • на складі;
  • на іншому об’єкті, де потрібен посилений і надійний захист.

Там, де проходить великий потік людей – в офісах і під’їздах, часто застосовують механічні кодові замки. У цих випадках відсутність потреби в ключах скорочує загальні установчі витрати.

Врізні конструкції застосовуються на дверях, товщина полотна яких варіюється від 3 до 6 см. Якщо вона менше, посилений захист кодом не врятує. Якщо більше, робота надмірно ускладнюється.

Накладні версії запорів застосовуються для встановлення на дверях другорядних господарських будівель. Використовувати їх для обмеження доступу в квартиру нераціонально.

Кодові замки також можуть бути поставлені на міжкімнатні дерев’яні двері, але цей варіант не завжди доцільний, адже в просторі квартири можна підібрати варіант простіше.

Монтаж замка

Встановлення накладного замка з кодовим відпиранням передбачає тільки закріплення його корпусу на двері. Слідом за цим у відповідь панель (в ній розміститься ригель, коли прохід заперт) ставлять на косяк. Потрібно не більше 15 хвилин, щоб все це виконати.

Помітно складніше поставити врізний механічний замок. Спочатку виробляють розмітку з використанням шаблонів – їх роблять своїми руками або беруть з комплекту поставки.

Розмітка за шаблоном може виконуватися:

  • маркером;
  • олівцем;
  • шилом;
  • крейдою.

Коли все розмічено, має стати ясно – де треба врізати сам корпус замку, а куди вставляти кріпильні елементи. Нішу під основну частину пристрою готують дреллю і стамеской. Іноді застосовують особливу насадку. При цьому стежать, щоб корпус розміщувався вільно, але були відсутні найменші перекоси. Коли це зроблено, треба сверлити отвори під болти.

Там, куди виводиться ригель, готують невелику виїмку. Вона повинна точно відповідати за габаритом лицьової панелі. Панель буде показано на рівні полотна. Іншими словами, заглиблення її в полотно або вихід назовні не допускається. Потім розмічають дверний косяк, щоб можна було поставити запірну планку. Один або кілька ригелів змащують крейдою (коли крейди немає, беруть мило). Відбиток дозволить зробити виїмку правильно. Підхід той же самий, що і при монтажі лицьової планки. Коли все закінчено, монтують сам виріб.

Працювати з електронним замком можна практично так само, як і з його механічним аналогом. Але є свої нюанси. Після закриття

Про автора

admin administrator